Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 154 gyulai szállás közül
29. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 31.
A fürdési lehetőség az egyszerűen fantasztikus volt. A két kis unokám is kimondhatatlanul jól érezte magát a fürdőben. A szállással is meg voltunk elégedve. Egyedül az étkezésessel volt probléma. Amikor a tepsiből elfogyott az étel nem pótolták folyamatosan. (Nem én voltam a vendég hanem a szüleim és a két gyermekem ezért nem lenne valós ha az én nevemet adnám.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Egy hosszú hétvégét (3 éjszakát ) töltöttünk el a Hotel Erkel Munkácsy szárnyában. Családi pihenést terveztünk a párommal és 13 éves kisfiunkkal. Visszatérő vendégek vagyunk, biztosak voltunk benne, hogy mint már oly sokszor, most is jól fogjuk magunkat érezni. A szálloda teljes kikapcsolódást biztosít a család minden tagja számára.

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
35 évvel ezelőtt jártam itt először gyermekként a szüleimmel, vágytam vissza mindig is. Most én hoztam el kisgyerekemet, remélem benne is mély és szép nyomokat hagyott mind a szálloda szolgáltatása, hangulata, mind a város vendégszetetete.
Köszönöm

2018. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 7.
Nagyon jól éreztük magunkat,az ételek finomak,a szálloda wellnes részlege kicsi de kárpótol mindent a Várfürdő ahová egy fűtött folyosón lehet átmenni. A szoba szép,igényes tiszta. Mindennel elégedettek voltunk. Egy negativumot tudnék mondani,a szálloda wellnes részlegénél üvegasztalok vannak,szerintem semmi keresnivalója egy ilyen helyen ahol minden vizes és csúszik.

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves személyzet, tiszta környezet. Az étkezés minden igényt kielégít. Szuper volt. Gyerekek is jól érezték magukat. Jó a játszószoba is. A várfürdő is szép és tiszta az átjárás nagyon kényelmes, köntösben megközelíthető. Az élményfürdő csúszdái is jók, az élménymedence is szép. Sok a szauna és kielégítő a welness részleg

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Kedves Mindenki. Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát. Nagyon jó helyen van a szálloda könnyen megközelíthető. Recepción kedves fogadás után utbaigozítottak elfoglaltuk a szobánkat és irány a fürdő. Este vacsi a szálloda éttermében segítőkész pincérek. Svédasztal bőséges kínálata degeszre ettük magunkat. Vacsi után a Violin bárban ittunk egy finom cappuccinot és egy koktélt.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
A szálloda külseje retró hangulatot áraszt, de belülről teljesen felújitott igényes helyen találjuk magunkat (Dürer-szárny). A szobák nagyok, tiszták, igényesen berendezettek. Az ágy nagyon kényelmes, a fürdőszoba tiszta. A személyzet rendkivül segitőkész. Az ételválaszték és az ételek minősége mindhárom étkezésnél kiemelkedő. A Várfürdőbe való átjárás fantasztikus.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
Visszatérő vendégei vagyunk a Gyulai Erkel Hotelnek, mivel nagyon kellemes körülmények várnak mindig. Kiváló az étterme, figyelmes a kiszolgálás,a szobában tisztaság és hófehér az ágynemű a kényelmes ágyakon. A szálloda minden napra ajánl városi programot. Gyermekbarát ,ezért sok apróság volt most is. Öröm látni őket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.
Ismerősök élményei alapján választottuk a várost. Netes keresőben találtunk rá a Hotel Erkel Dürer szárnyára. 4 csillagos besorolás, teljes ellátást kértünk. Kívülről kicsit ósdinak tűnő épületben modern recepció ahol igazán gyorsan halad minden, gyors információ a parkolásról, szobáról, étkezésről. Nagyon kedves a személyzet minden tagja, rögtön segítséget kaptunk ha valami gondunk akadt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Hosszú lenne minden hiányosságot felsorolni. Esetleg néhány hangulat rontó élmény:
Szilveszter napján telt ház, élmény elemből kettő van bekapcsolva. Uszoda mester durván kioktatott mindenkit, ez automata és így jó. A legdrágább ünnep napokon is rajtunk spórolnak, ráadásul agresszív lekezelő stílusban kioktatnak.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 13.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.22-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.03. - 2020.07.17.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
4 éjszakás csomagajánlat
Gyulai kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX