Csülök Csárda Esztergom

csárda, étterem
Csülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom
Csülök Csárda EsztergomCsülök Csárda Esztergom

Bazilika alatti Panzió Esztergom - Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Esztergomi romantika félpanzióval a csillagok alatt
Bazilika alatti Panzió Esztergom

Csülök Csárda Esztergom vélemények

Kiváló 2018. szeptember 24.gyerekekkel járt itt
Harmadszor ebédeltünk itt kb. négy év alatt. A korábbi jó tapasztalatok miatt tértünk vissza és nem csalódtunk. A kiszolgálás és az étel ( választék, íz, ár/érték arány ) is kifogástalan volt. A berendezés összetétele kissé 'zűrzavaros', de ennek ellenére otthonos a hangulat.
Gyenge 2018. augusztus 28.családjával járt itt
Az asztal foglalásakor is és az étteremben is olyan érzésem volt, hogy hálás lehetek, hogy egyáltalán a vendégük lehetek. Az ételek közül volt, ami ízlett, volt amit nem is ettem meg. Az asztal méretével és tisztaságával sem voltam elégedett. Talán már az elején, a fogadtatás meghatározta a későbbi hangulatunkat.
Nem ajánlom ismerőseimnek.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
2018. július 11.gyerekekkel járt itt
Véletlenül találtunk rá az étteremre, de nem bántuk meg. Sajnos az egész városban nem is találtunk más éttermet nyitva, pedig vasárnap volt. Kivéve a pizzázokat, de azt nem szeretjük. Az adagok finomak és óriásiak voltak. Egyetlen hátrány, hogy a teraszon szivarozó vendég mellé ültettek és szívtuk a büdös füstőt.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/ital
Kiváló 2017. szeptember 16.gyerekekkel járt itt
Unokáinkkal látogattuk meg az éttermet. Már járunk itt, és meg voltunk elégedve. Az ételekben, most sem csalódtunk. Ízletesek, a fűszerezés pont olyan, amit a hús megkíván. A desszert, nagyon jól zárta az étkezésünket. Egy gondom azért, rögtön az elején volt. Nem tudtam felszolgáló vagy pincér jött az asztalunkhoz, de rögtön azt kérdezte, milyen italt hozhatok, hm….
Kiváló 2017. augusztus 27.egyedül járt itt
Nagyon hangulatos hely,finomak az ételek és bőségesek!!!
Nagyon udvarias és figyelmes kiszolgálás!!!
Kiváló 2017. április 29.a párjával járt itt
Finom ételek, vicces személyzet, jó hangulat, remek kiszolgálás.Az adagok bőségesek, ár-érték arány megfelő. :)
Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki szereti a magyar konyha ízeit.
Kiváló 2017. április 22.a párjával járt itt
Mindennel meg voltunk elégedve,kedves,humoros pincérek,nagyon finom étel. Viszont a kenyér lehetne frissebb,,vagy lehet pont én fogtam ki a nem friss kenyeret. . /Ha van kijelölt dohányzóhely,akkor a helyieknek/városi/ miért szabad mégis a teraszon az étkező vendégek közt dohányozni? Ez zavart!
Kiváló 2017. február 24.gyerekekkel járt itt
Igen csábítónak tünt az étterem étlapján feltüntetett sok-sok különlegesen elkészített csülök-fogás. Mindnyájan csülköt ettünk ilyen-olyan módon, egészben, feldarabolva, erdélyi rakottasként. Rendkívül finomak voltak, de a mennyiség az kifogott rajtunk. A maradékokat becsomagoltattuk, mert egyikünk bendője sem tudott megbírkózni a bőséges adagokkal.
Kiváló 2016. december 16.barátokkal járt itt
Esztergomi kirándulásunk alkalmával néztük ki a Csülök Csárda Éttermet, hogy ott fogunk ebédelni. Pont időben érkeztünk,a felszolgáló PINCÉR illedelmesen be invitált a légkondival ellátott, belső helységbe, mivel kint tombolt a hőség. A légkör és az Étterem berendezése azonnal elnyerte a tetszésünket, mely nagyon jó benyomást keltett bennünk.
Csülök Csárda Esztergom - Egyéb
Kiváló 2016. október 8.barátokkal járt itt
Mindent megkaptunk, amit egy étteremtől vártunk, de ahhoz képest, hogy az árak nincsenek nagyon elszállva, kifejezetten nagy a tisztaság és figyelmes a személyzet. Pillanatok alatt felvették a rendelést, nem hibáztak semmiben. A mellékesben a standard folyékony szappanon és kéztörlőn kívül fertőtlenítő és fogkefe automata is várt (*), de van pelenkázó asztal is a női szekcióban.
Csülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/italCsülök Csárda Esztergom - Étel/ital