Westy Hajó Étterem & Pub Győr

2024.12.01-ig
Golden Ball Club Hotel Győr

Westy Hajó Étterem & Pub Győr vélemények

2016. január 5.a párjával járt itt
Január 2-án az étteremben vacsoráztunk a férjemmel. Kellemes, jó hangulatú hely. Igazi érdekesség, hogy egy álló hajón lehet étkezni . :) Az étel nagyon finom volt :) Limonádét kértünk mindketten, amit szívből ajánlok mindenkinek, isteni volt akár télen, akár nyáron :D A kiszolgálás is megfelelő volt.
Ezüst fokozatú értékelő
2015. december 20. járt itt
Ketten érkeztünk a helyre remélve, hogy lesz szabad asztal. Szerencsére volt, noha a pincér csak szóban elmondta, hogy hol találjuk az asztalt, oda már nem vezetett minket. Leültünk, majd étlap után kutatva megemeltük az alátétet, ami nem volt könnyű mutatvány tekintve, hogy az asztalhoz volt ragadva.
Kiváló 2015. november 6.a párjával járt itt
Ha valami tuti helyre kellett a vendégeinket vinnünk, mindig a Hajó volt az első tippünk. Összefoglalva: Jó hangulat, kiülős terasz, fényképes étlap, hatalmas adagok. Minden alkalomhoz ideális választás, a romantikus, Duna-parton sétálós vacsorától, a baráti összejövetelekig.
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 90 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 52 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 28.a párjával járt itt
Már olyan sok ismerőstől hallottuk, hogy mennyire jó a Hajó, így mi is elmentünk és kipróbáltuk! Mindenkinek igaza volt, nagyon hangulatos hely, isteni finom kajákkal! Párom, aki egyébként nagyon sokat is tud enni, ez a mennyiség még rajta is kifogott! Megfizethető és cserébe élményt kapsz, hiszen mégis csak egy Hajón eszel! Amúgy felkapott egy hely, mikor mi voltunk, szinte minden asztalnál ültek.
Kiváló 2015. március 28.a párjával járt itt
Születésnap alkalmával elmentünk megnézni a több ismerőstől is ajánlott hajó éttermet. Pozitívum hogy az ételek neve mellett megtalálható a kép is róla, mert ugye nem mindenkinek egyértelmű a fantázianév alapján hogy mit is fog kapni, amire rárakta ténylegesen az "i"-re a pontot hogy a kihozott étel (sertésből ill.
Kiváló 2015. február 9.a párjával járt itt
Ez az a hely, ahová bármikor betérnék Győrben. Erősen benne van a TOP3 legjobb éttremben, amihez az íz, az adag és a hely is hozzájárul. Ez a mesterhármas számomra garantálja azt, hogy a pénzemért megfelelő ellenszolgáltatást kapok. Az étlap nagyon változatos és ez az a hely, ahol tudom, hogy bármit is választok estére, biztosan nem fogok vele mellé.
Kiváló 2014. május 26., üzleti partnerrel járt itt
Egyedi naplemente a VIP teraszról! Üzleti vacsorán vettem részt 3-ad magammal. Csapolt sörökkel kezdtünk (barnával, búzával) jó alap volt elfogyasztott Steakekhez. Szerencsére az étlap elég bőséges mindenki talált magának megfelelő bélszínt. Jelen esetben a médium sütés médiumra sikerült, ízletes nagy adag volt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 53 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 72 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2013. december 29.gyerekekkel járt itt
Korábban írtam egy nagyon pozitív véleményt erről a helyről, melynek alapját az elmúlt évek tapasztalatai alkották. Nos, most alapjaiban megdőlt az egész. Pár hete ismét ittjártunk és megdöbbentett a hely. Csupa kosz volt a padló, az asztal ragacsos volt az előttünk távozók maradékaitól, a pincérünket mindez cseppet sem zavarta.
Kiváló 2013. november 1.a párjával járt itt
Étlap szerintem nem túl nagy,de azért lehet választani.Spare ribs-et választottam,ami nem volt egetrengető de jó volt,elég nagy adag is teljesen jól laktam pedig nagy étkű vagyok.Környezet szerintem egyedülálló,csak pesten tudok még egy ilyen hajót.Hangulatos,barátságos hely.Normális árrakkal.
Kiváló 2013. október 23.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép környezetben, igazán ötletes étterem. Rendszeres visszájárók vagyunk, az inka fajitasnak sosem tudok ellenállni, a kisfiam a pizzáikért rajong, a párom pedig nagy steak rajongó. A kiszolgálás mindig figyelmes és gyors, az ételek is nagyon hamar elénk kerülnek.
Westy Hajó Étterem & Pub Győr a térképen
9023 GyőrMóricz Zsigmond rakpart 2.
• napi menü • SZÉP Kártya, PayPass
H-CS