Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

copfika TOP szállásértékelő
2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 5-ére kaptunk lehetőséget arra, hogy unokáinkkal üdülni menjünk az Erzsébet program jóvoltából. Mi is, a gyerekek is nagyon jól éreztük magunkat a 4*-os Dürer szárnyban. A szálloda ezen része szép, tiszta. A TV csatornák választéka kevés, a gyerekek nem nagyon tudtak mesét nézni esténként. Teljes ellátást biztosítottak, amely nagyon finom, bőséges volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
Nagy előnye a szállodának, hogy átjárás van a fürdőhöz.A tv csatornák száma nagyon kevés és nem színvonalas. Az ételek már nem magyarosak sok a rizs kevés a burgonya, sok a hal.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba megfelelően tágas,tiszta.A személyzet segítőkész udvarias.Az étkezés választékos és minden
igényt kielégít.Amit hiányoltam az öltöző volt amikor elutazás előtt a szoba leadás után a maradtunk
még a wellnesben nem volt zárt zuhanyzók és öltöző.Egyébként minden nagyon rendben van.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Meglepően nagy,és tiszta a hotel.A személyzet kedves ,segítőkész.Lényegében mindennel meg voltunk elégedve,egy kivétel:- a tv csatornák választéka kevés.Napközben az ember talál megfelelő programot,de este egy jó film alvás előtt jó lenne,de ezek a csatornák nem biztosítják ezt a lehetőséget.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Évek óta visszatérő vendégekként megvolt az összehasonlítási alapunk, s mint máskor, most sem csalódtunk. A szálloda tiszta, a szobák a kategóriának megfelelően jól felszereltek. A választékos, bővített félpanziós ellátás pedig ízletes, minden korosztály számára kíváló. Az, hogy a szállodából egy folyosón át lehet sétálni a csodálatos gyógyvizű várfürdőbe, megfizethetetlen.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Rendszeresen visszajárunk Gyulára. Most már csak a Hotel Erkelben szállunk meg. A szolgáltatás színvonalával maximálisan elégedettek vagyunk. Megfelelőnek tartjuk az ár-érték arányt is. A szállás, a fürdő kifogástalan. A személyzet is csillagos ötöst érdemel. Természetese a szálloda igyekszik a kiadásait csökkenteni.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Alapvető dolgok hiányzoztak,mint pl. fürdőköntös,hajszárító,klíma! Az aquapalotában belépő! Játszóház folyton zárva volt! Gyerekprogramok! Mi nem éreztük jól magunkat! Az árértékaránynak semmi képpen nem felelt meg! Soha többet nem megyünk vissza! Mindenkinek ezeket fogjuk mondani róla! Borzasztó! Első nap jeleztük is a recep ción,de mosolyogva közölték,hogy ez a 3 csillag!

Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisgyermekekkel töltöttünk el egy kellemes nyaralást az Erkelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szálloda szép és tiszta, viszont egy 2,5 és 5,5 éves gyermekkel csak 1 pótágyat kaptunk, kértünk a kisebb számára is külön ágyat, de azt nem engedélyezték. Így kissé kényelmetlen volt, hogy a kicsi köztünk aludt.

Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsoránál sorba kellett állni, volt étel amihez 30 perc múlva jutottunk hozzá. Felszolgálók (1 kivétellel) pókerarccal tették dolgukat, semmi kedvesség, mosoly, bármi pozitív gesztus. Egyik este mi asztalunkhoz oda sem jött senki az italrendelést felvenni. 3 napból 2 vacsora igen ízetlen volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Amivel nagyon elégedettek voltunk az az étkezés, személyzet, wellness, fürdő rész. A szoba, fürdő rész tiszta volt, bár a szőnyegen sok-sok folt volt. Ami számunkra nagyon nagy CSALÓDÁS volt az LÉGKONDICIONÁLÓ és a hideg víz HIÁNYA tusoláskor. Megjegyzem éjfél körül kellett tusolnunk, hogy legyen hideg víz, vagyis mikorra az emberek többsége már aludt.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék wellness ebéddel, fürdőköntös és wellness-törölköző bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 10.175,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés itallal, egy alkalommal jacuzzi használattal, Várfürdő belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Pihentető nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

GyulaX