Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

4. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 378 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Gyönyörű helyen, csodaszép szálloda, a személyzet kedves, az ellátás a választék, és a welness részleg kitűnő kikapcsolódás volt. A szobával kapcsolatban csak annyit, hogy tetőtéri szobát kaptunk és az ablakot nem lehetett kinyitni, ami egy kicsit lehangoló volt, és csak néhány falevelet láttunk a környékből. Összességében azonban jól éreztük magunkat.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 30.
Tetszett a szálloda felszereltsége (wellness, sportolási lehetőség stb. ) , a kiszolgáló személyzet hozzáállása, az étkezés mennyisége és minősége. Nem tetszett hogy a szoba kilátás nem "idilli környezetre nyílt (raklap), valamint a zöld környezetben való elhelyezkedés (ami egyébként nagyon pozitív) indokolná a szoba bogarak elleni (poloska, darázs, nyáron gondolom szúnyog stb.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 29.
Sajnos az előzőleg elolvasott negatív vélemények egytől egyig igazak.ajánlom a szálloda vezetőségének hogy olvassa el őket,talán akkor rájönnek hogy mennyi,és milyen hiányosságok vannak.ez a szálloda nem felel meg 4 csillagosnak.(max a kinézete miatt)3 csillagosban is jobbak a szolgáltatások.

Értékelt: 2018. szeptember 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Barátaim voltak már a szállodában ők ajánlották. Jó hogy elmentünk,a wellness kiváló,szeretjük a kényelmes szállodákat,és wellnesst ,maradandó volt az élmény a város is szép volt,és persze az is szuper hogy csak simán átsétálhattunk Szlovákiába a hídon. A szállón a kinti uszoda vize kicsit hűs :) volt de mivel szerencsések volunk az idő még szeptember közepén is jó volt,többször úsztunk benne,a párom minden nap.

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 26.
Habár az októberi párkányi Júda napi vásárhoz szoktuk hangolni az itt tartózkodásunkat, most szakítottunk a hagyományokkal. Jó volt ide újra visszajönni és megtapasztalni a változásokat, fejlődéseket. A konyhájuk most is kiváló - semmi kivetnivalót nem találtam. A szobák szebbek, mint 2,5 évvel ezelőtt. A fürdővíz hőmérsékletét bizony most is hidegnek tartottuk.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
Elégedetten távoztunk!A személyzet barátságos,kedves.Tisztaság a szobákba és a wellnesben.Az étteremben változatos és finom ételeket kaptunk!Szívesen vissza térnénk még több hosszú hétvégékre!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 25.
A szálloda fekvése gyönyörű. Kezdem a pozitív megerősítésekkel: konyha változatos, jó ízek, a mennyiség is bőséges. Welness részleg jó elosztású, nincs tömeg,ideális, hogy igénybe vehető étel és ital fogyasztás is. Takarítás 3 nap alatt egyáltalán nem volt, tiszta törölköző és wc papir pótlás sem történt meg.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 20.
gyönyörű kilátás remek wellnes sok megnéznivaló Esztergomba amire sajnos nem is nagyon jutott idő a kiruccanás rövidsége miatt Az esti finom és bő választékú vacsora után még sétáltunk volna egyet de sajnos a Duna partra nem tudtunk lemenni Még ellátogatunk a szállodába.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 13.
Remek napokat töltöttünk a szállodában.A táj csodálatos, a szobából fantasztikus a kilátás a Dunára és a környező hegyekre.A wellness nagyon jó,az étkezések finomak és változatosak voltak.tervezzük a visszatérést.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 6.
Másodszorra tértünk vissza. Kissé későn foglaltam, ennek tudom be a szoba hiányosságait: A szekrényajtó leesett, nem volt jól rögzítve (másnap megcsinálták), az ablak rögzítője félig le volt törve, (padlástéri ablak), a WC fedelének az egyik rögzítője hiányzott, az állólámpában ki volt égve az égő. Ezeket csak távozáskor jelentettük, hogy a következő lakó jobb száj ízzel távozzon.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, játszóház és X-box szoba használattal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.06.16. - 2019.08.15.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
2-4 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.09.01.
Szent Adalbert Hotel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
Érvényes: 2020.04.30-ig
Vitta Hotel Superior Budapest
2019.07.01. - 2019.08.19.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.475 - 31.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 9.840 - 11.603,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Parti Panzió
Tata
4 nap/3 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.21-ig
Globall Hotel
Telki
2 nap/1 éjszaka 15.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.11.09-ig
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 17.900 - 26.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Érvényes: 2019.12.20-ig

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Vital Hotel Nautis Gárdony
Tó Wellness Hotel Bánk
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)
Wellness pihenés (min. 2 éj)

EsztergomX