Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető ★★★★

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatető, Kodály Zoltán sétány 10.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető a térképen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése:

1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető képei

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24.
A szálloda 2 csillagosnak felel meg, koszos szobák,szönyeg,függöny. A fürdöszoba 20-30 éves hatásu, kikopott butork, áll a KOSZ a fütötestek mögött az ablakokon a wellness részleg ugy koszos ahogy van. . . . Husz éve járunk HUnguest hotelokba , tizenpárban voltunk már de még hasonlo szégyennel nem találkoztunk. . . . . . Értékelják le 2 csillagra vagy zárják be.

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Erkélyes, parkra néző szoba volt a foglalâs megerősítésénél. Erkély sehol, a parkbol semmit nem láttunk, mivel az alattunk lévő kijárat teteje mindent eltakart. Telt ház. . . Júniusban foglaltunk szállást, augusztusban érkeztünk. 1,5eves gyereknek nem sok program, játék. A folyosón míg ott voltunk végig kint hevert egy matrac. Semmi a közelben.

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése kiváló,de ez az érzés csak és kizárólag a bejáratig tart. A recepció idejétmúlt, a szoba amit kaptunk, kb 15 évvel van lemaradva az időben,a fürdőszoba szintén visszamaradott, és a "panoráma kilátás" a teraszról, hát az illúzió romboló,palatábla a terasz eleje az oldalfalon, pörög le a festék, a bútor pedig silány minőségű, napszítta zöld műanyag asztal, 2 db székkel, valamint a terasz közepén éktelenkedik egy 10 csőrendszer ami halad lefelé.

2015. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. november 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Két kisgyerekkel és nagy reményekkel érkeztünk a jó értékelések utá, de csalódás volt. 1. Bepakoláskor egy ajtózárás során beletört a zárba a kulcs, amiről később a karbantartó is mondta, hogy hibás lehetett, már több, mint 10 éves. A recepciós közölte, hogy nekünk 10 000 ft-ba fog kerülni. Természetesen nem ismertük el, erre mondta,h másnap lesz vezetőség, velük beszéljük meg.

2013. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. november 20.
Családommal, egy 5 és 8 éves gyermekkel érkeztünk ide. Nagyon szeretjük a Mátrát, már korábban is voltunk egy másik szállodában, ahonnan pozitív élményekkel tértünk haza. Sajnos ebben a hotelbennagyot csalódtunk. A két gyermek kihúzható ágya annyira puha és süppedős volt, hogy lehetett rajta aludni. Ezért mind négyen a nagy ágyban töltöttük a két éjszakát, ami nem éppen pihentető.

2012. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elmúlt bő egy évtizedben rendszeresen jártunk a hotelbe, nagyon szerettük a környéket, a tájat, az épületet, a történetét, voltunk ott télen - nyáron, ősszel - tavasszal, ünnepeken, rendezvényeken, családdal, gyerekekkel, céggel, így alaposan megismerhettük a helyet minden szempontból.

2012. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hely csodálatos és itt vége is van. A szálloda megmaradt a 70-es éveknél. Baráti társasággal voltunk a szállodában. A wellness egy jól felszerelt családi birtokon is megtalálható. Egy külső medence nagyon hiányzik. Étkezés átlagos menza, a választék kicsi. A szobák dohosak, szellőztetés hiánya. Ha valaki nem kirándulni szeretne akkor nem ezt a helyet kell választania.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 9.
2019. nyarán másodszor jártunk ebben a gyönyörű fekvésű szállodában. Ez így tudatos választás volt részünkről, s újból nem csalódtunk. Tágas, tiszta szobák fantasztikus kilátással. Ami külön öröm volt számunkra, hogy s szobákat felújították, így minden tökéletes volt. A kinti jacuzzi, a panoráma terasz az étteremben, a kedves,figyelmes pincérek, mind pihenésünket emlékezetesebbé tették.

2020. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. január 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2020. január 10-én érkeztem a teljes családdal (8 fő), amely 3 generációt foglal magába. Az előzetes egyeztetés alapján a kiságy (az öt-hónaposnak) , a pótágy az ötévesnek, a szobáink egymás mellett mind a figyelmességre utalnak. Az ellátás színvonala, az étterem kínálata szintén a vendég-centrikus hozzáállást tanúsítja. A személyzet kedves, figyelmes.

2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. november 18.
A szálloda fejlesztésen ment át utóbbi ott tartózkodásunk óta. Ami változtatást igényelne még,az a terasz(ok).Rájuk férne egy kis felújítás.. A kilátás gyönyörű, csend és nyugalom fogadja a friss levegő mellett az odatérőt.Az ételek finomak, nagy a választék, a személyzet kedves.A wellnese is jó.

Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.29.
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Galya Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Sirocave Barlang Apartmanok
Sirok
3 nap/2 éjszaka 12.470,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, vár és fürdőbelépővel
2020.04.01. - 2020.12.31.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.733,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
Invest Apartmanok
2 nap/1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Hotel Eger Ködmön
3-4 éjszaka 11.238,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 16.110 - 26.740,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
Érvényes: 2020.12.23-ig
Agria Vintage Apartman
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.22.

Szállodák Galyatető környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

GalyatetőX