Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 151 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 539 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Színvonalas ellátás,szép környezet,udvarias személyzet jellemzi az Erkelt. Anikor kinéztem az ablakon a gyulai várat látván rögtön eszembe jutott a "Gyula vitéz,télen nyáron "című film és,hogy a történelem visszainteget. Jókedvű lettem. . Hiába az év utolsó napjait töltöttük e gyönyörű helyen,a gyógyító víz közelségében ragyogott a nap és vidámak voltunk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Az érkezésünk zökkenőmentes,regisztráció rendben történt. A szoba tiszta,de kissé elavult berendezéssel ,tv-vel várt. Az 1 üveg ajándék víz nem volt nagyvonalú. . . Az étteremben és a recepción nagyon udvarias volt a személyzet,a kérésekre,rendelésre figyeltek. A díszítésekre nem fordítottak különösebben figyelmet.

Értékelt: 2018. január 2.
A bejelentkezést követően szembesültünk és döbbentünk meg azon, hogy egy teljesen elhasználódott,szét kopott,rongyos fotel és szék van elhelyezve a 4*-os szállodai szobánkban. Ezt leszámítva az aquapark és a várfürdő remek,az ételek jók,sajnos a recepción sem fogadtak bennünket,túl kedvesen,"na ezek is megérkeztek" kategória.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
a szálloda belülről felújított, szép, kényelmes, személyzet segítőkész, figyelmes, szoba szép,ételek változatosak voltak, szilveszteri buli remek volt :)

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 napot töltöttünk családdal a Hunguest Hotel Erkelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda nagyon szép és tiszta. Az ételek finomak, bőséges a kínálat. Közvetlen átjárás biztosított az Aquapalotába, de ezenkívül is van egy kis Harmónia wellness részlege a szállodának. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda közvetlen szomszédságában van a vár és az Almássy-kastély.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégei vagyunk Gyulán az Erkel Hotel Dürer szárnyában, mert az ár-érték arány megfelel elvárásainknak, a kényelem kifogástalan, a szolgáltatások színvonala pedig kiváló. Kiemelném, hogy kevés olyan hely van Magyarországon, ahol fedett átjárási lehetőség van a várfürdő és az aqvapalota felé.

Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberben pár nap az Erkelben, ahonnan közvetlen az átjárás a várfürdőbe. Valószínű, hogy visszatérünk. Az ételek finomak voltak, a választék megfelelő. Cukorbetegnek sem kellett külön kérni semmit, volt diabetikus reggeli és teljes kiőrlésű pékáru, ami sok helyen sajnos még mindig nincs. Svédasztalos reggeli, vacsora.

Értékelt: 2018. január 2.
A szoba a Dürer szárnyban volt, a méretével, színvonalával, minőségével elégedettek voltunk. Az ételek finomak és sokszínűek voltak, a személyzet pedig segítőkész hozzáállású. Számunkra az volt a fontos, hogy tényleg 4*-os szolgáltatásokat kapjunk, és így is volt. A szilveszteri buli is rendben volt, bár én nem értettem, hogy miért pakolnak el minden ételt 22.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatás és a színvonal teljes egészében megfelelő volt. A személyzet udvarias és segítőkész. Remekül éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom a szállást.
Üdvözlettel: TL

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
Sok gyulai szállodaélmény után kipróbáltuk a patinás Erkelt, annak is a Dürer szárnyát. Előnye, hogy közvetlen átjárást nyújt a várfürdőbe, az aquapalotába is ingyenes belépést biztosít. Ez tökéletes pihenést jelentett. Meg voltunk elégedve az étterem szolgáltatásaival, jó volt a választék. A magas vendéglétszám miatt egy kis zsúfoltság mutatkozott az egyik este.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.19-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.19-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.183,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fesztivál bérlettel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.11.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.25-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX