Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 1.
Sok gyulai szállodaélmény után kipróbáltuk a patinás Erkelt, annak is a Dürer szárnyát. Előnye, hogy közvetlen átjárást nyújt a várfürdőbe, az aquapalotába is ingyenes belépést biztosít. Ez tökéletes pihenést jelentett. Meg voltunk elégedve az étterem szolgáltatásaival, jó volt a választék. A magas vendéglétszám miatt egy kis zsúfoltság mutatkozott az egyik este.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
A szálloda alkalmazottai nagyon készségesek, minden téren roppant segítőkészek. A Munkácsy szárnyban laktunk. Sajnos az ágy számunkra kényelmetlen volt, ezért is döntöttünk úgy, hogy egy éjszakával hamarabb eljövünk. A takarításra jellemző: “csak, ahol a papok táncolnak” mondás, hajszálakkal volt tele a fürdőszoba és a szobában papirzsebkendő és műanyag pohár volt a földön, mikor átvettük a szobát.

Értékelt: 2017. december 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon tetszett a szálloda meg voltunk elégedve vele , a vacsora nem annyira jött be nekünk de egyébként minden más teljesen jó volt . Jó volt végre úgy karacsonyozni hogy anyaként nem nekem kell a konyhában állni órákat és várni a vendégeket hanem én is ki voltam szolgálva semmit nem kellett tennem .

HULAMA TOP szállásértékelő
HULAMA TOP étteremértékelő
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 18.
A hotel nagyon jó helyen van a várral szemben közvetlen átjárással a várfürdőbe, ami roppant nagy előnye. Az Almásy kastély szintén pár perc séta, de valójában semmi nincs messze. A recepción és az étteremben is korrektek és segítőkészek voltak. Az étteremben a választék megfelelő volt és remek ételeket készítettek. A válogatósak is találtak számukra megfelelő fogásokat.

Értékelt: 2017. december 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat. Különösen tetszett, hogy 5 hónapos kislányunk is tudta élvezni a strandolást, megfelelő volt a vizek hőmérséklete számára is. Az étterem kínálata is szuper volt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
A szálloda elhelyezkedése tökéletes. Közel a belváros, a fürdőbe közvetlen átjárási lehetőség adott. A két szárny közül mi a 3 csillagos Munkácsy szárnyban laktunk, ami a 3 csillagnak megfelel. Az étkezés a bőven 4 csillagos, kiváló ételeket kínáló, esténként élőzenés étteremben volt. A személyzet kedves, segítőkész. A parkolás biztonságosan, könnyen megoldható.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 30.
Tavaszon voltunk itt. Nagyon meg voltunk elégedve a szállással,személyzettel barátságosak kedvesek voltak. Az ellátás nagyon jó volt és böséges volt a választék. Mindenki talált kedvére valót. Az még külön tetszett nekünk,hogy autóbusszal érkeztünk igy nem tudtuk kiszámolni az időt és sokkal korábban érkeztünk.

2017. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. november 28.
Nagyon tetszik az hogy épületen belül minden elérhető. Nem kell kimenni a szabadba,hogy a városi fürdőbe átmenjünk. Tetszett a saját Wellnesz részleg ,minden volt amire vágytunk,sőt még annál több is. A légkör a körülmények kiváló. A személyzet nagyon kedves volt és udvarias. A szobák szépek és tiszták ,minden adott volt egy rövid pihenéshez.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. november 8.
Családi nyaralás volt, már márciusban lefoglaltam 3 szobát a Dürer szárnyban. Korábban már voltunk itt, most sem okoztak csalódást, kedvesek, szolgálatkészek. Az étkeztetés színvonala évek óta töretlen, a szobák kényelmesek, parkolás ingyenes, a fürdő szolgáltatásairól nem is beszélve. Aki itt nem tudja kipihenni a fáradalmait - az maradjon otthon!

2017. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. október 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Október végén töltöttünk el 4 napot a szálloda Munkácsy szárnyában barátainkkal. Ezen a szárnyon lévő szobák már kissé lelakottak, az ágy
kerete szétcsúszik. Ezen kívül semmi negativumot nem tapasztaltunk, fürdőszoba rendben, takarítás mindennap volt. Az ellátás remek, a vacsoránál minden este a megasztárból ismert Szabó Eszter énekelt.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internet elérhetőséggel
2017.12.11. - 2018.05.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
5 nap/4 éjszaka 2.748,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
Akár 1 éjszaka 7.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis vagy félpanziós ellátással, fürdőbelépővel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Évkezdő akció (min. 2 éj)
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Elizabeth wellness (min. 2 éj)

GyulaX