4,8
városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Gyulai Várfürdő GyulaGyulai Várfürdő Gyula

Gyulai Várfürdő Gyula bemutatkozása

A Gyulai Várfürdő a család legidősebb és legfiatalabb tagjai számára is hibátlan választás. A nagyszülők a nyolc gyógymedence egyikében tudnak pihenni, míg a gyerekek az Aquapalotában választhatnak a csúszák és medencék közül. A babák is jól fogják érezni magukat a baba- és gyermekmedencében, de akár „szárazföldön”, a játszótereken is elfoglalhatják magukat.

Komló Hotel Gyula - Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Szállás reggelivel és vacsorával, Várfürdő belépővel
Komló Hotel Gyula
06.01-08.31.
Elizabeth Hotel Gyula

Gyulai Várfürdő Gyula vélemények

Kihagyhatatlan 2023. szeptember 27.csoporttal járt itt
Egy hetes gyulai tartózkodásunkból 1napot szántunk a strandra, az aquapalota kiegészítő jegyét nem vettük meg. A strand nagy területen helyezkedik el, sok gyógymedence van sok élményelemmel, különböző hőfokú vízzel. A hullám- és az úszómedence is szép, tiszta, kicsit nekem hideg, de ilyen is kell, és van más választási lehetőség.
Kihagyhatatlan 2022. február 25.egyedül járt itt
A téli hidegben nagyon kellemes a meleg vízben dagonyázni. Tágas terek vannak a " lovardának" köszönhetően, ami kicsit hűvös is ahhoz, hogy a pihenőben kellemes legyen vizes fürdőruhában pihenni. Hiszen a meleg vízben nem ajánlott sokáig tartózkodni, ergo a medencén kívül hosszabb időt kell tölteni, amihez hőmérsékletben és hangulatosabb környezetben kellemesebb pihenőket kellene berendezni.
Kihagyhatatlan 2020. augusztus 10.gyerekekkel járt itt
Rövid nyaralásunk során látogattunk el a Várfürdőbe. Csak a kinti részen voltunk. 2 felnőtt és 3 diák számára ez sem olcsó. A nagy melegben kellemesen érintett, hogy sok az árnyékot adó fa, és figyelnek a füvesítésre. Napozóágy 1000 forintért kölcsönözhető. A medencék tiszták, a zuhanyzóknál folyékony szappan is van.
Kihagyhatatlan 2019. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
A gyermekem itt mindig fantasztikusan érzi magát. Az Aquapalota és a szabadtéri medencék kiválóak. Az árak azonban magasak és a minőség évről-évre gyengébb. Mi minden évben eltöltünk itt pár napot. A szolgáltatásokra vonatkozóan nem lehet panaszunk, a mosdók tiszták. Esettleg még annyi, hogy a medencében a víz igencsak túl van klórozva és egy idő után kellemetlen. De ebből a gyerekek mitsem éreznek, tehát ajánlom mindenkinek.
Kihagyhatatlan 2019. március 9.családjával járt itt
Nagyon régen jártunk Gyulán, ezért választottuk ezt a várost. A várfürdőt nagyon szépen felújították. Minden van, ami egy pihenni kívánó embernek kell. Kedves a személyzet. Tiszta, de állandóan takarítanak, fertőtlenítenek. A vállalkozó masszírozó kiváló. Tényleg masszíroz, nem csak simogat. Papucstartók hiányoznak a medencék lejáratánál.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. december 13.családjával járt itt
Háromszor voltam már Gyulán 2-4 napra, s természetesen a Várfürdő nem maradhatott ki egyszer sem. Nyáron persze a kinti medencék, s a fő attrakció, a hullámfürdő varázsolt el. Most télen számomra a Lovarda gyógyvizes úszómedencéje vitte el a pálmát. Ennél jobbat még sehol nem tapasztaltam.
Kihagyhatatlan 2018. október 7.barátokkal járt itt
Barátainkkal jártunk a Gyulai Várfürdőben még a nyáron. Egy nagyon meleg, kellemes napot töltöttünk el ott. Szinte minden medencét kipróbáltunk. . . a gyógyfürdőktől a hullámmedencéig (amiről meg meg hogy jegyezzem, minden csengetést alig vártam), jó buli volt.
Gyulai Várfürdő Gyula -
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 13 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2018. február 26.gyerekekkel járt itt
Elsősorban a gyerekek miatt jöttünk,de sokat számított a víz jótékony hatásának híre is. A fürdő tiszta,tágas,nem éreztük a tömeget,csak az étkezdéknél,ahol a sor sosem fogyott el. A gyerekek is jól szórakoztak,habár a csúszdánál tényleg egyéni felelősség a csúszás.
Kihagyhatatlan 2017. április 18.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk Gyulán, az Elizabeth Hotelben szálltunk meg, ajándékba kaptunk 2 db fürdőjegyet (enélkül is elmentünk volna, hiszen Gyula fő nevezetességéről van szó. )
Nem szabad kihagyni, nagyon jól éreztük magunkat. Mindenki megtalálja a kedvére való medencét. Az ajándékba kapott jegyek mellé megváltottuk a szaunaparkba szóló jegyet is, ami minden igényt kielégít.
Kihagyhatatlan 2016. október 18.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük, minden évszakban jártunk már itt. A szauna szeánszok is szenzációsak,de minden :) Ha tehetjük évi kétszer megyünk Bp-ről. Jók a medencék, az új csúszdás rész, minden van, ami egy szenzációs pihenéshez, gyógyfürdőzéshez kellhet. A város is gyönyörű.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 259 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.