Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hová utazol mostanában? Válassz az Ittjártam.hu segítségével!    Húsvét >>  |  Március 15. >>
Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

5. helyezett a 145 gyulai szállás közül
18. helyezett Dél Alföldön - 508 szállás közül

Hunguest Hotel Erkel Gyula - vélemények, kritkikák

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2016. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula egy gyönyörű város,szép várral. De az Erkel hotel egy szuper hely. Hatan voltunk családdal ( vagyis 8-an két pici kutyával)egy szülinapot ünnepeltünk,a 60. -at! Nagyon jól éreztük magunkat. A szoba tiszta és tágas,a személyzet nagyon kedves. Az ételekről meg csodákat lehetne írni,nagyon választékos,finom és bőséges.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Már több alkalommal tudtunk pihenni a gyulai Hotel Erkelben. Nagyon fontos számunkra a közvetlen összeköttetés a fürdővel, mert mozgásban kissé korlátozott vagyok. Mindennel nagyon elégedettek voltunk ezidáig mindig.
Válasz az értékelésre - 2017. március 2.
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét! Máskor is várjuk sok szeretettel! Üdvözlettel, Hunguest Hotel Erkel

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. március 1.
Nagyon tetszett az egész családnak a hotelban töltött idő. Az ételek nagyon finomak és vàlasztékosak voltak. A fűrdő minden igényt kielégítő. Mindenkinek ajànlani tudom.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 28.
A szálloda személyzete kedves, segítőkész s végtelenül türelmes emberekből áll!Az ellátás mértéke megfelelt a négy csillagos besorolásnak.Mindennel meg voltunk elégedve jól éreztük magunkat s szívesen térünk vissza! Hihetetlen előny a fürdőbe való átjárás lehetősége!

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 22.
A szálloda szépen felújított és berendezett. Kényelmes. A takarító rendkívül kedves. Egyetlen hiányosságot említenék: 6 év feletti gyerekeknek jó lett volna egy pl. xbox szoba, mert a kicsikkel ők már nem szívesen vannak. Voltam már olyan szállodában, ahol voltak ps ill x-box játékkal felszerelt hangulatos "tini szobák" babzsákkal. Nagyon élvezték a gyerekek.
Válasz az értékelésre - 2017. február 24.

2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Nagy előnye a szállodának, hogy közvetlen összeköttetésben van a palotával és a várfürdővel. Minden korosztály élvezetesen tud pihenni. A programajánló emberke nagyon segítőkész és udvarias volt. A programok színvonalasak voltak, érdekes tárlatvezetéseken vettünk részt. Az étterem kínálata kicsit egyhangú, de nagyon örültem, hogy minden nap volt hal étel.
Válasz az értékelésre - 2017. február 20.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 13.
A Hotel Erkel és a Várfürdő kettőse szinte egyedülálló az országban. Az ételek választéka és minősége a legkényesebb igényeket is kielégíti. Gyulára nem tévézni mennek az emberek, de az elérhető csatornák száma meglehetősen szerény.
Válasz az értékelésre - 2017. február 20.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 11.
Több ismerösöm megfordult már Gyulán, mindeki egybehangzo véleménye, hogy : "Jovolt" erröl feleségemmel én is meggyözödtem, hogy ismeröseim a valo igazat mondták. hatorai utazásunk ugyan fáaszto volt, de megérte! Érkezésünkkor már a taxisöfför tette meg a kellemes benyomást udvarias beszédjével és ez a barátságos kontaktus tartott ottartozkodásom alatt, Hotelba,- Cukrászdába,- Halászcsárdába és különbözö üzletekbe.
Válasz az értékelésre - 2017. február 16.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 7.
Már visszajáró vendégként mondhatjuk, hogy a kényelem, a tisztaság, a kedves személyzet,a finom és bőséges ételek, a Várfürdőbe történő közvetlen átjárás miatt nagyon szeretjük a Hotelt. Minden alkalommal a Dürer szárnyban szálltunk meg, maximális elégedettséggel.
Válasz az értékelésre - 2017. február 13.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 30.
Gyula élhető és szerethető város, az Erkel Hotel és a fürdő együtt emeli a rangját. Maga a szálloda tágasságával. konyhájával, a személyzet elhívatottságával és egyéb kényelmi szolgáltatásával "függőségi" kockázatot jelent. Vonzó a város adta kulturális programlehetőség, amely komplex kikapcsolódást nyújt.
Válasz az értékelésre - 2017. február 2.

Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére AquaPalota belépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2018.03.29. - 2018.04.02.
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 14.300,- Ft/fő/éj ártól: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Várfürdő belépővel, a Dürer szárny vendégei részére fürdőbelépővel, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2017.09.01. - 2018.03.31.
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2018.01.01. - 2018.03.15.
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2018.06.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.12.21.
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.425,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pasta ebéddel, délutánonként korlátlan tea fogyasztással, fürdőbelépővel, kedvezményekkel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.02. - 2018.04.27.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 11.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, húsvéti kézműves foglalkozással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Jázmin Panzió
6 nap/5 éjszaka 2.598,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.12.12. - 2018.12.24.
Gesztenyés Vendégház
2-7 éjszaka 2.427,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással
2016.01.02. - 2018.05.13.
Aqua Hotel
4 nap/3 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményekkel, internet elérhetőséggel
2018.03.30. - 2018.04.02.
Várfürdő Panzió
4 nap/3 éjszaka 3.767,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, turisztikai kedvezménykártyával, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.01.16. - 2018.06.28.
Hunguest Hotel Erkel
3-4 éjszaka 13.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, a Dürer szárny vendégei részére wellness-részleg használattal, AquaPalota belépővel
2017.09.01. - 2018.03.31.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Elizabeth Hotel Gyula
Az Elizabeth Hotel a Dél-Alföld egyik legszebb történelmi városában, Gyulán, a méltán híres...
Gyulai ajánlat - Várfürdőbelépővel (min. 2 éj)
Évindító feltöltődés (min. 2 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)

GyulaX