Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló
Hotel Rudolf HajdúszoboszlóHotel Rudolf Hajdúszoboszló

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló bemutatkozása

A Hotel Rudolf Hajúszoboszlón, Magyarország keleti régiójában várja vendégeit, a híres fürdőkomplexum szomszédságában, a szállodasoron. A háromcsillagos szálloda elegáns mediterrán hangulatot, lifttel ellátott épületet és kényelmes szobákat kínál.

Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló - Párom féláron
Párom féláron
Napsugár Kenézy Lux Apartman Vendégházak Hajdúszoboszló
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat
Spa ajánlat
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Hotel Kamilla Balmazújváros - Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
Tavaszi Basic Kamilla hétközben - 15% kedvezménnyel
2024.03.29-ig
Hotel Kamilla Balmazújváros

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

Kiváló 2022. június 30.a párjával járt itt
Kis tip-top szálloda, a hozzá illő szabadtéri medencékkel. Tisztaság, rend volt mindenhol. Sajnos kevés a személyzet az étteremben és ha elfogyott valami szólni kellett. De azonnal pótolták, nagyon szorgosak voltak a felszolgálók. A csomagban lévő masszázs szuper volt, a masszőr hölgy kitett magáért.
Kiváló 2022. június 15.egyedül járt itt
Tetszett, hogy rugalmas a hozzáállás, kedves a személyzet és segítőkész. A wellness részleg keretén belül hiányoltuk a masszázs szolgáltatást, mivel azt előre kell jelezni, mi ezt nem tudtuk és lemaradtunk róla. Este csak 6 óráig vannak nyitva a medencék, viszont nagy melegben éjszakai fürdőzés is jó lehet, gyerekkel így további programot kell keresni, viszont pihenésre kiváló. Nyugodt, csendes.
Szörnyű 2022. május 16.a párjával járt itt
Nem jeleztek előre, hogy az utca, ami a címben meg van adva, éppen átépítés alatt van ésméggyalogosanis balesetveszélyes. Emiatt csak hosszas keresgélés után tudtunk bejutni a szállásra. Fizetős a parkolás, holott ebben az árban más helyeken bőven belefér. A wellness egy semmi.
2022. március 24.egyedül járt itt
Nagyon jólesett, hogy a telefonon történt tájékoztató után könnyen rátaláltam a szállodára. Kicsit reménykedtem abban, hogy a kellemes idő miatt a szezonálisan üzemelő medence is fel lesz töltve. A szauna és a pezsgőfürdő nagyon kellemes volt, de kicsit hiányzott ,-mivel nem üzemelt- a gőzkabin.
2022. március 11.a párjával járt itt
A szálloda tisztasága nagyon jó, a személyzet nagyon tetszett: igen kedvesek, szolgálat-készek. A szakács igen jó, nagyon finomakat ettünk! A szoba is megfelelő volt, mi tennék TV-t a hálóba is. A fürdő hőmérséklete nagyon jó volt, de elég kevés a welness, szerencsére nem voltak sokan. . .
Kiváló 2022. február 15.barátokkal járt itt
Már jártunk többször ebben a hotelben ! Most sem okozott csalódást ! Kedves személyzet ! Nagyon finom ételek most is ! A gyógyvizes jakuzzi nagyon szuper , bár működhetne többször ! Vasárnap nekünk sem délelőtt , sem délután nem üzemelt ! A szoba kényelmes és tiszta ! A francia ágy az nem volt az igazi !
Kiváló 2022. január 5.a párjával járt itt
A szilveszteri party egyszerűen fergeteges volt. Nagyon kiváló volt a szervezés, az étel, a kiszolgálás kifogástalan volt. Nagyon kedves a személyzet. Folyamatosan töltötték fel a kifogyott ételeket a svédasztalon. Mindenkinek csak ajánlani tudnám. Ide érdemes vissza menni. Nagyszerű minden, ilyen hotelt még eddig nem találtam, ami így kényezteti a vendégeit. Köszönjük
2021. december 28.barátokkal járt itt
A szállodával, mint karácsonyi pihenéssel elégedett vagyok. Megfelelt a pihenés céljának, de a wellness részleg igen alacsony színvonalú volt. Mivel kevés vendég volt, így talán egyeseknek megfelelt. Mi kijártunk a nagy fürdőbe, ami nem volt túl zsúfolt, ezért kellemes élmény maradt.
2021. november 1.barátokkal járt itt
Segítőkész "mindent megoldunk" személyzet. Határozottan finom konyha. Megfelelő wellness szolgáltatások. Az itt eltöltött napok felülmúlták az előzetes elvárásainkat. Ha lehetőségünk lesz, még visszatérünk ide.
Átlagos 2021. október 28.a párjával járt itt
A személyzet kedves, szolgálatkész. A konyha szerény kínálattal bírt, viszont minden nagyon ízletes, teljes odafigyeléssel a sótlan étkezés előnyeire. A gőzkabint illene működtetni.
Nem vették figyelembe, hogy külön ágyat kértünk. A 114-s szobában az ágy rendkívül kényelmetlen és kicsi. Sürgősen matracot kellene cserélni.
Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen
4200 HajdúszoboszlóMátyás Király sétány 23.
+36 52 362826
• szabadtéri úszómedence • szauna • masszázs • pezsgőfürdő • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • gyerekmedence • gyógymedence • napozóterasz
• Wi-Fi vezeték nélküli Internet a közös helyiségekben (ingyenes)
• Vezetékes Internet a szobában (ingyenes)
• Zárt parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Hotel Négy Évszak