Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 30.
Családias környezet, a portás hölgy segítőkész és szívélyes volt az érkezésnél. Korábban érkeztünk, ezért átmentünk a városi strandra. Kocsival beparkolhattam az udvarra, elintéztem a bejelentkezést-este már csak fel kellett pakolni a bőröndöket. Velnesz részlege , a medencék megfelelőek és tiszták, folyamatos fürdőmesteri jelenlét, napozóteresza OK.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
Nagyon jól éreztük magunkat a Rudolf Hotelben.Az ár-értékarány teljesen megfelelő. Kisebb családias szálloda,de pontosan olyan volt amit kerestünk.Az ételek finomak voltak, a szoba tiszta és ágy is nagyon kényelmes. Az nagyon jó hogy a hotel gyógyvizes medencékkel is rendelkezik .Szuper kis pihenés volt.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 19.
Nagyon jól éreztük magunkat.A személyzet udvarias és kedves volt.A szobánk kényelmes csendes,és nagyon tiszta volt.Az ételek finomak,és bőségesek,csak areggelivel nem voltam meg elégedve.Kevés volt a választék,és a meleg étel hideg volt.Felvágott csak gluténmentes volt.Ezen kívűl nagyon jól éreztük magunkat,és bátran merem másoknak is ajánlani.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 11.
Kedves hölgy fogadott ,ami nagyon jól esett számunkra . Mivel busszal érkeztünk elég korán jelenkeztünk a szállodában és meglepetésünkre már el is foglalhattuk a szobánkat ez is csodálatos volt. Az étteremben a pincérek udvariasak és nagyon kedvesek voltak. A wellneszben nem volt tömeg ami nagyon jó volt,mindig váltották egymást a vendégek.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 9.
Szeretjük a szezon előtti vagy utószezoni üdülés, kikapcsolódás előnyeit
élvezni. Nincs tömeg, a személyzetnek van ideje minden vendéggel foglalkozni és szívesen kielégítenek minden igényt.
Tisztaság volt, kényelmes volt, kiváló volt a svédasztalos reggeli és az egyénileg választható vacsora, valamint a pincérek munkája.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 1.
Tetszett a recepciós fogadtatása, segítő készsége tájékoztatása.
A szoba tiszta meleg, az ágy pedig kényelmes volt.
Tetszett hogy a termálvíz hőmérségletét milyen gondosan ellenőrizte
a korosodó bácsi. (és mégis beszélte velünk róla)

Semmi rossz nem jut eszembe... (de, a Wifi az gyenge volt)

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 28.
Jól éreztük magunkat! Az ételek,a személyzet kiváló! Amit javasolni tudnék,hogy lehetne szervezi kirándulást,persze ha lenne rá érdeklődő,mert karácsonykor kevés hely van nyitva.pl.busszal Debrecenbe,vagy a környékre. köszönjük.

2018. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem először voltunk a szálloda vendégei. Nem okoztak csalódást most sem. Kitűnő volt az ellátás, az igénybe vett, TB támogatott kezelésekkel együtt. Köszönjük a Hotel Rudolf valamennyi alkalmazottjának!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégekként érkeztünk, és mint legutoljára, most is nagyon elégedettek voltunk. A szolgáltatásokat és az ételt tudnám elsőként kiemelni. A szobák tiszták, elhelyezkedésük jók, talán csak az ágyat találtam kissé kényelmetlennek. A személyzet figyelmes, és hozzáértő. A medencék nagyon jól használhatóak. Összességében Mindenkinek bátran ajánlom.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éven keresztül a Szállásvadásztól választottunk évente többször kirándulást. A szobánkban volt egy ventilátor ami igen beteg volt. Ami még talán említésre méltó, hogy pár hónapos babák a nagy kinti medencében fürödtek szüleikkel, vagy a gyerek medencében a felnöttek mosták a lábukat. Sajnos minden évben megemlítem tíz emberből esetleg kettő három zuhanyozik vagy pontosabban csak bevizezi magát.

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.07-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 21.350,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 39.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 13.991,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
2-5 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, asztalitenisz, kártya- és társasjátékok használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.19-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX