Százéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula
Százéves Cukrászda GyulaSzázéves Cukrászda Gyula

Százéves Cukrászda Gyula bemutatkozása

A cukrászdát 1840-ben Salis András cukrászmester alapította. Az egykori cukrászműhely helyén cukrászmúzeumot rendeztek be. 2004-ben és 2014-ben felújították a cukrászdát. 2004 óta Balogh László cukrászmester és a Kézműves Cukrászat üzemelteti. A Százéves cukrászdában kóstolhatunk minőségi süteményeket, főzött fagylaltokat illetve Cadeau kézműves bonbonokat és csokoládékat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Napi ár fürdőbelépővel
Hunguest Hotel Gyula
Aqua Hotel Gyula - Napi árak félpanziós ellátással
Aqua Hotel Gyula

Százéves Cukrászda Gyula vélemények

2020. október 13.barátokkal járt itt
Nagyon szép cukrászda lehet, már tavasz óta nagyon vártam, hogy kipróbálhassam. Az őszi üdülésem harmadik napján, vagyis hétfő délután támadt hozzá kedvem. Csak 70 métert kellett gyalogolnom, és máris ott álltam mellette. Sajnos a fagylaltot nem próbálhattam ki, mert akkor éppen esett az eső. Viszont egy kis süteményt ehettem uzsonnára. Fagyizni végül máshol sikerült nekem.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2019. március 20.a párjával járt itt
Párommal nyitásra érkeztünk. A süteményeket még akkor hordták ki. Kedvas fogadtatásba volt részünk. A megrendeléseket a pultnál kell leadni és a felszolgálo hozza ki akik a 19 század végi ruhákban voltak. A hely is e hangulatot árasztja. A süti és a kv jó volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. március 9.a párjával járt itt
Pár napos gyulai pihenésünk során városnézés közben bukkantunk erre a cukrászdára. Nagyon meglepett a XIX. századi berendezés: a régi bútorokon kívül a felszolgálók is korhű ruhában dolgoznak. Hétköznap kora délután jártunk ott, amikor kevés vendég volt, csak 2-3 asztalnál ültek.
Százéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - EgyébSzázéves Cukrászda Gyula - MosdóSzázéves Cukrászda Gyula - MosdóSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - EgyébSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2018. szeptember 15.barátokkal járt itt
Barátainkkal töltöttünk Gyulán pár napot.
Pár helyet nevezetességet már otthon kinéztünk a neten amit mindenképpen meg akartunk nézni.
Ezek közül egyik úti célunk a Százéves cukrászda volt.
Kívülről és belülről is nagyon hangulatos korhű kis hely.
A kiszolgálás udvarias.
A sütik jól néztek ki,de kicsit drágának találtam.
A fagyi viszont nagyon finom volt.
2017. július 16.barátokkal járt itt
Mint gyulai nevezetességet kerestük fel nyaralásunk alatt a 100 éves cukrászdát. Igaz, térkép alapján, mert kissé eldugott helyen van. Amiért értékelek! A kiszolgáló fiatalember előtt le a kalappal. 10 perc alatt a udvarias, kedves kiszolgálása mellett, még a cukrászda történetét is megkaptuk.
Százéves Cukrászda Gyula - Belső
2016. augusztus 21.a párjával járt itt
Ma - sajnos - búcsút veszünk Gyulától, de a helyi nevezetesség nem maradhat ki. Most nem írhatom hogy könnyű megközelíteni, nekünk nem sikerült rájönni hogy lehet autóval behajtani, így az Esze Tamás utcában parkoltunk le. Látszólag jellegtelen épület, csak az előtte éktelenkedő kiűlő terasz és a beáramló tömeg jelzi a hely népszerűségét.
Százéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Külső képSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - BelsőSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Étel/italSzázéves Cukrászda Gyula - Külső kép
2016. május 22.családjával járt itt
Kétszáz éves épületben, ékszerdoboznyi kis téren szerénykedik Gyula legkarakteresebb vendéglátóhelye, a Százéves cukrászda. Tulajdonképpen nem is évszázadnyi, hanem körülbelül 170 esztendős, de mégsem lehet minden évben változtatni a nevében a számokat.
2015. március 31.a párjával járt itt
Gyulán sétálva találtunk rá a cukrászdára. Sajnos nincs nagy reklámja, pedig megérdemelné. A személyzet kedves, mosolygós, a belépés után ajánlották, hogy tekintsük meg a házi múzeumukat, természetesen ez után sütizni is ott maradtunk. A cukrászda berendezése csodás, a régies barátságos hangulat kényelemmel párosul.
2015. február 8.gyerekekkel járt itt
Aki Gyulán jár mindenképpen nézzen be ide. . . megéri. A hely varázsa magáért beszél. Kiszolgálás terén van még hová fejlődni :-(
Sajnos kívülről nem annyira jellegzetes az épület, mint amit megérdemelne egy ilyen kurriózum, de a beltér valóban kárpótolja az embert a külső kinézet miatt.
2014. október 31.gyerekekkel járt itt
Érdemes meglátogatni,akkor is ha cukor-ellenesek vagyunk és csak bámészkodni mennénk! A berendezés mesés,az eldugdosott kis üzenetek szórakoztatóak. Bájos hely,bályos személyzet. Viszont volt desszert amit műanyag tálkában kaptunk,ami minket mondjuk nem zavart,de valahogy nem illett a képbe,valamint mindennek megkérik az árát csípősen. A somlói mennyei volt.