Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 159 gyulai szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17.
Alapvető dolgok hiányzoztak,mint pl. fürdőköntös,hajszárító,klíma! Az aquapalotában belépő! Játszóház folyton zárva volt! Gyerekprogramok! Mi nem éreztük jól magunkat! Az árértékaránynak semmi képpen nem felelt meg! Soha többet nem megyünk vissza! Mindenkinek ezeket fogjuk mondani róla! Borzasztó! Első nap jeleztük is a recep ción,de mosolyogva közölték,hogy ez a 3 csillag!

Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisgyermekekkel töltöttünk el egy kellemes nyaralást az Erkelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szálloda szép és tiszta, viszont egy 2,5 és 5,5 éves gyermekkel csak 1 pótágyat kaptunk, kértünk a kisebb számára is külön ágyat, de azt nem engedélyezték. Így kissé kényelmetlen volt, hogy a kicsi köztünk aludt.

Értékelt: 2018. augusztus 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vacsoránál sorba kellett állni, volt étel amihez 30 perc múlva jutottunk hozzá. Felszolgálók (1 kivétellel) pókerarccal tették dolgukat, semmi kedvesség, mosoly, bármi pozitív gesztus. Egyik este mi asztalunkhoz oda sem jött senki az italrendelést felvenni. 3 napból 2 vacsora igen ízetlen volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Amivel nagyon elégedettek voltunk az az étkezés, személyzet, wellness, fürdő rész. A szoba, fürdő rész tiszta volt, bár a szőnyegen sok-sok folt volt. Ami számunkra nagyon nagy CSALÓDÁS volt az LÉGKONDICIONÁLÓ és a hideg víz HIÁNYA tusoláskor. Megjegyzem éjfél körül kellett tusolnunk, hogy legyen hideg víz, vagyis mikorra az emberek többsége már aludt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Két éjszakát töltöttünk az Erkel hotelben Gyulán a Munkácsy szárnyban,a személyzet nagyon udvarias szolgálatkész volt,az ételek finomak voltak talán csak a szoba volt túl meleg a légkondi hiánya miatt,viszont ennek ellensúlyozására kaptunk egy ventilátort.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A legnagyobb nyári melegben tartózkodtunk a Hotelben és nem számítottunk rá, hogy a szoba nem légkondis, a foglalásnál ez nem derült ki. Igaz, hogy volt egy ventilátor, de ez a nagy melegben nem ért semmit az éjszakák is így nagyon melegek voltak. Akár külón térítést is fizettünk volna a légkondícióért. Különben elégedettek voltunk az ellátással.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Tökèletesen meg voltunk elègedve,kivève a szobák hőmèrsègletèvel
30 fokos helysèget èn nem ajánlanèk vendèglátásra.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Hat nap öt éjszakát töltöttünk el,szuper volt,nehezményeztük azonban, hogy ha a strandot igénybe vettük az érkezés napján,akkor az elutazás napján már nem lehetett igénybe venni. Egy ilyen nagy multú szállodának ezen nem kellene spórolnia. Az ételek megfelelőek voltak,leszàmítva,hogy a reggeli minden nap szinte ugyan az volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Korrekt, tiszta szálloda nagyon finom ételekkel, jó elhelyezkedéssel. A személyzet nagyon segítőkész, kedves. Nyugodt szívvel ajánlom minden korosztálynak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Sajnos csak a szálloda 3 csillagos szárnyában kaptunk szobát. Így a szálloda wellness részlegét csak külön térítés ellenében használhattuk volna. Igaz, kaptunk belépőt a Várfürdőbe, amit korlátlanul használhattunk. A szobák tiszták voltak, a személyzet előzékeny, az éttermi kiszolgálás, az ételek minősége kifogástalan, finom.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)