Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő

Gödöllői Királyi Kastély Múzeum GödöllőGödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő
Gödöllői Királyi Kastély Múzeum GödöllőGödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő
35 fotó

Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő bemutatkozása

A XVIII. század egyik legtekintélyesebb magyar főura, Grassalkovich I. Antal (1694-1771) gróf 1735 után kezdte meg a gödöllői kastély építtetését. Az első építési szakasz 1745-ig tartott: Mayerhoffer András tervei alapján ekkorra készült el a belső udvart közrefogó első U-alak, a díszteremmel és a főúri lakosztályokkal.
Tovább olvasom >>

2021.08.31-ig
Tó Wellness Hotel Bánk
98.196 Ft / 2 fő / 2 éj-től félpanzióval

Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 295 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 17.a párjával járt itt
Ezúttal csak arra volt idő, hogy a kastélyparkban sétáljunk. A koratavaszi jó idő sok gyerekes családot csalogatott ki. A part tavaszi munkái még váratnak magukra, sok helyen az avarban gázoltunk. Érdemes lenne a gyerekeknek egy játszóteret készíteni. A séta a parkban egyébként ingyebes és a fák kora tavasszal is szépek.
Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő -
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 93 városban járt márFelfedező - 65 helyen első értékelőNépszerű író - 383 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1681 feltöltött kép
2018. január 21.családjával (gyerekekkel) járt itt
Még Karácsony-előtti sétánk egyik állomása volt a Gödöllői Kastély, ahol egy kedves kutya-fotó kiállítást néztünk meg. A képek csak egy folyosónyi falfelületet töltöttek meg, de ebből több nem is kell. Kedves, jó képek voltak (habár szerintem kicsit egysíkúak). Egyébként érdemes figyelemmel kísérni az itteni programokat, mindig akad valami érdekes!
Még több kép (3 db) >>
Kiváló 2017. október 8.a párjával járt itt
Mi a közelben lakunk, így minden hónapban többször elmegyünk a kastélyparkba sétálni. A környezet, a Kastély gyönyörű és a séta nem kerül pénzbe. Ingyen lehet látogatni a Kastély melegházában kialakított kertészetet (Karácsony előtt itt elég nagyszabású karácsonyi vásár van), valamint a Kastély földszintjén található cukrászdát.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 66 városban járt márFelfedező - 28 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat6 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 14.a párjával járt itt
Hazafelé tartva tértünk be Gödöllőn a kastélyba. Már régóta terveztük, hogy megnézzük, most volt itt az alkalom. A pénztárnál ülő hölgy lehetne kedvesebb a betérő látogatókkal, kérdeztünk tőle és olyan mogorva volt, hogy kicsit fel is idegesített. Nem oda való! ! ! ! Előttünk lévőkkel is ugyanígy viselkedett!
Még több kép (4 db) >>
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 2361 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 66420 feltöltött kép
2016. november 19.egyedül járt itt
Több alkalommal jártam már a Gödöllői Kastélyban. A barok stílusú kastély szépen, igényesen került felújításra a 80-as évektől kezdődően, de őszintén szólva nekem egy kicsit unalmas a sok hasonló hangulatú, hasonlóan berendezett szoba, amelyek egy idő után már csak úgy jönnek-mennek, egyik a másik után.
Itt fényképeztem:
Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő - Gödöllői Királyi Kastély Múzeum Gödöllő -
Még több kép (17 db) >>
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2016. március 29.családjával (gyerekekkel) járt itt
A kastély nagyon szép állapotú, a látogatható termek érdekesek, szépen összeválogatott kiállítás. A jegypénztárnál nem ajánlották fel az audioguide lehetőséget, pedig külön gyerekek részére is bérelhető, azért visszafordultunk, így a 7 éves gyermeknek is érdekesebb volt a kiállítás.