Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
szallas tiszta, szemelyzet kedves segitőkész, etterem , vélaszték remek! fürdő területe tiszta nem volt zsúfolt. Sok látmivaló a városban, kis vasút mely vegig vitt, bemutatta Gyula főbb nevezetességeit. Régebben voltunk már itt, de most jó volt látni mennyit fejlődött, szépült a város es persze a szálloda is, nekünk nagyon élvezetes volt ez a három nap!
Kedves Lukács Lászlóné!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy ismételten jól érezték magukat nálunk. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Szép hely minden nagyon jó a televízió kivételével,néhány csatorna található csak és a képminőség nagyon rossz volt. Ezt leszámítva kellemes minden,,az ételek finomak, a személyzet kedves. Külön nagyon jó dolog,hogy közvetlen folyosón lehet átmenni a Várfürdőbe a szállodából. A környék nagyon szép szomszédban a Gyulai vár és a Belvárosban is minden megtalálható.
Tisztelt Nagy László!

A régebbi televíziókat természetesen a jövő folyamán cserélni fogjuk, pusztán anyagiak kérdése, hogy mikor tudjuk őket lecserélni.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Minden tökéletes volt , a személyzet kedves figyelmes , a reggeli és esti étkezéseknél a választék több mint bőséges ,egyedül az ágy matraca hagy kívánnivalót maga után /kicsit ki volt feküdve/.
Külön jó volt hogy közvetlen az átjárás a fürdőbe.
Tisztelt Kéri György!

Köszönjük szíves észrevételét a matracot illetően, a jövőben mindenképp cseréljük az elhasználódott darabokat.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani.

Értékelt: 2019. november 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kedvesen fogadtak a recepciónál, előzékenyek, kedvesek voltak.
A reggeli és vacsora változatos,nagyon gusztusos és finom volt.
A pincérek figyelmesek segítőkészek voltak. A szobánk is szép tiszta rendezett volt, csak az zavart engem hogy az egyik ágy nagyon nyikorgott,amint rá ültem.Ez az egy zavaró volt a szállodában.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 29.
negatív:
Ebben a szállodában minket nem vártak. A 712. szoba tele volt léggyel, a nem karbantartott szúnyogháló elcsúszva a kerettől ahová kb. 50 db poloska már belakta magát. Kértünk egy porszívót, és 20 perc alatt összeszívtuk a kéretlen bogarakat, majd a férjem a szúnyoghálót is megjavította. És da-damm indulhat a négy nap pihenés.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Négy napot töltöttünk a Hotelben,maximális tisztaság,udvarias kiszolgálás,Isteni finom ételek! Minden elérhető volt amit a szállás ajánlatnál leírtak! Gyors ügyintézés! Gyógyvízes medencék szuper volt! A parkban sokat sétáltunk mivel jó idő volt! Én imádom a gőzkabint,itt ki is használtam a lehetőséget! Többször használtam az infra kabint,és a szaunát is!

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 23.
Sajnos a tv készülék régi modi. XXI századot írunk, ilyen tv készüléket nem szabadna már a hotelekben használni !!! A mini bár ital kínálata 2 db 1,5 liter ásványvíz, ez szörnyű, ilyet sehol mem tapasztaltunk még.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 19.
Mivel nyugdíjasok vagyunk, este szerettünk volna tv-t nézni, de a jelenlegi csomagban lévő magyar nyelvű csatornák műsorai számunkra nem érnek semmit.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezés után a bárban elfogyasztott 1 dl bor helyett 0,75 l-t számláztak,amit később vettünk észre. Reklamálásunkra módosították a számlát,csak az emberben felmerül,hogy esetleg hányan nem vették volna észre,mivel a szobára lett terhelve. A szállással és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve,sőt még külön programot is szerveztek,amely fantasztikusan jól sikerült.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Kedves ,szolgálat kész személyzet. Megfelelő tisztaságú és komfortú szobák. Az éttermi kiszolgálás jó, színvonalas , az ételek jó minőségűek ,de csak kontinentális ízesítéssel készültek (kár) .
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Tisztelt Kóti Antal Úr!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak személyzetünk vendégszerető hozzáállásával. Köszönettel vettük szíves javaslatát az ízvilágot illetően, természetesen észrevételét jeleztük séfünk felé.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corvin Hotel
2-7 éjszaka 33.151,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000 - 3.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Nyári kikapcsolódás várfürdő belépővel (min. 3 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX