Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Mint ahogyan az értékelésben pontoztam általánosságban jó a véleményem a szállodáról. Megfelelő volt az elhelyezés, étkezés és a személyzet hozzáállása. Mivel szilvesztert töltöttünk a szállodában ezért nem csak a szállóról hanem a szórakoztatásról is véleményt írok. Sajnos ezt utóbbi nem egészen sőt egyáltalán nem nyerte meg a tetszésemet.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A szálloda könnyen megközelíthető, csendes helyen van. A személyzet kedves és segítőkész, a szoba jól felszerelt. Az étel kellő mennyiségű és nagyon finom. a wellnesről nincs mit véleményezzek, nem vettük igénybe. Ami negatívum, bár inkább csak észrevétel:a fürdőbe elkéne egy szönyeg, v kádkilépő illetve egy felmosó.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Kellemes 4-napot töltöttünk a Rudolf Hotelben. A szolgáltatások kiválóak, viszont az nem volt jó hogy a vacsora nem volt svédasztalos. A személyzet kedves szolgálatkész,máskor is visszatérünk ide.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Ide többet nem jövünk, de nem is ajánljuk ismerőseinknek sem. Így az ár is kicsit túlzott volt.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 4.
Az étkezésen kívül mindennel elégedettek voltunk. A személyzet figyelmes volt és segítőkész. A szobák tiszták voltak. A falak vékonyak, sokszor hallottuk mi történik a másik szobában. :)
A reggeli választéka nagyon szegényes volt. A vacsorát egy menüsorból kellett kiválasztani. Próbáltak különleges ételeket kínálni, ami nem mindig jön be egy egyszerű embernek vagy egy gyerekes családnak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Nagyon megvoltunk elégedve mindennel .Főleg a kedves személyzettel, a tisztasággal, az udvarias kiszolgálással.Legfőképpen a sok finom és bőséges kajával. Csak ajánlani tudom, aki pihenni szeretne az látogason a Hotel Rudolf szállodába, megéri.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Lift javítása az utolsó napra esett, kétszer kellett felmászni a 3. emeletre. Az éttermen keresztüli bejutás lehetőségét nem jelezték, pedig az esőben jó lett volna így kijutni az autóhoz.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Több éve járunk ide, mivel nagyon elégedettek vagyunk. A hotel medencéje tökéletes csendes kikapcsolódást nyújt. Az étterem nagyon ízletesen főz, a tisztaságán (asztalterítők konkrétan) viszont lehetne javítani. Egészében nagyra értékelem a személyzet kedvességét, szolgálatkésségét, mellyel kellemessé teszik a vendégek ottartózkodását.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 1.
Csodálatos 3 napot (sajnos csak 3 napot! )töltöttem el, a Hotel RUDOLFBAN! Először is köszönöm a személyzetnek, a kedves figyelmes kiszolgálást! Bőséges és finoman elkészitett ételek, és nem utolsó sorban a rend és tisztaság is kifogástalan volt! ( pl: minden kora reggel a medencéket takaritották és frissen feltöltötték a gyógyvizzel !

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. június 30.
Segítőkész személyzet, finom, bőséges ételek.
Kellemetlen volt, hogy a napi takarítás abból állt, hogy kiöntötték a szemetes
kosarakat, de a felmosás elmaradt!
A medencéket csak 18 óráig lehetett igénybe venni!
Ajánlani fogom ismerőseimnek a hotelt!

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.12-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX