Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 18.
Csaknem összetörtem magam az "akadálymentes" fürdőszobában. Borzasztó "élmény" volt, mindjárt az első este. Nagyon szép, tiszta, de a padlólapok életveszélyesek! Pár csepp víz, és kész korcsolyapálya. Gyanítom, hogy nem én voltam az első, és nem én vagyok az egyetlen, aki elcsúszott.

2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
2 napot töltöttünk a szállodában, mely alatt városnézés, vár és kastélylátogatás volt a program a fürdőzés mellett. A város szuper, a fürdővel is nagyon meg voltunk elégedve. A szálloda személyzete kedves, segítőkész, az étkezések kifogástalanok voltak. A szálloda itt-ott némi felújításra szorulna, illetve az ágyakban lévő kissé kényelmetlen matracok komfortján lehetne javítani.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 5.
Mi a Dürer szárnyba voltunk minden tökéletes az étel finon böséges a személyzet barátsásos. A berendezés szép tiszta minden csak ajánlani lehet mindenkinek. Ami nem éppen jó az az ár mert ezt a szolgáltatást már azért joval olcsoban is meglehet venni . Minden szépség közel a a vár a kastély este lehet nagyokat sétálni a szép környezetbe .

2017. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szálloda Gyula szép, parkos területén helyezkedik el. Közel, de mégsem a belvárosban, remek levegö, közvetlen átjárás a fürdöbe.Finom , böséges ételek, aminek minösége tavaly óta nem változott.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 28.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 21.

A szállodai szolgáltatásokkal meg voltunk elégedve. A személyzet kirívó magatartása és segítő készségét csak dicsérni tudjuk. Kényelmes szobában laktunk. Étkezés fél panziós, ami nagyon választékos és finom volt.Az ár kicsit magas volt, ahhoz képest, hogy már nem szezonban volt.Amúgy összességében csak ajánlani tudom
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 27.

Értékelt: 2017. szeptember 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szállodában minden zökkenőmentes volt a fogadástól a távozásig! A személyzet udvarias, segítőkész, külön kiemelném a szőke rövidhajú felszolgáló hölgyet (sajnos a keresztnevét se tudom) sok hozzá hasonló kellene a vendéglátásban! Remek volt, hogy vacsoránál volt egy kis háttérzene, bár az énekes hölgy inkább az előadásra koncentrálhatna a telefonja nyomkodása helyett, ez picit visszatetsző annak ellenére, hogy én is ebben a korban élek és használom a technikát.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 9.
Gyönyörű szálloda, udvarias, segítőkész személyzet. A város lenyűgöző a sok virágtól, a szállodában remekül érzi magát az ember. Csak ajánlani tudom mindenkinek!
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 11.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Véleményem szerint nem tettük magasra azt a bizonyos lécet. . . Voltunk már ***-os Hunguestben, tudtuk mire számíthatunk, mégiscsak egy franchise rendszer. . . Már a megérkezésünkkor, amint kimondtuk a varázsigét (Munkácsy szárny ***), egyből érződött a stílus, miszerint: "Csóróék beestek, ezek csak 3csillagost kértek Béci, nem kell annyira pedálozni.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 30.
Nagyon jól éreztük magunkat szuper volt hogy fojoson át lehetet menni a fürdőbe ,
Az ellátás a reggeli és a vacsora is bőséges és nagyon finom volt. Vittünk egy kuskutyát is magunkkal elég borsos ára volt 5000ft/éj ,nagyon drágának gondolom . Egy negatívumot tudok mondani hogy a szobában nem volt klíma , nagyon hiányzott pedig mi még nem is a nagy kánikulában voltunk.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 7.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23.
Évek óta visszatérő vendégek vagyunk.A szálláshely kitűnő,az éttermi szolgáltatás tökéletes.Változatos ételek,udvarias kiszolgálás.Üdv:Vincze János és családja
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 30.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX