Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. augusztusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
A hotel nagyon jó helyen helyezkedik el a városban. Közel van a vár, a fürdő, a sétáló utca, a kisvonat, az Almássy-kastély, az Óriáskerék. Legnagyobb előnyének tartom, hogy közvetlen átjárással rendelkezik a Várfürdőbe korlátlan használattal, és a belépő árát tartalmazza a részvételi díj. A félpanzió kiváló.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
A személyzet , rend, tisztaság , étkezés remek, nagyon tettszett.
A szoba nagy melegben hűthető lehetne , kevésbé voltam elégedett.
Mindennek ellenében 3 napot töltöttem el , megvoltam elégedve és ha tehetem újra igénybe veszem az Önök vendégszeretetét.
Tisztelettel : Kém Imréné

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
Egy telt házaz szállodában nem illett volna három részre osztani, az étkezések időpontját,mivel nyomták, lökték egymást az emberek. egy szelet húsér több percig álltunk sorba. Nem beszélve arról hogy a személyzetet nagyon lecsökkentették a vírus miatt, de azóta sem sikerült aránylag feltölteni őket. Így egy kicsit felemás érzésünk volt Köszönettel

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 1.
A szálloda - Dürer szárny - a vártnál pozitívabb volt, minden tekintetben. Talán még az 5 csillagot is elérné. A kényelmes ágybetéttől kezdve a klimatizált szobákon át. . . . . . . Az étkezési turnusok megszervezése és az éttermi ételek kínálata szintén a maximumot éri el. A takarítók diszkét kedvessége is csak dicsérhető. . .

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A szállás és az ellátás ár/érték arányban megfelelő volt. A Várfürdőbe szóló korlátlan belépés kényelmessé tette a strandolást. A félpanziós ellátás nagyon bőséges volt. Viszont a hőségben a szoba éjszaka is forró volt, ezen a bekészített ventillátor sem segített.

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 12.
Minden reggel szíjas, nem friss, ropogós volt a péksütemény, elég nehéz volt tépni, rágni a zsemlét, kiflit! Amúgy az ételek nagyon finomak, különlegesek, és választékosak voltak!

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 3.
A férjemmel nagyon jó éreztünk magunkat! Kiváló csapatmunka! Ételek nagyon finomak voltak már nem beszélve a süteményekről. Minden este kellemes hangú énekesnő még hangulatosabbá tette az esti vacsorát. Le a kalappal a személyzetek előtt, egész nap a védő felszerelésben dolgoztak. A Hotel vezetőség mindent megtett a vendégek védelemre. További sok sikert!

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 24.
Az elhelyezésünk jobb volt, mint amit a csomagban foglaltunk, a Munkácsy szárny helyett a Dürer szárnyban kaptuk szobát. Az ételek finomak voltak a személyzet segítőkész volt. A masszázs nagyon jó volt.

2020. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
A szállással maximálisan megvagyunk elégedve! A város egyik legszebb pontján helyezkedik el, a közvetlen környezetében a vár, a kastély, a fürdő, egy szuper játszótér. A szoba tágas, tiszta, gyermeknek külön leesésgátlós ággyal felszerelve.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Az étkezés kellemetlen volt kevés volt amit kitálaltak ! Folyamatosan figyelték minden lépésünket ! Nem vagyunk sokat evő emberek , de kevés volt amit adtak! Ezt nagyon rosszul tervezték meg ! Rosszul éreztük magunkat az étteremben !!!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.10.28-ig
Elizabeth Hotel
2-3 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, főzdelátogatással és pálinkakóstolással, internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.25.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.29-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.06. - 2021.09.29.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.04.01. - 2021.09.29.
Liza Apartman
2020.12.16. - 2021.09.29.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás teljes ellátással
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX