Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 143 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 30.
Nekem nagyon jó volt az a 2 nap.nagyon jól éreztem magam.a kiszolgálás kiváló volt.A szálloda is szèp.Már harmadszor károk ide de mèg mindig nem tudok betelni azzal a kedvessègel amivel minket ott fogadnak.Ugy hogy csak mindenkinek csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 31.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 29.
A szoba gyönyörű, kényelmes, tiszta, ízléses volt fantasztikus kilátással a várra és a városra. A reggeli és a vacsora nagyon finom, változatos, igazán kiváló volt. Negatívum a recepciós stílusa, amely rendkívül közönyös és személytelen volt, az étteremben ezzel szemben nagyon udvariasak és kedvesek voltak, ugyanígy a szobaasszonyok is.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 31.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 28.
Korai érkeztetést kértünk, még utazás előtti napon is egyeztettük még is elfelejtették. Recepciós kérdése kinek telefonáltunk korai érkeztetés miatt.
Még hülyének is néztek. 40 évig ezt szállodát tartottam a legjobbnak, de most ennek vége.

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
Nagyszerű hotel minden kényelmével ,tisztaságával ,személyzet kedvességével,remek ételekkel csak kitűnő minősítést kaphat!!!Nagyon klassz hogy átjárás van a fürdőbe ami szintén a tökéletes kikapcsolódás élményét garantálja! Csak ajánlani tudom mindenkinek!Remek az elhelyezkedése ,szép a környezete s maga a vár közelsége is sokat nyom a latban!

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 22.
A szálloda szolgáltatásaival nagyon elégedettek vagyunk, mindenki kedves és segítőkész volt. A kilátás a szobából gyönyörű volt. Ételallergiánk ellenére minden nap bőséges étkezést biztosítottak. Köszönjük!
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 24.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 19.
A szálloda elhelyezkedése, a fürdőhöz való közvetlen árjárás hatalmas könnyebbséget jelentett. Az étkezés kiváló. A szálloda saját wellness részlege viszont szűkös. A konditeremben lévő gépek egy része javításra szorul. A személyzet közvetlen, kedves. A szoba pótágyazva feszesen élhető. A Várfürdő minden gondot feledtet. Szívből ajánlom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 23.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Családommal 4 napot töltöttünk az Erkel Hotelben. A Dürer szárnyat választottuk, mert az árban benne volt a Várfürdő/Aquapalota belépő. Előbb érkeztünk, mint 14:00, és sajnos nem is lett előbb készen a szoba, pedig reménykedtem, de ez nem a Hotel hibája. A Hotel elhelyezkedése tökéletes. A szobák tágasak,az elhelyezéssel meg voltunk elégedve.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 14.
Kisgyermekes családoknak ideális körülményeket biztosít a hotel: gyerekbarát, animátor felügyelete mellett játszhatnak a gyerekek, kreatív foglalkozásokon vehetnek részt. Kényelmes és praktikus, hogy közvetlen átjárás van a várfürdőbe.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 16.

Értékelt: 2016. augusztus 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Családommal nagyon kellemes 4 napot töltöttünk a Hotel Erkelben, Gyulán már másodszor voltunk a szálloda vendégei.Nagyon szuper a szálloda, az étkezés is nagyon bőséges és finom.A Várfürdőbe ill. az Aquapalotába való átjárás lehetősége szuper jó.A város is nagyon szép sok sok látnivalóval,ha lesz rá lehetőségünk akkor még biztosan visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 15.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Három kellemes napot töltöttünk a szállodába,a szobával és az ellátással is nagyon elégedettek voltunk. Nagyon tetszett, hogy a strandfürdő és élményfürdő egy zárt folyosón keresztül elérhető, rossz idő esetén, vagy télen nagyon praktikus.
Válasz az értékelésre - 2016. augusztus 15.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX