Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 159 gyulai szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Minden ellátás szuper volt! A légkondi viszont ebben az időben minden szobában alap felszerelés kellene, hogy legyen. Ebben a hőségben a légkondi mentes szobákban nem lehet pihenni!!!!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Azt kaptuk amit vártunk ettől a hoteltől. Kedves, segítőkész személyzet. Bőséges étel választék. A szobát minden nap takarították, tiszta, rendezett volt. Kényelmes átjárás a fürdőbe.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel!Külön öröm volt számunkra az ingyenes fürdőzés,ami még növelte az élményeket.Kellemes csendes kis szoba,jó pihenést biztositott.Kiváló a konyhájuk! Köszönöm!
Válasz az értékelésre - 2019. július 8.
Kedves Solymosi Józsefné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak étkezéseink minőségével!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !
Válasz az értékelésre - 2019. június 26.
Tisztelt Sitku László!

Nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni pihenésükhöz! A Hunguest Hotel Erkel teljes személyzete nagy szeretettel várja Önöket vissza Gyulára, remélem hamarosan ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a személyzet segitőkész volt jó volt hogy közvetlen át lehetet menni a strandra a szálloda wellnes része is szupi volt a bárba jo volt a kiszolgálás sz ételek is finomak voltak
Kedves Éva!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy maximálisan elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Szép a szoba azonban a zuhanyzó WC nagyon kicsi. Az étkezés pazar. A medencék, wellness szolgáltatások nagyon jók. A szállodavezetés nagyon figyelmes volt, szülinapos révén egy üveg pezsgőt küldtek a szobába, ez nagyon pozitív. Ami sajnos elégedetlenségre ad okot, hogy nagyon meleg volt 32-35 fok, és sajnos a légkondícionáló nem működik megfelelően, éjjelente képtelenség volt aludni, hiába szóltunk, küldtek fel szerelőt, a helyzet nem változott.
Kedves Mária!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a légkondicionáló nem működött megfelelően. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Amikor iskolába jártam, ugy tanították: egy nap 24 óra. 2éj 3 nap,, a valóságban még 48 óra sem jön össze. 3 . napon nem fürödhetsz,, magyarázat nincs, csak a pénzt tudják elrakni. . Ezen el kellene gondolkodni, hogy a 3 nap valami módon összejöjjön. Ráadás: Munkácsi szárny 3csillaggal megérdemelné a klímát! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Tisztelt Ferenc!

A fürdőbelépő közvetített szolgáltatás, amelyet az éjszakák árába tudunk belefoglalni, emiatt a fürdőbelépő éjszakák számával megegyezően biztosított kedves Vendégeinknek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A pünkösdi időben hajnalig igen magas volt a zaj, lehetetlen volt aludni. Éjfél után kezdődött el az utolsó program, a retró diszkó, teljes hangerővel, a szállodával szemben, az ablakokra irányított hangfalakkal. Rémes volt.

Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étkezés kiváló volt, mint mindég,de a matrac 20 évvel ezelőtti,borzasztóan kényelmetlen!Nem vagyunk nagy TV nézők,de hogy ilyen TV legyen(kb 30 éves),hogy egy normális sport műsort sem lehet megnézni,az szomorú.A klímáról már nem is beszélve.
János
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Tisztelt Országh János!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a szobák felszereltségével nem voltak maximálisan elégedettek. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Rendkívül tiszta,figyelmes,gusztusos környezetben,kiemelkedő választékkal költöttünk el étkezéseinket.Szállásunk minden igényt kielégített.Negatívum ami nem a hotelt érinti,hogy nem kaptunk kellő tájékoztatást a külső medencék feltöltéséről.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)