Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A hotel nagyon szép és jó helyen van. A szoba kényelmes volt három fő részére is. Az ételek pazar jók voltak. Összességében mindennel elégedettek voltunk. Nyár lévén esténként lehetett volna valami szervezett program legalább hétvégén. Egyébként szuper volt. Köszönjük.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
2 éjszakát töltöttünk itt és meg voltunk elégedve mindennel, a szoba kényelmes, tiszta volt, egyszerű de a célnak teljesen megfelelt. A reggeli és vacsora kínálat színes volt, lehetett miből választani, és figyeltek rá hogy folyamatosan a legfrissebb legyen kint mindenből. Ezen kívül ami a legnagyobb pozitívuma a Hotelnek hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe.

Értékelt: 2018. július 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
A csomagban szereplő szolgáltatásokat nem kaptuk meg (üdvözlő ital, szolárium). Az éttermi személyzet kifejezetten b*nkó! Kértünk etetőszéket a 2 éves kicsinek, de a pincér nem hozott. Másik alkalommal italt szerettünk volna rendelni a vacsorához, a pincérnő azt mondta, hogy"Tőle biztos nem, majd a szőke hajú kolléganőjétől kérjünk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Fantasztikusan pihentető volt a nyaralásunk az Erkel Hotelben. Csodás környezet, kiváló kiszolgálás, fantasztikus ételek, kedves emberek. A busz ott tett le minket a várnál, a wellness és a fürdő is igazi kikapcsolódást nyújtott. A látnivalók a közelben voltak, a gyerekek is mindig találtak nekik tetsző elfoglaltságot, programot. Köszönjük ezt a mesés nyaralást!

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
2014-ben nyaraltunk itt, akkor a következő néhány mondattal jellemeztem a szállodát: "Az étkezés minden igényt kielégít. Az ételek rendkívül változatosak. Minden nap más, a bőség zavarával küzdöttünk (na meg a kilókkal :)). A pincérek fantasztikus munkát végeztek minden nap.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 2.
Mind Gyula, mind a Hotel Erkel kitűnő választás volt, nagyon szép volt minden, elégedettek voltunk a szállással, a kiszolgálással, az étkezéssel, stb. A hotel wellness részlege is kiváló, a drink bár pedig kifejezetten tetszett, nagyon kedvesek a pultosok, finomak az italok és az ételek is. A Várfürdő minden korosztály számára megfelelő, mindenki talál magának megfelelő medencét, élményt.

2018. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 26.
Másodszor voltam az Erkel hotelben. Kiemelkedően kedves ,figyelmes személyzet,finom ételek. Az Aquapalota nagyon kellemes kikapcsolódás a gyerekeknek és felnőtteknek egyaránt. A szálloda wellness részlege is nagyon jó,megfelelő hőmérsékletű víz. A szoba tiszta,rendezett. (Dürer). Gyula egy csodálatos város,érdemes megnézni. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két évvel ezelőtt Gyulán nyaraltunk egy másik szálláshelyen és annyira megtetszett a lányaimnak ez a város, hogy azóta is vissza szerettek volna menni. Szerencsémre a szállásvadász. hu oldalon kedvező ajánlatot kaptam, így egyértelmű volt, hogy a nagyobbik lányom szülinapi, illetve a jó bizonyítvány miatt visszatérünk oda.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula városa nagyon tetszett. A fürdő király! Az erkel Munkácsi szárnyában voltunk elhelyezve. A szoba tisztasága kétes! ! A függönyök, mintha egy bagós cshóban lettek volna pácolva. A fürdőszoba "hangyás" speciel ez nem zavart kertes házban élünk és ott van bőven! ! A nosdó eldugulva, Kilátás a szellőzőkkel teli lapostatőre. (204) szoba. Különben pompás!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással tekintettünk a gyulai pihenésre. A négy csillagos Dürer szárnyban töltöttünk el négy napot. A szálloda nagy előnye a Várfürdőbe való közvetlen átjárás. A szállodai szoba tiszta volt, a személyzettel sem volt probléma. Azonban a reggeli és a vacsora minősége kritikán aluli. Az ellátás még egy iskolai menzán is jobb minőségű.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 37.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.12.16-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 5.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.03.15-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.06.15-ig
Corso Boutique Hotel
2-6 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.517,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kültéri medence és fitneszterem használattal,fürdőbelépővel, szabadtéri programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.23.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 15.167,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.03.14. - 2019.03.17.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Fodor Hotel Gyula
Gyulán, a Várfürdőtől pár perces sétára található a Fodor Hotel Halászcsárda. A...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Kényeztető napok (min. 4 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)

GyulaX