Hunguest Hotel Erkel Gyula ★★★★

Hunguest Hotel Erkel Gyula
5700 Gyula, Várkert u. 1.

Hunguest Hotel Erkel Gyula a térképen

Hunguest Hotel Erkel Gyula értékelése:

7. helyezett a 154 gyulai szállás közül
29. helyezett Dél Alföldön - 541 szállás közül

Akciós csomagok

Hunguest Hotel Erkel Gyula bemutatkozása

A Hunguest Hotel Erkel a Várkertben, ősfákkal övezett környezetben, a csónakázótó és a vár szomszédságában, barátságos légkörben, két megújult szárnnyal várja vendégeit, közvetlen átjárás biztosítva a ötcsillagos minősítésű Várfürdőbe.

Hunguest Hotel Erkel Gyula képei

Hunguest Hotel Erkel Gyula

Hunguest Hotel Erkel Gyula vélemények

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Nagyon elégedettek voltunk a szoba tisztaságával, az udvarias személyzettel. Hangulatos zene, finom ételek vártak ránk. Első közös utazásunk volt és nagyon jól éreztük magunkat. Máskor is visszamegyünk ide ! Mindenkinek tudom ajánlani !

2019. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. június 17.
Nagyon kedves volt a fogadtatás,a személyzet segitőkész volt jó volt hogy közvetlen át lehetet menni a strandra a szálloda wellnes része is szupi volt a bárba jo volt a kiszolgálás sz ételek is finomak voltak
Válasz az értékelésre - 2019. június 24.
Kedves Éva!

Köszönjük szépen megtisztelő visszajelzését és még egyszer köszönjük, hogy a Hunguest Hotel Erkelt választották!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk és, hogy maximálisan elégedettek voltak kollégáink vendégszerető hozzáállásával.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 30.
Rendkívül tiszta,figyelmes,gusztusos környezetben,kiemelkedő választékkal költöttünk el étkezéseinket.Szállásunk minden igényt kielégített.Negatívum ami nem a hotelt érinti,hogy nem kaptunk kellő tájékoztatást a külső medencék feltöltéséről.

esthajnal7 TOP étteremértékelő
esthajnal7 TOP fotófeltöltő
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda nagyon jó helyen, a vár és a fürdő közelében található. Mi a Dürer-szárnyban szálltunk meg 3 éjszakára, a szobánk a várra tekintett. A szoba berendezése kényelmes volt, a tisztasága megfelelő. (A kényelemre azért adok 4 pontot, mert hiába kértünk csendes szobát, a folyosó elején lévőt kaptunk, ahol mindenki a szobánk előtt ment el, így reggel zajongó kisgyerekekre ébredtünk.

2019. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. március 18.
Nagyon udvarias, természetes a személyzet. Minden lehetőség megvan arra, hogy feltöltődjön az ember. Roppant jó megoldás a fürdőbe való átjárás a fedett folyosón át. Sok sikert és kitartást kívánok a közeledő felújításhoz.
Nagyon tudom ajánlani mindenkinek ezt a szálláshelyet.
Válasz az értékelésre - 2019. március 25.

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szolgáltatását.
Értékesítési Osztály (Hunguest Hotel Erkel)

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Hotel szervezettsége nagyon jó, a recepción sem érkezéskor, sem távozáskor nem kellett sokat várni ( pedig csúcsidőben érkeztünk és távoztunk ) az étkezéseknél rendkívül gyorsan és szervezetten dolgoznak a felszolgálók, kár, hogy a svédasztalos étkeztetést a vendégek többsége nem tudja kulturáltan kezelni, ezért főleg a vacsoránál néha kaotikus állapotok alakultak ki.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 20.
2 éjszakát töltöttünk a Dürer szárnyban párommal. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves és figyelmes, a szálloda szép, a szoba kellemes. Kényelmes, hogy csak egy folyosón kell köntösben átsétálni az AquaPalotába, a szálloda saját wellness részlege nem nagy, de a szauna és a gőzfürdő tökéletes.

2019. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Unokáinkkal töltöttünk 4 szép napot a szállodában.Bőséges és finom volt a svédasztalos reggeli és vacsora, valamint a levesbüfé is.Tetszett, ahogyan a kisgyermekek foglalkoztatásában, szórakoztatásában segítettek. Az animátorok nagyon kedvesek voltak. Másoknak is ajánljuk a szállodát.

Kedves Vendégünk!

Nagy öröm olvasni, hogy jól érezték magukat nálunk! Remélem, hogy lesz alkalmunk máskor is szállodánkban köszönteni Önöket és bizonyítani szállodánk konstans magas színvonalú szoláltatását.

2019. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. január 26.
Minden szuper, kellemes a saját wellnes részleg, az élmény elemek folyamatosan működtek, a Várfürdő átjárás egy rövid meleg folyosón megoldott. Ez a fájós lábam miatt fontos volt. A személyzet segítőkész, az ételek választéka bőséges, nagyon finom. Bátran ajánlom mindenkinek.

Kedves Erdősi Gyuláné!

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 22.
A Hotel és a Várfürdő tökéletes együttes a gondtalan kikapcsolódásra vágyók számára. Minden kiválóan működött, a személyzettel különösen meg voltam elégedve. Egyedül a televízió elhelyezése nem tetszett, magasabbra tenném, hogy az ágyból is kényelmesen lehessen nézni.

Tisztelt Bánó Zoltán Úr!

Hunguest Hotel Erkel
2 nap/1 éjszaka 11.500 - 18.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Hunguest Hotel Erkel
Napi árak, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2020.01.05-ig
Agod Apartman
3 nap/2 éjszaka 3.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Elizabeth Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.07.14-ig
Corvin Hotel
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, üveg pezsgővel, rózsa bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Corso Boutique Hotel
5 nap/4 éjszaka 13.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, masszázskuponnal, fürdőköntös és szobaszéf használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.08.31-ig
Park Hotel Gyula
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyermek játszósarok használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.09.01-ig
Fodor Hotel
5 nap/4 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással,Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Maja Apartman
6 nap/5 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hőforrás Hotel és Üdülőpark
3 nap/2 éjszaka 8.900,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, medence és fitneszterem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Mediterrán Apartman
3 nap/2 éjszaka 2.250 - 3.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Hotel Erkel
5 nap/4 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, éjszakák számával megegyező fürdőbelépőkkel
2019.08.15. - 2019.08.20.

Szállodák Gyulán
Park Hotel Gyula Gyula
Corvin Hotel Gyula
A Corvin Hotel, Gyula történeti belvárosának szállodája a méltán híres termál- és...
Nyári hétvégi álom (min. 2 éj)
Káma-Szútra ajánlat (min. 2 éj)
Hurrá, nyári szünet! Családi akció! (min. 2 éj)

GyulaX