Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 160 gyulai szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 558 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éve már voltunk a szállodában, amihez viszonyítottuk a mostani ottlétünket. Továbbra is nagyon udvarias, segítőkész,. . . . a személyzet, csak a legeket mondhatjuk el róluk. A fürdő és szolgáltatásai teljesen rendben voltak, de a szobánk nagy csalódás volt a ventilátoros hűtésével, elhelyezkedésével. Tisztasága átlagosnak volt mondható, de inkább egy apartman szobához hasonlítanám.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 30.
Kedves visszatérő Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották! Építő jellegű kritikáját, véleményét nagyra értékeljük, ugyanis ezek alapján tudjuk a leginkább fejleszteni szolgáltatásainkat.

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált.

Értékelt: 2019. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
6 éjszakát töltöttünk itt el! eredetileg csak 4 éjszaka volt lefoglalva,de annyira jól éreztük magunkat,hogy 2 éjszakával hosszabbítottunk. Remek hely,a Dürer szárnyban voltunk, a szoba,az étkezés,a fürdő közelsége pazar volt. Semmi rosszat nem tudnék mondani,szívesen vissza mennénk akár mikor,annyira jól éreztük magunkat, nem beszélve,hogy itt volt a 48.

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Minden szuper ! Evek ota ott udulok, gyogyulok minden szeptember elejen 14 napot. Sajnos felszedegetek par kilot a finom kaja miatt de ez az en hibam. Koszonom szepen a szemelyzetnek a kedvesseget, a gyors kiszolgalast, az odafigyelest! Remelem meg evekig ott fogok pihenni es gyogyulni. Dicserem, reklamozom a szallodat, a furdot, gyogykezelest idehaza,Szekelyfoldon.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotel elhelyezkedése, tisztasága, szolgáltatásai és kényelme mellett említésre méltó a gyermekek részére nyújtotta foglalkozások, programok, amelyek lehetővé teszik a szülők részére a kikapcsolódást. A Hotel wellness részlege inkább az idősebbeknek, a Várfürdő és az AquaPalota minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást, élményt biztosítanak.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 28.
Kedves Talpainé Huszti Éva!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban vendégként köszönteni Önöket!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A négy csillagos Dürer szárnyban voltunk. A személyzet kedves, udvarias volt, a tisztaság is rendben van. Az étkezésnél nincs túl nagy választék, de ilyen sok vendég esetén az is csoda, hogy az ételeket folyamatosan fel tudták tölteni. Az ételek általában ízletesek voltak. Kellemes a szálloda wellness része, nagyon jó a korlátlan átjárás a fürdőbe.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Köszönjük szépen ezt a remek kikapcsolódást. Az ételek nagyon finomak voltak, bőséges a választék. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész volt. A szoba tisztaságára sem lehet panasz, nagyon kényelmes volt. A recepció melletti Drink bár dolgozóinak is külön köszönet a remek kiszolgálásért. Biztos vagyok benne, hogy gyerekekkel visszatérünk, mert nagyon családbarát hely.
Válasz az értékelésre - 2019. július 29.
Tisztelt Ipolyi Norbert!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Minden ellátás szuper volt! A légkondi viszont ebben az időben minden szobában alap felszerelés kellene, hogy legyen. Ebben a hőségben a légkondi mentes szobákban nem lehet pihenni!!!!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Azt kaptuk amit vártunk ettől a hoteltől. Kedves, segítőkész személyzet. Bőséges étel választék. A szobát minden nap takarították, tiszta, rendezett volt. Kényelmes átjárás a fürdőbe.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Vendégünk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel!Külön öröm volt számunkra az ingyenes fürdőzés,ami még növelte az élményeket.Kellemes csendes kis szoba,jó pihenést biztositott.Kiváló a konyhájuk! Köszönöm!
Válasz az értékelésre - 2019. július 8.
Kedves Solymosi Józsefné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak étkezéseink minőségével!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !
Válasz az értékelésre - 2019. június 26.
Tisztelt Sitku László!

Nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni pihenésükhöz! A Hunguest Hotel Erkel teljes személyzete nagy szeretettel várja Önöket vissza Gyulára, remélem hamarosan ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.125,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, ajándék wellness ebéddel, fürdőköntös és wellness-törölköző bekészítéssel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.28-ig
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.12-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.17-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 10.175,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, meglepetés itallal, egy alkalommal jacuzzi használattal, Várfürdő belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Pihentető nyugdíjas hétköznapok (min. 3 éj)

GyulaX