Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két évvel ezelőtt Gyulán nyaraltunk egy másik szálláshelyen és annyira megtetszett a lányaimnak ez a város, hogy azóta is vissza szerettek volna menni. Szerencsémre a szállásvadász. hu oldalon kedvező ajánlatot kaptam, így egyértelmű volt, hogy a nagyobbik lányom szülinapi, illetve a jó bizonyítvány miatt visszatérünk oda.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula városa nagyon tetszett. A fürdő király! Az erkel Munkácsi szárnyában voltunk elhelyezve. A szoba tisztasága kétes! ! A függönyök, mintha egy bagós cshóban lettek volna pácolva. A fürdőszoba "hangyás" speciel ez nem zavart kertes házban élünk és ott van bőven! ! A nosdó eldugulva, Kilátás a szellőzőkkel teli lapostatőre. (204) szoba. Különben pompás!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy várakozással tekintettünk a gyulai pihenésre. A négy csillagos Dürer szárnyban töltöttünk el négy napot. A szálloda nagy előnye a Várfürdőbe való közvetlen átjárás. A szállodai szoba tiszta volt, a személyzettel sem volt probléma. Azonban a reggeli és a vacsora minősége kritikán aluli. Az ellátás még egy iskolai menzán is jobb minőségű.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Akkor újra,nem volt jó! Már az értékesítés és vételnél is gondok voltak! Elérni a szállót lehetetlen! Az emailon ha kérsz valamit gunyosan kigolyóznak! A szobák koszosak,csótányosak s nem vicc,menj oda meglátod! Az ablakok koszosak,azt mondták van légkondi nem volt,nagyon [moderálva - a szerk. ] meleg volt benne Május elsejei hétvégén!

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép, igényes és kellemes szállás. Kedves és segítőkész személyzet. Az ellátás minősége és színvonala tökéletes. Nagyon kellemes és pihentető négy napot töltöttünk el a párommal. Ajánlani fogjuk barátainknak, ismerőseinknek.

Értékelt: 2018. április 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt, pedig imádjuk Gyulát. Tavaly is itt üdültünk. Nagy előnye a hotelnek, hogy közvetlen átjárás van a Várfürdőbe. Sajnos egy év alatt teljesen lepukkant. A Munkácsi szárny csúnyán lelakott, a függöny nagyon koszos és foltos volt, mennyezet pókhálós, fürdőben a tükör feletti lámpán ujjnyi porcicák, ablakpárkány madárürüléktől koszos.

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 5.
Megérkezésünk percétől , éreztük a szálloda munkatársainak gondoskodó , odaadó figyelmességét . Az elhelyezés kiválló , Az ételek osztályon felüliek voltak , köszönet a séfeknek , és persze a személyzetnek, akik figyelmesek voltak . Már 4-szer voltam ebben a szállodában , és sohasem csalódtam , mindenkinek csak ajánlani fogom !

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 4.
Csodálatos napokat töltöttünk ebben a szállodában. A személyzet kedves, az ellátás fenséges. Minden kívánságunkat teljesítették. A város elbűvölő. Ide biztosan visszatérünk.

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Jó válsztás volt a hotel, kihasználtunk minden lehetöséget a rossz idö miatt. Étkezés és kiszolgálás kifogástalan volt. A szoba a munkácsy szárnyon egy picivel korszerübb is lehetett volna,de összességében kiválló kikapcsolódás volt az egész család számára. Köszönjük!

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 3.
Visszaesett a vacsora minősége,egyhangu,korábban nagyobb választékból lehetett választani,a nyugdíjasok pihenésére több figyelmet kellene fordítani/szobákat úgy kellene osztani/

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 11.500 - 13.795,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.22-ig
Corvin Hotel
Akár 1 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.08.03. - 2020.07.17.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.07.17-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corso Boutique Hotel Gyula
A négycsillagos Corso Boutique Hotel Gyula belvárosában található, nem messze a város...
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
4 éjszakás csomagajánlat
Gyulai kikapcsolódás (min. 2 éj)

GyulaX