Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A négy csillagos Dürer szárnyban voltunk. A személyzet kedves, udvarias volt, a tisztaság is rendben van. Az étkezésnél nincs túl nagy választék, de ilyen sok vendég esetén az is csoda, hogy az ételeket folyamatosan fel tudták tölteni. Az ételek általában ízletesek voltak. Kellemes a szálloda wellness része, nagyon jó a korlátlan átjárás a fürdőbe.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Köszönjük szépen ezt a remek kikapcsolódást. Az ételek nagyon finomak voltak, bőséges a választék. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész volt. A szoba tisztaságára sem lehet panasz, nagyon kényelmes volt. A recepció melletti Drink bár dolgozóinak is külön köszönet a remek kiszolgálásért. Biztos vagyok benne, hogy gyerekekkel visszatérünk, mert nagyon családbarát hely.
Válasz az értékelésre - 2019. július 29.
Tisztelt Ipolyi Norbert!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Minden ellátás szuper volt! A légkondi viszont ebben az időben minden szobában alap felszerelés kellene, hogy legyen. Ebben a hőségben a légkondi mentes szobákban nem lehet pihenni!!!!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Azt kaptuk amit vártunk ettől a hoteltől. Kedves, segítőkész személyzet. Bőséges étel választék. A szobát minden nap takarították, tiszta, rendezett volt. Kényelmes átjárás a fürdőbe.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Vendégünk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel!Külön öröm volt számunkra az ingyenes fürdőzés,ami még növelte az élményeket.Kellemes csendes kis szoba,jó pihenést biztositott.Kiváló a konyhájuk! Köszönöm!
Válasz az értékelésre - 2019. július 8.
Kedves Solymosi Józsefné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak étkezéseink minőségével!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !
Válasz az értékelésre - 2019. június 26.
Tisztelt Sitku László!

Nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni pihenésükhöz! A Hunguest Hotel Erkel teljes személyzete nagy szeretettel várja Önöket vissza Gyulára, remélem hamarosan ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a személyzet segitőkész volt jó volt hogy közvetlen át lehetet menni a strandra a szálloda wellnes része is szupi volt a bárba jo volt a kiszolgálás sz ételek is finomak voltak
Kedves Éva!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy maximálisan elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával.

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Szép a szoba azonban a zuhanyzó WC nagyon kicsi. Az étkezés pazar. A medencék, wellness szolgáltatások nagyon jók. A szállodavezetés nagyon figyelmes volt, szülinapos révén egy üveg pezsgőt küldtek a szobába, ez nagyon pozitív. Ami sajnos elégedetlenségre ad okot, hogy nagyon meleg volt 32-35 fok, és sajnos a légkondícionáló nem működik megfelelően, éjjelente képtelenség volt aludni, hiába szóltunk, küldtek fel szerelőt, a helyzet nem változott.
Kedves Mária!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a légkondicionáló nem működött megfelelően. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Amikor iskolába jártam, ugy tanították: egy nap 24 óra. 2éj 3 nap,, a valóságban még 48 óra sem jön össze. 3 . napon nem fürödhetsz,, magyarázat nincs, csak a pénzt tudják elrakni. . Ezen el kellene gondolkodni, hogy a 3 nap valami módon összejöjjön. Ráadás: Munkácsi szárny 3csillaggal megérdemelné a klímát! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Tisztelt Ferenc!

A fürdőbelépő közvetített szolgáltatás, amelyet az éjszakák árába tudunk belefoglalni, emiatt a fürdőbelépő éjszakák számával megegyezően biztosított kedves Vendégeinknek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A pünkösdi időben hajnalig igen magas volt a zaj, lehetetlen volt aludni. Éjfél után kezdődött el az utolsó program, a retró diszkó, teljes hangerővel, a szállodával szemben, az ablakokra irányított hangfalakkal. Rémes volt.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.04.24. - 2020.04.26.
2020.06.12. - 2020.06.14.
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)

GyulaX