Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Erkel hotelben töltött napok alatt tölötte a gyermekem a születésnapját. Hatalmas meglepetéssel szolgalt a szobába bekészitett torta.
Amit negativként emlitenék az a kevés tv csatorna és a játszószoba szinte folyamatos zárvatartása az ott létünk alatt.
Válasz az értékelésre - 2017. május 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
Jó elhelyezkedés.nagyon jó aquapalota és wellnes szolgáltatás. Étkezés egyhangú reggeli elfogadható,reggel pl.nincs citrom a teához.Esetenként vizezett gépi ivólevek. A zeneszolgáltatás playbeck show. Nem volt kimért bor. Udvarias,gyors,segítőkész pincérek.
Válasz az értékelésre - 2017. május 5.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Finom kaják! Gyönyörű étterem. Munkácsy szárnyban a szobákban a tv katasztrófa. Személyzet kedves de sok mosoly nincs az arcukon. Környezet szép csodálatos a kilátás a szobákból.
Válasz az értékelésre - 2017. május 2.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Még eddig egyszer jártunk ebben a szállodában de vissza fogunk térni majd. Kényelmes szép tiszta szobák, mindenki elfért, négyen vagyunk pedig. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Mindenki tudott választani ízlésének megfelelőt. A fürdő is kiváló, ott is tudtunk enni is vásárolni is a gyerekeknek könyveket pl. Jól éreztük magunkat nagyon.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Interneten a csali fénykép luxus üdülőt mutat, a valóság két lepusztult szocreál épület. A szobai sötétítő függöny fürdőszobai hangulatot idéz, a fürdőszoba burkolás 4 féle csempéből összegányolva. A wc papír hajszál vékony, különös óvatosságot igényel a használata. A tv műsor választék szegényes, széles-lapos tv (16:9) helyett múlt évezredi ósdi készülék.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
A Húsvéti ünnepeket töltöttük léányunk családjával, unokáinkkal, akik 9 és 5 évesek. Nagyon tetszett a húsvéti hangulat, amellyel a szállodában találkoztunk. A kislányok nagyon örültek a nyuszi simogatónak, de a változatos kézügyességi foglakozásokért is rajongtak. Az ételkínálat változatos volt, finoman föztek. Csak jót tudunk elmondani!!!
Válasz az értékelésre - 2017. április 24.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Húsvétkor barátokkal pihentünk. A szálloda szobái (Dürrer szárny) tiszta, modern. A fürdő egy folyosón át megközelíthető. Azon kevés szállodák egyike, amelynek vendégszámához igazodó hatalmas wellness része van, így télen-nyáron, telt ház idején is élvezhető a pihenés. Az étterem tiszta, az ételek változatosak és finomak, állandóan frissülő ellátással.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 15.
Nagyon kényelmes, hogy a szállodát csak egy rövid folyosó választja el a fürdőtől. A félpanzió bőséges és finom. A szobák kényelmesek, és tiszták.A takarítás alapos. A gyerekeknek játszóház felügyelet is van,programokkal.
Válasz az értékelésre - 2017. április 18.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Erzsébet program keretében, és kisérő személyként töltöttünk el pár napot az Erkel Hotel Dürer szárnyában. A szoba kifogástalan, kellemesen harmonizáló butorok, remek, kényelmes ágy. Az erkélyről szép kilátás a Várfürdő előtti busz mh. -re. Közvetlen átjárás a Várfürdőbe, és az Aquapalotába, melyek szolgáltatásai minden igényt maximálisan kielégítenek.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 26.
Gyulán az ERKEL szálloda négy és három csillagos változatban széleskörű vendégkörre kiváló - a gyerekes családoktól a pihenésre vágyó idősebb korosztályig. A szálloda elhelyezése csodálatos. Kiváló zárt folyosós összeköttetés van a Várfürdővel. A szálloda melletti Almássy kastély különös élményt nyújt, míg a Gyulai vár történelmünk szomorú emlékeit őrzi a vár törökök általi elfoglalásától az Aradi tábornokok őrzéséig.
Válasz az értékelésre - 2017. március 27.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX