Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 159 gyulai szállás közül
34. helyezett Dél Alföldön - 554 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
A szoba kényelmes, tágas, tiszta volt, a szolgáltatások minden tekintettben a leírás szerintieknek megfelelőek voltak. A bejelentkezéskor elnagyoltan mondták el a tudnivalókat, mivel először jártunk ebben a szállodában pár dolgot meg kellet kérdeznünk. Jól eset volna, ha megkérdezik, hogy jártunk -e már itt, és ha nem automatikusan bővebb információt adnak.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 16.
A Hotel komplexum csodálatos helyen, a gyulai vár szomszédságában fekszik. A szálloda kialakítása, berendezése is pazar. Nagyon tetszett, hogy a hotelből közvetlen átjárási lehetőség volt, a szintén csodálatos Várfürdőbe. A szobánkból kilátás nyílt a Csónakázó-tóra (mely tele volt vadkacsákkal), mögötte a Várral. Mind a személyzet, mind a kisegítő személyzet közvetlen, segítő kész.
Válasz az értékelésre - 2019. október 4.
Tisztelt Jenei Gyula Úr!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni az Önök pihenéséhez. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
A szoba tisztasága, az ételek minősége, a személyzet segítőkészsége megfelelő volt.
Viszont forró napokat fogtunk ki az időjárás tekintetében , a szoba mely a Munkácsy szárnyban volt, éjszakára sem hűlt vissza, így az alvás, pihenés lehetetlen volt. Nagyon hiányzott a légkondi, a szobában levő ventilátor nem ért semmit.
Válasz az értékelésre - 2019. október 3.
Tisztelt Bolvári János Úr!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése a többi szobában is.

2019. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 5.
A Dürer szárnyban laktam a lányommal. Az előzetes tájékoztatásnak teljesen megfelelt minden. Mivel a lányom kerekesszékes minden további nélkül el tudott jutni mindenhová,mert teljesen akadálymentesített a közlekedés. Az étteremben a választék és a minőség kiváló volt. Különösen a Várfürdő könnyü megközelíthetősége nyerte el tetszésünket többek között.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 30.
Tisztelt Oláh István Úr!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

expert TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet, szerencsére van hely bőven.

Értékelt: 2019. szeptember 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évek óta járunk a Hotel Erkel Szállodába, de még ilyen csalódás nem ért! A szálloda ajándéka az ásványvíz meg volt bontva és fogyasztottak belőle! Terasz ajtó és ablak üvegek retkesek! A Wc öblítő három napon keresztül folyt! Az étel választékuk katasztrófa " TOJÁS ÉS TOJÁS ! ! ! És a Gyógyvíz két nap után egyszerűen fogalmazva "Retkes"!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 26.
Tisztelt Kis István Úr!

Mély elnézését szeretnénk kérni a takarító személyzet figyelmetlenségéből és pontatlanságából eredő kellemetlenségért.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Nagyon szép a környezet, nagyokat sétáltunk! A fürdőbe szabad átjárás is nagyon jó a gyógyvíz isteni!!! Étkezés pazar minden mi szem,szájnak kellemes!!! Az ágy is jó de a franciaágy az nem két ágy, ezért nem csillagos 5-ös!!!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 18.
Kedves Vendégünk!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt. A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben volt. Az étterem nagy, tágas, és az ételek minősége, mennyisége számunkra kifogástalan volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Munkácsy szárnyban voltunk, a tisztaság hagyott némi kívánnivalót maga után, de alapjába véve nem volt kritikus. A szobában nagyon meleg volt, (igaz a legmelegebb napokban voltunk ott) az egy kis ventilátor nem volt elegendő a szoba hűtésére! Az étel finom és változatos, a személyzet figyelmes és udvarias volt. A hotel elhelyezkedése tökéletes, mindenhez közel.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Kondics Árpád!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy a takarítással nem voltak maximálisan megelégedve, természetesen észrevételüket továbbítottuk az illetékes kollégák felé.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Nem csalódtunk idén sem a szállodában,mindennel meg voltunk elégedve.A reggeli-vacsora bőséges,finom és választékos volt.A személyzet udvarias és segítőkészek voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,pároknak,időseknek,családosoknak egyaránt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Végh Tibor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk . Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.000 - 16.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő és AquaPalota belépővel, wellness-részleg használattal
2020.01.03. - 2020.02.29.
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 15.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.01-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
Park Hotel Gyula
2-3 éjszaka 12.050,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, turisztikai kártya biztosításával, olvasó sarokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 18.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés itallal, fitneszterem használattal, élőzenével, kései távozással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)
Téli szünet (min. 2 éj)