Hunguest Saliris Egerszalók ★★★★

Hunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók
Hunguest Saliris EgerszalókHunguest Saliris Egerszalók

A Hunguest Saliris legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár (1 éjtől)
Napi ár (1 éjtől)
Hunguest Saliris Egerszalók - Sómágia ajánlat (min. 2 éj)
Sómágia ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók - Szerelmes szívek (min. 2 éj)
Szerelmes szívek
Hunguest Saliris Egerszalók - Húsvét (min. 3 éj)
Húsvét
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Saliris Egerszalók vélemények

Átlagos 2024. március 23.a párjával járt itt
Már nem előszőr jártunk itt ,így volt összehasonlítási alapunk. A legnagyobb problémánk az ágy, illetve a matrac állapota volt. A matrac túlnyúlt az ágykereten és olyan puha, süppedős volt, hogy kínszenvedés volt rajta aludni. A szobában egy fotel és egy szék van. Mindkettő rettentően kényelmetlen.
2024. február 16.a párjával járt itt
Második alkalommal voltunk szállóvendégei a hotelnek (egy-egy napon a fürdő részlegét már sokszor igénybe vettük), nagyon elégedettek vagyunk a szolgáltatásokkal, maga a gyógyvíz kiváló gyógyhatású bajainkra. A mostani ottlétünkkor egyetlen dolgot hiányoltunk, hogy a lakosztályunkban (207-es szoba) egyetlen szék volt.
Átlagos 2024. február 15.a párjával járt itt
Talán kezdem sorban ahogy megérkeztünk. Első döbbenet a rengeteg kocsi a szálloda bejárata előtt ahol megállni sem lehet, kipakolni a bőröndöt amig a bejelentkezést elintézi az ember. Tudtommal régebben csak a ki- és bepakolás idejére engedték meg a parkolást - ez miért változott. A parkolás igencsak drága kategória (3000 Ft/éj).
Hunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - EgyébHunguest Saliris Egerszalók - Egyéb
Kiváló 2024. február 11.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk, így tudjuk követni a szálloda szolgáltatási színvonalát. Javasoljuk, hogy több estén legyen kulturális program, például zenés est, vagy a vendégek sorából careoki szereplőkkel műsor. A szálloda személyzete felkészült szolgálatkész.
Konyhája kiváló.
Továbbá folytassa a megszokott színvonalának állandó ápolását.
2024. február 8.a párjával járt itt
Konferencia volt éppen,sok román autó a szálloda körül,mi bekényszerültünk a parkolóba ,ami 3000ft/éj (kicsit sok )főleg ha nincs más választás. Ha tudom nem foglalok ebben az időpontban.
A személyzet nem volt túl barátságos. Nem éreztem a hazai vendégszeretetet.
A wellness viszont remek volt,tényleg élvezetes ,szuper nyitvatartással.
2024. január 10.barátokkal járt itt
A korábbi évekhez képest kevesebb a választék és az ételek minősége csökkent. Pl. a vacsoránál nekünk az volt a benyomásunk, hogy a húsok nem sütve, hanem főzve vannak és úgy teszik rá a különböző mártásokat. Ettől íztelenek. Többször elfogyott a gyümölcs, pékáru, amit nem pótoltak, így aki később megy ezekből már nem tud fogyasztani.
Kiváló 2023. december 22.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a hotelt évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Két dolgot említenék meg ami változott negativ irányba. Elsö, vacsoránál a desszert minden nap egyforma volt ezt érdemes lenne változatosabbá tenni mint korábban volt. Illetve a wellness hogy egyre több pici gyereket és babákat hoznak be a 35-38 fokos gyógyvizbe.
Kiváló 2023. december 11.a párjával járt itt
Teljes mértékben meg voltunk elégedve. A hotel 7 szintes. A garázs az 5-dik emeleten közelíthető meg. Kényelmes szoba nagy zuhanyzóval. A wellness részleg, a medencék lifttel, majd egy kisebb sétával közelíthető meg. Pozitívum hogy a folyosón nincs hideg. A reggeli bőséges, a vacsora sok oldalú és nagyon finom volt! Szívesen megyünk újra!
Átlagos 2023. december 8.barátokkal járt itt
Sokszor jártam már a salirisben, és nagyon kedveltem. A minőség sajnos nagyon leromlott. A reggeli silány és választék hiányos. Nincs bacon? ? ? Egyik nap van a másik nap nincs, az sincs megsütve tisztességesen. Ittam egy limonádét/ tudjátok / csapvíz egy fél citrom vagy lemon, egy fél narancs egy knál cukor /
az ára 2900 ft .
Kiváló 2023. december 1.egyedül járt itt
Első nagyon pozitív meglepetésem az volt, hogy a wellness részleget este 10 óráig lehetett használni. Ilyet még egyetlen helyen sem tapasztaltam. Szuper volt, hogy a vacsora után még le lehetett menni és élvezhettem a csodás gyógyvizet. Nagyon választékos volt a reggeli és a vacsora is és nem utolsó sorban végtelenül finom , a vegetariánus étrend sem hiányzott a választékból. A szoba tágas és kényelmes volt.
Hunguest Saliris Egerszalók a térképen
3394 EgerszalókForrás utca 6.
• szauna • Fitnessz center • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • gyerekmedence • gyógymedence • csúszda • bioszauna • aromakabin • napozóterasz • közvetlen átjárás a városi fürdőbe
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a közelben, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• Garázs, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 3000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Macska: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • szobaszervíz • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár