Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Amivel nagyon elégedettek voltunk az az étkezés, személyzet, wellness, fürdő rész. A szoba, fürdő rész tiszta volt, bár a szőnyegen sok-sok folt volt. Ami számunkra nagyon nagy CSALÓDÁS volt az LÉGKONDICIONÁLÓ és a hideg víz HIÁNYA tusoláskor. Megjegyzem éjfél körül kellett tusolnunk, hogy legyen hideg víz, vagyis mikorra az emberek többsége már aludt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Két éjszakát töltöttünk az Erkel hotelben Gyulán a Munkácsy szárnyban,a személyzet nagyon udvarias szolgálatkész volt,az ételek finomak voltak talán csak a szoba volt túl meleg a légkondi hiánya miatt,viszont ennek ellensúlyozására kaptunk egy ventilátort.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A legnagyobb nyári melegben tartózkodtunk a Hotelben és nem számítottunk rá, hogy a szoba nem légkondis, a foglalásnál ez nem derült ki. Igaz, hogy volt egy ventilátor, de ez a nagy melegben nem ért semmit az éjszakák is így nagyon melegek voltak. Akár külón térítést is fizettünk volna a légkondícióért. Különben elégedettek voltunk az ellátással.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Tökèletesen meg voltunk elègedve,kivève a szobák hőmèrsègletèvel
30 fokos helysèget èn nem ajánlanèk vendèglátásra.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Hat nap öt éjszakát töltöttünk el,szuper volt,nehezményeztük azonban, hogy ha a strandot igénybe vettük az érkezés napján,akkor az elutazás napján már nem lehetett igénybe venni. Egy ilyen nagy multú szállodának ezen nem kellene spórolnia. Az ételek megfelelőek voltak,leszàmítva,hogy a reggeli minden nap szinte ugyan az volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Korrekt, tiszta szálloda nagyon finom ételekkel, jó elhelyezkedéssel. A személyzet nagyon segítőkész, kedves. Nyugodt szívvel ajánlom minden korosztálynak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Sajnos csak a szálloda 3 csillagos szárnyában kaptunk szobát. Így a szálloda wellness részlegét csak külön térítés ellenében használhattuk volna. Igaz, kaptunk belépőt a Várfürdőbe, amit korlátlanul használhattunk. A szobák tiszták voltak, a személyzet előzékeny, az éttermi kiszolgálás, az ételek minősége kifogástalan, finom.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett,kiválóan felszerelt,tiszta szobánk volt,a személyzet,nagyon kedves ,segítőkész volt,a wellnesz részlegben és a mellette lévő termálfürdőben is nagyszerűen éreztük magunkat!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
A Hotel a várostol nem messze,a vár mellett helyezkedik el! A Munkácsy szárnyban kaptunk szobát! Független attol hogy kicsit lelakott,tökéletesen meg voltunk elégedve a tisztasággal,a szobalányok kedvesek közvetlenek,mosolygósak,minden nap kaptunk takaritást,törölközőt cserét! A matracok kicsit kifeküdtek,rájuk férne egy csere,de a szállás résszel csak ennyi volt a bajunk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A Hunguest Hotel Erkel szállodába lépve kellemes és tiszta környezet fogadott. A személyzet nagyon segítőkész mindenhol. Ezek mind általánosan elmondhatók és jellemzőek az egész szállodára vonatkozóan. Beleértve a bárt és a masszászt is. Az ételek kifejezetten finomak voltak és változatosak. Le a kalappal a konyhások és a felszolgáló személyzet előtt is.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 15.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.03.14. - 2019.03.17.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Kényeztető napok (min. 4 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)

GyulaX