Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló
Al-hamra Étterem HajdúszoboszlóAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló
Al-hamra Étterem HajdúszoboszlóAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló bemutatkozása

Az Al-hamra Étterem a gyógyfürdő bejáratól 50 méterre, a Mátyás király sétány elején található. Magyaros, házias jellegű ételeit, gyrosát, 3 fajta napi menüválasztékát, finom italait a visszatérő vendégek dicsérik.
Fedett teraszán szép környezetben, hangulatos zene mellett fogyaszthatják el ételeiket, kóstolhatják meg az étterem frissítő italait.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. november 23.a párjával járt itt
Egy nagyon tiszta étterembe léptünk be ahol nagyon kedves udvarias személyzet fogadott bennünket. Gyors kiszolgálás után ízletes ebédet tálaltak fel. Leves elfogyasztása után nem sokkal már meg is jelent a pincér a második fogással,tehát azt lehet mondani jóformán semmit nem kellett várnunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. szeptember 5.gyerekekkel járt itt
A hétvégén menüztünk az étteremben. 3féle menü közül lehetett választani, korrekt áron (1050,-), a leves ízletes volt, a főétel is (rántott hús, vegyes köret), bár a mennyiséget nem vitték túlzásba. . . A pincérnek még van mit tanulni, pl hogy előbb a hölgyek kapnak ételt (kor és nem szerinti sorrend). . .
Szörnyű 2016. augusztus 28.családjával járt itt
A Hotel Járja vendégei voltunk, a hotel alatt található az étterem, de a kettő nem egy "cég". A félpanziós ellátás viszont gondolom praktikus okok miatt közösen van megoldva. Itt kezdődnek a bajok, mert főleg a reggeli kritikán aluli. 7 éjszakát töltöttünk a hotelben, ami 7 reggelit jelent és szó szerint mindennap ugyanazt!
Szörnyű 2016. augusztus 22.családjával járt itt
Bíztam benne hogy klassz lesz ám hiába voltak a kedves pincérek a harcsa halászlé majd nem kivégzett! Ha most nem egy turista lettem volna hanem pl egy orvosi konferencia szószólója egészen biztos,hogy nem csak ennyi lenne az értékelésem hanem kiküldenék egy ellenőrt! ! ! Akit csak lehet lebeszélek a helyről ahol a felposhadt romlott ételt minden zokszó nélkül kiteszik az ember elé!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 24.a párjával járt itt
Egyik közeli szállodában laktunk, de ott túl drága volt az étlapról enni, így ebédelni a közeli éttermek valamelyikét választottuk. Nagyon éhes voltam, így nem menüt kértünk, hanem étlapról választottunk. Én Szilárd bácsi kedvence nevezetű ételt kértem. Nagyon gusztusos, és nagyon ízletes ebédet tálaltak elém, rég ettem ilyen finomat.
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italAl-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2016. február 15.barátokkal járt itt
Az internet előtt ülve, a bőség kosarából válogatva döntöttünk úgy csíkszeredai barátainkkal, hogy a Valentin napot Hajdúszoboszlón töltjük, a Hotel Járja Al Hamra éttermében. Választásunk tökéletes volt. Debreceni barátainkkal 14-en voltunk. Minden egyben volt. A fogadtatás, a miliő, a zene mind szuper volt.
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló - Belső
Szörnyű 2016. február 6. járt itt
Mai nap során tettünk látogatást az étteremben. Az üzlet előtt hatalmas betűkkel, táblán van feltüntetve, hogy pizzát is készítenek,illetve egyéb, kifejezetten street food jellegű ételek listája van kiírva (hamburger, gyros). Amikor étlapot kértünk, automatikusan a normál étlapot hozták, mely sem a pizza, sem a kint feltüntetett ételeket nem tartalmazták.
Átlagos 2015. szeptember 14.a párjával járt itt
Az étterem kinézete és kialakítása nagyon jó, elegáns és szép. A felszolgálók kedvesek, kicsit néha az illemet a tanulók elfelejtik, ha válaszolnak. Az ételek a menüjegyeseknek elegendőek, kicsivel lehetnének többek is. Az itallapot mi kicsit drágának találtuk. Az utószezon miatt már nem sok turista volt azok is inkább menüjegyesek voltak. Az apartmanos megszálláshoz ez megfelelő volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márNépszerű író - 28 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 7.családjával járt itt
Nyárutó. Már gyér a forgalom. A "menü-jegyes" vendégek vannak többségben. Az ételek jó minőségűek, ízletesek. A kétszemélyes "halparádé" ügyes és finom összeállítás. Az itallap és a valóság nem teljesen van összhangban. A fehér bort vissza kell küldeni, mert langyos (nem is teljesen sikerül lehűteni, mire szükségünk van rá).
2015. április 5.a párjával járt itt
Áprilisi üdülésünket itt fejeztük be egy könnyű ebéddel, a bőséges reggeli után nagy evésre nem vágytunk. Délidőben az előszezonra tekintettel alig voltak az étteremben, ami szép helyen fekszik, a kerthelyiség hangulatos. Az általunk választott ételek minősége megfelelő volt, az ára is elfogadható.
Al-hamra Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás király sétány 6.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • koktélok • napi menü • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • táncos hely
H
K
Sze
CS-V
arab, magyar, nemzetközi
grill ételek
Zene
Élőzene: cigányzene, dance, magyar népzene, magyar slágerek, nemzetközi slágerek
Dreher, Cseh sörök