Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló
Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló
Hodosi Cukrászda-Fagyizó HajdúszoboszlóHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló bemutatkozása

Földhözragadt árak és bőséges adagok egy igazán hangulatos helyen. Ez a Hodosi Cukrászda. Kínálatukban a tradicionális, jól ismert süteményeket találjuk, ráadásul rendkívül széles választékban. Mindezek mellé kiváló minőségű sütemények, fagylaltok, kávék és kitűnő kiszolgálás párosul.

Pihenés Hajdúszoboszlón
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Amikor Hajdúszoboszlón járunk mindig betérünk egy jó süteményre vagy fagyira. Nagyon finom mindkettő. Kedves udvarias kiszolgálás, tisztaság a jellemző. Mindenkinek javaslom, hogy látogassa meg a helyet. (helyeket)
2017. március 1.a párjával járt itt
Télen sokféle süteményt, nyáron ez mellett fagylaltot is árulnak Hajdúszoboszló főutcáján, közel a fürdőhöz (igaz, kissé kiesik, mert nem a sétáló részen, hanem azzal szemben található).
Nekem legjobban az előre csomagolt linzereik tetszenek a sütemények közül, messze kiemelkedik a "nagyüzemi" linzerek közül, pont megfelelően omlós.
Érdemes kipróbálni!
Kiváló 2022. május 30.a párjával járt itt
Nagy kritikusok vagyunk. Lehetünk, mert el vagyunk kényeztetve. A világ legjobb fagyizója számunkra az etalon, ez pedig Budapesten a vörösvári úton lévő
KDCukrászda [moderálva - a szerk. ]. Mi egyszerűen csak Magdi Néni fagyizójának hívjuk. Úgy tűnik, ez a minőség is egy átok, mert ha valamelyik cukrászda fagyija nagyon elmarad ettől, azt messzire elkerüljük.
2022. május 22.gyerekekkel járt itt
Hajdúszoboszlói szállásunkra tértünk vissza a sétányra egy kis városnézésről. Már túlvoltunk az ebéden, eléggé tele voltunk, de a kisebbik lányom mondta, hogy vegyünk egy kis sütit elvitelre. A nagyobbik lány pedig fagyit szeretett volna, ő egy fagylalt-mániákus, bárhol, bármikor szívesen eszik.
Hodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - EgyébHodosi Cukrászda-Fagyizó Hajdúszoboszló - Egyéb
Smaragd fokozatú értékelőOrszágjáró - 113 városban járt márFelfedező - 79 helyen első értékelőNépszerű író - 67 hasznos szavazat9 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1059 feltöltött kép
Kiváló 2022. február 28.barátokkal járt itt
Egy csodálatos, hangulatos hely. A sütik óriási adagok, nagyon jó áron. A kávé nagyon finom, mellékelve hozzá keksz és viz is. Ez elég ritkaság, főleg ilyen jó áron. A felszolgáló nagyon kedves, barátságos. Bemutatta a sütiket, hogy mit tartalmaznak, könnyebb legyen a nehéz választás. Egyik finomabb, mint a másik.
Kiváló 2021. október 22.gyerekekkel járt itt
Nyaraláson tértünk be a családdal megünnepelni a házassági évfordulónkat. Friss, gyönyörű, méretes sütemények. A kínálat bőséges, és nagyon finomak a termékek. A lányaim szerint igazán szuper a kávé! Sokféle fagylalt van, de azokat nem kóstoltuk. Kedves a kiszolgáló személyzet. Az árak nincsenek elszállva.
Kiváló 2018. július 18.gyerekekkel járt itt
Fagyizó: Szilfákalján lévő vendéglátó egység. Most nem a kínálatról és a minőségről akarok írni, - ezt már korábbi bejegyzésemben megtettem -, egyébként változatlan színvonal van. Ilyen kiszolgálással talán még sosem találkoztam. A hölgy nagyon kedves, a gyerek kívánságát szinte előre tudó, mindent teljesítő, végtelenül türelmes és mosolygós volt. Köszönjük!
Kiváló 2023. január 11.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk már Hajdúdúszoboszlón ,de soha nem hagytuk ki ,hogy ebben a kiváló cukrászdában sütizzünk ,és fagyizzunk. Nagyon finom minden ! A fagylattól is el voltunk ájulva mekkora adagok ,és milyen isteni az ize,de nem utolsósorban az árfekvése mennyire kedvező volt . Máshol sokkal kisebb adagok ,és jóval drágábbak voltak .
Kiváló 2022. január 2.gyerekekkel járt itt
Ismét egy nagyszerű kezdeményezés cukrászati termékből. Rétes akció karácsony- szilveszteri időszakban. Hármat fizet, négyet vihet. Házias ízvilág, bőségesen. Almás, meggyes, túrós, túrós-áfonyás töltelékkel. Az ár nagyon kedvező, fogyasztó- barát. Mindenkinek elnyerte tetszését, szívesen fogyasztottuk.
Kiváló 2020. december 28.egyedül járt itt
Nagyon kedves, ötletes süteményt készítettek a cukrászok, mikulásra. Hóember és piros csizma mignon meglepetés várta a vendégeket. A kis figurák elnyerték kicsik-nagyok tetszését. Kellemes ízesítésen túlmenően a megformázás aratott sikert. Az ár határozottan vendégbarát, egyébként ez jellemző a többi süteményre is. Köszönjük.