Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. április 11.
Barátokkal tértünk vissza a szállodába, de ez most csalódás volt. A személyzet ingerült, szét szórt, talán néha még udvariatlan is. Az étterem színvonala nagyot csökkent az útólsó ottlétünk óta. Az már csak hab a tortán, hogy 1400 ft-os koktélnak titulált löttyöt műanyag pohárban szolgálják fel, dehogy szolgálják a pultnál átadják.
2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 20.
Nagy elvarasokkal erkeztunk , mert sok ismerosunk ajanlotta. Tisztasag: a videki helyszin miatt sajnos rengeteg volt a poloska , amellyel csak annyi volt a gond , hogy a szobaba is jutott belőlük -----) megoldas egy egyszeru szunyoghalo is lehetne. Az ablakok nem voltak tisztan tartva, a fuggony mogott es az erkelyajtonal sok pokhalo volt tele rovarokkal.
2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 20.
Kitűnő földrajzi adottságok, kedves és segítőkész személyzet, a szálláshoz tartozó vendéglátás kiváló! A gyermekmedence jó volt és a gyermek animátor is nagyon kedves volt! Tetszett a "pogácsás-pálinkás" üdvözlés! Sajnos nincs teraszos "kiülős" lehetőség, még a külön felárért szép kilátással rendelkező szobából is inkább a tetőre látni!

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
A főútvonalon lévő irányító táblák hiánya nagyon megnehezítette a szálloda megtalálását. A szálloda saját parkolójáért külön fizetni kellet, és ha nem jutott be a szálló vendég a kicsi zárt parkolóházba, kültéren, a hegyoldalon kellett parkolnia. Gyors, dinamikus, figyelmes recepció, és személyzet jellemezte a hévégét.

2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. március 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A kültéri vizes blokkokban nem működött a vízsugár /jacuzzi /
Hiányzik a kültéri uszoda. Rengeteg / 58 / lépcső vezet a szobákból a wellness részlegbe. A szobák teraszain nincs hamutálca, ezért a szobák előtti " parkosított" részleg tele van dobálva csikkel, cigarettás dobozokkal. Az irányító táblán " emeleti kijelölt dohányzó rész a lépcső mellett"-et nem lehet meglelni.

2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 26. - 5 látogató hasznosnak vélte
A parkolás ultra gagyi ráadásul fizetni kell ezért is! Felháborító! Cserébe nem őrzik,vagy állsz az út szélén...Irreálisan drága és hétvégén a fürdő is élvezhetetlen a tömegtől. A húsz évvel ezelőtti "nomád" beton medencékben jobban éreztük magunkat....Ami kárpótol az a környék szépsége és a helyiek vendégszeretete...Nagy csalódás volt!
2014. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. január 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Érkezéskor a szobára várni kellett, ez a fél óra nem lett volna gond, ha vendégként kezeltek volna bennünket. Mondjuk meghívtak volna egy italra a bárban vagy legalább a Welcome Drink kupont átadták volna. Ehhez még hozzátartozik, hogy a listán szereplő édes pezsgő csak raktáron volt, amire mintegy 2 órát kellett volna várni.
2014. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. január 5. - 7 látogató hasznosnak vélte
Nem először töltöttünk pár napot a Saliris Hotelben, de eddig csak a gyógyvíz és pihenés volt az utazásunk célja. A megszokott baráti társasággal "pechünkre" az idén ezt a Hotelt választottuk a Szilveszter megünneplésére. A 4*-os szálloda 4*csomagára fordított arányban volt a nyújtott szolgáltatással.

varadym TOP szállásértékelő
varadym TOP étteremértékelő
varadym TOP egyébhely értékelő
varadym TOP fotófeltöltő
2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 14. - 21 látogató hasznosnak vélte
Sajnos nagy csalódás volt. 4 liftből 2 üzemelt, néha 3. Az étteremi árak irreálisan magasak. A lift melletti lámpák nem világítanak (kiégtek) 5 szinten, kb 2 éve és az óta nem cseréltek izzókat. A WC ajtók üvegből vannak, még a nyilvános helyen is, ki az az elmebeteg aki üvegajtót tervez ilyen helyekre? A parkolás 1. 500/ éj / autó - a garázsba.

2013. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 13. - 6 látogató hasznosnak vélte
A 4 liftből csak 1 müködött. A paplanon vércsepp maradványok. A wc ajtó üveg -nem lehet nyugodtan...... A parkolás balkáni, a garázs 1.500/ éj. A baba ágy egy xaros hordozható ágy, öblitövel mosták a huzatok ami allergiàt okozhat. Felkészületlenek a családosokkal szemben. A fürdő jó. Irreális vendéglátó árak. A szoba ár elfogadható.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/cfő/éj ártól: önellátással
2019.12.28. - 2020.01.02.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.06-ig
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
4 Évszak Hegyihotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 8.049,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kuponokkal, szaunahasználattal, ingyenes szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.06.13-ig
Burg Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
2020.09.01. - 2020.11.20.

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX