Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 154 gyulai szállás közül
29. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Amikor iskolába jártam, ugy tanították: egy nap 24 óra. 2éj 3 nap,, a valóságban még 48 óra sem jön össze. 3 . napon nem fürödhetsz,, magyarázat nincs, csak a pénzt tudják elrakni. . Ezen el kellene gondolkodni, hogy a 3 nap valami módon összejöjjön. Ráadás: Munkácsi szárny 3csillaggal megérdemelné a klímát! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Tisztelt Ferenc!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

A fürdőbelépő közvetített szolgáltatás, amelyet az éjszakák árába tudunk belefoglalni, emiatt a fürdőbelépő éjszakák számával megegyezően biztosított kedves Vendégeinknek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A pünkösdi időben hajnalig igen magas volt a zaj, lehetetlen volt aludni. Éjfél után kezdődött el az utolsó program, a retró diszkó, teljes hangerővel, a szállodával szemben, az ablakokra irányított hangfalakkal. Rémes volt.

Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étkezés kiváló volt, mint mindég,de a matrac 20 évvel ezelőtti,borzasztóan kényelmetlen!Nem vagyunk nagy TV nézők,de hogy ilyen TV legyen(kb 30 éves),hogy egy normális sport műsort sem lehet megnézni,az szomorú.A klímáról már nem is beszélve.
János
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Tisztelt Országh János!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a szobák felszereltségével nem voltak maximálisan elégedettek. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Rendkívül tiszta,figyelmes,gusztusos környezetben,kiemelkedő választékkal költöttünk el étkezéseinket.Szállásunk minden igényt kielégített.Negatívum ami nem a hotelt érinti,hogy nem kaptunk kellő tájékoztatást a külső medencék feltöltéséről.

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Győrből érkeztünk, a hosszú út után hamarosan a Várfürdő gyógymedencéiben pihentük ki magunkat. A vacsorák nagyon bőségesek voltak, nagy választékkal. A személyzet kedves, segítőkész. A reggeli szintén kifogástalanok, húsvétvasárnap nem feledkeztek meg a hagyományos sonkáról, tojásról, tormáról sem. A hotel szolgáltatásai megfelelőek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyszerű az elhelyezkedése a szállodának! Udvarias, figyelmes a személyzet. Bár egyidőben sokan tartózkodnak a szálláshelyen, mégis otthonosan érezheti magát az ember. A WC tartály elromlott és két kora reggelünket tette kellemetlenné, mert első alkalommal csak tűzoltó munkát végzett a szerelő. Második alkalommal már kicserélte a rossz alkatrészt, kb.
Válasz az értékelésre - 2019. április 23.
Kedves Alpekné Major Valéria!

Nagy örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek el szállodánkban.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár nagyon koszos 5 éve voltam mint írtam nem megyek többet aki ismerte az nem azt kapja amit megismert a tv csatorna szórakoztatómentes csatornákból áll
Válasz az értékelésre - 2019. április 10.
Tisztelt Breznóczki József!

Egyetértünk abban, hogy a szálloda mindkét szárnyának felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ. Mi nagyon bízunk abban, hogy ez hamarosan megkezdődhet.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésnél a fogadó személyzet kicsit a fellegekben járt. Előleg számlát kérésre sem nyomtatták ki, jelezvén, hogy látják a rendszerben, minden rendben az utalást megkapták. Nem jelezték, hogy váratlan műszaki hiba miatt az igényelt szolgáltatások kicsiny része nem vehető igénybe. Ezt a liftben elhelyezett tájékoztatóból tudtuk meg.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.

Sajnálattal olvastuk visszajelzését a recepciós Kollégákkal kapcsolataban, ugyanis a vendég értékelésekben szállodánk országos viszonylatban is mindig kiemelten magas eredményeket ér el a személyzet hozzáállását és vendégszeretetét illetően.

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt kaptunk, ahol mindenki a szobánk előtt ment el, így reggel zajongó kisgyerekekre ébredtünk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon udvarias, természetes a személyzet. Minden lehetőség megvan arra, hogy feltöltődjön az ember. Roppant jó megoldás a fürdőbe való átjárás a fedett folyosón át. Sok sikert és kitartást kívánok a közeledő felújításhoz.
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a szálláshelyet.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.100 - 11.400,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Gyulai kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX