Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

9. helyezett a 161 gyulai szállás közül
36. helyezett Dél Alföldön - 561 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. január 26.
25 év utan tértünk vissza a szállodába akkor is és most is jól éreztük magunkat és most barátokat is vittünk magunkkal, nem bánták meg. Kényelmes mert a közvetlen atjárás a fürdőbe nagyon jó ezért is választottam a szállodát. Az ajánlott kirándulás -sörtúra-is kellemes volt. A parkolás is jól megoldott más szállodákkal szemben.

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 18.
Januári pihenės
2020. Január 5. -7. Kellemes hely. Szép környezet. Illedelmes személyzet. A svédasztalos reggelik és vacsorák böségesek Voltak. Egy kicsit sokan voltak až étterembe de nem volt a dolog zavaró, hiszen pihenni voltunk és sehová sem siettünk. A Várfürdö kiváló. A város is tettszett. Igazán jól ėreztük magunkat.

2019. decemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2020. január 11.
Ami nem tetszett: a recepción megérkezésünkkor ügyeletben levő egyén nem tudott kellő elvilágosítással szolgálni. Hiányoltuk, hogy helyi térképet nem tudtak adni, mint később kiderült rendelkeztek ilyennel. A fürdőbe való belépéshez adott órával kapcsolatban sem adtak kellő felvilágosítást, hogyan aktiválták azt.

2019. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. november 22.
Szép hely minden nagyon jó a televízió kivételével,néhány csatorna található csak és a képminőség nagyon rossz volt. Ezt leszámítva kellemes minden,,az ételek finomak, a személyzet kedves. Külön nagyon jó dolog,hogy közvetlen folyosón lehet átmenni a Várfürdőbe a szállodából. A környék nagyon szép szomszédban a Gyulai vár és a Belvárosban is minden megtalálható.
Válasz az értékelésre - 2019. december 4.
Tisztelt Nagy László!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

A régebbi televíziókat természetesen a jövő folyamán cserélni fogjuk, pusztán anyagiak kérdése, hogy mikor tudjuk őket lecserélni.

Bízom benne, hogy visszatérnek hozzánk és lesz még alkalmunk bizonyítani.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 18.
Érkezés után a bárban elfogyasztott 1 dl bor helyett 0,75 l-t számláztak,amit később vettünk észre. Reklamálásunkra módosították a számlát,csak az emberben felmerül,hogy esetleg hányan nem vették volna észre,mivel a szobára lett terhelve. A szállással és a személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve,sőt még külön programot is szerveztek,amely fantasztikusan jól sikerült.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 10.
Kedves ,szolgálat kész személyzet. Megfelelő tisztaságú és komfortú szobák. Az éttermi kiszolgálás jó, színvonalas , az ételek jó minőségűek ,de csak kontinentális ízesítéssel készültek (kár) .
Válasz az értékelésre - 2019. október 30.
Tisztelt Kóti Antal Úr!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy elégedettek voltak személyzetünk vendégszerető hozzáállásával. Köszönettel vettük szíves javaslatát az ízvilágot illetően, természetesen észrevételét jeleztük séfünk felé.

2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Nagyon hiányoltam az internethasználat hiányát, illetve a VIFI használat lehetetlenségét. A recepció tájékoztatása alapján "valami probléma van a rendszerrel". Hiányoltam továbbá a kevés TV csatornát, valamint a 4 napra kihelyezett 1 tekercs eü papírt. A Várfürdő tekintetében hiányoltam a medencékről egy áttekintő területi térkép kihelyezését, valamint a Lovarda fürdő részben a takarítás hiányosságait ( poros pókhálós ablakok és zuhanyzó )

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 26.
A hotel Dürer szárnya ****-os, ez a szint szerintem csak ***-nak felel meg. Kopott, foltos padlószőnyeg, csótány a fürdőszobában. A szoba kényelmes volt, tiszta, minden nap alapos takarítást végeztek. Az erkélyre célszerű lett volna szúnyoghálót tenni, energiatakarékos lenne, ennek hiányában egész éjjel ment a légkondi, mert a szúnyogok miatt nem lehetett ablakot nyitni.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 15.
A szoba tisztasága, az ételek minősége, a személyzet segítőkészsége megfelelő volt.
Viszont forró napokat fogtunk ki az időjárás tekintetében , a szoba mely a Munkácsy szárnyban volt, éjszakára sem hűlt vissza, így az alvás, pihenés lehetetlen volt. Nagyon hiányzott a légkondi, a szobában levő ventilátor nem ért semmit.
Válasz az értékelésre - 2019. október 3.
Tisztelt Bolvári János Úr!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése a többi szobában is.

expert TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet, szerencsére van hely bőven.

Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal
2020.04.24. - 2020.04.26.
2020.06.12. - 2020.06.14.
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
4 nap/3 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Corvin Hotel
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, jacuzzi és finn szauna használattal, wellness kuponnal, kedvezményes bor vásárlással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.08. - 2020.04.15.
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, pezsgővel, rózsaszirom-szórással, virágcsokor bekészítéssel, választható luxus szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.30-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.30.
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
4 nap/3 éjszaka 10.283,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Várfürdő belépővel, gyermekprogramokkal, fitneszterem és teniszpálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.14.
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 36.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2020.12.23-ig

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Húsvét és tavaszi szünet Gyulán (min. 3 éj)
Húsvét és tavaszi szünet (min. 3 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)

GyulaX