Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 168 gyulai szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A szállás és az ellátás ár/érték arányban megfelelő volt. A Várfürdőbe szóló korlátlan belépés kényelmessé tette a strandolást. A félpanziós ellátás nagyon bőséges volt. Viszont a hőségben a szoba éjszaka is forró volt, ezen a bekészített ventillátor sem segített.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Minden reggel szíjas, nem friss, ropogós volt a péksütemény, elég nehéz volt tépni, rágni a zsemlét, kiflit! Amúgy az ételek nagyon finomak, különlegesek, és választékosak voltak!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3.
A férjemmel nagyon jó éreztünk magunkat! Kiváló csapatmunka! Ételek nagyon finomak voltak már nem beszélve a süteményekről. Minden este kellemes hangú énekesnő még hangulatosabbá tette az esti vacsorát. Le a kalappal a személyzetek előtt, egész nap a védő felszerelésben dolgoztak. A Hotel vezetőség mindent megtett a vendégek védelemre. További sok sikert!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Az elhelyezésünk jobb volt, mint amit a csomagban foglaltunk, a Munkácsy szárny helyett a Dürer szárnyban kaptuk szobát. Az ételek finomak voltak a személyzet segítőkész volt. A masszázs nagyon jó volt.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
A szállással maximálisan megvagyunk elégedve! A város egyik legszebb pontján helyezkedik el, a közvetlen környezetében a vár, a kastély, a fürdő, egy szuper játszótér. A szoba tágas, tiszta, gyermeknek külön leesésgátlós ággyal felszerelve.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Az étkezés kellemetlen volt kevés volt amit kitálaltak ! Folyamatosan figyelték minden lépésünket ! Nem vagyunk sokat evő emberek , de kevés volt amit adtak! Ezt nagyon rosszul tervezték meg ! Rosszul éreztük magunkat az étteremben !!!

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 5.
Teljes mértékben elégedettek voltunk a szállással és a kiszolgálással is. Nagyon színvonalas volt az ellátás, nagyon finom ételeket kaptunk. A Termál fürdőbe való korlátlan átjárás szerintünk a szálloda legerőssebb pozitívuma. Szívesen visszamegyünk a későbbiekben is.
Válasz az értékelésre - 2020. március 16.
Kedves Katalin!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották.

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az Erkel-Hotelnek!
Válasz az értékelésre - 2020. március 16.
Tisztelt Buda Ferenc!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömünkre szolgál, hogy a személyzetünk vendégszerető hozzáállásával maximálisan meg voltak elégedve, valamint, hogy étkezéseink minőségével is elégedettek voltak.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Az ételek finomak és változatosak voltak. A welness részlegen a finn szauna előtti "állóviz" elvezetését meg kellene oldani! Összességében elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 37.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2023.05.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
11 nap/10 éjszaka 18.050 - 24.668,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.07.01. - 2021.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, privát wellness használattal, masszázskedvezménnyel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.16-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 13.700,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.07.04. - 2021.08.31.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Liza Apartman

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Kényeztető hétköznapok nyáron (min. 4 éj)
Szállás félpanzióval
Szieszta nyári csomag (min. 3 éj)

GyulaX