Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 143 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
Gyula élhető és szerethető város, az Erkel Hotel és a fürdő együtt emeli a rangját. Maga a szálloda tágasságával. konyhájával, a személyzet elhívatottságával és egyéb kényelmi szolgáltatásával "függőségi" kockázatot jelent. Vonzó a város adta kulturális programlehetőség, amely komplex kikapcsolódást nyújt.
Válasz az értékelésre - 2017. február 2.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 29.
Tavaly Októberben voltunk itt a férjemmel és töltöttünk el 6 csodálatos napot. A szálloda kifogástalan a személyzet szint úgy , az étkezésekkel maximálisan meg voltunk elégedve választékos igényesen elkészitett reggelik és vacsorák vártak minket minden nap. Mosolygós kedves es rendkivül segitőkész személyzettel rendelkezik a szálloda.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 23.
Nagyon tetszett a szálloda. Igaz januárban voltunk , és még nem láttam mindent. Az, hogy az ár a várfürdőbelépőt is tartalmazza külön díjazom. A reggeli nagyon választékos minden igényt kielégít, A vacsora is meleg és hideg egyaránt lehetséges. Desszert is van. nagyon meg vagyok elégedve. az étterem mellékhelyiségét az otthonomba is elvinném.
Válasz az értékelésre - 2017. január 25.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 15.
Minden tekintetben nagyon elégedett vagyok a szolgáltatással.

Környezet,személyzet,étkezés,kiszolgálás,tisztaság és nem utolsó sorban ár mind-mind kiváló.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet kiváló ,figyelmes, a reggeli és a vacsora lehetne egy kicsit változatosabb. Az ár-èrtèk ezáltal nincs összhangban, Nagy előny, hogy össze van kötve a Vàrfürdővela száloda ezáltal, szabad az àtjàràs. tágas szoba, tökéletes elhelyezkedés.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 13.
Nagyon jól éreztük magunkat a személyzet fantasztikusan kedves és oda figyelő a dürer szárnyban voltunk a tisztásag tökéletes ár érték arányban kicsit többet vártunk ami az étkezést illeti nem igazán volt választékos mondhatni elég sablonos a reggeli minden nap ugyanaz .Elhelyezkedésileg teljesen rendben van . Összeségében jól éreztük magunkat.
Válasz az értékelésre - 2017. január 17.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 10.
Nagyon kellemes hétvégét töltöttünk el,egy pár apróságot leszámítva. A személyzet kedves,a szálloda tiszta volt. Ami kellemetlen volt,hogy a pincérek az étteremben nem toltak nekünk össze asztalt,mert 7-en voltunk és igy két asztalnál kellett vacsiznunk. A tojás rántottában benne volt a tojáshéj,de lehet csak a kálcium beviteléről gondoskodtak.

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 7.
Remek hétköznapokat töltöttünk a Hunguest Hotel Erkel Dürer szárnyában! A szobák nagyon rendben voltak, a szolgáltatásokkal teljesen meg voltunk elégedve, az ételek is fantasztikusak voltak, a személyzet nagyon kedves volt! A gyerekek is nagyon jól érezték magukat!

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Régóta ismerjük Gyulát,szinte gyermekeinkkel kiskoruk óta látogatjuk a fürdővárost.Szállodájukat most volt alkalmunk megismerni.Csak annyit fűznék hozzá,hogy a fenti értrékelés megtekintve,mindennel meg voltunk elégedve,biztos,hogy többször vissza fogunk térni,és ismerőseinknek is bátran fogjuk ajánlani.
Üdvözlettel:Hné

2017. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. január 6.
Először jártunk Gyulán de minden bizonnyal ez nem lesz az utolsó. Kiváló szolgáltatás, remek wellness részleg, a Gyulai vár.. Már felajánlottuk a baráti körnek hogy a tavasz folyamán ott töltsünk egy hétvégét.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX