Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Nyaralás >>  |  2-3 éjszaka >>  |  Wellness >>  |  Nyugdíjasoknak >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 143 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 497 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az Erkel hotelben töltött napok alatt tölötte a gyermekem a születésnapját. Hatalmas meglepetéssel szolgalt a szobába bekészitett torta.
Amit negativként emlitenék az a kevés tv csatorna és a játszószoba szinte folyamatos zárvatartása az ott létünk alatt.
Válasz az értékelésre - 2017. május 15.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. május 3.
Jó elhelyezkedés.nagyon jó aquapalota és wellnes szolgáltatás. Étkezés egyhangú reggeli elfogadható,reggel pl.nincs citrom a teához.Esetenként vizezett gépi ivólevek. A zeneszolgáltatás playbeck show. Nem volt kimért bor. Udvarias,gyors,segítőkész pincérek.
Válasz az értékelésre - 2017. május 5.

2017. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Finom kaják! Gyönyörű étterem. Munkácsy szárnyban a szobákban a tv katasztrófa. Személyzet kedves de sok mosoly nincs az arcukon. Környezet szép csodálatos a kilátás a szobákból.
Válasz az értékelésre - 2017. május 2.

2016. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 19.
Még eddig egyszer jártunk ebben a szállodában de vissza fogunk térni majd. Kényelmes szép tiszta szobák, mindenki elfért, négyen vagyunk pedig. Az ételek finomak és bőségesek voltak. Mindenki tudott választani ízlésének megfelelőt. A fürdő is kiváló, ott is tudtunk enni is vásárolni is a gyerekeknek könyveket pl. Jól éreztük magunkat nagyon.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Interneten a csali fénykép luxus üdülőt mutat, a valóság két lepusztult szocreál épület. A szobai sötétítő függöny fürdőszobai hangulatot idéz, a fürdőszoba burkolás 4 féle csempéből összegányolva. A wc papír hajszál vékony, különös óvatosságot igényel a használata. A tv műsor választék szegényes, széles-lapos tv (16:9) helyett múlt évezredi ósdi készülék.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
A Húsvéti ünnepeket töltöttük léányunk családjával, unokáinkkal, akik 9 és 5 évesek. Nagyon tetszett a húsvéti hangulat, amellyel a szállodában találkoztunk. A kislányok nagyon örültek a nyuszi simogatónak, de a változatos kézügyességi foglakozásokért is rajongtak. Az ételkínálat változatos volt, finoman föztek. Csak jót tudunk elmondani!!!
Válasz az értékelésre - 2017. április 24.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 18.
Húsvétkor barátokkal pihentünk. A szálloda szobái (Dürrer szárny) tiszta, modern. A fürdő egy folyosón át megközelíthető. Azon kevés szállodák egyike, amelynek vendégszámához igazodó hatalmas wellness része van, így télen-nyáron, telt ház idején is élvezhető a pihenés. Az étterem tiszta, az ételek változatosak és finomak, állandóan frissülő ellátással.

2017. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. április 15.
Nagyon kényelmes, hogy a szállodát csak egy rövid folyosó választja el a fürdőtől. A félpanzió bőséges és finom. A szobák kényelmesek, és tiszták.A takarítás alapos. A gyerekeknek játszóház felügyelet is van,programokkal.
Válasz az értékelésre - 2017. április 18.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4.
Másodszor töltöttünk kényeztető napokat az Erkel Hotelben Gyulán. A Dürer szárny vendégeként mindennel elégedettek voltunk. A szoba kifogástalan, minden igényt kielégítő és hangulatos. Az ételek választékosak és nagyon finomak voltak, a személyzet pedig udvarias, segítőkész. A plusz szolgáltatások közül a szoláriumot és a masszázst is kipróbáltam és ajánlani tudom mindenkinek.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 1.
Erzsébet program keretében, és kisérő személyként töltöttünk el pár napot az Erkel Hotel Dürer szárnyában. A szoba kifogástalan, kellemesen harmonizáló butorok, remek, kényelmes ágy. Az erkélyről szép kilátás a Várfürdő előtti busz mh. -re. Közvetlen átjárás a Várfürdőbe, és az Aquapalotába, melyek szolgáltatásai minden igényt maximálisan kielégítenek.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.06.16. - 2017.08.19.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással
2014.04.01. - 2017.08.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, kedvezményes fürdőbelépővel, ajándékkal, internet elérhetőséggel
2017.05.16. - 2017.12.20.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, a Corvin SPA Wellness használatával, internet elérhetőséggel
2017.06.17. - 2017.09.01.
Corso Boutique Hotel
2-7 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel a Gyulai Várfürdőbe, wellness részleg használattal, masszázságy használattal, internet elérhetőséggel
2017.01.18. - 2017.12.31.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.22.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: szállás félpanziós ellátással, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.01.02. - 2017.12.21.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 4.400,-Ft/fő/éj ártól: szállás önellátással, teniszpálya és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2017.04.01. - 2017.12.20.
Liza Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2017.06.01. - 2017.08.31.
Jázmin Panzió
3 nap/2 éjszaka 3.495,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.11. - 2017.12.23.
Komló Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.06.25. - 2017.08.31.
Hunguest Hotel Erkel
5-6 éjszaka 12.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny részére fürdőbelépővel, parkolással
2016.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Hőforrás Hotel és Üdülőpark Gyula
A híres gyulai Várfürdő szomszédságában, négyhektáros parkkal várja vendégeit a...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Apartmani kedvezményes ajánlat (1 éjtől)
Spórolós csomag (min. 3 éj)
Gyula mindig több! (min. 2 éj)

GyulaX