Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 143 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta visszajáró vendégek vagyunk. Szeretjük a szálloda szolgáltatásait. A fürdő remek, az ellátás kifogástalan.Éjszaka nagyon meleg volt a szobában, annak ellenére, hogy nem volt fűtés.Ezt nem is értettük.
Jövőben is számíthatnak ránk.
Válasz az értékelésre - 2017. március 7.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula egy gyönyörű város,szép várral. De az Erkel hotel egy szuper hely. Hatan voltunk családdal ( vagyis 8-an két pici kutyával)egy szülinapot ünnepeltünk,a 60. -at! Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tiszta és tágas,a személyzet nagyon kedves. Az ételekről meg csodákat lehetne írni,nagyon választékos,finom és bőséges.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Már több alkalommal tudtunk pihenni a gyulai Hotel Erkelben. Nagyon fontos számunkra a közvetlen összeköttetés a fürdővel, mert mozgásban kissé korlátozott vagyok. Mindennel nagyon elégedettek voltunk ezidáig mindig.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Nagyon tetszett az egész családnak a hotelban töltött idő. Az ételek nagyon finomak és vàlasztékosak voltak. A fűrdő minden igényt kielégítő. Mindenkinek ajànlani tudom.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda személyzete kedves, segítőkész s végtelenül türelmes emberekből áll!Az ellátás mértéke megfelelt a négy csillagos besorolásnak.Mindennel meg voltunk elégedve jól éreztük magunkat s szívesen térünk vissza! Hihetetlen előny a fürdőbe való átjárás lehetősége!

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
A szálloda szépen felújított és berendezett. Kényelmes. A takarító rendkívül kedves. Egyetlen hiányosságot említenék: 6 év feletti gyerekeknek jó lett volna egy pl. xbox szoba, mert a kicsikkel ők már nem szívesen vannak. Voltam már olyan szállodában, ahol voltak ps ill x-box játékkal felszerelt hangulatos "tini szobák" babzsákkal. Nagyon élvezték a gyerekek.
Válasz az értékelésre - 2017. február 24.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Nagy előnye a szállodának, hogy közvetlen összeköttetésben van a palotával és a várfürdővel. Minden korosztály élvezetesen tud pihenni. A programajánló emberke nagyon segítőkész és udvarias volt. A programok színvonalasak voltak, érdekes tárlatvezetéseken vettünk részt. Az étterem kínálata kicsit egyhangú, de nagyon örültem, hogy minden nap volt hal étel.
Válasz az értékelésre - 2017. február 20.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
A Hotel Erkel és a Várfürdő kettőse szinte egyedülálló az országban. Az ételek választéka és minősége a legkényesebb igényeket is kielégíti. Gyulára nem tévézni mennek az emberek, de az elérhető csatornák száma meglehetősen szerény.
Válasz az értékelésre - 2017. február 20.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Több ismerösöm megfordult már Gyulán, mindeki egybehangzo véleménye, hogy : "Jovolt" erröl feleségemmel én is meggyözödtem, hogy ismeröseim a valo igazat mondták. hatorai utazásunk ugyan fáaszto volt, de megérte! Érkezésünkkor már a taxisöfför tette meg a kellemes benyomást udvarias beszédjével és ez a barátságos kontaktus tartott ottartozkodásom alatt, Hotelba,- Cukrászdába,- Halászcsárdába és különbözö üzletekbe.
Válasz az értékelésre - 2017. február 16.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
Már visszajáró vendégként mondhatjuk, hogy a kényelem, a tisztaság, a kedves személyzet,a finom és bőséges ételek, a Várfürdőbe történő közvetlen átjárás miatt nagyon szeretjük a Hotelt. Minden alkalommal a Dürer szárnyban szálltunk meg, maximális elégedettséggel.
Válasz az értékelésre - 2017. február 13.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX