Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Különösen tetszett, hogy 5 hónapos kislányunk is tudta élvezni a strandolást, megfelelő volt a vizek hőmérséklete számára is. Az étterem kínálata is szuper volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda elhelyezkedése tökéletes. Közel a belváros, a fürdőbe közvetlen átjárási lehetőség adott. A két szárny közül mi a 3 csillagos Munkácsy szárnyban laktunk, ami a 3 csillagnak megfelel. Az étkezés a bőven 4 csillagos, kiváló ételeket kínáló, esténként élőzenés étteremben volt. A személyzet kedves, segítőkész. A parkolás biztonságosan, könnyen megoldható.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Tavaszon voltunk itt. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással,személyzettel barátságosak kedvesek voltak. Az ellátás nagyon jó volt és böséges volt a választék. Mindenki talált kedvére valót. Az még külön tetszett nekünk,hogy autóbusszal érkeztünk igy nem tudtuk kiszámolni az időt és sokkal korábban érkeztünk.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyon tetszik az hogy épületen belül minden elérhető. Nem kell kimenni a szabadba,hogy a városi fürdőbe átmenjünk. Tetszett a saját Wellnesz részleg ,minden volt amire vágytunk,sőt még annál több is. A légkör a körülmények kiváló. A személyzet nagyon kedves volt és udvarias. A szobák szépek és tiszták ,minden adott volt egy rövid pihenéshez.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Családi nyaralás volt, már márciusban lefoglaltam 3 szobát a Dürer szárnyban. Korábban már voltunk itt, most sem okoztak csalódást, kedvesek, szolgálatkészek. Az étkeztetés színvonala évek óta töretlen, a szobák kényelmesek, parkolás ingyenes, a fürdő szolgáltatásairól nem is beszélve. Aki itt nem tudja kipihenni a fáradalmait - az maradjon otthon!

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Október végén töltöttünk el 4 napot a szálloda Munkácsy szárnyában barátainkkal. Ezen a szárnyon lévő szobák már kissé lelakottak, az ágy
kerete szétcsúszik. Ezen kívül semmi negativumot nem tapasztaltunk, fürdőszoba rendben, takarítás mindennap volt. Az ellátás remek, a vacsoránál minden este a megasztárból ismert Szabó Eszter énekelt.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
Csaknem összetörtem magam az "akadálymentes" fürdőszobában. Borzasztó "élmény" volt, mindjárt az első este. Nagyon szép, tiszta, de a padlólapok életveszélyesek! Pár csepp víz, és kész korcsolyapálya. Gyanítom, hogy nem én voltam az első, és nem én vagyok az egyetlen, aki elcsúszott.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 napot töltöttünk a szállodában, mely alatt városnézés, vár és kastélylátogatás volt a program a fürdőzés mellett. A város szuper, a fürdővel is nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda személyzete kedves, segítőkész, az étkezések kifogástalanok voltak. A szálloda itt-ott némi felújításra szorulna, illetve az ágyakban lévő kissé kényelmetlen matracok komfortján lehetne javítani.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
Mi a Dürer szárnyba voltunk minden tökéletes az étel finon böséges a személyzet barátsásos. A berendezés szép tiszta minden csak ajánlani lehet mindenkinek. Ami nem éppen jó az az ár mert ezt a szolgáltatást már azért joval olcsoban is meglehet venni . Minden szépség közel a a vár a kastély este lehet nagyokat sétálni a szép környezetbe .

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Gyula szép, parkos területén helyezkedik el. Közel, de mégsem a belvárosban, remek levegö, közvetlen átjárás a fürdöbe.Finom , böséges ételek, aminek minösége tavaly óta nem változott.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 15.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.03.14. - 2019.03.17.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Kényeztető napok (min. 4 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)

GyulaX