Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, igényes és kellemes szállás. Kedves és segítőkész személyzet. Az ellátás minősége és színvonala tökéletes. Nagyon kellemes és pihentető négy napot töltöttünk el a párommal. Ajánlani fogjuk barátainknak, ismerőseinknek.

Értékelt: 2018. április 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt, pedig imádjuk Gyulát. Tavaly is itt üdültünk. Nagy előnye a hotelnek, hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe. Sajnos egy év alatt teljesen lepukkant. A Munkácsi szárny csúnyán lelakott, a függöny nagyon koszos és foltos volt, mennyezet pókhálós, fürdőben a tükör feletti lámpán ujjnyi porcicák, ablakpárkány madárürüléktől koszos.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Megérkezésünk percétől , éreztük a szálloda munkatársainak gondoskodó , odaadó figyelmességét . Az elhelyezés kiválló , Az ételek osztályon felüliek voltak , köszönet a séfeknek , és persze a személyzetnek, akik figyelmesek voltak . Már 4-szer voltam ebben a szállodában , és sohasem csalódtam , mindenkinek csak ajánlani fogom !

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Csodálatos napokat töltöttünk ebben a szállodában. A személyzet kedves, az ellátás fenséges. Minden kívánságunkat teljesítették. A város elbűvölő. Ide biztosan visszatérünk.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Jó válsztás volt a hotel, kihasználtunk minden lehetöséget a rossz idö miatt. Étkezés és kiszolgálás kifogástalan volt. A szoba a munkácsy szárnyon egy picivel korszerübb is lehetett volna,de összességében kiválló kikapcsolódás volt az egész család számára. Köszönjük!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Visszaesett a vacsora minősége,egyhangu,korábban nagyobb választékból lehetett választani,a nyugdíjasok pihenésére több figyelmet kellene fordítani/szobákat úgy kellene osztani/

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
A fürdési lehetőség az egyszerűen fantasztikus volt. A két kis unokám is kimondhatatlanul jól érezte magát a fürdőben. A szállással is meg voltunk elégedve. Egyedül az étkezésessel volt probléma. Amikor a tepsiből elfogyott az étel nem pótolták folyamatosan. (Nem én voltam a vendég hanem a szüleim és a két gyermekem ezért nem lenne valós ha az én nevemet adnám.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Egy hosszú hétvégét (3 éjszakát ) töltöttünk el a Hotel Erkel Munkácsy szárnyában. Családi pihenést terveztünk a párommal és 13 éves kisfiunkkal. Visszatérő vendégek vagyunk, biztosak voltunk benne, hogy mint már oly sokszor, most is jól fogjuk magunkat érezni. A szálloda teljes kikapcsolódást biztosít a család minden tagja számára.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
35 évvel ezelőtt jártam itt először gyermekként a szüleimmel, vágytam vissza mindig is. Most én hoztam el kisgyerekemet, remélem benne is mély és szép nyomokat hagyott mind a szálloda szolgáltatása, hangulata, mind a város vendégszetetete.
Köszönöm

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Nagyon jól éreztük magunkat,az ételek finomak,a szálloda wellnes részlege kicsi de kárpótol mindent a Várfürdő ahová egy fűtött folyosón lehet átmenni. A szoba szép,igényes tiszta. Mindennel elégedettek voltunk. Egy negativumot tudnék mondani,a szálloda wellnes részlegénél üvegasztalok vannak,szerintem semmi keresnivalója egy ilyen helyen ahol minden vizes és csúszik.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX