Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

6. helyezett a 159 gyulai szállás közül
30. helyezett Dél Alföldön - 552 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 24.
Nagyon szép a környezet, nagyokat sétáltunk! A fürdőbe szabad átjárás is nagyon jó a gyógyvíz isteni!!! Étkezés pazar minden mi szem,szájnak kellemes!!! Az ágy is jó de a franciaágy az nem két ágy, ezért nem csillagos 5-ös!!!
Válasz az értékelésre - 2019. szeptember 18.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 31. - 2 látogató hasznosnak vélte
6 éjszakát töltöttünk itt el! eredetileg csak 4 éjszaka volt lefoglalva,de annyira jól éreztük magunkat,hogy 2 éjszakával hosszabbítottunk. Remek hely,a Dürer szárnyban voltunk, a szoba,az étkezés,a fürdő közelsége pazar volt. Semmi rosszat nem tudnék mondani,szívesen vissza mennénk akár mikor,annyira jól éreztük magunkat, nem beszélve,hogy itt volt a 48.

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 29.
Minden szuper ! Evek ota ott udulok, gyogyulok minden szeptember elejen 14 napot. Sajnos felszedegetek par kilot a finom kaja miatt de ez az en hibam. Koszonom szepen a szemelyzetnek a kedvesseget, a gyors kiszolgalast, az odafigyelest! Remelem meg evekig ott fogok pihenni es gyogyulni. Dicserem, reklamozom a szallodat, a furdot, gyogykezelest idehaza,Szekelyfoldon.

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
A hotel elhelyezkedése, tisztasága, szolgáltatásai és kényelme mellett említésre méltó a gyermekek részére nyújtotta foglalkozások, programok, amelyek lehetővé teszik a szülők részére a kikapcsolódást. A Hotel wellness részlege inkább az idősebbeknek, a Várfürdő és az AquaPalota minden korosztálynak megfelelő kikapcsolódást, élményt biztosítanak.
Válasz az értékelésre - 2019. augusztus 28.
Kedves Talpainé Huszti Éva!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Bízunk benne, hogy lesz alkalmunk legközelebb is szállodánkban vendégként köszönteni Önöket!

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15.
Köszönjük szépen ezt a remek kikapcsolódást. Az ételek nagyon finomak voltak, bőséges a választék. A személyzet nagyon udvarias, segítőkész volt. A szoba tisztaságára sem lehet panasz, nagyon kényelmes volt. A recepció melletti Drink bár dolgozóinak is külön köszönet a remek kiszolgálásért. Biztos vagyok benne, hogy gyerekekkel visszatérünk, mert nagyon családbarát hely.
Válasz az értékelésre - 2019. július 29.
Tisztelt Ipolyi Norbert!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 1.
Azt kaptuk amit vártunk ettől a hoteltől. Kedves, segítőkész személyzet. Bőséges étel választék. A szobát minden nap takarították, tiszta, rendezett volt. Kényelmes átjárás a fürdőbe.
Válasz az értékelésre - 2019. július 15.
Kedves Vendégünk!

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !
Válasz az értékelésre - 2019. június 26.
Tisztelt Sitku László!

Nagy örömünkre szolgál, hogy maximálisan hozzá tudtunk járulni pihenésükhöz! A Hunguest Hotel Erkel teljes személyzete nagy szeretettel várja Önöket vissza Gyulára, remélem hamarosan ismét szállodánkban köszönthetjük Önöket.

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a személyzet segitőkész volt jó volt hogy közvetlen át lehetet menni a strandra a szálloda wellnes része is szupi volt a bárba jo volt a kiszolgálás sz ételek is finomak voltak
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Kedves Éva!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy maximálisan elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Rendkívül tiszta,figyelmes,gusztusos környezetben,kiemelkedő választékkal költöttünk el étkezéseinket.Szállásunk minden igényt kielégített.Negatívum ami nem a hotelt érinti,hogy nem kaptunk kellő tájékoztatást a külső medencék feltöltéséről.

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt kaptunk, ahol mindenki a szobánk előtt ment el, így reggel zajongó kisgyerekekre ébredtünk.

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 20.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Agod Apartman
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 16.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.31-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Várfürdő belépővel, wellness kuponnal, borkedvezménnyel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 10.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és masszázságy használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 8.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szemmasszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Fodor Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Maja Apartman
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.02-ig
Mediterrán Apartman
Hunguest Hotel Erkel
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.10.31. - 2019.11.03.

Szállodák Gyulán
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Park Hotel Gyula Gyula
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)
Hétköznapi álom (min. 2 éj)
Gyulai Várfürdő ajánlat (min. 2 éj)

GyulaX