Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 151 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 539 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 27.
Jól éreztem magam. A szállás kifogástalan volt. A dolgozók udvariasak és segítőkészek voltak. A kaják finomak és bőségesek voltak,mindenki talált a számára megfelelőt.

Értékelt: 2018. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már a szálloda elfoglalása /14 óra után/ hamarabb megtörtént. Üdvözlő itallal vártak -a szobában kikészítve 2 fő részére l db palackos 1/2 literes szénsavas víz/ lehetett volna + 1 db palackos 1/2 literes szénsavmentes víz! A szemetesünk nem minden nap volt ürítve! A szállodában igénybe vettem 1 db masszást- amivel rendkívül meg voltam elégedve!

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Nagyon színvonalas minden csak a szobában az összhangot egy régi szék rontja el,mert a huzata rongyolódik . A fürdőszoba tökéletes.Itthonra is szeretnénk nagyítós fali tükröt.Annyira tetszett minden hogy kicsit sajnálom hogy ez a kis hibát leírtam !

Értékelt: 2018. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyugdíjas házaspár, 4 éjszaka 5 nap amit eltöltöttünk szép és rendezett körülmények a városban és általában ahol jártunk mindenhol, tisztaság, volt, a szálláson is az ellátás, és a tisztaság is tökéletes volt, másoknak is tudom ajánlani a nevezetességek közül a Gyulai várban is jártunk ami nagyon rendezett, és tiszta körülmények vannak.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeptember 5-ére kaptunk lehetőséget arra, hogy unokáinkkal üdülni menjünk az Erzsébet program jóvoltából. Mi is, a gyerekek is nagyon jól éreztük magunkat a 4*-os Dürer szárnyban. A szálloda ezen része szép, tiszta. A TV csatornák választéka kevés, a gyerekek nem nagyon tudtak mesét nézni esténként. Teljes ellátást biztosítottak, amely nagyon finom, bőséges volt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 31.
Nagy előnye a szállodának, hogy átjárás van a fürdőhöz.A tv csatornák száma nagyon kevés és nem színvonalas. Az ételek már nem magyarosak sok a rizs kevés a burgonya, sok a hal.

2018. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szoba megfelelően tágas,tiszta.A személyzet segítőkész udvarias.Az étkezés választékos és minden
igényt kielégít.Amit hiányoltam az öltöző volt amikor elutazás előtt a szoba leadás után a maradtunk
még a wellnesben nem volt zárt zuhanyzók és öltöző.Egyébként minden nagyon rendben van.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 24.
Meglepően nagy,és tiszta a hotel.A személyzet kedves ,segítőkész.Lényegében mindennel meg voltunk elégedve,egy kivétel:- a tv csatornák választéka kevés.Napközben az ember talál megfelelő programot,de este egy jó film alvás előtt jó lenne,de ezek a csatornák nem biztosítják ezt a lehetőséget.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 23.
Évek óta visszatérő vendégekként megvolt az összehasonlítási alapunk, s mint máskor, most sem csalódtunk. A szálloda tiszta, a szobák a kategóriának megfelelően jól felszereltek. A választékos, bővített félpanziós ellátás pedig ízletes, minden korosztály számára kíváló. Az, hogy a szállodából egy folyosón át lehet sétálni a csodálatos gyógyvizű várfürdőbe, megfizethetetlen.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 20.
Rendszeresen visszajárunk Gyulára. Most már csak a Hotel Erkelben szállunk meg. A szolgáltatás színvonalával maximálisan elégedettek vagyunk. Megfelelőnek tartjuk az ár-érték arányt is. A szállás, a fürdő kifogástalan. A személyzet is csillagos ötöst érdemel. Természetese a szálloda igyekszik a kiadásait csökkenteni.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 13.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.06.06. - 2019.06.10.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.19-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.10.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.14. - 2019.08.31.
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.05.19-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.183,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, fürdőbelépővel, fesztivál bérlettel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.07. - 2019.06.11.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.25-ig
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX