Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 159 gyulai szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Unokáinkkal töltöttünk 4 szép napot a szállodában.Bőséges és finom volt a svédasztalos reggeli és vacsora, valamint a levesbüfé is.Tetszett, ahogyan a kisgyermekek foglalkoztatásában, szórakoztatásában segítettek. Az animátorok nagyon kedvesek voltak. Másoknak is ajánljuk a szállodát.

Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Minden szuper, kellemes a saját wellnes részleg, az élmény elemek folyamatosan működtek, a Várfürdő átjárás egy rövid meleg folyosón megoldott. Ez a fájós lábam miatt fontos volt. A személyzet segítőkész, az ételek választéka bőséges, nagyon finom. Bátran ajánlom mindenkinek.

Kedves Erdősi Gyuláné!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A Hotel és a Várfürdő tökéletes együttes a gondtalan kikapcsolódásra vágyók számára. Minden kiválóan működött, a személyzettel különösen meg voltam elégedve. Egyedül a televízió elhelyezése nem tetszett, magasabbra tenném, hogy az ágyból is kényelmesen lehessen nézni.

Tisztelt Bánó Zoltán Úr!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kényeslmes, tiszta, nyugodt pihenést biztosít, de vannak hiányosságai. Nagyon nagy előnye,hogy a Fürdőkomplexumba egy folyosón keresztül át lehet jutni. Az ételek mennyisége,minősége nagyon jó. Mindkét szárnyban voltunk már pihenni. A Dürer szárnyban biztosítanak fürdőköpenyt is és van légkondicionálás. A Wifi sajnos nagyon gyenge minőségű volt.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda remekül kielégít minden igényt. Pihenés, szórakozás gyermekeknek és idősebbeknek egyaránt. Hihetetlen komfortot nyújt , hogy nem kell elhagyni a szállodát ahhoz, hogy átjussunk a fürdőkomplexumba. Az ellátás kifogástalan. Tiszta rendezett szobák, bőséges és ízletes ételek a szálloda éttermében. A személyzet illedelmes és segítőkész.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két ünnep között jártunk a szállodában. A négy csillagos Dürer szárnyat választottuk. A szoba rendben volt, a besorolásnak megfelelő. Az étkezések egyhangúak, többször előfordult, hogy változtatás nélkül, napokig ugyanaz a főétel volt kitéve. Persze éhesek nem maradtunk. A személyzet unott (tisztelet a néhány kivételnek) nem a problémák megoldására törekednek, nem érdekli őket a vendég.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttem a Dürer szárnyban hivatalos úton. A szoba szerintem alig üti meg a 4*-os szintet. A mérete megfelelő, de a berendezés teljesen átlagos, nem ártana felújítani. A hangulata is inkább komor, a TV csatorna választéka elég szűkös. Ami mostanában jellemző a magyar szállodákra, a takrítás maximum a szemét kivitelében nyilvánul meg.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Erzsébet PLusz program keretében választottuk a Hotel Erkel Dürer szárnyát. Hárman testvérek pályáztunk és nyertünk. Mivel még 2 testvérünk van, őket meghívtuk, hogy együtt tölthessünk el 4 napot. Nagyszerű élmény volt így az egész. Az ellátás szuper volt, a várfürdőbe való átjárás szenzációsan jól megoldott, a városka hangulat télen is lenyűgöző.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek 4 napunk volt az Erkelben. Fő erénye a hotelnek a közvetlen átjárási lehetőség a Várfürdőbe, ami szintén pazar volt. A szoba megfelelő, bár nyomasztóan sötét a bútorok színe és a gyér világítás miatt. A tévé csatornaválasztéka szűkös. Az ágy kényelmes, a fürdőszoba kifogástalan. Az étkezés az időnkénti sorbanállástól eltekintve kellemes volt családi körben.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
A szállás, annak elhelyezkedése, személyzet jó volt. Az ott töltött két éjszaka alatt jól éreztük magunkat feleségemmel. A kifogásolható rész - sajnos mint már más szálláshelyen is tapasztaltuk -, a kondicionáló terem és annak felszereltsége volt.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)