Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 154 gyulai szállás közül
29. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Szép a szoba azonban a zuhanyzó WC nagyon kicsi. Az étkezés pazar. A medencék, wellness szolgáltatások nagyon jók. A szállodavezetés nagyon figyelmes volt, szülinapos révén egy üveg pezsgőt küldtek a szobába, ez nagyon pozitív. Ami sajnos elégedetlenségre ad okot, hogy nagyon meleg volt 32-35 fok, és sajnos a légkondícionáló nem működik megfelelően, éjjelente képtelenség volt aludni, hiába szóltunk, küldtek fel szerelőt, a helyzet nem változott.
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Kedves Mária!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a légkondicionáló nem működött megfelelően. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 15.
Amikor iskolába jártam, ugy tanították: egy nap 24 óra. 2éj 3 nap,, a valóságban még 48 óra sem jön össze. 3 . napon nem fürödhetsz,, magyarázat nincs, csak a pénzt tudják elrakni. . Ezen el kellene gondolkodni, hogy a 3 nap valami módon összejöjjön. Ráadás: Munkácsi szárny 3csillaggal megérdemelné a klímát! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Tisztelt Ferenc!

A fürdőbelépő közvetített szolgáltatás, amelyet az éjszakák árába tudunk belefoglalni, emiatt a fürdőbelépő éjszakák számával megegyezően biztosított kedves Vendégeinknek.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étkezés kiváló volt, mint mindég,de a matrac 20 évvel ezelőtti,borzasztóan kényelmetlen!Nem vagyunk nagy TV nézők,de hogy ilyen TV legyen(kb 30 éves),hogy egy normális sport műsort sem lehet megnézni,az szomorú.A klímáról már nem is beszélve.
János
Válasz az értékelésre - 2019. június 17.
Tisztelt Országh János!

Sajnálattal olvastuk visszajelzését, miszerint a szobák felszereltségével nem voltak maximálisan elégedettek. A következő években várható szállodánk felújítása, így ezt a problémát ezzel orvosolni tudjuk majd.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
5 éve voltam az ország szuper szállodájának tartottam ,most az étkezési választék gyenge elvették a déli leves főzelék opciós lehetőséget a kávéautomata szemcsepp mennyiséget adagol az üdítőspohár 2dl helyett 1dl hogy ha kell több üdítő gyalogoljon a vendég a szoba lelakott függöny csillár nagyon koszos 5 éve voltam mint írtam nem megyek többet aki ismerte az nem azt kapja amit megismert a tv csatorna szórakoztatómentes csatornákból áll
Válasz az értékelésre - 2019. április 10.
Tisztelt Breznóczki József!

Egyetértünk abban, hogy a szálloda mindkét szárnyának felújítása időszerű lehet, ez azonban rajtunk kívül álló körülményektől is függ. Mi nagyon bízunk abban, hogy ez hamarosan megkezdődhet.

2018. októberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2018. december 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
4 napot töltöttem a Dürer szárnyban hivatalos úton. A szoba szerintem alig üti meg a 4*-os szintet. A mérete megfelelő, de a berendezés teljesen átlagos, nem ártana felújítani. A hangulata is inkább komor, a TV csatorna választéka elég szűkös. Ami mostanában jellemző a magyar szállodákra, a takrítás maximum a szemét kivitelében nyilvánul meg.

2018. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. november 30.
Kb. 4-5 éve voltunk itt utoljára, azóta javult a színvonal, különösen a konyha, de még bőven van hova fejlődni, hogy más 4 csillagos szállodákhoz felzárkózzon. A személyzet változó, de a többség segítőkész, kedves. A szálloda fő erőssége, hogy zárt folyosón közvetlen átjárás biztosított a fürdőbe. A fürdővel nagyon meg voltunk elégedve, színvonalas, a fürdő személyzete is segítőkész, udvarias.

2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kisgyermekekkel töltöttünk el egy kellemes nyaralást az Erkelben. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. A szálloda szép és tiszta, viszont egy 2,5 és 5,5 éves gyermekkel csak 1 pótágyat kaptunk, kértünk a kisebb számára is külön ágyat, de azt nem engedélyezték. Így kissé kényelmetlen volt, hogy a kicsi köztünk aludt.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 10.
Tökèletesen meg voltunk elègedve,kivève a szobák hőmèrsègletèvel
30 fokos helysèget èn nem ajánlanèk vendèglátásra.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 5 látogató hasznosnak vélte
2014-ben nyaraltunk itt, akkor a következő néhány mondattal jellemeztem a szállodát: "Az étkezés minden igényt kielégít. Az ételek rendkívül változatosak. Minden nap más, a bőség zavarával küzdöttünk (na meg a kilókkal :)). A pincérek fantasztikus munkát végeztek minden nap.

2018. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Gyula városa nagyon tetszett. A fürdő király! Az erkel Munkácsi szárnyában voltunk elhelyezve. A szoba tisztasága kétes! ! A függönyök, mintha egy bagós cshóban lettek volna pácolva. A fürdőszoba "hangyás" speciel ez nem zavart kertes házban élünk és ott van bőven! ! A nosdó eldugulva, Kilátás a szellőzőkkel teli lapostatőre. (204) szoba. Különben pompás!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.14-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Nyári hétvégi álom (min. 2 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX