Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 160 gyulai szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
A Dürer szárnyban laktam a lányommal. Az előzetes tájékoztatásnak teljesen megfelelt minden. Mivel a lányom kerekesszékes minden további nélkül el tudott jutni mindenhová,mert teljesen akadálymentesített a közlekedés. Az étteremben a választék és a minőség kiváló volt. Különösen a Várfürdő könnyü megközelíthetősége nyerte el tetszésünket többek között.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Tisztelt Oláh István Úr!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

expert TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet, szerencsére van hely bőven.

Értékelt: 2019. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk a Hotel Erkel Szállodába, de még ilyen csalódás nem ért! A szálloda ajándéka az ásványvíz meg volt bontva és fogyasztottak belőle! Terasz ajtó és ablak üvegek retkesek! A Wc öblítő három napon keresztül folyt! Az étel választékuk katasztrófa " TOJÁS ÉS TOJÁS ! ! ! És a Gyógyvíz két nap után egyszerűen fogalmazva "Retkes"!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 26.
Tisztelt Kis István Úr!

Mély elnézését szeretnénk kérni a takarító személyzet figyelmetlenségéből és pontatlanságából eredő kellemetlenségért.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Nagyon szép a környezet, nagyokat sétáltunk! A fürdőbe szabad átjárás is nagyon jó a gyógyvíz isteni!!! Étkezés pazar minden mi szem,szájnak kellemes!!! Az ágy is jó de a franciaágy az nem két ágy, ezért nem csillagos 5-ös!!!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 18.
Kedves Vendégünk!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt. A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben volt. Az étterem nagy, tágas, és az ételek minősége, mennyisége számunkra kifogástalan volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Munkácsy szárnyban voltunk, a tisztaság hagyott némi kívánnivalót maga után, de alapjába véve nem volt kritikus. A szobában nagyon meleg volt, (igaz a legmelegebb napokban voltunk ott) az egy kis ventilátor nem volt elegendő a szoba hűtésére! Az étel finom és változatos, a személyzet figyelmes és udvarias volt. A hotel elhelyezkedése tökéletes, mindenhez közel.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Kondics Árpád!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy a takarítással nem voltak maximálisan megelégedve, természetesen észrevételüket továbbítottuk az illetékes kollégák felé.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Nem csalódtunk idén sem a szállodában,mindennel meg voltunk elégedve.A reggeli-vacsora bőséges,finom és választékos volt.A személyzet udvarias és segítőkészek voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,pároknak,időseknek,családosoknak egyaránt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Végh Tibor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk . Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A szálloda Dürer szárnyában foglaltunk szobát.Másodszor voltunk ott, mindennel meg voltunk elégedve. Az ételkínálat mind minőségben mind mennyiségben kiváló, a személyzet segítőkész. Csak ajánlani tudom. A kánikulában a légkondis, erkélyes szoba pótolhatatlan. A strand egy kicsit zsúfolt volt, de az Aquapalota megoldotta a helyzetet.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Tisztelt Dr. Kalmár Zsolt!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
4 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nagyon jó időnk volt ezért élveztük a gyönyörű strandot. Az Aqua Palota is minden igényt kielégít. A reggeli és a vacsora kifogástalan, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Kedves Vendégünk!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Az ágyak nem voltak elég kényelmesek, a szobában csak egy kicsi ventilátor volt, ez nem biztosította a megfelelő hűtést. Vagy klimatizálni kell, vagy nagyobb teljesítményű ventilátort kellene elhelyezni. Ezt leszámítva minden más jó volt, csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 29.
Kedves Vendégünk!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 11.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorával, meglepetés bekészítéssel, ajándék szerelemlakattal, 1 üveg pezsgővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.30. - 2020.05.03.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.21-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 10.175,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés itallal, egy alkalommal jacuzzi használattal, Várfürdő belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Valentin hétvége (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Húsvét (min. 3 éj)

GyulaX