Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 13.
Egy éjszakára foglaltunk szállást. A fürdő és a fitness terem miatt választottuk. A szállás nagyon kultúrát, tiszta. Az étkezések alkalmával az ételek mennyisége és minősége kifogástalan. A fitness termet sajnos nem tudtam használni, mert a szóró anyag szerint 7 órakor, a szobainformáció szerint 8 órakor, a fitness terem bejáratánál 10 órai nyitás volt kiírva.

2018. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. május 31.
Volt szerencsém ezen a szép helyen többször is megszállni már. A kilátás nagyon szép, a szobák tágasak és kényelmesek. A gyógyvíz nagyon kellemes. Az pedig,hogy vacsora után is még le lehet menni fürdeni ki a friss levegőre, háttérben a kivilágított Sódombra, az nagyon szuper szerintem. Az ételek minőségével és mennyiségével meg voltam elégedve minden alkalommal.

Sütő András TOP étteremértékelő
2018. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. június 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk ebben a szállodában. Az előttem értékelők leírták a szálloda pozitív tulajdonságait amivel egyetértek. Én az apróbb hiányosságokra hívnám fel a figyelmet. A parkolásért külön 1500Ft számolnak fel naponként és így is vadászni kellett a parkolási helyet. A reggelinél és a vacsoránál nem szolgálnak fel diabetikus süteményeket.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda épülete nagyon impozáns, domboldalon áll (lehet, hogy a természetet egy kicsit elcsúfítja) pazar kilátással a sódombokra. Legalábbis a superior plus szobákból. Egyszerű a szobák berendezése, de praktikus, tágas, nagy terasz, sok hely van a pakolásra.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 19.
A szállás viszonylag jó volt, kivéve azt, hogy a fürdőszoba nem volt leválasztva a lakószobától. Ha a fürdőszoba bejáratára tennének egy ajtót akkor nem lenne "légrés" a wc és a zuhanyzó ajtaja mellett. A fotel is cserére érett, mivel az ülő felületén a műbőr repedezett volt. A szobából a kilátás a wellnes tetejére szólt. A wellnes része és az étterem nagyon kellemes volt.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Alapvetően elégedett vagyok a hellyel, összességében tetszett. Kaja jó volt, szerencsére volt választék, személyzet udvarias volt, a wellness este kifejezetten hangulatos, a medence megfelelő hőmérsékletű, és nem voltak rejtett költségek. 1-2 apróság, ami azért levon az értékéből: az átlátszó wc ajtó (nálam ez botrány kategória), látszik, hogy régen volt nagyobb felújítás, a szellőző rendszer ventilátora brutál hangos (karbantartás?

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 25. - 3 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor jártunk a szállodában. A hotel nagyon kellemes környezetben, szépen kialakított fürdővel rendelkezik. A látvány gyönyörű a zenei aláfestésről a kecskebékák gondoskodnak. A medencék hőmérséklete kiváló. Az ételek finomak és választékosak. A szálloda területe és a szobák tiszták. A Hotelben lévő illat nagyon kellemes.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Már régi vágyunk volt eltölteni pár napot itt,sikerült feleségemet meglepni házassági évfordulónk alkalmával,a kislányunk is velünk tartott. Érkezésünkkor szigorúan 15,órától lehetett a szállást elfoglalni . A tv nem üzemelt ugyanis az elem kifogyott ,de ezt hamar orvosolták, nem gond nem ezért mentünk.

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában 4 napot töltöttünk el a párommal, és barátainkkal. A szoba kellemes,tiszta, pluszként kiemelném, hogy ebben a szállodában volt az első alkalom, hogy az éjszakák zajmentesek voltak, nyugodtan tudtunk pihenni. A bár részen kedves pincér, barátságos, mégsem tolakodó. A reggeli és vacsora pazar, rengeteg a választék, finom ételek!

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes környezetben 4 napot töltöttünk el párommal a hotelben. Sokat fürödtünk, a medencék vize kiváló hőmérséklettel rendelkeznek. A személyzet végtelenül udvarias és segítőkész. A gyerekeim is csatlakoztak hozzánk az utolsó 2 napban. Nagyon jól éreztük magunkat. A nagyi is jól érezte magát és ez egy feledhetetlen élmény mindenkinek.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szabolcs Apartmanok
Demjén
2 nap/1 éjszaka 5.495,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.997,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan borfogyasztással, desszerttel, wellness használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Vár Camping
Sirok
2020.04.10. - 2020.10.31.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 5.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Marienka Panzió
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hotel Villa Völgy

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX