Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

5. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
36. helyezett Közép Dunántúlon - 380 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 6.
Szerencsés időszakban voltunk, mert nem volt túl sok a vendég így akár az étteremben vagy a wellnesen nyugodt körülmények között tudtuk a szolgáltatásokat igénybe venni. A szoba tágas világos tiszta volt. Az étterem is jó elrendezésű, a büféasztalon változatos bőséges kínálat reggelinél vacsoránál egyaránt, a személyzet kedves, annyi kritikát megjegyeznék hogy az asztalok a porcelán és evőeszközök tisztaságára nagyobb hangsúlyt kellene fektetni, a vendéglátásban ez alapkövetelmény!

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 1.
A fő baj! A wc működik, de sok vizet pazarol és erőtlen. . (a wc papírt sem viszi le,másról nem is szólva. . . )
A mosdó csaprögzítő csavarja ki van esve. Távozásunkkor még ott volt. Fontos! Francia ágyas szobát kértünk, de két különágyast kaptunk. A finn szaunnában egy csavarfej kiáll. Beleléptem. Nem esett jól.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Szeptemberben voltunk itt a párommal, akinek a hotel teraszán kértem meg a kezét, igent mondott! :) A hotel gyönyörű környezetben helyezkedik el, érdemes megnézni a közelben található Búbánatvölgyet is! A wellness, az ételek kiválóak, minden igényt kielégítenek! A szoba kényelmes volt, a napozóteraszról az egész Dunakanyar belátható.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 16.
November közepén töltöttünk el két éjszakás (3 nap) pihenést a párommal. A tisztaság megfelelő-, az ételek finomak és bőségesek voltak. Az ágy nekem nem volt kényelmes, puha volt és mintha be lett volna szakadva (206-os szoba). A wellness-ben a második napon nem működött a sószoba, amit kissé sajnáltunk (bár ez bárhol és bármikor előfordulhat).

Mobilról küldte. | 2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 11.
Vannak dolgok amit egy negy csillagos szallodanal nehezen tudok elfogadni peldaul, hogy a furdoszobaban se w c papir, se folyekony szappan(egyebkent a falon a tartoja), a kapott magnes kartya egyike nem mukodott, a furdoben semmi pipere nincs kikeszitve (kis szappan, sampon, fultisztito, stb.

2018. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. november 8.
Poloskák -büdös bogarak-voltak a szobában, de tudom, hogy ez ellen nem mindig lehet tenni. A wellness részleg kíváló, az ételválaszték szintén és folyamatosan pótolják. A szobák nagyok, tiszták és kényelmesek. A munkatársak udvariasak, segítőkészek és barátságosak.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 5.
3 éjszakát töltöttünk a hotelben a novemberi hosszú hétvégén, és nagyon jól éreztük magunkat. A hotel csendes helyen található, gyönyörű kilátással. A várostól való távolsága autóval egyáltalán nem zavaró. A szobával meg voltunk elégedve, az ágy kifejezetten kényelmes. A fürdőszoba tisztaságában kisebb hiányosságokat éreztünk.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
A gyerekeim házibulit rendeztek az otthonunkban ezért elutaztunk a feleségemmel. Most már mi érdeklődünk a gyerekeknél, hogy mikor lesz a következő buli, mert szívesen elutaznánk ismét a szállodába.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Az ételek a vacsoránál ízletesek, viszont majdnem minden esetben csak langyosak, illetve hidegek voltak.
Javasolnám az otthon elvégezhető online bejelentkezést, ami lényegesen gyorsabbá tenné az ügyintézést érkezéskor. Sokat kellett várni.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 27.
Ezúton szeretném megköszönni a sok sok kedvességet amit kaptunk .Már többször voltunk e szállodában és mindig megelégedve távoztunk.Szálloda személyzete,kedvessége elragadó,szép környezet pedig nagyon vonzó.Remélem a tavasz folyamán ismét vendégei lehetünk a hotelnak.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 12.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, gyermekprogramokkal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.31.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdő-használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.23-ig
Szent Adalbert Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 9.380,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, fürdőbelépővel, üveg bor bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
Érvényes: 2020.09.20-ig
Velence Resort & Spa
Velence
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szoba bekészítéssel, gyermekprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 10.834 - 11.834,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
Érvényes: 2021.03.27-ig
Kristály Imperial Hotel
Tata
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Dunamente turisztikai kártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.450 - 19.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.15-ig
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 17.950,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, ajándék Yamuna testápoló csomaggal, masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Hotel Bellevue
4 nap/3 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával és zenével, üdvözlőitallal, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, gyermekeknek uzsonnával, parkolással
2019.12.23. - 2019.12.27.

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Patak Park Hotel Visegrád
Royal Club Hotel Visegrád
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)
Két éjszakás ajánlat félpanzióval (min. 2 éj)

EsztergomX