Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 11.
Két éjszakát töltöttünk az Erkel hotelben Gyulán a Munkácsy szárnyban,a személyzet nagyon udvarias szolgálatkész volt,az ételek finomak voltak talán csak a szoba volt túl meleg a légkondi hiánya miatt,viszont ennek ellensúlyozására kaptunk egy ventilátort.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
A legnagyobb nyári melegben tartózkodtunk a Hotelben és nem számítottunk rá, hogy a szoba nem légkondis, a foglalásnál ez nem derült ki. Igaz, hogy volt egy ventilátor, de ez a nagy melegben nem ért semmit az éjszakák is így nagyon melegek voltak. Akár külón térítést is fizettünk volna a légkondícióért. Különben elégedettek voltunk az ellátással.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Tökèletesen meg voltunk elègedve,kivève a szobák hőmèrsègletèvel
30 fokos helysèget èn nem ajánlanèk vendèglátásra.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Hat nap öt éjszakát töltöttünk el,szuper volt,nehezményeztük azonban, hogy ha a strandot igénybe vettük az érkezés napján,akkor az elutazás napján már nem lehetett igénybe venni. Egy ilyen nagy multú szállodának ezen nem kellene spórolnia. Az ételek megfelelőek voltak,leszàmítva,hogy a reggeli minden nap szinte ugyan az volt.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 3.
Korrekt, tiszta szálloda nagyon finom ételekkel, jó elhelyezkedéssel. A személyzet nagyon segítőkész, kedves. Nyugodt szívvel ajánlom minden korosztálynak.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 1.
Sajnos csak a szálloda 3 csillagos szárnyában kaptunk szobát. Így a szálloda wellness részlegét csak külön térítés ellenében használhattuk volna. Igaz, kaptunk belépőt a Várfürdőbe, amit korlátlanul használhattunk. A szobák tiszták voltak, a személyzet előzékeny, az éttermi kiszolgálás, az ételek minősége kifogástalan, finom.

Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett,kiválóan felszerelt,tiszta szobánk volt,a személyzet,nagyon kedves ,segítőkész volt,a wellnesz részlegben és a mellette lévő termálfürdőben is nagyszerűen éreztük magunkat!

Mobilról küldte. | 2018. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. július 21.
A Hotel a várostol nem messze,a vár mellett helyezkedik el! A Munkácsy szárnyban kaptunk szobát! Független attol hogy kicsit lelakott,tökéletesen meg voltunk elégedve a tisztasággal,a szobalányok kedvesek közvetlenek,mosolygósak,minden nap kaptunk takaritást,törölközőt cserét! A matracok kicsit kifeküdtek,rájuk férne egy csere,de a szállás résszel csak ennyi volt a bajunk!

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A Hunguest Hotel Erkel szállodába lépve kellemes és tiszta környezet fogadott. A személyzet nagyon segítőkész mindenhol. Ezek mind általánosan elmondhatók és jellemzőek az egész szállodára vonatkozóan. Beleértve a bárt és a masszászt is. Az ételek kifejezetten finomak voltak és változatosak. Le a kalappal a konyhások és a felszolgáló személyzet előtt is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 18.
A hotel nagyon szép és jó helyen van. A szoba kényelmes volt három fő részére is. Az ételek pazar jók voltak. Összességében mindennel elégedettek voltunk. Nyár lévén esténként lehetett volna valami szervezett program legalább hétvégén. Egyébként szuper volt. Köszönjük.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX