Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 378 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

Értékelt: 2018. szeptember 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokszor jártunk már a szálloda gyönyörü, a környezet is gyönyörü de levesz az értékéből a takaritás hiánya az ételek a kiszolgálás remek a matracok már nem megfelelőek

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 5.
A hotel panorámája a fekvésének köszönhetően, csodálatos. A kiszolgálás átlagos minőségű, ugyanolyan, mint általában máshol. A takarításra jobban ügyelhetnének, ugyanis néhány vendég panaszkodott a pókhálókra, bár mi ilyen jellegű dolgot nem tapasztaltunk. A bárban lehetne állandó kiszolgálás, ugyanis volt olyan, hogy csengettünk, de nem jött oda senki kiszolgálni minket.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 4.
Csendes helyen, gyönyörű kilátással rendelkező szálloda. A szolgáltatások színvonalával nagyon elégedettek voltunk, a hotel wellnessrészlege kiemelkedő. Csak ajánlani tudom.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Nagyon szép hétvégét töltöttünk a Bellevue hotelban! A szálloda nagyon szép! Gyönyörű a környék,csend van,pihenni kiválló! Amít negatívumként tudnék írni,hogy az ágyon az a pótmatrc lepedőstől elcsúszik,az erkélyajtót megemelve lehetett csukni,és kár hogy bukóra nem állítható,éjjel szívesebben aludtunk volna nyitott ajtónál mint légkondival.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Gyönyörű, tiszta szálloda. Modern és klasszikus is egyben. Személyzet figyelmes, segítőkész. Családbarát szálloda. Medencék minden igényt ki tudnak elégíteni, idősebbeket és fiatalokat, gyerekeket is. Az ételek bőségesek, és finomak. A reggelinél és vacsoránál bőven van választék. A szállodában található ajándékbolt üzemeltetője nagyon kedves volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 1.
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk a hotelban. A szoba, a kilátás a felszereltség teljesen rendben volt. A tisztasággal is meg voltunk elégedve. A szobába bekészítve kopottabb kis méretű fürdőköntöst találtunk, de kérésre azonnal kicserélték.
Az étkezésnél is mindenki talált kedvére valót. Bármikor visszamennénk!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
6 hónapos babával töltöttünk el 3 éjszakát. Szuperül éreztük magunkat a személyzet nagyon kedves mosolygós. Ételek nagyon finomak és bőséges választék van. A szálloda nagyon szép igényes gyönyörű helyen van. Wellnesben is pont elég medence van. A tisztaság hagy némi kivetni valót de ezt leszámitva mindennel elégedettek voltunk. Biztos visszatérünk még

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el. Az étterem szolgáltatásai jók voltak az ételek ízletesek voltak. A wellnes rész is elég jó volt azonban azt a szálloda részéről senki nem felügyelte ezért fordulhatott elő hogy felnőttek áztatták magukat a gyerekmendencében illetve a felnőtt medencébe áztatták a pelenkás kisbabát annak ellenére hogy ki volt írva hogy tilos.

Értékelt: 2018. augusztus 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes és nyugodt 2 éjszakát töltöttünk a Hotelben. A szobák tiszták, nagyon kényelmes matracokkal vannak felszerelve (nincs kifeküdve). A személyzet figyelmes és udvarias, a wellness kiváló. A konyha sokoldalú, minden étrend számára kielégítő. Csak ajánlani tudom!

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A szálloda gyönyörű helyen van. A szobák tisztaság, főleg a fürdőszoba hagy némi kivetnivalót maga után. A wellness részleg változatos, de itt is van mit javítani(szauna törölköző nem mindig volt).

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Hotel Árpád
Tatabánya
Érvényes: 2020.01.01-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 16.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, gyertyafényes éjszakai fürdőzéssel, borkóstolóval, Lurkó Kuckó és X-Box szoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.267 - 32.047,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.840 - 11.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.871,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, WIFI internettel
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.344,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

EsztergomX