Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

Prémium nyár
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. május 4.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártam már ebben az étteremben és soha sem csalódom! Kellemes hangulatú,kiváló hely! Még a szüleimmel jártam itt először nagyon régen (akkor még Salgótarjánban éltünk). Ma már debreceni lakosként havi egy alkalommal biztosan "átugrunk". Mindig tiszta az étterem, mindig van friss virág az asztalokon.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Kiváló 2016. február 8.gyerekekkel járt itt
Egy kellemes vacsorát fogyasztottunk el itt a családdal. Udvarias, gyors felszolgáló személyzet fogadott minket. A választék hatalmas, nehezen tudtunk dönteni annyi finoman hangzó étel volt az étlapon. Az ételek és a kiszolgálás minősége fantasztikus volt. Le a kalappal a konyha és a felszolgáló személyzet előtt is. Biztosan vissza fogunk még térni
Kiváló 2016. január 8.a párjával járt itt
Az újonnan átalakított étteremben először jártunk férjemmel! A régi mivoltában kedvencünk volt . . Kíváncsiak voltunk rá,hogy valóban olyan pompás és pazar hely lett mint barátaink mondták! Szép és minden igényt kielégítő hangulatos helyé"varázsolták"! Étel és ital választékuk továbbra is bőséges, de a mennyiség mintha kevesebb lett volna!
Kiváló 2015. július 31.a párjával járt itt
Erdélyből jöttünk hazafelé, zárás elött 15 percel érkeztünk ide. Kérdeztük a pincértől lehet-e még ételt rendelni. Válasza természetesen, csak már a választék az hiányos. Kérdeztük, hogy mi az ami még van. Felsorolása után, kérdeztük, Ö mit ajánlana. Hallgattunk rá és nem csalódtunk. Nagyon ízletes és bőséges "estebédet" kaptunk.
Gyenge 2014. október 6.gyerekekkel járt itt
Napi menut kertunk. Frankfurti leves+marhaporkolt mar nem is emlekszem milyen korettel.
Ferjem kiszolgalta magat ket szelet peneszes kenyerrel amibol raadasul egy bogarka is elobujt.A kiszolgalo holgy nem kert suru bocsanatokat.
Regebben is volt egy ket gond a kiszolgalassal(egy pizzara egy orat vartunk) de ez mar tobb volt a soknal!
Kiváló 2014. szeptember 2.családjával járt itt
Évek óta visszajárunk Hajdúszoboszlóra nyaralni, ez az idén is igy volt. Megérkezésünk után mindig ebben az étterembe szoktunk ebédelni, mivel a szállodába vacsora az első étkezés. Szeretjük a menűt amiből választani lehet, a kényelmes teraszt az ételek izét. Remélem jövőre is igy lesz.
2014. augusztus 26.gyerekekkel járt itt
Az étterem sok részből áll, nagyon sok oldalról megközelíthető. Közel van a fürdőhöz, forgalmas helyen áll. Széles a választék az a la carte ételekből és a menükből is. Mi fogyasztottunk mindkettőből. A menü ételek finomak voltak, de volt, ahol nagyobb adagokat adtak, plusz desszert is volt. Itt ezt hiányoltam.
Szörnyű 2014. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Átutazóban betértünk a kívülről hangulatosnak tűnő étterembe a családommal. A fogadtatás nagyon kedvesnek tünt,a pincér azonnal ott termett az étlapokkal. Mivel már untuk az állandó húst ,úgy döntöttünk Pizza lesz a kaja. Míg vártunk a pizzára "szezonális limonádét "kortyolgattunk 900 ft-ért.
2014. július 6.a párjával járt itt
Születésnapi regisztrációval nyertem egy 3 fogásos vacsorát, én többször jártam már itt a családdal. Mindig jó volt a kaja, az étterem a központban van, nagyon jó helyen. A személyzet kedves volt. Az ár-értékarány megfelelő. Az étteremben tisztaság volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2014. június 20.a párjával járt itt
Nyaralásunk első estéjén betértünk a vendéglőbe és rendeltünk magunknak. A kihozott ételek minősége pocsék volt. Feleségem szűzérméi ehetetlenül kemények voltak. Miután közöltem a felszolgálóval, az volt a válasz, hogy ez ilyen. Amúgy ismerem a szűzpecsenyét, tudom, hogy a sertés legfinomabb, legpuhább része, amelyet ekár nyersen is meg lehet enni, annyira puha hús.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V