Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
A parommal mentunk egy kicsit megpihenni itt. de meg nem bantunk ezt, mert nagyon finom ennivalo volt. Meg vagyunk elegedve ezzel a hellyel. nagyon kivalo volt minden, minden rendben volt. ezt a helet ajanlom masnak is, mert nagyon jo etel keszul, nagyon friss. A kiszolgalas is nagyon jo volt, ki voltunk szolgalva nagyon hamar, nem kellet sokat varjunk. Bisztos vissza fogunk ide terni.
Kiváló 2014. március 19.egyedül járt itt
Születésnapi regisztráció után érkeztem három fogásos vacsora meghívásra. Nagyon kedvesen, udvariasan fogadtak. A választást illetően a bőség zavarával küzdöttem!
Az ételek fenségesek voltak! Udvarias, gyors kiszolgálás! Mindenkinek ajánlom aki erre jár, hogy térjen be hozzájuk, nem fogja megbánni! Én még biztosan visszatérek! KÖSZÖNÖM A VENDÉGLÁTÁST!
2014. január 26.családjával járt itt
Családommal tértünk be vacsorázni, és nem bántuk meg. biztosra mentünk, ezért a 2 személyes Szilva-tálat választottuk. a felszolgált étel gusztusos, friss,forró és bőséges volt. a kiszolgálás udvarias és viszonylag gyorsnak mondható. az ár baráti, a mennyiséget tekintve még barátibb. :) bátran ajánljuk mindenkinek, senki sem fog csalódni :)
Kiváló 2014. január 18.gyerekekkel járt itt
Az éttermet mindenkinek ajánlanám, kicsiknek és nagyoknak is egyaránt. Minden korosztály talál magának valamilyen kedvére való finomságot. Az ételek nagyon finomak voltak, és nagyon szépen esztétikusan tálalva szolgálták fel. Hétvégén élő zene teszi még szebbé az étkezést, legyen szó ebédről, vagy egy kiadós vacsoráról.
Kiváló 2013. november 26.a párjával járt itt
Idén júniusban egy csodálatos hétvégét töltöttünk el párommal Hajdúszoboszlón. Egy este betértünk ide vacsorázni. A kétfogásos menü amit választottunk finom,és bőséges volt. Ízvilágát tekintve kifogástalan. A bor amit utána ittunk zamatos,hőmérsékletét tekintve kiváló volt. Az erre járó fűrdő és kiránduló vendégeknek is csak ajánlani tudom. Jövőre ha erre járunk,ismét betérünk egy finom vacsorára.
2013. szeptember 24.családjával járt itt
Nagyon jó,központi helyen található ez az étterem. Tetszik, hogy bőven van választási lehetőség: étterem rész, vagy lazább beülős hely, kinti-benti étkezés, menű vagy a la carte. Hangulatos,kellemes hely. A kiszolgálás nagyon jó. Az ételek finomak, az adagok rendben vannak. Bőven lehet választani különböző jellegű ételekből, melyek frissek, jóízűek.
2013. szeptember 2.a párjával járt itt
Nekünk tetszett a hely, hangulatos volt a kiszolgálás is, pálinkaválasztás mellé kaptunk egy kis történetet a szoboszlói pálinkáról. A húsok, amiket rendeltünk finomak voltak nagyon, viszont a héjában sült burgonya és a sült cukkini kemény volt, a savanyúság meg számomra ehetetlen. De ha arra járok, szívesen bemennék máskor is.
Szörnyű 2013. július 27.a párjával járt itt
A kiszolgálás hagy némi kivetnivalót maga után, de bárcsak ennyi problémánk lett volna. A 2 gyros, amit kifliben kaptunk kritikán aluli volt. Ezt nem adtam volna egy vendégnek sem oda. A kifli száraz , szinte nem volt benne semmi, egy kis káposzta és egy mikro adag hús, egy kis szósz,ami segített leküzdeni a kifli szárazságát.
Szörnyű 2013. július 14.a párjával járt itt
Péntek este a Szilfa étterembe mentünk be vacsorázni. 20 perce ültünk már ott, mire végre a rengeteg pincér közül az egyik odajött az asztalunkhoz,és felvette a rendelést. Újabb 40 percet vártunk 2 pizzára, ami a szegedi Pizzatorony pizzáival fel sem veheti a versenyt. Nem is volt jó, fájt is utána a gyomrunk, lényeg, hogy kritikán aluli a hely. Nem ajánlom!
Átlagos 2013. május 25.gyerekekkel járt itt
Ez a kis sarki étterem Hajduszoboszló "centruma". Forró nyári estéken kigyózó sorok a kinti pultnál,bent lágy élő muzsika mellett zsúfolt asztalok. Kellemes finom ételek választéka,magyaros izekkel,semmi extra,csak ami a magyar és külföldi sétáloknak csalogató. Ha nem akarsz flancos helyre menni,de jól akarsz lakni normál áron,ide gyere!
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V