Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
3 éjszakát töltöttünk a hotelben a novemberi hosszú hétvégén, és nagyon jól éreztük magunkat. A hotel csendes helyen található, gyönyörű kilátással. A várostól való távolsága autóval egyáltalán nem zavaró. A szobával meg voltunk elégedve, az ágy kifejezetten kényelmes. A fürdőszoba tisztaságában kisebb hiányosságokat éreztünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A gyerekeim házibulit rendeztek az otthonunkban ezért elutaztunk a feleségemmel. Most már mi érdeklődünk a gyerekeknél, hogy mikor lesz a következő buli, mert szívesen elutaznánk ismét a szállodába.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az ételek a vacsoránál ízletesek, viszont majdnem minden esetben csak langyosak, illetve hidegek voltak.
Javasolnám az otthon elvégezhető online bejelentkezést, ami lényegesen gyorsabbá tenné az ügyintézést érkezéskor. Sokat kellett várni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Ezúton szeretném megköszönni a sok sok kedvességet amit kaptunk .Már többször voltunk e szállodában és mindig megelégedve távoztunk.Szálloda személyzete,kedvessége elragadó,szép környezet pedig nagyon vonzó.Remélem a tavasz folyamán ismét vendégei lehetünk a hotelnak.

2018. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. október 24.
Szálloda szép környezetben van, a Spa remek, étkezés változatos és bőséges.
Ami nem tetszett: én bankkártyával fizettem és nem KP-vel, ezért 600.- Ft-t felszámítottak. Miért?

2018. októberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2018. október 15.
A negyedik szinten, a tetőtérben, lévő szobákban voltunk, nem kaptunk lehetőséget hogy alsóbb szintre, nagyobb szobába költözzünk, a személyzet ebben nem volt segítőkész. A szobák levegőtlenek és kicsit voltak.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyönyörű helyen van a szálloda, nagyon csendes. Igazi pihenő hely, aki kicsit el akar vonulni a város zaja elől. Ami nem tetszett az a személyzet hozzáállása a vendégekhez. Az itt dolgozóknak biztos nehezükre esik köszönni a vendégeknek, vagy csak mi hallottuk túl halkan.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elég messze van mindentől, így csak kocsival kényelmes a megközelítése. A szobánk szerencsére nem az erdő felé nézett, mert az borzalmas lehet. . . A wellness részleg jó, bár a medence fertőtlenítése címén az egyik nap csak 11-től volt látogatható. Ezt egy normális üzem éjszaka végzi el! Az étterem kicsit zsúfoltnak tűnt, a választék viszont jó volt.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 1.
30. házassági évfordulónkat ünnepeltük a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat, még néhány kellemetlen apróság sem rontotta el a kedvünket. A szálloda fekvése csodálatos, a wellness élmények, szaunák is kiválóak. Ugyanakkor az élménymedencék vize igen hideg volt. A gyerekkel érkezők csalódottan vették tudomásul, hogy a kicsik fáznak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.08.21. - 2019.09.15.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.15-ig
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Árpád
Tatabánya
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.01-ig
Szépia Bio & Art Hotel
Zsámbék
2-4 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, masszázskuponnal, sportos programokkal, Romtemplom és Lámpamúzeum belépőjegyekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Thermál Hotel és Kemping
Komárom
3 nap/2 éjszaka 7.350 - 8.750,- Ft/fő/éj között;belépővel., parkolással, WIFI-vel
2019.08.01. - 2020.01.29.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.08.23. - 2020.07.18.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 14.854,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.349,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nékül
Érvényes: 2019.10.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Tó Wellness Hotel Bánk
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX