Gödöllői Királyi Kastély Gödöllő

Gödöllői Királyi Kastély Gödöllő
Gödöllői Királyi Kastély GödöllőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő
Gödöllői Királyi Kastély GödöllőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő

Gödöllői Királyi Kastély Gödöllő bemutatkozása

A Gödöllői Királyi Kastélyt és annak kertjét mindenkinek látnia kell! Grassalkovich Antal  Mayerhoffer András tervei alapján az 1730-as években kezdte meg az építtetését. Jópár történelmünkben jelentős szerepet vállaló személy fordult meg itt az évszázadok során, Kossuth Lajos is itt ünnepelte az 1849-es győztes isaszegi csatát.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Gödöllői Királyi Kastély Gödöllő vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Átlagos 2023. december 29.a párjával járt itt
Az idén is arra készültünk, amit tavaly itt kaptunk az Adventi Kastélynapokon: Csodás miliőben remek ünnepi hangulat, színvonalas programok, kulturált kiszolgálás, igazi rákészülés a karácsonyra, . . . hogy az ünnep teljes legyen. . . , ahogy az idei szlogenjük mondja. Nos, most december 16-17-én nem egészen sikerült ezt adniuk, ezt kapnunk.
Gödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - Egyéb
Kihagyható 2023. november 20.a párjával járt itt
A kiállítás rendkívül fényűző, mutatja az ott megszállt és ott élt emberek gazdagságát. . . . viszont az építtető családjáról rendkívül keveset tudtam meg a kiállítás szöveges ismertetései alapján. . . . vidéki múzeumoknál sokkal szerényebb belépőjegy árakkal is sokkal több ismerettel gazdagabban távoztam. . . .
2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2078 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. október 29.a párjával járt itt
Országunk legnagyobb kastélya sokféle látnivalót ötvöz. Többször jártunk már a kastély kiállításán, de ezt nem lehet megunni, annyira gyönyörű és átfogó. Január végéig látható a Schönbrunn kincsei gyűjtemény is, mely számos személyes tárgyat tartalmaz. Itt nem volt szabad fotózni, így a képek mind az állandó részen készültek.
Kihagyhatatlan 2023. október 28.a párjával járt itt
A kastély parkja minden évszakban szép.
Gondozott, rendezett, és így ősszel a sárguló falevelek is hangulatosak. Sok fa tövében olvadható, hogy milyen idősek, Sissi is magcsodálhatta ezeket a fákat.
Sőt, örökbe is lehet fogadni egy-egy fát! ! @
Örülök, hogy zajlanak a kastély felújítási munkái, bár talán kicsit lassan.
A kellemes késő őszi időben sokan sétáltunk a parkban.
Érdekes 2023. szeptember 23.egyedül járt itt
Nagyon szép a kastély parkja. A most nyíló időszaki kiállítás miatt utaztam az elmúlt vasárnap oda. Rendezvények, programok is voltak. Nagyon jól ereztem magam. Színvonalas volt minden.
Érdekes 2023. április 23.gyerekekkel járt itt
Kétségkívül nagyon szép hely, hangulatos, de egy családnak (2 felnőtt, 2 gyerek), borsos ára van (10 ezer Ft). Érdemes előre online jegyet venni, hogy elkerüljük a sorban állást. A kertje is hívogató, így tavasszal sokan voltak. Megéri eljönni, de kifejezett úticélnak nem biztos, hogy megállja a helyét és elég drága.
Kihagyhatatlan 2022. május 30.a párjával járt itt
A kastélyban tartott Nemzetközi Természet-és Környezetvédelmi Fesztivál és Filmszemle alkalmából látogattunk most hétvégén Gödöllőre, és nagyszerű élményben, hangulatban volt részünk. Nagyon élveztük ezt a hétvégi programot! A környezet és a rendezvény együtt fantasztikus együttest alkotott.
2076
Érdekes 2022. május 10.egyedül járt itt
Ma bevettem a programba. Máriabesnyőn megmerítkeztem a kegyhelyben, aztán visszafelé kastély. Ma ilyen kis kastélyos kedvem volt, először Fóton jött rám a Károlyi kastélykertben, aztán átjöttem ide is.
Gödöllői Királyi Kastély Gödöllő - Külső képGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - Külső képGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - Külső képGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - EgyébGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - Külső képGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - Külső képGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - BelsőGödöllői Királyi Kastély Gödöllő - Külső kép
Érdekes 2022. március 25.gyerekekkel járt itt
Sajnos 03. 15-én látogattuk meg ezt a csodálatos kastélyt, máskor nem megyünk ünnepekkor. Csodálatosan felújították a kastélyt az utolsó látogatásunk óta. Sok termet lehet látogatni, csak mivel utolértünk egy vezetett csoportot, nem a saját tempónkban tudtuk megnézni, amit szerettünk volna. Ez a kastély szépségéből nem von le semmit.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. március 16.a párjával járt itt
Március 14-én nyitás után érkeztünk a kastélyba. Már akkor nagyon sokan voltak, így kb. fél óra elteltével jutottunk be a kastélyba. Sajnos előző nap már nem lehetett csoportos sétára regisztrálni, így egyedül jártuk be a kastély minden olyan szegletét, ami a nagyközönség számára elérhető.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 4 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.
Gödöllői Királyi Kastély Gödöllő a térképen
2100 GödöllőGrassalkovich Kastély