Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 159 gyulai szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Mobilról küldte. | 2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 21.
Győrből érkeztünk, a hosszú út után hamarosan a Várfürdő gyógymedencéiben pihentük ki magunkat. A vacsorák nagyon bőségesek voltak, nagy választékkal. A személyzet kedves, segítőkész. A reggeli szintén kifogástalanok, húsvétvasárnap nem feledkeztek meg a hagyományos sonkáról, tojásról, tormáról sem. A hotel szolgáltatásai megfelelőek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 16.
Nagyszerű az elhelyezkedése a szállodának! Udvarias, figyelmes a személyzet. Bár egyidőben sokan tartózkodnak a szálláshelyen, mégis otthonosan érezheti magát az ember. A WC tartály elromlott és két kora reggelünket tette kellemetlenné, mert első alkalommal csak tűzoltó munkát végzett a szerelő. Második alkalommal már kicserélte a rossz alkatrészt, kb.
Válasz az értékelésre - 2019. április 23.
Kedves Alpekné Major Valéria!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömünkre szolgál, hogy kellemes időt töltöttek el szállodánkban.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár nagyon koszos 5 éve voltam mint írtam nem megyek többet aki ismerte az nem azt kapja amit megismert a tv csatorna szórakoztatómentes csatornákból áll
Válasz az értékelésre - 2019. április 10.
Tisztelt Breznóczki József!

Egyetértünk abban, hogy a szálloda mindkét szárnyának felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ. Mi nagyon bízunk abban, hogy ez hamarosan megkezdődhet.

Értékelt: 2019. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Érkezésnél a fogadó személyzet kicsit a fellegekben járt. Előleg számlát kérésre sem nyomtatták ki, jelezvén, hogy látják a rendszerben, minden rendben az utalást megkapták. Nem jelezték, hogy váratlan műszaki hiba miatt az igényelt szolgáltatások kicsiny része nem vehető igénybe. Ezt a liftben elhelyezett tájékoztatóból tudtuk meg.
Válasz az értékelésre - 2019. április 2.

Sajnálattal olvastuk visszajelzését a recepciós Kollégákkal kapcsolataban, ugyanis a vendég értékelésekben szállodánk országos viszonylatban is mindig kiemelten magas eredményeket ér el a személyzet hozzáállását és vendégszeretetét illetően.

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2019. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt kaptunk, ahol mindenki a szobánk előtt ment el, így reggel zajongó kisgyerekekre ébredtünk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon udvarias, természetes a személyzet. Minden lehetőség megvan arra, hogy feltöltődjön az ember. Roppant jó megoldás a fürdőbe való átjárás a fedett folyosón át. Sok sikert és kitartást kívánok a közeledő felújításhoz.
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a szálláshelyet.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Értékelt: 2019. március 5. - 2 látogató hasznosnak vélte
Retró stilus volt minden,fűrdőszoba és a háló is. Szobában a hűtő zakatolt ami a fésűlkődő asztal alatt a szék helyén volt,régi tv amit nem lehetett az ágyból nézni mível nem lehetett elfordítani az ágy felé a keskeny pulton igy a széken űlve lehetett nézni, még ha fotel lett volna! Az ágy nagyon nyikorgott.
Válasz az értékelésre - 2019. március 13.
Kedves Tusori Zoltánné!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint több pontban sem voltak megelégedve a Munkácsy szárnnyal. Az épület felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ.

Értékelt: 2019. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hotel szervezettsége nagyon jó, a recepción sem érkezéskor, sem távozáskor nem kellett sokat várni ( pedig csúcsidőben érkeztünk és távoztunk ) az étkezéseknél rendkívül gyorsan és szervezetten dolgoznak a felszolgálók, kár, hogy a svédasztalos étkeztetést a vendégek többsége nem tudja kulturáltan kezelni, ezért főleg a vacsoránál néha kaotikus állapotok alakultak ki.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kitünően éreztük magunkat. Egy kellemes és tartalmas hetet töltöttünk a férjemmel. Az ellátás kitűnő. A fűrdő egy külön élmény és ami nagyon megnyert bennünket, az a csend, rend és fegyelem. Több éve nagyon sok fürdőhelyen megfordultunk az országban, keresve a legjobbat és úgy érezzük, hogy most megtaláltuk. Gratulálunk és további sok sikert kivánunk!

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
2 éjszakát töltöttünk a Dürer szárnyban párommal. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves és figyelmes, a szálloda szép, a szoba kellemes. Kényelmes, hogy csak egy folyosón kell köntösben átsétálni az AquaPalotába, a szálloda saját wellness részlege nem nagy, de a szauna és a gőzfürdő tökéletes.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)