Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Kedves ,szolgálat kész személyzet. Megfelelő tisztaságú és komfortú szobák. Az éttermi kiszolgálás jó, színvonalas , az ételek jó minőségűek ,de csak kontinentális ízesítéssel készültek (kár) .
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Tisztelt Kóti Antal Úr!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak személyzetünk vendégszerető hozzáállásával. Köszönettel vettük szíves javaslatát az ízvilágot illetően, természetesen észrevételét jeleztük séfünk felé.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Nagyon hiányoltam az internethasználat hiányát, illetve a VIFI használat lehetetlenségét. A recepció tájékoztatása alapján "valami probléma van a rendszerrel". Hiányoltam továbbá a kevés TV csatornát, valamint a 4 napra kihelyezett 1 tekercs eü papírt. A Várfürdő tekintetében hiányoltam a medencékről egy áttekintő területi térkép kihelyezését, valamint a Lovarda fürdő részben a takarítás hiányosságait ( poros pókhálós ablakok és zuhanyzó )

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 2.
A hotel Munkácsy szárnyában töltöttünk el 4 napot foltos szőnyegek és ezer éves elavult bútorok között hangos hűtőgép társaságában. A fürdőszobában pille szék szolgáltatta a pipere polcot. Ha nem lett volna szuper a reggeli és különösen a vacsora talán menekülőre fogjuk. A város és a fürdő azonban pótolhatatlan élményt jelentett.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 1.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában, kedves személyzet,a szolgáltatás. Minden évben el látogatunk az önökhöz. Már 10 éve.
Most szervezzük a következő foglalásunkat :-)
Üdvözlettel: Demendi Jánosné
Válasz az értékelésre - 2019. október 23.
Kedves Demendi Jánosné!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy ismételten a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömmel tölt el minket, hogy évről évre visszatérő vendégként köszönthetjük Önöket! Bízunk benne, hogy ezután is maximálisan hozzá tudunk járulni az Önök pihenéséhez!

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A hotel Dürer szárnya ****-os, ez a szint szerintem csak ***-nak felel meg. Kopott, foltos padlószőnyeg, csótány a fürdőszobában. A szoba kényelmes volt, tiszta, minden nap alapos takarítást végeztek. Az erkélyre célszerű lett volna szúnyoghálót tenni, energiatakarékos lenne, ennek hiányában egész éjjel ment a légkondi, mert a szúnyogok miatt nem lehetett ablakot nyitni.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
A szoba kényelmes, tágas, tiszta volt, a szolgáltatások minden tekintettben a leírás szerintieknek megfelelőek voltak. A bejelentkezéskor elnagyoltan mondták el a tudnivalókat, mivel először jártunk ebben a szállodában pár dolgot meg kellet kérdeznünk. Jól eset volna, ha megkérdezik, hogy jártunk -e már itt, és ha nem automatikusan bővebb információt adnak.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A Hotel komplexum csodálatos helyen, a gyulai vár szomszédságában fekszik. A szálloda kialakítása, berendezése is pazar. Nagyon tetszett, hogy a hotelből közvetlen átjárási lehetőség volt, a szintén csodálatos Várfürdőbe. A szobánkból kilátás nyílt a Csónakázó-tóra (mely tele volt vadkacsákkal), mögötte a Várral. Mind a személyzet, mind a kisegítő személyzet közvetlen, segítő kész.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Tisztelt Jenei Gyula Úr!

Nagy öröm olvasni, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni az Önök pihenéséhez. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
A szoba tisztasága, az ételek minősége, a személyzet segítőkészsége megfelelő volt.
Viszont forró napokat fogtunk ki az időjárás tekintetében , a szoba mely a Munkácsy szárnyban volt, éjszakára sem hűlt vissza, így az alvás, pihenés lehetetlen volt. Nagyon hiányzott a légkondi, a szobában levő ventilátor nem ért semmit.
Válasz az értékelésre - 2019. október 3.
Tisztelt Bolvári János Úr!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése a többi szobában is.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
A Dürer szárnyban laktam a lányommal. Az előzetes tájékoztatásnak teljesen megfelelt minden. Mivel a lányom kerekesszékes minden további nélkül el tudott jutni mindenhová,mert teljesen akadálymentesített a közlekedés. Az étteremben a választék és a minőség kiváló volt. Különösen a Várfürdő könnyü megközelíthetősége nyerte el tetszésünket többek között.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Tisztelt Oláh István Úr!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet, szerencsére van hely bőven.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Agod Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence-és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyulaX