Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Értékelt: 2017. március 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
A hotelba érkezésünkkor az ajtónál fogadtak bennünket, és útbaigazítást kaptunk a parkolási lehetőségről. A recepción pillanatok alatt megkaptuk a kulcsokat, tájékoztatást az étkezésről a wellness és fürdő használatról. Gyors és udvarias volt az ügyintézés. A 7. emeleten kaptunk szobát, a liftre szinte sose kellett várni. Az étteremmel nagyon elégedett vagyok.
Válasz az értékelésre - 2017. március 27.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Értékelt: 2017. március 20.
Gyula remek kikapcsolódás volt a hét végére, annak ellenére, hogy egy nap esett az eső. Sétálva elértünk rengeteg színvonalas látnivalót (pl. vár, kastély, Erkel háza, retro múzeum. . . ). Az emberek kedvesek voltak mindenhol. A Várfürdő nagyon kellemes, a kültéri esős fürdőzés külön élmény volt. A szállodában lesték kívánságainkat.
Válasz az értékelésre - 2017. március 24.

Értékelt: 2017. március 20.
A szállodában a szakácsokat le kellene cserélni.Az menük szörnyűek voltak .Az ágynemű is hagyott kivetni valót maga után.A személyzet olyan mint ha ott se lennének.A gyereknek olyan pótágyat adtak ami mindig össze rogyott.
Válasz az értékelésre - 2017. március 24.

Értékelt: 2017. március 20.
1. ,Az üdvözlőitalt felejtse el a kedves vendég! 2. ,Figyelmetlenek a recepción a foglásban leirtakhoz, ìgy a 3 perces szolárium
cédulákat elfelejtették átadni. Utánajárással megoldódott. 3. ,A 4 csillagos hotelhálózatban még gyengébben nem voltunk. A fürdő az új részleg kivételével eléggé elavult,nagyan nagy tulzás ezt 5 csillagos kategóriába sorolni!

Értékelt: 2017. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, figyelmes fogadtatás volt a szálloda recepcióján.
Az éttermi kiszolgálás kifogástalan volt. Az ételek mind mennyiségükben, változatosságukban, mind ízükben nagyszerűek voltak.
A szoba kissé túlfűtött volt nekünk, és az ágy puhább volt jóval a mi általunk megszokottól.
Összességében azonban nagyon jól éreztük magunkat.

Értékelt: 2017. március 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Már több alkalommal jártunk a hotelben, a Dürer szárnyban. Most sem csalódtunk a szobában. A reggeli, vacsora nagyon kielégítő, bőséges a választék és nagyon finomak és gusztusosak az ételek. A leves - főzelék ebéd nekünk újdonság volt, a levesek kiadósak, a főzelékre feltét nélkül egy kis húsos szaftot javasolnánk. A szobában a TV csatornák lehetnének bővebb számban.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép helyen van a szálloda. A szálloda személyzete végtelenül udvarias és segítőkész volt. Félpanziós ellátást kértünk és bőséges /választékban gazdag reggelit, vacsorát kaptunk. Az átjárás a várfürdőbe kompenzálta a hotel kis területű welness részlegét.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Értékelt: 2017. március 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kellemes hétvégét töltöttünk Önöknél. A közvetlen átjárás a várfürdőbe és a vár közelsége a minőség javára szolgált.
Az ételek finomak és a személyzet nagyon segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2017. március 16.

Értékelt: 2017. március 13. - 2 látogató hasznosnak vélte
Csodálatos két napot töltöttünk el itt a Dürer szárnyban. Kedves és segítőkész személyzet gondoskodott arról, hogy jól érezzük magunkat. Az étterem kiváló választék és mennyiség szempontjából. A szobánk csendes és jól felszerelt volt a kényelmünk érdekében. Egy cseppnyi negatívum: a négy csillaghoz kicsit méltatlan szakadt függöny, foltos szőnyegpadló és a pecsétes ágyat díszítő anyagdarab.
Válasz az értékelésre - 2017. március 14.

Értékelt: 2017. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Szeretjük a szálloda szolgáltatásait. A fürdő remek, az ellátás kifogástalan.Éjszaka nagyon meleg volt a szobában, annak ellenére, hogy nem volt fűtés.Ezt nem is értettük.
Jövőben is számíthatnak ránk.
Válasz az értékelésre - 2017. március 7.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX