Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 napot töltöttünk családdal a Hunguest Hotel Erkelben. Nagyon jól éreztük magunkat. A szálloda nagyon szép és tiszta. Az ételek finomak, bőséges a kínálat. Közvetlen átjárás biztosított az Aquapalotába, de ezenkívül is van egy kis Harmónia wellness részlege a szállodának. A személyzet nagyon kedves, segítőkész. A szálloda közvetlen szomszédságában van a vár és az Almássy-kastély.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégei vagyunk Gyulán az Erkel Hotel Dürer szárnyában, mert az ár-érték arány megfelel elvárásainknak, a kényelem kifogástalan, a szolgáltatások színvonala pedig kiváló. Kiemelném, hogy kevés olyan hely van Magyarországon, ahol fedett átjárási lehetőség van a várfürdő és az aqvapalota felé.

Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Decemberben pár nap az Erkelben, ahonnan közvetlen az átjárás a várfürdőbe. Valószínű, hogy visszatérünk. Az ételek finomak voltak, a választék megfelelő. Cukorbetegnek sem kellett külön kérni semmit, volt diabetikus reggeli és teljes kiőrlésű pékáru, ami sok helyen sajnos még mindig nincs. Svédasztalos reggeli, vacsora.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A szoba a Dürer szárnyban volt, a méretével, színvonalával, minőségével elégedettek voltunk. Az ételek finomak és sokszínűek voltak, a személyzet pedig segítőkész hozzáállású. Számunkra az volt a fontos, hogy tényleg 4*-os szolgáltatásokat kapjunk, és így is volt. A szilveszteri buli is rendben volt, bár én nem értettem, hogy miért pakolnak el minden ételt 22.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szolgáltatás és a színvonal teljes egészében megfelelő volt. A személyzet udvarias és segítőkész. Remekül éreztük magunkat. Csak ajánlani tudom a szállást.
Üdvözlettel: TL

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
Sok gyulai szállodaélmény után kipróbáltuk a patinás Erkelt, annak is a Dürer szárnyát. Előnye, hogy közvetlen átjárást nyújt a várfürdőbe, az aquapalotába is ingyenes belépést biztosít. Ez tökéletes pihenést jelentett. Meg voltunk elégedve az étterem szolgáltatásaival, jó volt a választék. A magas vendéglétszám miatt egy kis zsúfoltság mutatkozott az egyik este.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
A szálloda alkalmazottai nagyon készségesek, minden téren roppant segítőkészek. A Munkácsy szárnyban laktunk. Sajnos az ágy számunkra kényelmetlen volt, ezért is döntöttünk úgy, hogy egy éjszakával hamarabb eljövünk. A takarításra jellemző: “csak, ahol a papok táncolnak” mondás, hajszálakkal volt tele a fürdőszoba és a szobában papirzsebkendő és műanyag pohár volt a földön, mikor átvettük a szobát.

Értékelt: 2017. december 28. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szálloda meg voltunk elégedve vele , a vacsora nem annyira jött be nekünk de egyébként minden más teljesen jó volt . Jó volt végre úgy karacsonyozni hogy anyaként nem nekem kell a konyhában állni órákat és várni a vendégeket hanem én is ki voltam szolgálva semmit nem kellett tennem .

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 18.
A hotel nagyon jó helyen van a várral szemben közvetlen átjárással a várfürdőbe, ami roppant nagy előnye. Az Almásy kastély szintén pár perc séta, de valójában semmi nincs messze. A recepción és az étteremben is korrektek és segítőkészek voltak. Az étteremben a választék megfelelő volt és remek ételeket készítettek. A válogatósak is találtak számukra megfelelő fogásokat.

Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Különösen tetszett, hogy 5 hónapos kislányunk is tudta élvezni a strandolást, megfelelő volt a vizek hőmérséklete számára is. Az étterem kínálata is szuper volt.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX