Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

8. helyezett a 162 gyulai szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. szeptember 1.
A hely nagyon szép. Rendkívül udvarias volt a személyzet. A szoba tiszta és tágas. Wellness részleg átlagos, hiányzott a meghitt hangulat ( halk zene, illatok). Étkezés nem volt számunkra megfelelő, 4 csillagos szálláshoz kevés választék és az ízek sem kiválóak, összevont volt a 3 csillagos résszel, az étkezés ár/érték aránya nagyon gyenge (egyik reggel a zsemle is száraz volt).

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 25.
ami tetszett : kiváló személyzet, kitűnő ételek kifejezetten nagy válsztékban, príma strand,

ami nem tetszett : az ágy/matrac nagyon keskeny volt, nem volt klíma, valamint a Munkácsy és Dürer szárny közötti különbségek. A Dürer szárnyat választottam, volna.

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 24.
Egyszerűen, de jól berendezett szobák, bár a padlószőnyegekre ráférne egy alapos tisztítás, vagy csere. Ma már egy ilyen hírű szállodának nem szabad lenne klíma nélküli szobákat eladnia. A reggeli és a vacsora változatos és ízletes volt, laktózmentes ételeket is tudtak biztosítani. A személyzet segítőkész és udvarias volt.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 4.
A személyzet , rend, tisztaság , étkezés remek, nagyon tettszett.
A szoba nagy melegben hűthető lehetne , kevésbé voltam elégedett.
Mindennek ellenében 3 napot töltöttem el , megvoltam elégedve és ha tehetem újra igénybe veszem az Önök vendégszeretetét.
Tisztelettel : Kém Imréné

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 14.
A szállás és az ellátás ár/érték arányban megfelelő volt. A Várfürdőbe szóló korlátlan belépés kényelmessé tette a strandolást. A félpanziós ellátás nagyon bőséges volt. Viszont a hőségben a szoba éjszaka is forró volt, ezen a bekészített ventillátor sem segített.

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. június 22.
Az étkezés kellemetlen volt kevés volt amit kitálaltak ! Folyamatosan figyelték minden lépésünket ! Nem vagyunk sokat evő emberek , de kevés volt amit adtak! Ezt nagyon rosszul tervezték meg ! Rosszul éreztük magunkat az étteremben !!!

2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Sajnos a szoba tisztasága nem volt megfelelő, penészes zuhanytálca, rendkívül poros függöny. A recepción nem kaptam tájékoztatást, arról, hogy a meglehetősen távoli parkolóból nem lett volna muszáj kézben felvinnem az egész család csomagját.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Tökéletesen meg vagyok elégedve a személyzet segítőkész kedvességeivel, valamint az étkezések kiváló össze állításaival, valamint, a felszolgálók gyorsaságaival, és figyelmességeivel! Köszönöm a szives vendéglátást! Jövőre is szeretném az Önök szives vendéglátását igénybe venni! Köszönöm az Erkel-Hotelnek!
Válasz az értékelésre - 2020. március 16.
Tisztelt Buda Ferenc!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy örömünkre szolgál, hogy a személyzetünk vendégszerető hozzáállásával maximálisan meg voltak elégedve, valamint, hogy étkezéseink minőségével is elégedettek voltak.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 25.
Az ételek finomak és változatosak voltak. A welness részlegen a finn szauna előtti "állóviz" elvezetését meg kellene oldani! Összességében elégedettek voltunk a szolgáltatásokkal.

2020. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. február 18.
Köszönjük az udvarias,segítőkész személyzet munkáját.Tetszett a fürdővel való közvetlen kapcsolat.A szoba berendezésén modernizálni kellene,az ágyak kényelmesek,de nagy a hézag a két ágy között.A tolóajtós szekrény működése nem megfelelő ! Az étkeztetés korrekt,a felszolgált ételek finomak és bőséges a választék is.Valószínű hogy még visszatérünk.
Válasz az értékelésre - 2020. március 4.
Tisztelt Gerőcz Zoltán!

Nagy öröm olvasni, jól érezték magukat nálunk! Köszönjük építő jellegű kritikáját, a jövőbeni felújítás során célunk többek között a szobák felújítása is.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépővel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 12.000 - 50.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.30-ig
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköntös és wellness-törölköző használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.450 - 15.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, WIFI-vel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.10.06. - 2021.09.23.
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
2 nap/1 éjszaka 8.600 - 11.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.23-ig
Liza Apartman
2020.12.16. - 2021.09.23.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Szállás teljes ellátással
Hétvégi álom (min. 2 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX