Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Visszatérő vendégekként érkeztünk, és mint legutoljára, most is nagyon elégedettek voltunk. A szolgáltatásokat és az ételt tudnám elsőként kiemelni. A szobák tiszták, elhelyezkedésük jók, talán csak az ágyat találtam kissé kényelmetlennek. A személyzet figyelmes, és hozzáértő. A medencék nagyon jól használhatóak. Összességében Mindenkinek bátran ajánlom.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több éven keresztül a Szállásvadásztól választottunk évente többször kirándulást. A szobánkban volt egy ventilátor ami igen beteg volt. Ami még talán említésre méltó, hogy pár hónapos babák a nagy kinti medencében fürödtek szüleikkel, vagy a gyerek medencében a felnöttek mosták a lábukat. Sajnos minden évben megemlítem tíz emberből esetleg kettő három zuhanyozik vagy pontosabban csak bevizezi magát.

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben helyezkedik el, a külső medencék tiszták, szépek, az ellátás bőséges,változatos volt az étkezésben. Nem okozott csalódást a hotel, szívesen ajánlom majd ismerőseimnek is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes kikapcsolódást nyújtó, pihentető környezetben töltöttük el ezt a pár napot-már visszatérő vendégként. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Az étkezés bőséges, változatos. A fürdőrészleg és a szobák is tiszták.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Jó helyen van, a szobák kényelmesek. A személyzet nagyon rendes, kedves, szolgálatkész. A nagy medence kiváló, a jakuzzi is remek. A gyógyvizet is ajánlom mindenkinek. A masszázs is kellemes felüdülést gyújt. A gyerekek szeretik a játszószobát. Még fodrász szalon is van. Az étkezés is nagyon jó és bőséges. Az egész család jól érezte magát.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Pozitívan értékelem a szálloda bőséges svédasztalos reggeli és 3 fogásos menüválasztásos vacsoráját és a személyzet kedvességét. Nagyon jól éreztük magunkat a wellness részlegen is és a gyermekünk is felhőtlenül pancsolt a gyermekmedencében és pezsgőfürdőben.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nem tetszett,hogy első este 7. 10-re elfogyott az összes ètel(6-8ig volt a vacsora)! ! ! Amikor szóltam akkor azt a választ kaptam,hogy nem tudnak màr mit hozni,mert minden elfogyott! Azt hittem ,hogy viccel a pincér,de mondta,hogy ő nem viccel,ennyi volt a vacsi! Nem volt ètkèszlet,mindenért külön szóltunk( villa,kès,pohár,szalvéta),mert különben maguktól eszükbe sem jutott!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Szép a szálloda, kényelmes, jó a wellness, kicsit kényelmetlen, hogy a hidegbe kell kimenni a melegvízhez, de hallottuk folyamatban van folyosó kiépítése. A gőz csak egyszer üzemelt. A szaunában túl közel vannak a padhoz a fűtőkövek. Nagyon jó, hogy folyamatosan bekapcsol a jacuzzi. Az étkezés jó volt és bőséges, 1-jén már a maradékokat kaptuk és kiszáradt kenyeret, kiflit.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában,nagyon jól éreztük magunkat
Jó volt a szilveszteri vacsora,a zenekar a műsor Mindent egybevéve
nagyon kellemesen töltöttűk szilvesztert Már visszatéró vendégek
vagyunk és ha tudunk még megyünk Szívesen ajánljuk másoknak is
akik szeretik a kényelmet. Gyógymedence kezelések szauna minden
együtt van

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Három éjszakát töltöttünk a hotelban. Mindennel meg voltunk elégedve, nagyon családias, nem tömegintézmény. A szobák és közösségi terek tiszták voltak, kényelmes volt az ágy. Jó meleg volt szinte takaró sem kellett. A svédasztalos reggeli és főétkezésre feltálalt ételek finomak voltak, a személyzet kedves volt, főleg a János nevű medencékért felelős beosztott.

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Rudolf
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX