Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2019. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt kaptunk, ahol mindenki a szobánk előtt ment el, így reggel zajongó kisgyerekekre ébredtünk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon udvarias, természetes a személyzet. Minden lehetőség megvan arra, hogy feltöltődjön az ember. Roppant jó megoldás a fürdőbe való átjárás a fedett folyosón át. Sok sikert és kitartást kívánok a közeledő felújításhoz.
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a szálláshelyet.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.
Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

Értékelt: 2019. március 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Retró stilus volt minden,fűrdőszoba és a háló is. Szobában a hűtő zakatolt ami a fésűlkődő asztal alatt a szék helyén volt,régi tv amit nem lehetett az ágyból nézni mível nem lehetett elfordítani az ágy felé a keskeny pulton igy a széken űlve lehetett nézni, még ha fotel lett volna! Az ágy nagyon nyikorgott.
Válasz az értékelésre - 2019. március 13.
Kedves Tusori Zoltánné!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint több pontban sem voltak megelégedve a Munkácsy szárnnyal. Az épület felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

Értékelt: 2019. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hotel szervezettsége nagyon jó, a recepción sem érkezéskor, sem távozáskor nem kellett sokat várni ( pedig csúcsidőben érkeztünk és távoztunk ) az étkezéseknél rendkívül gyorsan és szervezetten dolgoznak a felszolgálók, kár, hogy a svédasztalos étkeztetést a vendégek többsége nem tudja kulturáltan kezelni, ezért főleg a vacsoránál néha kaotikus állapotok alakultak ki.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitünően éreztük magunkat. Egy kellemes és tartalmas hetet töltöttünk a férjemmel. Az ellátás kitűnő. A fűrdő egy külön élmény és ami nagyon megnyert bennünket, az a csend, rend és fegyelem. Több éve nagyon sok fürdőhelyen megfordultunk az országban, keresve a legjobbat és úgy érezzük, hogy most megtaláltuk. Gratulálunk és további sok sikert kivánunk!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
2 éjszakát töltöttünk a Dürer szárnyban párommal. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves és figyelmes, a szálloda szép, a szoba kellemes. Kényelmes, hogy csak egy folyosón kell köntösben átsétálni az AquaPalotába, a szálloda saját wellness részlege nem nagy, de a szauna és a gőzfürdő tökéletes.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Unokáinkkal töltöttünk 4 szép napot a szállodában.Bőséges és finom volt a svédasztalos reggeli és vacsora, valamint a levesbüfé is.Tetszett, ahogyan a kisgyermekek foglalkoztatásában, szórakoztatásában segítettek. Az animátorok nagyon kedvesek voltak. Másoknak is ajánljuk a szállodát.

Kedves Vendégünk!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Minden szuper, kellemes a saját wellnes részleg, az élmény elemek folyamatosan működtek, a Várfürdő átjárás egy rövid meleg folyosón megoldott. Ez a fájós lábam miatt fontos volt. A személyzet segítőkész, az ételek választéka bőséges, nagyon finom. Bátran ajánlom mindenkinek.

Kedves Erdősi Gyuláné!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A Hotel és a Várfürdő tökéletes együttes a gondtalan kikapcsolódásra vágyók számára. Minden kiválóan működött, a személyzettel különösen meg voltam elégedve. Egyedül a televízió elhelyezése nem tetszett, magasabbra tenném, hogy az ágyból is kényelmesen lehessen nézni.

Tisztelt Bánó Zoltán Úr!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 17. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda kényeslmes, tiszta, nyugodt pihenést biztosít, de vannak hiányosságai. Nagyon nagy előnye,hogy a Fürdőkomplexumba egy folyosón keresztül át lehet jutni. Az ételek mennyisége,minősége nagyon jó. Mindkét szárnyban voltunk már pihenni. A Dürer szárnyban biztosítanak fürdőköpenyt is és van légkondicionálás. A Wifi sajnos nagyon gyenge minőségű volt.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék wellness ebéddel, fürdőköntös és wellness-törölköző bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 10.175,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés itallal, egy alkalommal jacuzzi használattal, Várfürdő belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Pihentető nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

GyulaX