Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 143 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 16.
A étkezés választéka nem olyan volt mint 2-3 éve, úgy érzem a régi színvonalat vissza kell állítani. Az ízvilág megfelelő igaz valamikor gyerek koromban ezt szoktam meg. Az ágy nekem nem volt kényelmes, zavart a gumilepedő ami a lepedő alatt volt. Igaz rádöbbentett ara, hogy lehet tudták elmúltam 60 éves , biztos ami biztos.
Válasz az értékelésre - 2016. november 17.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 10.
3 éjt töltöttünk 2 kisgyerekünkkel a hotelban, a Dürer szárnyban. Egy 4*-os hotel elvárásainak megfelel. A szoba, fürdőszoba tiszta. A standard szoba 2 felnőttnek + 2 gyereknek nagyon kicsi. Más 4*-os hotelokban, ahol eddig jártunk (immáron negyedik éve 2x egy évben) még volt élettér a szobákban. Jó meleg volt a hotelban.

Értékelt: 2016. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Rengeteg lehetőség van a kikapcsolódásra. Szállodának a saját wellnesse, aquapalota, várfürdő, szauna szeánszok, különféle medencék, vizibár, gyermekfelügyelet a szünetekben. Nagyon jól éreztük magunkat!
Válasz az értékelésre - 2016. november 8.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 2.
Minden nagyon szép és jó volt, viszont az étkezés sajnos nem nyeret el tetszésemet.Majdnem minden vacsoránál ugyan azok az ételek és sütemények voltak, sajnos ez volt jellemző a reggelire is.
Összességében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 1.
A fürdő szolgáltatásai makszimálisan kielégitettek bennünket. Az étkezési mennyiségek és minőségek úgyszintén. Ami talán egy kicsit kényelmetlen és zavaró volt, az a hotel szobában lévő párnák minősége, melyen lehetetlen volt aludni a párnák renyhesége és, vagy vékonysága miatt. Ezért kénytelenek voltunk éjjelente hallgatni a fürdőszobában lévő toalett hangos csörgedezését, mely megállithatatlan volt.
Válasz az értékelésre - 2016. november 7.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 29.
Mint minden évben, most is haza mentem. Sajnos a Drága Férjem nélkül, mert Ő ez év tavaszán egy másik dimenzióba költözött. Mindig is az Erkel Hotelt választottuk vele szálláshelyül és most is úgy döntöttem, hogy megyek. Az orosházi Barátnőmet vendégül láttam Önöknél 2 napra, ő odabuszozott én pedig odaautóztam.
Válasz az értékelésre - 2016. november 4.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
A Dürer szárnyban töltöttünk 2 éjszakát okt . 19-20 egy szóval tudnám értékelni és ez a TÖKÉLETES ,az ételek, a személyzet ,a felszereltség ,a parkolás megoldása . A Harmónia wellness nagyon jól felszerelt , a fürdőbe átjárás tökéletesen megoldott-Nem lehet jobbat kívánni ! Nagyon jól éreztük magunkat ! Ha lehetőségünk adódik biztosan jövünk még ide akár hosszabb időtöltésre is .

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 21.
Mindennel megvoltunk elégedve. Szeretném javasolni, hogy a Munkácsi szárnyban elhelyezett televíziókat újabbakra cserélni(az adás sokszor megszakad és az a kép összezsugorodva,élvezhetetlen)
Válasz az értékelésre - 2016. október 21.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 18.
A Dürer szárnyban csodaszép szoba, tisztaság, nagyon finom ételek, segítőkész pincérek. A fürdő könnyű megközelítése téli időszakban is. Szuper, hogy ez is az árban volt. Izgalmas festmények a falakon. Nagyon jól éreztük magunkat. Télen is jó volt sétálni a várnál, a belvárosban. A szálloda medencéjétől mi kiütésesek lettünk, de fölösleges is kipróbálni, mert a strandon minden extra van.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 11.
Köszönjük a recepción a kedves, mosolygós fogadtatás. A szaunákban a tisztaság, az illat, a velünk való foglalkozást. A csúszdákon a Hölgynek a kedvességét.
Válasz az értékelésre - 2016. október 12.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX