Szilfa Étterem Hajdúszoboszló

Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Szilfa Étterem Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2016. október 26.a párjával járt itt
Délután 5kor tértünk be az étterembe, ahol a pincér első másodpercben kedves és szimpatikus volt. Azonnal hozta megrendelt utasaink át, és az étlapot is. Szilfa tálat rendeltünk, ami 2 személyes, de 3 embernek is elég lenne. A tálalás, és az ízek is tökéletesek voltak. Desszertnek már nem jutott hely.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2016. szeptember 22.a párjával járt itt
Kései időpontban is szinte telt házas volt az étterem. A személyzet barátságos, segítőkész és közvetlen (nem túlzásba esve) volt. Nagyon forgalmas, zajos a környék, ez számomra kissé levont a hely hangulatából. Az ételek finomak voltak, a tálalás nagyon kreatív, már-már extrém kategória (pl: orjaleves). Összességében elégedetten és jóllakottan távoztunk.
Kiváló 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Hajdúszoboszlói nyaralásunk utolsó vacsoráját költöttük itt el, és talán ez sikerült legjobban. A központi helyen levő, kissé zsúfolt étteremtől kissé tartottunk, de pozitívan csalódtunk. Ez az az étterem, ami Hajdúszoboszlón leginkább követi a divatos gasztro trendeket. A tálalás ötletes és egyéni, a választék olyan, hogy mindenki megtalálja a kedvére valót.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/italSzilfa Étterem Hajdúszoboszló - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Szörnyű 2016. június 7.családjával járt itt
A minap jártunk családdal ezen a 'csodálatos' helyen, amit nagyon megbántunk. Senkinek sem ajánlom, az ételek borzalmasak voltak, a kiszolgálás pedig minősíthetetlen. Nem részletezem... pedig lehetne...
Kiváló 2016. május 30.barátokkal járt itt
Többször voltunk már ebben az étteremben, most is visszatértünk, nem véletlenül. Családi-baráti társasággal, születésnapot ünnepeltünk, a belső teremben.
Kellemes elegancia, udvarias kiszolgálás, bőséges és nem utolsó sorban ízletes és bőséges étel-és ital kínálat volt. Nagy sikert aratott a születésnapi torta is, a felvezetés is kitűnő volt. Köszönjük!
Kiváló 2016. május 20.családjával járt itt
Különleges ízletes ételek amelyek gyönyörűen vannak tálalva, remek kiszolgálás, jo hangulat! Legközelebb is a Szilfa éttermet választjuk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 18.a párjával járt itt
Régebben ez gyorsétterem volt jó ételekkel és tűrhető árakkal. Most csak tányérszervizes étterem - a menük 30-40%-kal drágában elegánsan szervírozva 2/3 -mad mennyiséggel és a régi helyen 20 perc alatt meg lehetett ebédelni most az italok meg kapásához kell ennyi idő a teljes ebédhez a fizetéssel együtt 85-90 perc úgy hogy az étterem 15%-os telítettségű volt.
Kiváló 2016. május 18.a párjával járt itt
Nagyon régóta minden évben ellátogatunk legalább egyszer egy hétvégére Hajdúszoboszlóra! Számunkra ez tényleg felüdülőhely! Pár éve fedeztük fel ezt az éttermet azóta minden évben visszatérő vendégek vagyunk! Kellemes hangulatú kiváló hely! Nagyon ízletesek az ételek ,az adagok bőségesek, a kiszolgálás gyors és kedves!
Kiváló 2016. május 6.családjával járt itt
Családommal lassan 10 éve járunk Hajdúszoboszlóra, már akkor felfedeztük ezt az éttermet és azóta is minden évben ide járunk. Kellemes hangulat, fantasztikus ételek és kedves felszolgálók várnak minket. A kedvenc italunk a Szilfa koktél. A kiszolgálás gyors, kedves, ezzel minden rendben. Az élő zenés estek mindig a kedvenceink közé tartozik. Kiváló hely,mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. május 4.a párjával járt itt
Tavaly nyáron jártam sokadszor a városban, de ebben az étterem akkor ettem először. Az étterem már 11-kor teltházas volt, a rossz idő ellenére is, a kiszolgálás emiatt kissé akadozott, de viszonylag hamar megkaptuk a kért ételeket. A választott rizottóm annyira ízletes volt, hogy azóta is emlegetem.
Szilfa Étterem Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóJózsef Attila u. 2-4.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V