Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 162 gyulai szállás közül
36. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Unokákkal töltöttünk itt el 5 napot augusztus végén. Szobánk a Dürer szárnyban volt. A berendezés bizony nem igen felelt
meg a 4 csillagos minősitésnek. A takaritás talán a teltház végett csak felületes volt. Szerencsére az időjárás szuper volt
és majdnem az egész napot a fürdőben töltöttük. A személyzet kedves, a pincérek udvariasak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Szeptember elején töltöttünk pár napot a szállodába / Dürer szárny/ ami a város legjobb helyén van . Előttünk a vár, mellettünk a fürdő . Könnyen megközelíthető a belváros is,mely este gyönyörű ! Sokat számított a folyosón megközelíthető fürdő . Sajnos ottjártunkkor a hullámfürdős medence nem üzemelt. A wellness részleg tettszett, tovább is nyitva tarthatna !

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27.
Jól éreztem magam. A szállás kifogástalan volt. A dolgozók udvariasak és segítőkészek voltak. A kaják finomak és bőségesek voltak,mindenki talált a számára megfelelőt.

Értékelt: 2018. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már a szálloda elfoglalása /14 óra után/ hamarabb megtörtént. Üdvözlő itallal vártak -a szobában kikészítve 2 fő részére l db palackos 1/2 literes szénsavas víz/ lehetett volna + 1 db palackos 1/2 literes szénsavmentes víz! A szemetesünk nem minden nap volt ürítve! A szállodában igénybe vettem 1 db masszást- amivel rendkívül meg voltam elégedve!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Nagyon színvonalas minden csak a szobában az összhangot egy régi szék rontja el,mert a huzata rongyolódik . A fürdőszoba tökéletes.Itthonra is szeretnénk nagyítós fali tükröt.Annyira tetszett minden hogy kicsit sajnálom hogy ez a kis hibát leírtam !

Értékelt: 2018. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugdíjas házaspár, 4 éjszaka 5 nap amit eltöltöttünk szép és rendezett körülmények a városban és általában ahol jártunk mindenhol, tisztaság, volt, a szálláson is az ellátás, és a tisztaság is tökéletes volt, másoknak is tudom ajánlani a nevezetességek közül a Gyulai várban is jártunk ami nagyon rendezett, és tiszta körülmények vannak.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 5-ére kaptunk lehetőséget arra, hogy unokáinkkal üdülni menjünk az Erzsébet program jóvoltából. Mi is, a gyerekek is nagyon jól éreztük magunkat a 4*-os Dürer szárnyban. A szálloda ezen része szép, tiszta. A TV csatornák választéka kevés, a gyerekek nem nagyon tudtak mesét nézni esténként. Teljes ellátást biztosítottak, amely nagyon finom, bőséges volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
Nagy előnye a szállodának, hogy átjárás van a fürdőhöz.A tv csatornák száma nagyon kevés és nem színvonalas. Az ételek már nem magyarosak sok a rizs kevés a burgonya, sok a hal.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba megfelelően tágas,tiszta.A személyzet segítőkész udvarias.Az étkezés választékos és minden
igényt kielégít.Amit hiányoltam az öltöző volt amikor elutazás előtt a szoba leadás után a maradtunk
még a wellnesben nem volt zárt zuhanyzók és öltöző.Egyébként minden nagyon rendben van.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Meglepően nagy,és tiszta a hotel.A személyzet kedves ,segítőkész.Lényegében mindennel meg voltunk elégedve,egy kivétel:- a tv csatornák választéka kevés.Napközben az ember talál megfelelő programot,de este egy jó film alvás előtt jó lenne,de ezek a csatornák nem biztosítják ezt a lehetőséget.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.04.24. - 2020.04.26.
2020.06.12. - 2020.06.14.
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.10-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)

GyulaX