Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 159 gyulai szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Másodszorra üdültünk egy baráti társasággal. A környezet, a szállás, az étkezés nagyon jó volt. Igénybe vettünk sok szolgáltatást a fürdőben is, ami igazán remek volt.Karácsony közeledtével a város is ünnepi hangulatba öltözött, jó volt nagy sétákat tenni.Tavasszal újra tervezzük az üdülést.
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Kedves Paulik Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.
Dézsi-Takács Zsuzsanna (Hunguest Hotel Erkel)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Kb. 4-5 éve voltunk itt utoljára, azóta javult a színvonal, különösen a konyha, de még bőven van hova fejlődni, hogy más 4 csillagos szállodákhoz felzárkózzon. A személyzet változó, de a többség segítőkész, kedves. A szálloda fő erőssége, hogy zárt folyosón közvetlen átjárás biztosított a fürdőbe. A fürdővel nagyon meg voltunk elégedve, színvonalas, a fürdő személyzete is segítőkész, udvarias.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. novemberében voltunk a szálloda négycsillagos részében (3 felnőtt, két kisgyerek). A személyzettel, a szoba tisztaságával semmi gond nem volt, a szálloda "hozta" a 4*-os szintet. Az éttermi választék szerintem viszont elég szűkös, bár az ízek rendben voltak. Nem túl szerencsés az ételek kihelyezése - egy helyen kirakva, nem körbejárható pulton - ami állandó sorban
állással járt.

Juca TOP szállásértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A hotel az egyik kedvencem, először akkor jártam itt, amikor még nem üzemelt teljes gőzzel a felújítás és átépítés után. Az első vendégek egyike voltunk, és azóta is visszatérők vagyunk. Töltöttünk itt hétvégéket, nyaraltunk, szilvesztereztünk, sohasem csalódtunk. A hotel elhelyezkedése remek. A vár és a tó szomszédsága adja gyönyörű panorámát, a közvetlen fürdőbe történő átjárás a kényelmet.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam oldalon olvastam elég csúnyákat erről a szállodáról. Szerencsére ezek rémértékelések voltak. Nagyon jó szálloda az Erkel. A Dürer szárnyban voltunk, a szobák hibátlanok, felújítottak, nagy terasszal, kényelmes ággyal. Egyetlen apró hiba, nem volt szék a szobában az asztal mellett, a fotelt kellett húzogatnom, ha írni akartam.
Értékelt: 2018. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda vellnessz szolgáltatásával kapcsolatban az a problémám,hogy az ott tartózkodás ideje alatt,nem volt szabad időpont a masszásban,ez kellemetlen.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Szeptemberben gondoltuk még egyszer kikapcsolódunk Gyulán a Hungest Hotel Erkel aDürrer szárnyat vállasztottuk erre a célra Nagyon jól vállasztottunk mert minden kényelmet megkaptunk az ételek a tisztaság a személyzet gondoskodásában Átjárás a fürdőbe kényelmessé tette az ottlétünket mivel idős pár vagyunk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesanyámat leptem meg ezzel a két éjszakás hétvégével, ezért az volt fontos, hogy ő jól érezze magát. Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, a fürdőbe való átjárás, a vár és a város közelsége nagyon szuper.
Válasz az értékelésre - 2018. november 10.

Nagy öröm olvasni, hogy jól elégedettek voltak és, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Unokákkal töltöttünk itt el 5 napot augusztus végén. Szobánk a Dürer szárnyban volt. A berendezés bizony nem igen felelt
meg a 4 csillagos minősitésnek. A takaritás talán a teltház végett csak felületes volt. Szerencsére az időjárás szuper volt
és majdnem az egész napot a fürdőben töltöttük. A személyzet kedves, a pincérek udvariasak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Szeptember elején töltöttünk pár napot a szállodába / Dürer szárny/ ami a város legjobb helyén van . Előttünk a vár, mellettünk a fürdő . Könnyen megközelíthető a belváros is,mely este gyönyörű ! Sokat számított a folyosón megközelíthető fürdő . Sajnos ottjártunkkor a hullámfürdős medence nem üzemelt. A wellness részleg tettszett, tovább is nyitva tarthatna !

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)