Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Kb. 4-5 éve voltunk itt utoljára, azóta javult a színvonal, különösen a konyha, de még bőven van hova fejlődni, hogy más 4 csillagos szállodákhoz felzárkózzon. A személyzet változó, de a többség segítőkész, kedves. A szálloda fő erőssége, hogy zárt folyosón közvetlen átjárás biztosított a fürdőbe. A fürdővel nagyon meg voltunk elégedve, színvonalas, a fürdő személyzete is segítőkész, udvarias.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. novemberében voltunk a szálloda négycsillagos részében (3 felnőtt, két kisgyerek). A személyzettel, a szoba tisztaságával semmi gond nem volt, a szálloda "hozta" a 4*-os szintet. Az éttermi választék szerintem viszont elég szűkös, bár az ízek rendben voltak. Nem túl szerencsés az ételek kihelyezése - egy helyen kirakva, nem körbejárható pulton - ami állandó sorban
állással járt.

Juca TOP szállásértékelő
2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 26.
A hotel az egyik kedvencem, először akkor jártam itt, amikor még nem üzemelt teljes gőzzel a felújítás és átépítés után. Az első vendégek egyike voltunk, és azóta is visszatérők vagyunk. Töltöttünk itt hétvégéket, nyaraltunk, szilvesztereztünk, sohasem csalódtunk. A hotel elhelyezkedése remek. A vár és a tó szomszédsága adja gyönyörű panorámát, a közvetlen fürdőbe történő átjárás a kényelmet.

Mufti TOP fotófeltöltő
2018. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. november 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ittjartam oldalon olvastam elég csúnyákat erről a szállodáról. Szerencsére ezek rémértékelések voltak. Nagyon jó szálloda az Erkel. A Dürer szárnyban voltunk, a szobák hibátlanok, felújítottak, nagy terasszal, kényelmes ággyal. Egyetlen apró hiba, nem volt szék a szobában az asztal mellett, a fotelt kellett húzogatnom, ha írni akartam.
Értékelt: 2018. november 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda vellnessz szolgáltatásával kapcsolatban az a problémám,hogy az ott tartózkodás ideje alatt,nem volt szabad időpont a masszásban,ez kellemetlen.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 6.
Szeptemberben gondoltuk még egyszer kikapcsolódunk Gyulán a Hungest Hotel Erkel aDürrer szárnyat vállasztottuk erre a célra Nagyon jól vállasztottunk mert minden kényelmet megkaptunk az ételek a tisztaság a személyzet gondoskodásában Átjárás a fürdőbe kényelmessé tette az ottlétünket mivel idős pár vagyunk.

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Édesanyámat leptem meg ezzel a két éjszakás hétvégével, ezért az volt fontos, hogy ő jól érezze magát. Mindenki nagyon kedves és figyelmes volt, a fürdőbe való átjárás, a vár és a város közelsége nagyon szuper.
Válasz az értékelésre - 2018. november 10.
Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól elégedettek voltak és, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. október 11.
Unokákkal töltöttünk itt el 5 napot augusztus végén. Szobánk a Dürer szárnyban volt. A berendezés bizony nem igen felelt
meg a 4 csillagos minősitésnek. A takaritás talán a teltház végett csak felületes volt. Szerencsére az időjárás szuper volt
és majdnem az egész napot a fürdőben töltöttük. A személyzet kedves, a pincérek udvariasak.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2.
Szeptember elején töltöttünk pár napot a szállodába / Dürer szárny/ ami a város legjobb helyén van . Előttünk a vár, mellettünk a fürdő . Könnyen megközelíthető a belváros is,mely este gyönyörű ! Sokat számított a folyosón megközelíthető fürdő . Sajnos ottjártunkkor a hullámfürdős medence nem üzemelt. A wellness részleg tettszett, tovább is nyitva tarthatna !

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27.
Jól éreztem magam. A szállás kifogástalan volt. A dolgozók udvariasak és segítőkészek voltak. A kaják finomak és bőségesek voltak,mindenki talált a számára megfelelőt.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 24.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.30-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.04.22-ig
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 19.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.29. - 2020.01.02.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Gyógybelépős ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX