Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
2 éjszakát töltöttünk itt és meg voltunk elégedve mindennel, a szoba kényelmes, tiszta volt, egyszerű de a célnak teljesen megfelelt. A reggeli és vacsora kínálat színes volt, lehetett miből választani, és figyeltek rá hogy folyamatosan a legfrissebb legyen kint mindenből. Ezen kívül ami a legnagyobb pozitívuma a Hotelnek hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomagban szereplő szolgáltatásokat nem kaptuk meg (üdvözlő ital, szolárium). Az éttermi személyzet kifejezetten b*nkó! Kértünk etetőszéket a 2 éves kicsinek, de a pincér nem hozott. Másik alkalommal italt szerettünk volna rendelni a vacsorához, a pincérnő azt mondta, hogy"Tőle biztos nem, majd a szőke hajú kolléganőjétől kérjünk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Fantasztikusan pihentető volt a nyaralásunk az Erkel Hotelben. Csodás környezet, kiváló kiszolgálás, fantasztikus ételek, kedves emberek. A busz ott tett le minket a várnál, a wellness és a fürdő is igazi kikapcsolódást nyújtott. A látnivalók a közelben voltak, a gyerekek is mindig találtak nekik tetsző elfoglaltságot, programot. Köszönjük ezt a mesés nyaralást!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
2014-ben nyaraltunk itt, akkor a következő néhány mondattal jellemeztem a szállodát: "Az étkezés minden igényt kielégít. Az ételek rendkívül változatosak. Minden nap más, a bőség zavarával küzdöttünk (na meg a kilókkal :)). A pincérek fantasztikus munkát végeztek minden nap.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Mind Gyula, mind a Hotel Erkel kitűnő választás volt, nagyon szép volt minden, elégedettek voltunk a szállással, a kiszolgálással, az étkezéssel, stb. A hotel wellness részlege is kiváló, a drink bár pedig kifejezetten tetszett, nagyon kedvesek a pultosok, finomak az italok és az ételek is. A Várfürdő minden korosztály számára megfelelő, mindenki talál magának megfelelő medencét, élményt.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Másodszor voltam az Erkel hotelben. Kiemelkedően kedves ,figyelmes személyzet,finom ételek. Az Aquapalota nagyon kellemes kikapcsolódás a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A szálloda wellness részlege is nagyon jó,megfelelő hőmérsékletű víz. A szoba tiszta,rendezett. (Dürer). Gyula egy csodálatos város,érdemes megnézni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két évvel ezelőtt Gyulán nyaraltunk egy másik szálláshelyen és annyira megtetszett a lányaimnak ez a város, hogy azóta is vissza szerettek volna menni. Szerencsémre a szállásvadász. hu oldalon kedvező ajánlatot kaptam, így egyértelmű volt, hogy a nagyobbik lányom szülinapi, illetve a jó bizonyítvány miatt visszatérünk oda.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula városa nagyon tetszett. A fürdő király! Az erkel Munkácsi szárnyában voltunk elhelyezve. A szoba tisztasága kétes! ! A függönyök, mintha egy bagós cshóban lettek volna pácolva. A fürdőszoba "hangyás" speciel ez nem zavart kertes házban élünk és ott van bőven! ! A nosdó eldugulva, Kilátás a szellőzőkkel teli lapostatőre. (204) szoba. Különben pompás!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással tekintettünk a gyulai pihenésre. A négy csillagos Dürer szárnyban töltöttünk el négy napot. A szálloda nagy előnye a Várfürdőbe való közvetlen átjárás. A szállodai szoba tiszta volt, a személyzettel sem volt probléma. Azonban a reggeli és a vacsora minősége kritikán aluli. Az ellátás még egy iskolai menzán is jobb minőségű.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akkor újra,nem volt jó! Már az értékesítés és vételnél is gondok voltak! Elérni a szállót lehetetlen! Az emailon ha kérsz valamit gunyosan kigolyóznak! A szobák koszosak,csótányosak s nem vicc,menj oda meglátod! Az ablakok koszosak,azt mondták van légkondi nem volt,nagyon [moderálva - a szerk. ] meleg volt benne Május elsejei hétvégén!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX