Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető ★★★★

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető
3234 Galyatető, Kodály Zoltán sétány 10.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető a térképen

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető értékelése:

1. helyezett a 6 galyatetői szállás közül

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető bemutatkozása

Magyarország legmagasabban fekvő szállodája, a XX. század tradícióit megőrző, de vadonatúj köntösbe bújtatott wellness és konferencia-hotel, mind a négy évszak élményszállodája, ahol minden új, csak a tiszta levegő a régi: ez a Hunguest Grand Hotel Galya.

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető képei

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető

Hunguest Grand Hotel Galya Galyatető vélemények

Ráczné Ani TOP szállásértékelő
2019. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. november 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
2019. októberben jártunk családdal a hotelben. A környezet gyönyörű,szép és egyedi stílusú hotel,jó levegő! Tágas étterem, finom reggelik és változatos vacsorák,kedves személyzet. A wellness részleg is megfelelő. Nagyon jó elfoglaltságot jelentett 2. éves unokánknak a bambikuckó. Nagyon jó kirándulási lehetőségek. Szuper 3.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Összegezni kell,akkor 4 est adnék a szállodának. Mindennel elégedettek voltunk. egy ami zavaró volt,hogy minden szót teljesen érthetően lehetett hallani a szomszédos szobából. Azért megyünk hogy pihenjünk,ami adott is, de reggel 6 kor már a szomszédos szobában úgy viselkednek mint ha egyedül lennének a szállodában. A vendégek is viselkedhetnének kulturáltabban is!

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 30.
Jól éreztük magunkat,kellemes környezet,tisztaság,nagyon változatos volt az étel,előzékeny a személyzet,Na,hogy ne csak jókat írjak,a fürdővel,volt egy kis gond,nagyon kicsi az élmény medence és a lépcső,életveszélyes,irtó kellemetlen volt rálépni,főleg idősebb embereknek.

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ismét ezt a szállodát választottuk a januári síeléshez. Mint eddig, most is jól éreztük magunkat. A személyzet mint eddig is udvarias, kedves, segítőkész volt. A reggeli és vacsora választéka bőséges volt, bár a sütemények minősége,választéka sokat romlott. Figyelemre méltó,s külön köszönet a szállodának, hogy a páromat egy kis kedvességgel (egy kis üveg pezsgő)köszöntötte születésnapja alkalmából!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda gyönyörű környezetben fekszik, közel a kilátóhoz, és a túraútvonalakhoz. A teraszról csodálatos a panoráma. Az ételek ízletesek, finomak voltak, csak kissé egyhangúak. Mátrai borok nem szerepeltek az itallapon - ez érdekes. . . . . kint csak egy jakuzzi van, nagyon meleg vízzel, ami nyáron egyáltalán nem kellemes. .

Flótás TOP szállásértékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Először jártunk a csodás fekvésű 80. szülinapját ünnepelő hotelben. Parkra néző superior szobát kértünk ami csalódás volt, mert kényelmesen nagy méretei és kellemes bútorai mellett szakadt függönye, foltos padlószőnyege és a csukott ablakokon át a függönyt mozgató "szellőzése" bizony lehangolt minket!

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24.
Csodálatos környezetben fekszik a Hotel, fantasztikus a kilátás, még a kinti medencéből is csodaszép. A személyzet kiváló, mindenki udvarias-kedves-segítőkész. A belső kialakítással is meg voltunk elégedve, csakúgy mint a külsővel. Mi a családi szobában voltunk 2 felnőtt + 2 gyerek, de ott minden szuper volt.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sokan csalódhatnak ebben a régi, patinás szállóban. Se nem új, se nem modern, és nincs hatalmas csili-vili élményfürdője, tele töménytelen szolgáltatásokkal. Ezeket máshol keressük. Az igazi értéke a hegyek közelsége, a friss levegő, madárcsicsergés a hatalmas kertben, a csend, a nyugalom.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 4.
Segítőkész személyzet a recepciónál! Tapintatos takarítók. Egyedül a fürdőköpenyem volt 5xl-s. igaz felajánlották a cserét de mivel már belebújtam így nem éltem a lehetőséggel. A Wellness részleg kényelmes nem volt zsúfoltság. A Kaja kitünő változatos.Kitűnő túraútvonalak.

2018. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 9.
Nagyon elégedettek voltunk a személyzettel, csupa barátságos, szolgálatkész ember. Csodálatos a panoráma a szálloda étterméből megközelíthető teraszról, nagyon jók a szervezett programok és a wellness részleg is. Hiányoltuk viszont a szobából a klímát, a meleg megrontotta kissé az éjszakáinkat.

Galyatető
3 nap/2 éjszaka 15.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- és sport programokkal, köntös bekészítéssel, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.29.
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős- sport- és wellness programokkal, gyermekek részére Bambikuckó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.31-ig
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Galya Vendégház
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.10.25-ig
Hunguest Hotel Flóra
3 nap/2 éjszaka 13.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és élményfürdő használattal, átjárással a városi strandra
Érvényes: 2020.12.21-ig
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.181 - 20.713,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, vízi tornával, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.11-ig
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 19.600,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Invest Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Tavas Vendégház
Karancsalja
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Öko-Park Panzió
Szarvaskő
4 nap/3 éjszaka 18.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, húsvéti gyerekprogramokkal, fürdőbelépővel, túratérképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness és sport programokkal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.31. - 2020.12.22.

Szállodák Galyatető környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

GalyatetőX