Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 165 gyulai szállás közül
19. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

Értékelt: 2019. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
6 éjszakát töltöttünk itt el! eredetileg csak 4 éjszaka volt lefoglalva,de annyira jól éreztük magunkat,hogy 2 éjszakával hosszabbítottunk. Remek hely,a Dürer szárnyban voltunk, a szoba,az étkezés,a fürdő közelsége pazar volt. Semmi rosszat nem tudnék mondani,szívesen vissza mennénk akár mikor,annyira jól éreztük magunkat, nem beszélve,hogy itt volt a 48.

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Minden szuper ! Evek ota ott udulok, gyogyulok minden szeptember elejen 14 napot. Sajnos felszedegetek par kilot a finom kaja miatt de ez az en hibam. Koszonom szepen a szemelyzetnek a kedvesseget, a gyors kiszolgalast, az odafigyelest! Remelem meg evekig ott fogok pihenni es gyogyulni. Dicserem, reklamozom a szallodat, a furdot, gyogykezelest idehaza,Szekelyfoldon.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotel elhelyezkedése, tisztasága, szolgáltatásai és kényelme mellett említésre méltó a gyermekek részére nyújtotta foglalkozások, programok, amelyek lehetővé teszik a szülők részére a kikapcsolódást. A Hotel wellness részlege inkább az idősebbeknek, a Várfürdő és az AquaPalota minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást, élményt biztosítanak.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 28.
Kedves Talpainé Huszti Éva!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban vendégként köszönteni Önöket!

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A négy csillagos Dürer szárnyban voltunk. A személyzet kedves, udvarias volt, a tisztaság is rendben van. Az étkezésnél nincs túl nagy választék, de ilyen sok vendég esetén az is csoda, hogy az ételeket folyamatosan fel tudták tölteni. Az ételek általában ízletesek voltak. Kellemes a szálloda wellness része, nagyon jó a korlátlan átjárás a fürdőbe.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Köszönjük szépen ezt a remek kikapcsolódást. Az ételek nagyon finomak voltak, bőséges a választék. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész volt. A szoba tisztaságára sem lehet panasz, nagyon kényelmes volt. A recepció melletti Drink bár dolgozóinak is külön köszönet a remek kiszolgálásért. Biztos vagyok benne, hogy gyerekekkel visszatérünk, mert nagyon családbarát hely.
Válasz az értékelésre - 2019. július 29.
Tisztelt Ipolyi Norbert!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Minden ellátás szuper volt! A légkondi viszont ebben az időben minden szobában alap felszerelés kellene, hogy legyen. Ebben a hőségben a légkondi mentes szobákban nem lehet pihenni!!!!

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Azt kaptuk amit vártunk ettől a hoteltől. Kedves, segítőkész személyzet. Bőséges étel választék. A szobát minden nap takarították, tiszta, rendezett volt. Kényelmes átjárás a fürdőbe.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Vendégünk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 26.
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel!Külön öröm volt számunkra az ingyenes fürdőzés,ami még növelte az élményeket.Kellemes csendes kis szoba,jó pihenést biztositott.Kiváló a konyhájuk! Köszönöm!
Válasz az értékelésre - 2019. július 8.
Kedves Solymosi Józsefné!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak étkezéseink minőségével!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !
Válasz az értékelésre - 2019. június 26.
Tisztelt Sitku László!

Nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni pihenésükhöz! A Hunguest Hotel Erkel teljes személyzete nagy szeretettel várja Önöket vissza Gyulára, remélem hamarosan ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a személyzet segitőkész volt jó volt hogy közvetlen át lehetet menni a strandra a szálloda wellnes része is szupi volt a bárba jo volt a kiszolgálás sz ételek is finomak voltak
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Kedves Éva!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy maximálisan elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 15.500 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2023.04.08-ig
Hunguest Hotel Erkel
8 nap/7 éjszaka 17.214 - 18.143,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel
2021.06.16. - 2021.08.31.
Elizabeth Hotel
3-6 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőköpeny és wellness-törölköző használattal
2021.06.01. - 2021.08.31.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, masszázskedvezménnyel
2021.05.11. - 2021.12.20.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness centrum és fürdőköntös használattal, ajándék pezsgővel, virág csokor bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.24. - 2021.12.23.
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Maja Apartman
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 5.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Agod Apartman
4 nap/3 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 9.350,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, kültéri medence használattal, Visit Gyula Card használattal, parkolással
2021.06.21. - 2021.08.31.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Liza Apartman
2021.05.17. - 2022.04.23.

Szállodák Gyulán és környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Park Hotel Gyula Gyula
Szállás félpanzióval
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)

GyulaX