Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szálloda szép környezetben van, a Spa remek, étkezés változatos és bőséges.
Ami nem tetszett: én bankkártyával fizettem és nem KP-vel, ezért 600.- Ft-t felszámítottak. Miért?

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A negyedik szinten, a tetőtérben, lévő szobákban voltunk, nem kaptunk lehetőséget hogy alsóbb szintre, nagyobb szobába költözzünk, a személyzet ebben nem volt segítőkész. A szobák levegőtlenek és kicsit voltak.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a szálloda, nagyon csendes. Igazi pihenő hely, aki kicsit el akar vonulni a város zaja elől. Ami nem tetszett az a személyzet hozzáállása a vendégekhez. Az itt dolgozóknak biztos nehezükre esik köszönni a vendégeknek, vagy csak mi hallottuk túl halkan.

Flótás TOP szállásértékelő
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elég messze van mindentől, így csak kocsival kényelmes a megközelítése. A szobánk szerencsére nem az erdő felé nézett, mert az borzalmas lehet. . . A wellness részleg jó, bár a medence fertőtlenítése címén az egyik nap csak 11-től volt látogatható. Ezt egy normális üzem éjszaka végzi el! Az étterem kicsit zsúfoltnak tűnt, a választék viszont jó volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
30. házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, még néhány kellemetlen apróság sem rontotta el a kedvünket. A szálloda fekvése csodálatos, a wellness élmények, szaunák is kiválóak. Ugyanakkor az élménymedencék vize igen hideg volt. A gyerekkel érkezők csalódottan vették tudomásul, hogy a kicsik fáznak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Gyönyörű helyen, csodaszép szálloda, a személyzet kedves, az ellátás a választék, és a welness részleg kitűnő kikapcsolódás volt. A szobával kapcsolatban csak annyit, hogy tetőtéri szobát kaptunk és az ablakot nem lehetett kinyitni, ami egy kicsit lehangoló volt, és csak néhány falevelet láttunk a környékből. Összességében azonban jól éreztük magunkat.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Tetszett a szálloda felszereltsége (wellness, sportolási lehetőség stb. ) , a kiszolgáló személyzet hozzáállása, az étkezés mennyisége és minősége. Nem tetszett hogy a szoba kilátás nem "idilli környezetre nyílt (raklap), valamint a zöld környezetben való elhelyezkedés (ami egyébként nagyon pozitív) indokolná a szoba bogarak elleni (poloska, darázs, nyáron gondolom szúnyog stb.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Sajnos az előzőleg elolvasott negatív vélemények egytől egyig igazak.ajánlom a szálloda vezetőségének hogy olvassa el őket,talán akkor rájönnek hogy mennyi,és milyen hiányosságok vannak.ez a szálloda nem felel meg 4 csillagosnak.(max a kinézete miatt)3 csillagosban is jobbak a szolgáltatások.

Értékelt: 2018. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaim voltak már a szállodában ők ajánlották. Jó hogy elmentünk,a wellness kiváló,szeretjük a kényelmes szállodákat,és wellnesst ,maradandó volt az élmény a város is szép volt,és persze az is szuper hogy csak simán átsétálhattunk Szlovákiába a hídon. A szállón a kinti uszoda vize kicsit hűs :) volt de mivel szerencsések volunk az idő még szeptember közepén is jó volt,többször úsztunk benne,a párom minden nap.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.11-ig
VVSI Sport Hotel
Gárdony
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.09.29-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 22.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.29-ig
Vadrózsa Panzió
Érvényes: 2020.09.20-ig
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.075 - 26.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.02-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX