Hotel Bellevue Esztergom ★★★★

Hotel Bellevue Esztergom
2500 Esztergom, Őrtorony u. 49.

Hotel Bellevue Esztergom a térképen

Hotel Bellevue Esztergom értékelése:

3. helyezett a 27 esztergomi szállás közül
30. helyezett Közép Dunántúlon - 389 szállás közül

Hotel Bellevue Esztergom - vélemények, kritkikák

Hotel Bellevue Esztergom vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Nekünk nagyon hiányzott, hogy a TV NINCS RAJTA A HIR TV ÉS A TV 2 mivel idősek vagyunk ezeken az adókon vannak olyan műsorok amit rendszeresen nézünk. Reméljük ezt a kis hiányosságot lehetne pótolni, akkor más alkalommal is szívesen választanánk az Önök szállodáját. Más minden kifogástalan volt. Köszönjük szépen. Üdvözlettel: Mihály Jenő és neje

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 7.
Amire 4 csillagot adtunk:
Tisztaság: A fürdőszoba a mosdónál egy kissé penészes volt, illetve a hűtő rossz illatú volt. Szolgáltatás: - Hiányoltuk a törölközőket: pl. : kéztörlő, lábtörlő. Egy nagy törölközőt kaptunk csak. - A wifit nem tudtuk használni sem telefonon, sem laptopon. Egyébként gyönyörű helyen tölthettünk el felejthetetlen 5 napot.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ételválaszték 4 csillag alatti,gyakran hideg is volt,bár jó ízű.
Az asztalok piszkosak,alig lehetett találni tiszta , terített asztalt.A tányérok ragadtak,lecsempültek.
A wellnessben az élményelemek ritkán működtek.Kint a napozóágyak nagyrésze leszakadt, a napernyők is.
Kategóriájától elmarad!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Június 6-10 között voltunk a szállodában a lányommal - immár másodszor, de azt hiszem, ha nem újítják fel - legalább a fürdőszobákat - akkor utoljára. Két évvel ezelőtt a legjobbakat írhattam a szállodáról minden tekintetben. Most azonban egy lepusztult fürdőszobát találtunk mindkét szobában, ahol megszálltunk.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem panaszként, hanem a jobbítás szándékával sorolom fel az általunk tapasztalt hiányosságokat. 1. A 20 napozóágyból 5 használhatatlan (kiszakadt fekvő rész, törött kitámasztó). 2. Nincs napernyő! ! ! . 3. Tiszta, de nagyon hideg víz a kinti medencében. 4. Nem működött a hajszárító. 5. Hibásan működő TV távkapcsoló. 6.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 6.
Nagyon tetszett a welnes részleg, tágas rengeteg féle élmény elemmel működik, mindenki megtalálhatja a neki megfelelőt.
Nagyon szép a belső udvar kialakítása, olyan mint nyugalom szigete.

Flótás TOP szállásértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először jártunk itt, de először voltunk tetőtéri szobában. A szállodában megépült a kültéri medence, ami e belső zsúfoltságot csökkenti, jobban elosztja a vendégeket. A wellness változatlanul jó, bár az élmény-zuhatag nem működik. (ez csak a régi vendégeknek tűnik fel) A vendégek sajnos nem használják a többszintes parkoló felső szintjeit, ezért az alsó szinten kissé káosz van, ezen kéne segíteni valahogy.

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
2019. május elején jártam családommal a hotelben, gyermekeimmel, unokáimmal. A hotel szépen berendezett, és nagyon szép a környezet,rá látni a Dunára. Sajnos mi esős napokat fogtunk ki, így nem tudtuk használni a kinti medencét, pedig már fel volt töltve, de a benti wellness rész kárpótolt bennünket. Érkezéskor nagyon kedves recepciós hölgy fogadott ,és a személyzettel is megvoltunk elégedve.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 25.
Ami nagyszerű volt, az az ellátás, minden étel nagyon finom volt. A wellness-részleg is nagyon szuper. Ami nagyon nem tetszett, az az, hogy a szobánk és a szomszéd szoba között volt egy ajtó (fal helyett) és pont ott sikerült elszállásolni egy kutyával érkező párt, akinek az ebe egész nap és sokszor éjjel is hangosan ugatott.

2019. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Szép volt a környezet. Könnyen megközelíthető. A welness részlegbe még pár medence elférne, főleg egy melegebb medence is. Az ételek jók voltak (bár egy nap nem maradt vacsorán semmi). Tisztaság megfelelő,míg a személyzet kedves votl.

Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.15-ig
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, étel kuponnal, wellness-részleg és szauna világ használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.14-ig
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450 - 9.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztás kávégépből, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetsőséggel
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 20.777 - 64.125,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Duna Residence
Dunaszentmiklós
3 nap/2 éjszaka 22.498,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, animátor gyermek- és meglepetés programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Full Moon Design Hostel
3 nap/2 éjszaka 9.633,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, jégpálya belépővel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Vácz Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.450 - 15.450,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Kristály Imperial Hotel
Tata
2-3 éjszaka 19.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Gastland M1 Hotel
Páty
3 nap/2 éjszaka 10.729 - 15.778,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Bellevue
2 nap/1 éjszaka 13.770 - 29.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Esztergom környékén
Libra Hotel Veresegyház
Royal Club Hotel Visegrád
Tó Wellness Hotel Bánk
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval

EsztergomX