Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 159 gyulai szállás közül
30. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

expert TOP szállásértékelő
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 1.
Eddig csak a távolság akadályozott meg attól, hogy eljöjjünk Gyulára, de most nekivágtunk. Előrebocsátom, megérte! A hotelt könnyű megtalálni, a két épület kimagaslik az utcaképből - a Dürer szárny négycsillagos, a Munkácsy szárny háromcsillagos. Parkolni díjmentesen a hotel parkolójában lehet, szerencsére van hely bőven.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 20.
Összességében tetszett minden. Az elején volt kisebb megoldandó dolog, de a személyzet minden fronton készséges, segítőkész volt. A 3 csillagos Munkácsy szárnyban foglaltunk és a csillagnak megfelelő szoba, fürdő fogadott minket(retró), de a tisztaság, ápoltság, felszereltség teljesen rendben volt. Az étterem nagy, tágas, és az ételek minősége, mennyisége számunkra kifogástalan volt.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
A Munkácsy szárnyban voltunk, a tisztaság hagyott némi kívánnivalót maga után, de alapjába véve nem volt kritikus. A szobában nagyon meleg volt, (igaz a legmelegebb napokban voltunk ott) az egy kis ventilátor nem volt elegendő a szoba hűtésére! Az étel finom és változatos, a személyzet figyelmes és udvarias volt. A hotel elhelyezkedése tökéletes, mindenhez közel.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Kondics Árpád!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk. Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy a takarítással nem voltak maximálisan megelégedve, természetesen észrevételüket továbbítottuk az illetékes kollégák felé.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 19.
Nem csalódtunk idén sem a szállodában,mindennel meg voltunk elégedve.A reggeli-vacsora bőséges,finom és választékos volt.A személyzet udvarias és segítőkészek voltak.Csak ajánlani tudom mindenkinek,pároknak,időseknek,családosoknak egyaránt.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 12.
Tisztelt Végh Tibor!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk . Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 16.
A szálloda Dürer szárnyában foglaltunk szobát.Másodszor voltunk ott, mindennel meg voltunk elégedve. Az ételkínálat mind minőségben mind mennyiségben kiváló, a személyzet segítőkész. Csak ajánlani tudom. A kánikulában a légkondis, erkélyes szoba pótolhatatlan. A strand egy kicsit zsúfolt volt, de az Aquapalota megoldotta a helyzetet.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Tisztelt Dr. Kalmár Zsolt!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban köszönteni Önöket!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
4 éjszakát töltöttünk a szállodában. Nagyon jó időnk volt ezért élveztük a gyönyörű strandot. Az Aqua Palota is minden igényt kielégít. A reggeli és a vacsora kifogástalan, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 9.
Kedves Vendégünk!

Nagy szeretettel visszavárjuk Önöket Gyulára, a Hunguest Hotel Erkelbe!

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
Az ágyak nem voltak elég kényelmesek, a szobában csak egy kicsi ventilátor volt, ez nem biztosította a megfelelő hűtést. Vagy klimatizálni kell, vagy nagyobb teljesítményű ventilátort kellene elhelyezni. Ezt leszámítva minden más jó volt, csak ajánlani tudom.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 29.
Kedves Vendégünk!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a lekondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 4.
A szobában nagyon meleg volt, nem légkondis volt. Utolsó nap reggel a reggelinél az egyik pincér nagyon nyeglén elutasítóan válaszolt. Segítséget kértem, mert kisfiam kiöntötte a kakaót az etetőszékre és a földre és kértem, hogy hozzanak már egy ruhát és töröljék le. Erre a hölgy flegma elutasító hangon kezembe nyomott 10 szalvétát és oldjam meg én.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 28.
Kedves Bognárné Oláh Ildikó!

Szállodánk egyik legégetőbb problémája, hogy Munkácsy szárnyunk csak néhány szobája klimatizált. Jövőbeni terveink között szerepel a légkondicionáló felszerelése ezekben a szobákban.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A négy csillagos Dürer szárnyban voltunk. A személyzet kedves, udvarias volt, a tisztaság is rendben van. Az étkezésnél nincs túl nagy választék, de ilyen sok vendég esetén az is csoda, hogy az ételeket folyamatosan fel tudták tölteni. Az ételek általában ízletesek voltak. Kellemes a szálloda wellness része, nagyon jó a korlátlan átjárás a fürdőbe.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 2.
Minden ellátás szuper volt! A légkondi viszont ebben az időben minden szobában alap felszerelés kellene, hogy legyen. Ebben a hőségben a légkondi mentes szobákban nem lehet pihenni!!!!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX