Grandhotel Galya Galyatető ★★★★

Grandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető
Grandhotel Galya GalyatetőGrandhotel Galya Galyatető

Grandhotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hotel Narád Park Mátraszentimre - Senior pihenés
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Grandhotel Galya Galyatető vélemények

Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
2016 április utolsó hétvégéjét töltöttük el a Galyatetőn életem szerelmével. A buszos odautazás gyorsan eltelt, főképpen, hogy a mellettünk elsuhanó tájak teljes mértékben lekötötték a figyelmünket. Érkezésünkkor a becsekkolás simán és gördülékenyen ment, bár a személyzet általános hangulata, amit leginkább az egykedvűség szóval tudnék jellemezni, már itt is feltűnt.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Többször voltunk már a kedves párommal ebben a szállodában. Minden évben itt ünnepeljük a születésnapját novemberben. De igazából nekük a Téli Galyatető teszik a legjobban. Volt szerencsénk 50 cm-es hóban sétálni a vastagon hólepte fenyőfák között. Mesébe illő ilyenkor a táj.
Kiváló 2016. május 3.gyerekekkel járt itt
Többfele jártam már unokáimmal az ország különböző üdülőhelyein, s van elég tapasztalatom annak megítéléséhez, mennyire gyerekbarát egy szálloda. Galyatetőhöz meg még az a szubjektív emlék is hozzákapcsolódott, hogy 20 évvel ezelőtt szálltam meg utoljára ott, még a felújítás előtt, kétszer töltöttünk el családi karácsonyt a szállodában, akkor persze majdnem felnőtt gyerekeim társaságában, még nem nagymamaként.
Grandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/Sport
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
2015. tavaszán töltöttünk itt három felejthetetlen napot a szerelmemmel. Már a szállodához való autókázás is csodálatos volt, ahogyan a szerpentinen feljebb és feljebb kanyarogva csodálhattuk meg a halványzöldbe boruló friss tavaszi erdőt!
Kiváló 2016. május 3. járt itt
Atmoszféra
2012 óta eddig ötször jártunk a Galyában, és minden alkalommal remek volt, a hotel atmoszférája szerintem magával ragadó. Ahogy belépünk, szinte „beszippant” a hely szelleme, ezt eddig kevés alkalommal éreztem így, pedig jó pár hotelban megfordultam már.
Grandhotel Galya Galyatető - Külső kép
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
A Hunguest Grand Hotel Galya Galyatetőn a Mátra csúcsán található, ahonnan lélegzetelállító panoráma terül a lábunk elé. A közelben található a felújított kilátó is. Megérkezésünkkor az útszélén még 5 cm-es hó fogadott, pedig lakóhelyünkön már tavaszias idő volt. Tágas, parkra néző erkélyes szobát kaptunk, pazar kilátással.
Kiváló 2016. április 28.a párjával járt itt
Nagyon szép környezetben van a szálloda. Az étterem maximálisan megfelelt az elvárásainknak. Finom és bőséges az ételválaszték. A wellness részleg és a szoba is kiváló volt. Nagyon szép parkja van a szállodának, nagyokat lehet sétálni a friss levegőn. Aki igazi kényelemre és kikapcsolódásra vágyik, az mindenképpen látogasson el. Még szívesen maradtunk volna.
Kiváló 2016. április 17.a párjával járt itt
Tényleg csak ajánlani tudom, szerintem szuper hely, tiszta kényelmes, jól főznek, bár a sütemények kicsit mű ízűek, de a fő ételek azok nagyon jól vannak elkészítve, szuper hogy este 10-ig lehet pancsizni! A wellnesszel annyi negatívumot tapasztaltam, hogy fizetős a sószoba! Hogy miért fogalmam sincs!
Grandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - Külső képGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Szórakozás/SportGrandhotel Galya Galyatető - WellnessGrandhotel Galya Galyatető - BelsőGrandhotel Galya Galyatető - Belső
Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
A szálloda csodálatos környezetben fekszik, minden évszakban remek pihenést kínál. A wellness rész nagyon jó és tiszta, a személyzet udvarias és segítőkész. Csak pozitív véleményem van a szállodáról. Bárkinek szívesen ajánlom.
Kiváló 2016. március 8.a párjával járt itt
Mi öt éjszakát töltöttünk itt. Többször voltunk a Hotelben, de mindig történik valami természeti csoda, ami máshol nem érheti a vendéget. A márciusi havazás tomboló széllel, egyben volt csodás és félelmetes. De minden dicséret a Hotel dolgozóinak jár! Remek konyha, a szobák tisztasága, ha nem is a legmodernebb, ilyen jellegű épülethez ez illik.
Grandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - KörnyékGrandhotel Galya Galyatető - Medence/kertGrandhotel Galya Galyatető - Környék