Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 162 gyulai szállás közül
35. helyezett Dél Alföldön - 562 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
25 év utan tértünk vissza a szállodába akkor is és most is jól éreztük magunkat és most barátokat is vittünk magunkkal, nem bánták meg. Kényelmes mert a közvetlen atjárás a fürdőbe nagyon jó ezért is választottam a szállodát. Az ajánlott kirándulás -sörtúra-is kellemes volt. A parkolás is jól megoldott más szállodákkal szemben.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Tisztelt Takács László!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy ismételten jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nagy kellemes, szép hétvégét töltöttünk az Erkel szálloda 7.ik em. 725-ban, kényelmes szép szobák, segitő emberek és nagyon, isteni finom vacsora és reggeli, nagy választékkal. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2020. február 19.
Kedves Légrádi Jánosné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18.
Januári pihenės
2020. Január 5. -7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is tettszett. Igazán jól ėreztük magunkat.

2019. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
Ami nem tetszett: a recepción megérkezésünkkor ügyeletben levő egyén nem tudott kellő elvilágosítással szolgálni. Hiányoltuk, hogy helyi térképet nem tudtak adni, mint később kiderült rendelkeztek ilyennel. A fürdőbe való belépéshez adott órával kapcsolatban sem adtak kellő felvilágosítást, hogyan aktiválták azt.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Nagyon tetszett a szoba, a felszereltsége, gyenge volt a WIFI, iszonyat nagy tömeg volt, az Aqua palota és a Várfürdő borzasztóan zsúfolt volt, de ez érthető volt a csúcs szezoni időszak miatt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 19.
A férjemmel töltöttünk el nagyon kellemes két napot. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a helyet.
Mi tényleg mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Köszönjük Erkel Hotel.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
A Várfürdő belső folyosón megközelíthetősége megfizethetetlen! Nagyon szuper a félpanziós ellátás, mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő ételt. A személyzet nagyon kedves, udvarias és segítőkész. A szálloda rendkívül rugalmas a vendégekkel! Mi már most tervezzük a visszatérést! szuper volt!
Válasz az értékelésre - 2019. december 10.
Kedves Láng Brigitta!

Nagy öröm olvasni, hogy maximálisan jól érezték magukat nálunk.
Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
szallas tiszta, szemelyzet kedves segitőkész, etterem , vélaszték remek! fürdő területe tiszta nem volt zsúfolt. Sok látmivaló a városban, kis vasút mely vegig vitt, bemutatta Gyula főbb nevezetességeit. Régebben voltunk már itt, de most jó volt látni mennyit fejlődött, szépült a város es persze a szálloda is, nekünk nagyon élvezetes volt ez a három nap!
Kedves Lukács Lászlóné!

Nagy öröm olvasni, hogy ismételten jól érezték magukat nálunk. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Szép hely minden nagyon jó a televízió kivételével,néhány csatorna található csak és a képminőség nagyon rossz volt. Ezt leszámítva kellemes minden,,az ételek finomak, a személyzet kedves. Külön nagyon jó dolog,hogy közvetlen folyosón lehet átmenni a Várfürdőbe a szállodából. A környék nagyon szép szomszédban a Gyulai vár és a Belvárosban is minden megtalálható.
Tisztelt Nagy László!

A régebbi televíziókat természetesen a jövő folyamán cserélni fogjuk, pusztán anyagiak kérdése, hogy mikor tudjuk őket lecserélni.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 21.
Minden tökéletes volt , a személyzet kedves figyelmes , a reggeli és esti étkezéseknél a választék több mint bőséges ,egyedül az ágy matraca hagy kívánnivalót maga után /kicsit ki volt feküdve/.
Külön jó volt hogy közvetlen az átjárás a fürdőbe.
Tisztelt Kéri György!

Köszönjük szíves észrevételét a matracot illetően, a jövőben mindenképp cseréljük az elhasználódott darabokat.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.07.01. - 2021.01.10.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 4.125,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.04.26. - 2021.03.30.
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.08.31.
Corvin Hotel
5-8 éjszaka 32.973,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, kedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.15. - 2020.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázságy használattal, az éjszakák számától függően fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.03.30-ig
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence- és fitneszterem használattal, gyerek- és családi programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 4.498,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üdvözlőitallal, turisztikai kedvezménykártyával, ajándék térképpel, grillező és bográcsozó használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.26-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 30.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.01.10-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Szállás reggelivel
Nyári előfoglalási akció (min. 3 éj)

GyulaX