Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók ★★★★

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók
3394 Egerszalók, Egerszalók, Forrás utca 4.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók a térképen

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók értékelése:

1. helyezett az 58 egerszalóki szállás közül

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók bemutatkozása

A 2010-ben nyílt négy csillag superior, 204 szobás Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalókon, a Laskó patak völgyében található, hat kilométer távolságra Eger városától. Egerszalók igazi nevezetessége a föld mélyéből feltörő termálforrás és a lefolyó víz által létrehozott mészkődomb, mely az évek során só-domb néven vált ismerté.

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók képei

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók

Saliris Resort Spa & Konferencia Hotel Egerszalók vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 10.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, többször jártunk már a szállodában. Mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák. A víz gyógyító ereje érezhető, igazi felüdülés a testnek és a léleknek. Ami hiányosság, hogy nincs lehetőség inni, csap csak a mosdóban van, vagy az étteremben.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 8.
Szép helyen szép szálloda, a személyzet extra kedves és segítőkész. Sajnos hangyák voltak a szobánkban az egyik bútor alatt, mert ott ételmaradékok voltak. Sajnosnott csak a bútor szétszerelésével lehet rendesen kitakarítani. A vacsoránál a választék roppant szegényes volt. Kisfiam tejfehérje érzékenység miatt talált magának valót de készítettek volna ha kérünk szinte bármit.

Mobilról küldte. | 2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 14.
A szálloda visszatérő vendégei vagyunk, mindennel maximálisan meg vagyunk elégedve, csodás kilátás, extra wellness , rengeteg medence, kedves személyzet, tiszta szobák.
Ami hiányosság, hogy az éttermi kínálat nagyon megromlott! Langyos , ízetlen ételek , kevés választék... egy 4* szállodához ez méltatlan.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 26.
Csodálatos élményekben volt részünk: finom ételek, szép, kényelmes szoba, Wellness, stb. Külön pozitívum a szokványostól eltérően a 11 órai távozás, így reggeli után még belefért egy csobbanás. Nagyszerű volt a 4 óránként megtartott magas színvonalú szauna szeánsz. Kicsit hangos volt az akkor, Bangó Margit által rendezett műsor a szálloda előtti téren.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5.
Csodaszép helyen található. Az étterem első osztályú, rengeteg ízletes finom étel van. A szobák gyönyörű kilátást biztosítanak, a személyzet kedves és segítőkész! A wellness és a medencék több korosztálynak nyújtanak felhőtlen kikapcsolódás!!! Visszatérő vendégek vagyunk...

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Másodszor kerestük fel barátnőmmel ezt a pihenésre nagyon jó szállodát. Ismét nem csalódtunk a személyzet kedves,mosolygós,rendkívül szolgálatkészségében. Autóbusszal érkeztünk és a megállóban már várt minket a szálloda golfautója,így igazán kényelmesen utaztunk fel a bejárathoz. Az ételek finomak,változatosak voltak,különösen a vacsorák.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 28.
Ismét megadatott a lehetőség,hogy újra eltölthettem egy csodás napot ezen a gyönyörű helyen. Minden alkalommal elvarázsol. Ha tehetném többször is mennék.

2018. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. június 19. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos környezetben, varázslatos hétvégét töltöttünk. Köszönet a szálloda minden dolgozójának, hogy minden apró részlet is a helyén volt. Életemben már sok helyen megfordultam, de úgy érzem, ez a hely minden értékelésemben az első helyet érdemli! Szeretném újra igénybe venni a szálloda szolgáltatásait. Bevallom, nem sikerült mindent kiélvezni.

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 20.
Rendkívül szép környezetben fekvő, kényelmes és minden igényt kielégítő hotel. A wellness részleg nagyon változatos, sok benti és kinti medencével, Kneipp kúrával. Gyerekekkel is nyugodt szívvel látogatható, mert sok programot szerveznek nekik is, és a játszószobában is órákat lehet tölteni. Este a fürdőzés rendkívül hangulatos a kivilágított sódomb alatt.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már harmadszor kerestük fel a sódomb szomszédságában lévő szállodát. Most is, mint az előző két alkalommal, nagyon jól éreztük magunkat. Nagy a wellness részleg és különösen jó a sok kinti medence. Időjárástól függetlenül jól el lehet tölteni a napot. A szálloda személyzete barátságos, a szobák kényelmesek és az ellátásra sem lehet panasz.

Harmony Vendégház
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, kedvezménykártyával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Thermál Park Hotel
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 30.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
D&A Apartmanház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 9998,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.15-ig
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.247,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőital bekészítéssel, wellness-részleg használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Borostyán Vendégház
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kikelet Club Hotel
Miskolctapolca
2-3 éjszaka 9.920,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázs kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
5 nap/4 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Florencia
3 nap/2 éjszaka 7.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a vacsorához korlátlan bor -és italfogyasztással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.04.25-ig
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 12.075,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.11-ig
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.06.12.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd

Szállodák Egerszalók környékén
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Kikelet Club Hotel Miskolctapolca
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Őszelő kedvezmény előfoglalási árakon (min. 2 éj)

EgerszalókX