Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyulán sokszor voltunk már, az Erkelbe először. A Dürer szárnyban foglaltunk szobát, elsősorban az unoka miatt akivel így gond nélkül lehetett igénybe venni az Aqua Palotát. Szimpatikus volt, hogy délben volt leves és főzelék büfé. Tetszetős volt a wellness részleg, bár arra az ember mennyiségre ami a szállodában megszállt, igen csak alul méretezett.

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minden az volt amit lefoglaltunk nem volt csalódás nagyon tiszta volt a szoba az étteremben a választék kimagaslóan jó és finom volt. A parkírozás is és a vendégfogadás is teljesen rendben volt. Talán a 35-40C melegre való tekintettel a szobában egy ventilátor ami nagyon kellett volna ez az ami hiányzott. De két éjszakánál ez sem nagy problémát jelentett.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 30.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

Mobilról küldte. | 2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Imádom magát a várost a családommal 10 éve járunk vissza most sikerült a párommal is visszmenni. A szüleim dicsérték a szállást igy az általuk adott vélemény alapján foglaltam és hatalmas csalódás ért minket. A Munkácsy szárnyban kaptunk szállást már a recepciós fogadása hagyott kivetnivalót maga után. . . . A szoba pókhálos volt a ágynemű szétszakadva.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 21.
A Hotel Dürer szárnyában szálltunk meg, mely a Munkácsy szárnytól eltérően klimatizált szobákkal van ellátva. Kellemes és kényelmes szállás, minden szolgáltatás épületen belül elérhető, a wellnesstől az élményfürdőig. Az étterem választéka bőséges és a séf kiváló. A személyzet kedves. Egyetlen hátrány a szobában a wifi hiánya, de ez csak a tabletes-okostelefonos gyerekeknél lehet probléma:).
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 29.

Értékelt: 2017. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Idén már hatodik alkalommal töltöttük a rövid(öt éjszaka) nyaralásunkat Gyulán. Nem minden esetben az Erkel hotelben. Legutóbb még a 2010-es évek elején voltunk ebben a hotelben. Ahhoz képest sokat változott pozitív értelemben a tisztaság, a bútorzat.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
Csodálatos 5 napot tölthettünk ott családommal és nagyszülökkel a Munkácsy részlegen. Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Tisztasággal meg voltunk elégedve. A reepcióval is meg voltunk elégedve, gyos, pontos és segeitőkész volt a kiszolgálás, esetleges hibák miatt rögtön intézkedtek. Az étteremben a felszolgálás is rendben volt, az ételek minősége kitűnő és remek volt, mind reggel, délben, este.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 13.
igazából nem tudok nemet mondani amivel nem lettünk volna megelégedve. Remek volt az éttermi kiszolgálás, ételek is finomak(annyi hogy néha néha egy sültkrumpli, rántott sirkelmell amit kisit hiányoltam, de ezektől függetlenül REMEKÜL ÉREZTÜK MAGUNKAT ez idő alatt. Recepiosok is nagyon rendesek voltak, probléma setén rögtön gyors intézkedés megtörtént panaszunk nem leht rá.

2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 11.
Csodálatos 5 napot töltöttünk az Erkel Hotel Dürer szárnyában. Ragyogó tisztaság, kényelem, kedves, segítőkész személyzet, finom ételek, és korlátlan, közvetlen átjárás a Várfürdőbe. Minden igényt kielégítő, gyönyörű szálloda, Gyula legszebb helyén a Várral szemben. Nagyon jól éreztük magunkat, jövőre is visszamegyünk ide.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 8.
A Munkácsy szarnyat nyáron, pici gyermekkel senkinek nem ajánlom, rendkívül áthevül az épület, szinte, elviselhetetlen. A hotel egyébként kiváló, a személyzet profi, a wellness kicsi ugyan,de elég. Az Orchidea étterem fenomenális. Aki a magyaros konyhát a fűszeres zsírban fürdő húsokkal azonosítja,az menjen el egy kifőzdébe "jóllakni".
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 14.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 6.
Nagyszerű és tiszta a Dürer szárnyban található szoba. Pici kellemetlenség az általunk igényelt szobában lévő fürdőszoba mérete. Viszont nagyon tetszett, hogy előzetes egyesztetésünk alapján, már jó minőségű babaágy és baba fürdetőkád várt minket. Kiváló volt a reggeli-ebéd-vacsora, illetve a pincérek kedvessége és gyors intézkedése.
Válasz az értékelésre - 2017. augusztus 14.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX