Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 162 gyulai szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 13.
A szállás, annak elhelyezkedése, személyzet jó volt. Az ott töltött két éjszaka alatt jól éreztük magunkat feleségemmel. A kifogásolható rész - sajnos mint már más szálláshelyen is tapasztaltuk -, a kondicionáló terem és annak felszereltsége volt.

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. december 9.
Másodszorra üdültünk egy baráti társasággal. A környezet, a szállás, az étkezés nagyon jó volt. Igénybe vettünk sok szolgáltatást a fürdőben is, ami igazán remek volt.Karácsony közeledtével a város is ünnepi hangulatba öltözött, jó volt nagy sétákat tenni.Tavasszal újra tervezzük az üdülést.
Válasz az értékelésre - 2018. december 10.
Kedves Paulik Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.
Dézsi-Takács Zsuzsanna (Hunguest Hotel Erkel)

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Kb. 4-5 éve voltunk itt utoljára, azóta javult a színvonal, különösen a konyha, de még bőven van hova fejlődni, hogy más 4 csillagos szállodákhoz felzárkózzon. A személyzet változó, de a többség segítőkész, kedves. A szálloda fő erőssége, hogy zárt folyosón közvetlen átjárás biztosított a fürdőbe. A fürdővel nagyon meg voltunk elégedve, színvonalas, a fürdő személyzete is segítőkész, udvarias.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. novemberében voltunk a szálloda négycsillagos részében (3 felnőtt, két kisgyerek). A személyzettel, a szoba tisztaságával semmi gond nem volt, a szálloda "hozta" a 4*-os szintet. Az éttermi választék szerintem viszont elég szűkös, bár az ízek rendben voltak. Nem túl szerencsés az ételek kihelyezése - egy helyen kirakva, nem körbejárható pulton - ami állandó sorban
állással járt.

Juca TOP szállásértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A hotel az egyik kedvencem, először akkor jártam itt, amikor még nem üzemelt teljes gőzzel a felújítás és átépítés után. Az első vendégek egyike voltunk, és azóta is visszatérők vagyunk. Töltöttünk itt hétvégéket, nyaraltunk, szilvesztereztünk, sohasem csalódtunk. A hotel elhelyezkedése remek. A vár és a tó szomszédsága adja gyönyörű panorámát, a közvetlen fürdőbe történő átjárás a kényelmet.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam oldalon olvastam elég csúnyákat erről a szállodáról. Szerencsére ezek rémértékelések voltak. Nagyon jó szálloda az Erkel. A Dürer szárnyban voltunk, a szobák hibátlanok, felújítottak, nagy terasszal, kényelmes ággyal. Egyetlen apró hiba, nem volt szék a szobában az asztal mellett, a fotelt kellett húzogatnom, ha írni akartam.
Értékelt: 2018. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda vellnessz szolgáltatásával kapcsolatban az a problémám,hogy az ott tartózkodás ideje alatt,nem volt szabad időpont a masszásban,ez kellemetlen.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Szeptemberben gondoltuk még egyszer kikapcsolódunk Gyulán a Hungest Hotel Erkel aDürrer szárnyat vállasztottuk erre a célra Nagyon jól vállasztottunk mert minden kényelmet megkaptunk az ételek a tisztaság a személyzet gondoskodásában Átjárás a fürdőbe kényelmessé tette az ottlétünket mivel idős pár vagyunk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesanyámat leptem meg ezzel a két éjszakás hétvégével, ezért az volt fontos, hogy ő jól érezze magát. Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, a fürdőbe való átjárás, a vár és a város közelsége nagyon szuper.
Válasz az értékelésre - 2018. november 10.

Nagy öröm olvasni, hogy jól elégedettek voltak és, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Unokákkal töltöttünk itt el 5 napot augusztus végén. Szobánk a Dürer szárnyban volt. A berendezés bizony nem igen felelt
meg a 4 csillagos minősitésnek. A takaritás talán a teltház végett csak felületes volt. Szerencsére az időjárás szuper volt
és majdnem az egész napot a fürdőben töltöttük. A személyzet kedves, a pincérek udvariasak.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.01.10.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 4.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.26. - 2021.03.30.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.08.31.
Corvin Hotel
5-8 éjszaka 32.973,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.30-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 30.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.01.10-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Nyári előfoglalási akció (min. 3 éj)

GyulaX