Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 151 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 539 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett,kiválóan felszerelt,tiszta szobánk volt,a személyzet,nagyon kedves ,segítőkész volt,a wellnesz részlegben és a mellette lévő termálfürdőben is nagyszerűen éreztük magunkat!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
A Hotel a várostol nem messze,a vár mellett helyezkedik el! A Munkácsy szárnyban kaptunk szobát! Független attol hogy kicsit lelakott,tökéletesen meg voltunk elégedve a tisztasággal,a szobalányok kedvesek közvetlenek,mosolygósak,minden nap kaptunk takaritást,törölközőt cserét! A matracok kicsit kifeküdtek,rájuk férne egy csere,de a szállás résszel csak ennyi volt a bajunk!

Értékelt: 2018. július 18.
A Hunguest Hotel Erkel szállodába lépve kellemes és tiszta környezet fogadott. A személyzet nagyon segítőkész mindenhol. Ezek mind általánosan elmondhatók és jellemzőek az egész szállodára vonatkozóan. Beleértve a bárt és a masszászt is. Az ételek kifejezetten finomak voltak és változatosak. Le a kalappal a konyhások és a felszolgáló személyzet előtt is.

Értékelt: 2018. július 18.
A hotel nagyon szép és jó helyen van. A szoba kényelmes volt három fő részére is. Az ételek pazar jók voltak. Összességében mindennel elégedettek voltunk. Nyár lévén esténként lehetett volna valami szervezett program legalább hétvégén. Egyébként szuper volt. Köszönjük.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
2 éjszakát töltöttünk itt és meg voltunk elégedve mindennel, a szoba kényelmes, tiszta volt, egyszerű de a célnak teljesen megfelelt. A reggeli és vacsora kínálat színes volt, lehetett miből választani, és figyeltek rá hogy folyamatosan a legfrissebb legyen kint mindenből. Ezen kívül ami a legnagyobb pozitívuma a Hotelnek hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe.

Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomagban szereplő szolgáltatásokat nem kaptuk meg (üdvözlő ital, szolárium). Az éttermi személyzet kifejezetten b*nkó! Kértünk etetőszéket a 2 éves kicsinek, de a pincér nem hozott. Másik alkalommal italt szerettünk volna rendelni a vacsorához, a pincérnő azt mondta, hogy"Tőle biztos nem, majd a szőke hajú kolléganőjétől kérjünk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Fantasztikusan pihentető volt a nyaralásunk az Erkel Hotelben. Csodás környezet, kiváló kiszolgálás, fantasztikus ételek, kedves emberek. A busz ott tett le minket a várnál, a wellness és a fürdő is igazi kikapcsolódást nyújtott. A látnivalók a közelben voltak, a gyerekek is mindig találtak nekik tetsző elfoglaltságot, programot. Köszönjük ezt a mesés nyaralást!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
2014-ben nyaraltunk itt, akkor a következő néhány mondattal jellemeztem a szállodát: "Az étkezés minden igényt kielégít. Az ételek rendkívül változatosak. Minden nap más, a bőség zavarával küzdöttünk (na meg a kilókkal :)). A pincérek fantasztikus munkát végeztek minden nap.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Mind Gyula, mind a Hotel Erkel kitűnő választás volt, nagyon szép volt minden, elégedettek voltunk a szállással, a kiszolgálással, az étkezéssel, stb. A hotel wellness részlege is kiváló, a drink bár pedig kifejezetten tetszett, nagyon kedvesek a pultosok, finomak az italok és az ételek is. A Várfürdő minden korosztály számára megfelelő, mindenki talál magának megfelelő medencét, élményt.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Másodszor voltam az Erkel hotelben. Kiemelkedően kedves ,figyelmes személyzet,finom ételek. Az Aquapalota nagyon kellemes kikapcsolódás a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A szálloda wellness részlege is nagyon jó,megfelelő hőmérsékletű víz. A szoba tiszta,rendezett. (Dürer). Gyula egy csodálatos város,érdemes megnézni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.19-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.19-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.183,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fesztivál bérlettel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.11.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.25-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX