Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 1.
Csodálatos 3 napot (sajnos csak 3 napot! )töltöttem el, a Hotel RUDOLFBAN! Először is köszönöm a személyzetnek, a kedves figyelmes kiszolgálást! Bőséges és finoman elkészitett ételek, és nem utolsó sorban a rend és tisztaság is kifogástalan volt! ( pl: minden kora reggel a medencéket takaritották és frissen feltöltötték a gyógyvizzel !

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
Segítőkész személyzet, finom, bőséges ételek.
Kellemetlen volt, hogy a napi takarítás abból állt, hogy kiöntötték a szemetes
kosarakat, de a felmosás elmaradt!
A medencéket csak 18 óráig lehetett igénybe venni!
Ajánlani fogom ismerőseimnek a hotelt!

2016. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. június 24.
Először voltunk a Hotel Rudof-ban, de nem utoljára, remek kis szálloda. Javaslataim: a WC-papír minőségén lehetne változtatni, a szobaasszonyok kérés nélkül is feltölthetnék a folyékony szappantartó tartalmát, az épület egyes részei már felújításra szorulnak (faszerkezetek állagmegóvása, lefestése, cseréje) Pont ottjártunkkor zuhant le az egyik 3.

Mobilról küldte. | 2016. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Nagyszerü ,kedves dolgozók,az ételek is szuperek.A wellness részleg is Jo,igaz kicsit lehetne nagyobb,ettöl függetlenül nagyon jól éreztük magunkat.A szálloda központi helyen van,így minden könnyen elérhetö gyalog is.

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. május 6.
Nem először és remélem hogy nem is utoljára voltam ebben a szállodában. Az hogy visszatérő vendég vagyok, cseppet sem meglepő. A kedvenc szállodám volt már akkor is mielőtt átépült volna. Pedig annak idején a wellness részlegnek még híre hamva se volt. A télen-nyáron üzemelő szabadtéri wellness részlegben a termál medencék kisebbek ugyan, de bennük eredeti gyógyvíz segíti a reumatikus betegségekből való gyógyulást.

2016. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. május 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy nagyon szuper hétvégét töltöttünk a hajduszoboszlói HOTEL RUDOLFBAN! ! ! Nagyon tetszett a szálloda, szép, kényelmes, tiszta! ! ! A személyzet nagyon kedves, főleg a recepciós lányok! ! ! Az ételek finomak, elegendőek. . A SÁRGABORSÓ levesük KIVÁLÓ! ! ! A hotel SZOBOSZLÓ SZÍVÉBEN van. . minden megtalálható a közelben. .

grevus TOP étteremértékelő
grevus TOP egyébhely értékelő
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 19.
Nagyon jól éreztük magunkat, jó helyen van ez a hotel. A wellness nagyon tetszett,/ kint és bent is / sok napozóágy teszi kényelmessé a pihenést! ! ! Nyugalom, kényelem, kikapcsolódás egy helyen. Kezelések helyben is vannak ha valaki igénybe szeretné venni, megteheti. A vacsora menüválasztékos egyszerű, de éhen nem marad senki. Sajnos a parkolásér fizetni kell!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 8.
Tetszett a recepciós hölgyek kedvessége,figyelmessége. A kezelések során jól esett Rajmund lelkiismeretes munkája, amellyel szinte új energiával töltött fel.
Kevésbé tetszett, hogy a reggeli az tavalyihoz képest szegényesebb volt.

2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 27.
Mindenkinek ajánlani tudom a Rudolf Hotelt. A személyzet figyelmes, kedves, minden kérést azonnal teljesít. Az ételek változatosak, bőségesek minden igényt kielégítenek-életem legfinomabb sárgaborsó levesét ott ettem. A masszőrök keze aranyat ér. Felfrissülve, megfiatalodva jöttem haza. A víz minősége tökéletes. Örülök ,hogy ott tölthettem néhány napot.
2016. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. március 26.
A szálloda elhelyezkedése nagyon jó, az árak elfogadhatóak,de sajnos a személyzet hiába kedves mosolygós ha nem tud megfelelő tájékoztatást adni a vendégnek. Legyen az a gyógykezelésekkel kapcsolatban vagy a strandra menetellel kapcsolatos kedvezményekről vagy a csomagárakról.

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Rudolf
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX