Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Köszönjük az udvarias,segítőkész személyzet munkáját.Tetszett a fürdővel való közvetlen kapcsolat.A szoba berendezésén modernizálni kellene,az ágyak kényelmesek,de nagy a hézag a két ágy között.A tolóajtós szekrény működése nem megfelelő ! Az étkeztetés korrekt,a felszolgált ételek finomak és bőséges a választék is.Valószínű hogy még visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Tisztelt Gerőcz Zoltán!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, jól érezték magukat nálunk! Köszönjük építő jellegű kritikáját, a jövőbeni felújítás során célunk többek között a szobák felújítása is.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 17.
A gyakorlatilag minden teljesen rendben volt,egyedül az étkezés az amivel nem voltunk teljes mértékben elégedettek.Nevezetesen az ételek ízvilága nem volt mindenkor megfelelő. Nem elég jellegzetes ízek domináltak.Választék,mennyiség megfelelő.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Tisztelt Ochtinszky Gábor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat szállodánkban! Köszönettel vettük építő jellegű kritikáját az ételekkel kapcsolatban.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 14.
Nem tetszett a kicsi képcsöves tv, ami nagyon alacsonyan volt az asztalra rakva, az ágyban fekve nem volt kényelmes nézni. Esetleg a WC-be lehetne valami légfrissítő félét kihelyezni, mert elég nehezen szellőzött ki. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak, A Várfürdőbe a közvetlen átjárás nagyszerű. A személyzet egy-két kivétellel nagyon kedves, segítőkész.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 10.
Végül a szálloda Munkácsy (3*) szárnyában kaptunk helyet, amely leginkább a 70-es, 80-as évek koszlott retrójára hasonlít. A retró stílus (nagydarab képcsöves TV, keskenyebb ágy, nehéz paplan) kevésbé zavaró, mint az elhasználódottság (piszokfoltos padlószőnyeg és ágytakaró, koszos tapéta).
Tisztelt Kozma József!

Sajnáljuk az Önöket ért kellemetlenségek miatt, szállodánk felújítása időszerű lehet, ami sajnos rajtunk kívül álló körülményektől is függ, mi nagyon bízunk benne, hogy hamarosan kezdetét veszi.

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
25 év utan tértünk vissza a szállodába akkor is és most is jól éreztük magunkat és most barátokat is vittünk magunkkal, nem bánták meg. Kényelmes mert a közvetlen atjárás a fürdőbe nagyon jó ezért is választottam a szállodát. Az ajánlott kirándulás -sörtúra-is kellemes volt. A parkolás is jól megoldott más szállodákkal szemben.
Tisztelt Takács László!

Nagy öröm olvasni, hogy ismételten jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 24.
Nagy kellemes, szép hétvégét töltöttünk az Erkel szálloda 7.ik em. 725-ban, kényelmes szép szobák, segitő emberek és nagyon, isteni finom vacsora és reggeli, nagy választékkal. Csak ajánlani tudom mindenkinek.
Kedves Légrádi Jánosné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz lehetőségünk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18.
Januári pihenės
2020. Január 5. -7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is tettszett. Igazán jól ėreztük magunkat.

2019. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
Ami nem tetszett: a recepción megérkezésünkkor ügyeletben levő egyén nem tudott kellő elvilágosítással szolgálni. Hiányoltuk, hogy helyi térképet nem tudtak adni, mint később kiderült rendelkeztek ilyennel. A fürdőbe való belépéshez adott órával kapcsolatban sem adtak kellő felvilágosítást, hogyan aktiválták azt.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
Nagyon tetszett a szoba, a felszereltsége, gyenge volt a WIFI, iszonyat nagy tömeg volt, az Aqua palota és a Várfürdő borzasztóan zsúfolt volt, de ez érthető volt a csúcs szezoni időszak miatt.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 19.
A férjemmel töltöttünk el nagyon kellemes két napot. Mindenkinek csak ajánlani tudjuk ezt a helyet.
Mi tényleg mindennel maximálisan meg voltunk elégedve. Köszönjük Erkel Hotel.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 17.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
2020.09.17. - 2020.09.20.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.01.10-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Visit Gyula kártyával, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.01-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
Agod Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Akár 1 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, medence-és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.09.20-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2020.08.19. - 2020.08.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Nyári pihenés (min. 2 éj)

GyulaX