Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 165 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
ami tetszett : kiváló személyzet, kitűnő ételek kifejezetten nagy válsztékban, príma strand,

ami nem tetszett : az ágy/matrac nagyon keskeny volt, nem volt klíma, valamint a Munkácsy és Dürer szárny közötti különbségek. A Dürer szárnyat választottam, volna.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
A tavalyi évhez képest, az árak az egekbe szöktek, az étteremben hiába próbáltak a COVID járvány miatti intézkedéseket tenni, sem a személyzet egy része, sem a vendégek egy része nem tartotta be az óvintézkedéseket. Az első reggel 6 órakkor tűzriadó miatt le kellett mennünk az épület elé, de a szálloda részéről senki nem tájékoztatta a vendégeket.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Egyszerűen, de jól berendezett szobák, bár a padlószőnyegekre ráférne egy alapos tisztítás, vagy csere. Ma már egy ilyen hírű szállodának nem szabad lenne klíma nélküli szobákat eladnia. A reggeli és a vacsora változatos és ízletes volt, laktózmentes ételeket is tudtak biztosítani. A személyzet segítőkész és udvarias volt.

Értékelt: 2020. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A szálloda képen szebben mutat tettünk egy kört mikor megérkeztünk keresve a képen látott épületet.A szoba tisztasága megfelelt, de ágynemüt egyszer sem cseréltek.Az étterembe az asztal letörlése a következő vendégeknek sokszor nem volt megfelelő.Ebbe az árba vacsorakor legalább csapvizen kivül egy üditő is beleférhetne.

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A hotel nagyon jó helyen helyezkedik el a városban. Közel van a vár, a fürdő, a sétáló utca, a kisvonat, az Almássy-kastély, az Óriáskerék. Legnagyobb előnyének tartom, hogy közvetlen átjárással rendelkezik a Várfürdőbe korlátlan használattal, és a belépő árát tartalmazza a részvételi díj. A félpanzió kiváló.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
A személyzet , rend, tisztaság , étkezés remek, nagyon tettszett.
A szoba nagy melegben hűthető lehetne , kevésbé voltam elégedett.
Mindennek ellenében 3 napot töltöttem el , megvoltam elégedve és ha tehetem újra igénybe veszem az Önök vendégszeretetét.
Tisztelettel : Kém Imréné

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Egy telt házaz szállodában nem illett volna három részre osztani, az étkezések időpontját,mivel nyomták, lökték egymást az emberek. egy szelet húsér több percig álltunk sorba. Nem beszélve arról hogy a személyzetet nagyon lecsökkentették a vírus miatt, de azóta sem sikerült aránylag feltölteni őket. Így egy kicsit felemás érzésünk volt Köszönettel

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A szálloda - Dürer szárny - a vártnál pozitívabb volt, minden tekintetben. Talán még az 5 csillagot is elérné. A kényelmes ágybetéttől kezdve a klimatizált szobákon át. . . . . . . Az étkezési turnusok megszervezése és az éttermi ételek kínálata szintén a maximumot éri el. A takarítók diszkét kedvessége is csak dicsérhető. . .

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A szállás és az ellátás ár/érték arányban megfelelő volt. A Várfürdőbe szóló korlátlan belépés kényelmessé tette a strandolást. A félpanziós ellátás nagyon bőséges volt. Viszont a hőségben a szoba éjszaka is forró volt, ezen a bekészített ventillátor sem segített.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Minden reggel szíjas, nem friss, ropogós volt a péksütemény, elég nehéz volt tépni, rágni a zsemlét, kiflit! Amúgy az ételek nagyon finomak, különlegesek, és választékosak voltak!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Hunguest Hotel Erkel
11 nap/10 éjszaka 17.350 - 18.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
2021.06.16. - 2021.08.31.
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.06.01. - 2021.08.31.
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 17.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jakuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezménnyel, Visit Gyula turisztikai kedvezménykártyával
2021.05.21. - 2021.05.24.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.31.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Liza Apartman
2021.05.17. - 2022.04.15.

Szállodák Gyulán és környékén
Park Hotel Gyula Gyula
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Szállás félpanzióval
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Arcanum karácsony (min. 2 éj)

GyulaX