Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Értékelt: 2019. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk a Hotel Erkel Szállodába, de még ilyen csalódás nem ért! A szálloda ajándéka az ásványvíz meg volt bontva és fogyasztottak belőle! Terasz ajtó és ablak üvegek retkesek! A Wc öblítő három napon keresztül folyt! Az étel választékuk katasztrófa " TOJÁS ÉS TOJÁS ! ! ! És a Gyógyvíz két nap után egyszerűen fogalmazva "Retkes"!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 26.
Tisztelt Kis István Úr!

Mély elnézését szeretnénk kérni a takarító személyzet figyelmetlenségéből és pontatlanságából eredő kellemetlenségért.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Nagyon szép a környezet, nagyokat sétáltunk! A fürdőbe szabad átjárás is nagyon jó a gyógyvíz isteni!!! Étkezés pazar minden mi szem,szájnak kellemes!!! Az ágy is jó de a franciaágy az nem két ágy, ezért nem csillagos 5-ös!!!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 18.
Kedves Vendégünk!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt. A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben volt. Az étterem nagy, tágas, és az ételek minősége, mennyisége számunkra kifogástalan volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Munkácsy szárnyban voltunk, a tisztaság hagyott némi kívánnivalót maga után, de alapjába véve nem volt kritikus. A szobában nagyon meleg volt, (igaz a legmelegebb napokban voltunk ott) az egy kis ventilátor nem volt elegendő a szoba hűtésére! Az étel finom és változatos, a személyzet figyelmes és udvarias volt. A hotel elhelyezkedése tökéletes, mindenhez közel.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Kondics Árpád!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy a takarítással nem voltak maximálisan megelégedve, természetesen észrevételüket továbbítottuk az illetékes kollégák felé.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Nem csalódtunk idén sem a szállodában,mindennel meg voltunk elégedve.A reggeli-vacsora bőséges,finom és választékos volt.A személyzet udvarias és segítőkészek voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,pároknak,időseknek,családosoknak egyaránt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Végh Tibor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk . Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A szálloda Dürer szárnyában foglaltunk szobát.Másodszor voltunk ott, mindennel meg voltunk elégedve. Az ételkínálat mind minőségben mind mennyiségben kiváló, a személyzet segítőkész. Csak ajánlani tudom. A kánikulában a légkondis, erkélyes szoba pótolhatatlan. A strand egy kicsit zsúfolt volt, de az Aquapalota megoldotta a helyzetet.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Tisztelt Dr. Kalmár Zsolt!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
4 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nagyon jó időnk volt ezért élveztük a gyönyörű strandot. Az Aqua Palota is minden igényt kielégít. A reggeli és a vacsora kifogástalan, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Kedves Vendégünk!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Az ágyak nem voltak elég kényelmesek, a szobában csak egy kicsi ventilátor volt, ez nem biztosította a megfelelő hűtést. Vagy klimatizálni kell, vagy nagyobb teljesítményű ventilátort kellene elhelyezni. Ezt leszámítva minden más jó volt, csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 29.
Kedves Vendégünk!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
A szobában nagyon meleg volt, nem légkondis volt. Utolsó nap reggel a reggelinél az egyik pincér nagyon nyeglén elutasítóan válaszolt. Segítséget kértem, mert kisfiam kiöntötte a kakaót az etetőszékre és a földre és kértem, hogy hozzanak már egy ruhát és töröljék le. Erre a hölgy flegma elutasító hangon kezembe nyomott 10 szalvétát és oldjam meg én.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 28.
Kedves Bognárné Oláh Ildikó!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a légkondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
3 éve már voltunk a szállodában, amihez viszonyítottuk a mostani ottlétünket. Továbbra is nagyon udvarias, segítőkész,. . . . a személyzet, csak a legeket mondhatjuk el róluk. A fürdő és szolgáltatásai teljesen rendben voltak, de a szobánk nagy csalódás volt a ventilátoros hűtésével, elhelyezkedésével. Tisztasága átlagosnak volt mondható, de inkább egy apartman szobához hasonlítanám.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 30.
Kedves visszatérő Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották! Építő jellegű kritikáját, véleményét nagyra értékeljük, ugyanis ezek alapján tudjuk a leginkább fejleszteni szolgáltatásainkat.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Agod Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence-és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyulaX