Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda remekül kielégít minden igényt. Pihenés, szórakozás gyermekeknek és idősebbeknek egyaránt. Hihetetlen komfortot nyújt , hogy nem kell elhagyni a szállodát ahhoz, hogy átjussunk a fürdőkomplexumba. Az ellátás kifogástalan. Tiszta rendezett szobák, bőséges és ízletes ételek a szálloda éttermében. A személyzet illedelmes és segítőkész.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két ünnep között jártunk a szállodában. A négy csillagos Dürer szárnyat választottuk. A szoba rendben volt, a besorolásnak megfelelő. Az étkezések egyhangúak, többször előfordult, hogy változtatás nélkül, napokig ugyanaz a főétel volt kitéve. Persze éhesek nem maradtunk. A személyzet unott (tisztelet a néhány kivételnek) nem a problémák megoldására törekednek, nem érdekli őket a vendég.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttem a Dürer szárnyban hivatalos úton. A szoba szerintem alig üti meg a 4*-os szintet. A mérete megfelelő, de a berendezés teljesen átlagos, nem ártana felújítani. A hangulata is inkább komor, a TV csatorna választéka elég szűkös. Ami mostanában jellemző a magyar szállodákra, a takrítás maximum a szemét kivitelében nyilvánul meg.

zene47 TOP szállásértékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az Erzsébet PLusz program keretében választottuk a Hotel Erkel Dürer szárnyát. Hárman testvérek pályáztunk és nyertünk. Mivel még 2 testvérünk van, őket meghívtuk, hogy együtt tölthessünk el 4 napot. Nagyszerű élmény volt így az egész. Az ellátás szuper volt, a várfürdőbe való átjárás szenzációsan jól megoldott, a városka hangulat télen is lenyűgöző.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2018. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Remek 4 napunk volt az Erkelben. Fő erénye a hotelnek a közvetlen átjárási lehetőség a Várfürdőbe, ami szintén pazar volt. A szoba megfelelő, bár nyomasztóan sötét a bútorok színe és a gyér világítás miatt. A tévé csatornaválasztéka szűkös. Az ágy kényelmes, a fürdőszoba kifogástalan. Az étkezés az időnkénti sorbanállástól eltekintve kellemes volt családi körben.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
A szállás, annak elhelyezkedése, személyzet jó volt. Az ott töltött két éjszaka alatt jól éreztük magunkat feleségemmel. A kifogásolható rész - sajnos mint már más szálláshelyen is tapasztaltuk -, a kondicionáló terem és annak felszereltsége volt.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Másodszorra üdültünk egy baráti társasággal. A környezet, a szállás, az étkezés nagyon jó volt. Igénybe vettünk sok szolgáltatást a fürdőben is, ami igazán remek volt.Karácsony közeledtével a város is ünnepi hangulatba öltözött, jó volt nagy sétákat tenni.Tavasszal újra tervezzük az üdülést.
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Kedves Paulik Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.
Dézsi-Takács Zsuzsanna (Hunguest Hotel Erkel)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Kb. 4-5 éve voltunk itt utoljára, azóta javult a színvonal, különösen a konyha, de még bőven van hova fejlődni, hogy más 4 csillagos szállodákhoz felzárkózzon. A személyzet változó, de a többség segítőkész, kedves. A szálloda fő erőssége, hogy zárt folyosón közvetlen átjárás biztosított a fürdőbe. A fürdővel nagyon meg voltunk elégedve, színvonalas, a fürdő személyzete is segítőkész, udvarias.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. novemberében voltunk a szálloda négycsillagos részében (3 felnőtt, két kisgyerek). A személyzettel, a szoba tisztaságával semmi gond nem volt, a szálloda "hozta" a 4*-os szintet. Az éttermi választék szerintem viszont elég szűkös, bár az ízek rendben voltak. Nem túl szerencsés az ételek kihelyezése - egy helyen kirakva, nem körbejárható pulton - ami állandó sorban
állással járt.

Juca TOP szállásértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A hotel az egyik kedvencem, először akkor jártam itt, amikor még nem üzemelt teljes gőzzel a felújítás és átépítés után. Az első vendégek egyike voltunk, és azóta is visszatérők vagyunk. Töltöttünk itt hétvégéket, nyaraltunk, szilvesztereztünk, sohasem csalódtunk. A hotel elhelyezkedése remek. A vár és a tó szomszédsága adja gyönyörű panorámát, a közvetlen fürdőbe történő átjárás a kényelmet.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék wellness ebéddel, fürdőköntös és wellness-törölköző bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 10.175,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés itallal, egy alkalommal jacuzzi használattal, Várfürdő belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Pihentető nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

GyulaX