Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Nagyon jól éreztük magunkat,az ételek finomak,a szálloda wellnes részlege kicsi de kárpótol mindent a Várfürdő ahová egy fűtött folyosón lehet átmenni. A szoba szép,igényes tiszta. Mindennel elégedettek voltunk. Egy negativumot tudnék mondani,a szálloda wellnes részlegénél üvegasztalok vannak,szerintem semmi keresnivalója egy ilyen helyen ahol minden vizes és csúszik.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves személyzet, tiszta környezet. Az étkezés minden igényt kielégít. Szuper volt. Gyerekek is jól érezték magukat. Jó a játszószoba is. A várfürdő is szép és tiszta az átjárás nagyon kényelmes, köntösben megközelíthető. Az élményfürdő csúszdái is jók, az élménymedence is szép. Sok a szauna és kielégítő a welness részleg

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Kedves Mindenki. Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát. Nagyon jó helyen van a szálloda könnyen megközelíthető. Recepción kedves fogadás után utbaigozítottak elfoglaltuk a szobánkat és irány a fürdő. Este vacsi a szálloda éttermében segítőkész pincérek. Svédasztal bőséges kínálata degeszre ettük magunkat. Vacsi után a Violin bárban ittunk egy finom cappuccinot és egy koktélt.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
A szálloda külseje retró hangulatot áraszt, de belülről teljesen felújitott igényes helyen találjuk magunkat (Dürer-szárny). A szobák nagyok, tiszták, igényesen berendezettek. Az ágy nagyon kényelmes, a fürdőszoba tiszta. A személyzet rendkivül segitőkész. Az ételválaszték és az ételek minősége mindhárom étkezésnél kiemelkedő. A Várfürdőbe való átjárás fantasztikus.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
Visszatérő vendégei vagyunk a Gyulai Erkel Hotelnek, mivel nagyon kellemes körülmények várnak mindig. Kiváló az étterme, figyelmes a kiszolgálás,a szobában tisztaság és hófehér az ágynemű a kényelmes ágyakon. A szálloda minden napra ajánl városi programot. Gyermekbarát ,ezért sok apróság volt most is. Öröm látni őket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.
Ismerősök élményei alapján választottuk a várost. Netes keresőben találtunk rá a Hotel Erkel Dürer szárnyára. 4 csillagos besorolás, teljes ellátást kértünk. Kívülről kicsit ósdinak tűnő épületben modern recepció ahol igazán gyorsan halad minden, gyors információ a parkolásról, szobáról, étkezésről. Nagyon kedves a személyzet minden tagja, rögtön segítséget kaptunk ha valami gondunk akadt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Hosszú lenne minden hiányosságot felsorolni. Esetleg néhány hangulat rontó élmény:
Szilveszter napján telt ház, élmény elemből kettő van bekapcsolva. Uszoda mester durván kioktatott mindenkit, ez automata és így jó. A legdrágább ünnep napokon is rajtunk spórolnak, ráadásul agresszív lekezelő stílusban kioktatnak.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Színvonalas ellátás,szép környezet,udvarias személyzet jellemzi az Erkelt. Anikor kinéztem az ablakon a gyulai várat látván rögtön eszembe jutott a "Gyula vitéz,télen nyáron "című film és,hogy a történelem visszainteget. Jókedvű lettem. . Hiába az év utolsó napjait töltöttük e gyönyörű helyen,a gyógyító víz közelségében ragyogott a nap és vidámak voltunk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Az érkezésünk zökkenőmentes,regisztráció rendben történt. A szoba tiszta,de kissé elavult berendezéssel ,tv-vel várt. Az 1 üveg ajándék víz nem volt nagyvonalú. . . Az étteremben és a recepción nagyon udvarias volt a személyzet,a kérésekre,rendelésre figyeltek. A díszítésekre nem fordítottak különösebben figyelmet.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A bejelentkezést követően szembesültünk és döbbentünk meg azon, hogy egy teljesen elhasználódott,szét kopott,rongyos fotel és szék van elhelyezve a 4*-os szállodai szobánkban. Ezt leszámítva az aquapark és a várfürdő remek,az ételek jók,sajnos a recepción sem fogadtak bennünket,túl kedvesen,"na ezek is megérkeztek" kategória.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 15.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.03.14. - 2019.03.17.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Kényeztető napok (min. 4 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)

GyulaX