Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 148 gyulai szállás közül
26. helyezett Dél Alföldön - 529 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. február 14.
Nagyon jól éreztük magunkat. Kedves személyzet, tiszta környezet. Az étkezés minden igényt kielégít. Szuper volt. Gyerekek is jól érezték magukat. Jó a játszószoba is. A várfürdő is szép és tiszta az átjárás nagyon kényelmes, köntösben megközelíthető. Az élményfürdő csúszdái is jók, az élménymedence is szép. Sok a szauna és kielégítő a welness részleg

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 27.
Kedves Mindenki. Csak ajánlani tudom mindenkinek a szállodát. Nagyon jó helyen van a szálloda könnyen megközelíthető. Recepción kedves fogadás után utbaigozítottak elfoglaltuk a szobánkat és irány a fürdő. Este vacsi a szálloda éttermében segítőkész pincérek. Svédasztal bőséges kínálata degeszre ettük magunkat. Vacsi után a Violin bárban ittunk egy finom cappuccinot és egy koktélt.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
A szálloda külseje retró hangulatot áraszt, de belülről teljesen felújitott igényes helyen találjuk magunkat (Dürer-szárny). A szobák nagyok, tiszták, igényesen berendezettek. Az ágy nagyon kényelmes, a fürdőszoba tiszta. A személyzet rendkivül segitőkész. Az ételválaszték és az ételek minősége mindhárom étkezésnél kiemelkedő. A Várfürdőbe való átjárás fantasztikus.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 26.
Visszatérő vendégei vagyunk a Gyulai Erkel Hotelnek, mivel nagyon kellemes körülmények várnak mindig. Kiváló az étterme, figyelmes a kiszolgálás,a szobában tisztaság és hófehér az ágynemű a kényelmes ágyakon. A szálloda minden napra ajánl városi programot. Gyermekbarát ,ezért sok apróság volt most is. Öröm látni őket.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 24.
Ismerősök élményei alapján választottuk a várost. Netes keresőben találtunk rá a Hotel Erkel Dürer szárnyára. 4 csillagos besorolás, teljes ellátást kértünk. Kívülről kicsit ósdinak tűnő épületben modern recepció ahol igazán gyorsan halad minden, gyors információ a parkolásról, szobáról, étkezésről. Nagyon kedves a személyzet minden tagja, rögtön segítséget kaptunk ha valami gondunk akadt.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 5.
Hosszú lenne minden hiányosságot felsorolni. Esetleg néhány hangulat rontó élmény:
Szilveszter napján telt ház, élmény elemből kettő van bekapcsolva. Uszoda mester durván kioktatott mindenkit, ez automata és így jó. A legdrágább ünnep napokon is rajtunk spórolnak, ráadásul agresszív lekezelő stílusban kioktatnak.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Színvonalas ellátás,szép környezet,udvarias személyzet jellemzi az Erkelt. Anikor kinéztem az ablakon a gyulai várat látván rögtön eszembe jutott a "Gyula vitéz,télen nyáron "című film és,hogy a történelem visszainteget. Jókedvű lettem. . Hiába az év utolsó napjait töltöttük e gyönyörű helyen,a gyógyító víz közelségében ragyogott a nap és vidámak voltunk.

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Az érkezésünk zökkenőmentes,regisztráció rendben történt. A szoba tiszta,de kissé elavult berendezéssel ,tv-vel várt. Az 1 üveg ajándék víz nem volt nagyvonalú. . . Az étteremben és a recepción nagyon udvarias volt a személyzet,a kérésekre,rendelésre figyeltek. A díszítésekre nem fordítottak különösebben figyelmet.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
A bejelentkezést követően szembesültünk és döbbentünk meg azon, hogy egy teljesen elhasználódott,szét kopott,rongyos fotel és szék van elhelyezve a 4*-os szállodai szobánkban. Ezt leszámítva az aquapark és a várfürdő remek,az ételek jók,sajnos a recepción sem fogadtak bennünket,túl kedvesen,"na ezek is megérkeztek" kategória.

2018. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
a szálloda belülről felújított, szép, kényelmes, személyzet segítőkész, figyelmes, szoba szép,ételek változatosak voltak, szilveszteri buli remek volt :)

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 15.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2021.03.02-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250 - 3.750,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2019.11.03-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.15. - 2019.09.01.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.725,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.21-ig
Park Hotel Gyula
5 nap/4 éjszaka 7.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, kedvezmény-kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.25. - 2019.10.27.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 3.333,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
4 nap/3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.12.22. - 2019.12.27.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Kényeztető hétköznapok (min. 4 éj)
Vasárnapi pihenés (1 éjszaka)
Aquapalota ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX