Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Mobilról küldte. | 2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép hely. Jó volt kikapcsolodni!! Személyem szerint, nagyon,nagyon jó hely. Majdnem sirva fakadtam, hogy haza kellett jónni!!!

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 20.
A hatnap alatt, olyan kiváló ellátásban volt részünk, hogy 4. nap után a ruháink igencsak szűkösen álltak rajtunk. Az éttermi részben finomabbnál, különleges és bőséges kínálat fogadott bennünket. Köszönjük a személyzetnek a fáradozásukat.
Válasz az értékelésre - 2017. július 3.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 19.
Nekünk egy nagy problémánk volt a szállodával, mégpedig az hogy minden éjjel üvöltöző részeg vendégek tették a neylon ágyban alvást még nehezebbé! Szív fájdalom, hogy senki még véletlenül se szólt rájuk a szállodából, hogy ezt talán mégse kéne tenni a többi több száz alvó emberrel!
Válasz az értékelésre - 2017. június 19.

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 11.
Nagyon szuper Pünkösdi hétvégét töltöttünk itt. Kedvesen fogadtak minket, a recepción minden szükséges információt megkaptunk. A szobánk tágas és kényelmes volt, tisztasága pedig felülmúlhatatlan. A személyzet maximálisan segítőkész volt. Az svédasztalos étkeztetés nagyon szervezetten működött, bőséges ételválasztékkal.
Válasz az értékelésre - 2017. június 13.
Kedves Vendégünk! Köszönjük értékelését! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Kezdeném a pozitivumokkal, kedves fogadtatás, kiszolgálás. Minőségi, finom étkek. Kényelmes ágy, tágas fürdőszoba. Figyelmes személyzet.

A következő ittlétünkkor nem választanék nyugati fekvésű szobát nyáridőben.
Válasz az értékelésre - 2017. június 13.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4.
Nagyon kellemes pár napot töltöttünk a szállodában és a szomszédos fürdőben. Az egész szálloda nagyon szép tiszta, rendezett. Az étteremben a helyiség nagy méretét remekül ellensúlyozzák a berendezéssel, különálló asztalok, kényelmes magas háttámlás székek, vidám, élénk színű virágvázák, szintén élénk színű, vidám festmények a szálloda egész területén.
Válasz az értékelésre - 2017. június 7.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 3.
Kiszolgálás, fogadtatás, tiszta, szép környezet,hangulatos szoba.
Ajtó automatika , nem működött a kert segítség ellenére sem. Ez nemileg bosszantó volt.
Válasz az értékelésre - 2017. június 7.

Berkiné TOP egyébhely értékelő
2017. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. június 2. - 2 látogató hasznosnak vélte
Erzsébet program keretében üdültünk négyen a szállodában. Én 20 éve már voltam itt, ezért próbáltam a barátnőimet lebeszélni, de Ők Gyula városát akarták látni, mert még nem jártak Gyulán. Más lehetőség ebben a programban nem volt a városban, ezért belementem. A szállást előre lefoglaltam egy foglalás keretében 4 személyre 2 kétágyas szobát.

Értékelt: 2017. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Első alkalommal töltöttünk kényeztető napokat az Erkel Hotelben Gyulán. A Dürer szárny vendégeként mindennel elégedettek voltunk. A szoba kifogástalan, minden igényt kielégítő és hangulatos. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak, a személyzet pedig udvarias, segítőkész, segítettek a kiszolgálásban, amiért ezúton is köszönetünk minden dolgozónak.

Értékelt: 2017. május 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Elégedettek voltunk az ellátással, az étterem személyzetével, a tisztasággal. Az egyik recepciós kevésbé volt segítőkész,nem mondta el a kártyával kapcsolatos tudnivalókat.
Válasz az értékelésre - 2017. május 24.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX