Vaskapu Étterem Esztergom
2500 Esztergom, Vaskapui u. 130.

Vaskapu Étterem Esztergom a térképen

Vaskapu Étterem Esztergom vélemények

frederico TOP étteremértékelő
frederico TOP fotófeltöltő
   Mobilról küldte. | 2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 8.
A családdal jártam itt hétvégén.volt foglalásunk. Atersszon kaptunk helyet ami most felújítás alatt áll de igy is csodálatos a panoráma. A kiszolgálás figyelmes volt. Az ételek ízletesek. ( fácán leves vaddisznópörkölt sztapacskával). Kivételes élmény volt itt az ebéd . Az étlap áraihoz szervízdijat számolnak.

Böbike TOP szállásértékelő
   Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem Esztergom elég magas részén található. De mégis megéri felsétálni ide. Jó kis túra. A kilátás mindennél többet ér, és a finom fogások. A desszertet is érdemes ki próbálni. Nagy adagokat adnak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal és ebbel az esztergomi körút, egyik vacsora állomásaként látogattuk meg az étteremet. A kilátás a teraszról fantasztikus, külön élmény, ahogy az orr motoros kis repülő pár méterre az ember feje fölött húz el. A személyzet kedves és figyelmes volt. A baconos szűz kiválóan készült, bár jobban örültem volna, ha tálalásnál eltávolítják a fogpiszkálót, mert amíg az eltávolításával ügyködtem, sikerült elreptettnem az egyiket.

2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 24.
Április hónapban jártunk a fenti helyen, egy hétköznapi ebédre, éppen Szlovákiából hazatérve. A kilátás csodálatos, a kiszolgálás gyors és kedves, az étel izletes és a mennyiség nagy. Nagyon jól éreztük magunkat, egy kis pihenés a hétköznapok rohanásában. Biztosan még megyünk még és ujabb barátokat is viszünk :)

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már visszatérő vendég vagyok :) Kiváló, romantikus randihely, de családi vacsora, ebéd helyszínéül is tökéletes - az ottani randiból lett család :-)
Finom ételek, kedves kiszolgálás, gyönyörű kilátás... igazából titokban kellene tartani, hogy van, nehogy túl sokan felfedzzek, s megkopjon a varázs...

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 27.
A hétvégi jó időt kiakartuk használni ezért felsétáltunk az étteremhez.Még egy utolsó őszi panorámát szerettem volna látni szülóvárosomról Esztergomról.Mivel megéheztünk meg is ebédeltünk.A kiszolgálás gyors az ételek finomak voltak.Sokáig nézelődtünk de ez nem zavarta a személyzetet. Igazán kellemes nap volt

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 21. - 3 látogató hasznosnak vélte
A Vaskapu nem az a hely, ahova csak úgy véletlenül betéved az ember, hiszen nincsen szem előtt, ráadásul éppen feltúrták az odavezető utat, így még nehezebb eljutni a célig. A teraszról gyönyörű kilátás nyílik a Dunára, már ezért megéri ellátogatni ide. A gyerekek is rögtön meg vannak véve: kecskéket és tengerimalacokat lehet csodálni és kis szerencsével simogatni.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16.
Gyönyörű helyen van az étterem és az ételek is finomak. Persze - hacsak nem turistáskodik valaki - csak kocsival lehet feljutni az étterem-menedékházhoz. A kiszolgálás megfelelő - bár mint azt már más is észrevételezte - lehetne egy kissé kedvesebb. Ami negatívum az a mellékhelyiség állapota, valamin a ház melletti - valaha szépen megcsinált - szabadtér elhanyagoltsága.

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 7.
Sokadik éve jöttünk már el ide kirándulással egybekötve, de lassan már csak a panoráma marad az egyetlen indoka a látogatásunknak. Az ételek átlagosak, a felszolgálás és a fogadtatás korrekt, de nem túl kedves. A kilátás pazar, de pár éve valahogy hangulatosabb hely volt. Összességében persze azt nyújtja, ami elvárható, de számomra a korábbi évekhez képest csalódás.

Vereske TOP egyébhely értékelő
2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visegrádi túrázásból hazafelé álltunk meg itt, az oldalon olvasott értékelésekre alapozva. Nem bántuk meg. A környezet valami csodás! Sajnos nekünk nem jutott hely a terasz részen, de a kicsit odébb kialakított fa asztaloknál helyet foglalva is volt minimális rálátás a kilátásra. Maga a menedékház étterme tipikusan menedékház étterem.

Legnépszerűbb csomagok Esztergomban és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.297,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.03.27.
Monastery Boutique Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 17.190 - 17.937,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.21. - 2021.04.30.
Vácz Hotel
2020.01.28. - 2020.12.31.
Tavi Panzió
Veresegyház
3 nap/2 éjszaka 12.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg bor vagy pezsgő bekészítéssel, Medvefarm belépővel, ajándék szobai bekészítéssel, egy alkalommal a Libra Hotel wellness-részlegének használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Esztergom környékén
Tó Wellness Hotel Esztergom
Royal Club Hotel Esztergom
Abacus Business & Wellness Hotel Esztergom
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

Vaskapu Étterem EsztergomX