Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

2. helyezett az 59 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 13.
Már többször voltunk itt,idén áprilisban ismét megyünk.Imádjuk a sok medencét,a látványt este.Nem olcsó hely,de az egyik legjobb az országban.Egy kellemetlenség ért minket az első alkalommal:ki akartak fizettetni velünk olyan italokat,amit nem is fogyasztottunk.Kissé kellemetlen volt,hogy nekünk kellett bizonygatni,hogy az ott nem a mi aláírásunk.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
Csupán egy éjszakát töltöttünk a szállodában, de nagyon jó élményekkel távoztunk. Közvetlen átjárás a fürdőbe, remek ételek reggelire és vacsorára. Az egyetlen probléma az volt, hogy a fitnesterem nyitvatartási ideje mindenhol másképp volt kiírva, így a kora reggeli órákban nem lehetett használni (a fürdőből lehet megközelíteni, így csak a fürdő nyitvatartási idejében használható)!

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, többször jártunk már a szállodában. Mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák. A víz gyógyító ereje érezhető, igazi felüdülés a testnek és a léleknek. Ami hiányosság, hogy nincs lehetőség inni, csap csak a mosdóban van, vagy az étteremben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Szép helyen szép szálloda, a személyzet extra kedves és segítőkész. Sajnos hangyák voltak a szobánkban az egyik bútor alatt, mert ott ételmaradékok voltak. Sajnosnott csak a bútor szétszerelésével lehet rendesen kitakarítani. A vacsoránál a választék roppant szegényes volt. Kisfiam tejfehérje érzékenység miatt talált magának valót de készítettek volna ha kérünk szinte bármit.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák.
Ami hiányosság, hogy az éttermi kínálat nagyon megromlott! Langyos , ízetlen ételek , kevés választék... egy 4* szállodához ez méltatlan.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Csodálatos élményekben volt részünk: finom ételek, szép, kényelmes szoba, Wellness, stb. Külön pozitívum a szokványostól eltérően a 11 órai távozás, így reggeli után még belefért egy csobbanás. Nagyszerű volt a 4 óránként megtartott magas színvonalú szauna szeánsz. Kicsit hangos volt az akkor, Bangó Margit által rendezett műsor a szálloda előtti téren.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Csodaszép helyen található. Az étterem első osztályú, rengeteg ízletes finom étel van. A szobák gyönyörű kilátást biztosítanak, a személyzet kedves és segítőkész! A wellness és a medencék több korosztálynak nyújtanak felhőtlen kikapcsolódás!!! Visszatérő vendégek vagyunk...

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Másodszor kerestük fel barátnőmmel ezt a pihenésre nagyon jó szállodát. Ismét nem csalódtunk a személyzet kedves,mosolygós,rendkívül szolgálatkészségében. Autóbusszal érkeztünk és a megállóban már várt minket a szálloda golfautója,így igazán kényelmesen utaztunk fel a bejárathoz. Az ételek finomak,változatosak voltak,különösen a vacsorák.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait. Bevallom, nem sikerült mindent kiélvezni.

Harmony Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 6.000 - 7.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.10.25-ig
D&A Apartmanház
Egerszalók
6 nap/5 éj 10.500,-Ft/fő/éj: reggelivel, fürdőbelépővel, Barlanglakás belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000 - 9.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel
Egerszalók
Akár 1 éjszaka 19.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
4 nap/3 éjszaka 9.984,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék borral, 5 órai teával, sétakocsikázással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Napfény Vendégház és Apartman
Szilvásvárad
2021.06.02. - 2020.06.02.
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900 - 7.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.02-ig
Zsóry Hotel Zen & Spa
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Bacchus Panzió
3 nap/2 éjszaka 10.700 - 15.800,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.22-ig
Invest Vendégház
5 nap/4 éjszaka 19.750,- Ft/család/éj ártól: önellátással, 1 órás fallabda használattal, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig

Szállodák Egerszalók környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Hotel Villa Völgy Eger
Kedvezményes ár 2 éjszakától
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)

EgerszalókX