Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pihenni érkeztünk a hajdúszoboszlói Rudolf Hotelbe és ez a vágyunk 100 % -ig teljesült. A helyi fürdőbe is el szerettünk volna menni, de erre nem került sor, mert a szállodában is megkaptuk mindazt amire vágytunk. Ezen kívül rendezett, tiszta szobák, bőséges, változatos ételek és kedves, segítőkész dolgozók tették szebbé szabadságunk utolsó napjait.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretném megköszönni a Rudolf szálloda dolgozóinak fáradhatatlan munkájukat.Nagyon jól éreztem magamat ebben a pár napban.Az étel nagyon ízletes volt./akár reggel és este/.Legközelebb biztosan Önöknél szállok meg,ha Hajdúszoboszló lesz a nyaralási irány.Tisztelettel egy középkorú hölgy.Gizella

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hosszú húsvéti hétvégét töltötünk el párommal a hotelben,személyzet nagyon kedves,azonnali segítőkész volt az étel nagyon finom volt,és bőséges,választékos.Amit hiányoltam,kellene egy külön sz.gép+monitor a földszinti helyiségbe.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel első alkalommal szerettünk volna a kisfiúnk nélkül wellnessezni, utólag kiderült, hogy remek döntés volt ez a hotel. A személyzet (recepció, étterem, masszázs) minden esetben rendkívül kedves, segítőkész volt. A wellness részleggel elégedettek voltak, rugalmas volt a hotel a zárás utáni jaccuzzi foglalásom felvetésekor is, nagyon jó volt a privát fürdő.

Értékelt: 2017. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében teljesen remek kis hotel,mindent megkaptunk ahogyan az le volt írva,annyi negatívum esetleg hogy nyikorgó volt, az ágy a szobánkban,meg kicsi a wellness részleg,de kellemes volt minden.Még vissza nézünk!:)

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Kellemes meglepetés volt számomra,hogy a Rudolf Hotel távol a város zajától kitűnően alkalmas kiszakadás a zsongó nagyvárosok mókuskerekéből. Megérkezve a szálloda esztétikus külseje fogadott! A recepcióhoz érve a szálloda munkatársai barátságosan fogadtak és készségesen álltak rendelkezésünkre! Az étteremben kîtűnő volt a kiszolgálás az ételek finomak és bőségesek voltak!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Már több alkalommal jártam a Hotel Rudolfban, mindennel meg vagyok elégedve. Kedves személyzet, tökéletes kiszolgálás, bőséges és finom reggeli és vacsora. A szoba tágas volt. A szállodában lévő jakuzzi és a gyógymedence is szolgálta kényelmünket. Örömmel visszatérek máskor is, és szívesen ajánlom barátaimnak, ismerőseimnek.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Minden nagyszerű volt. Az érkezéstől a hazautazásig. Kedves kiszolgálás.jó ételek, kényelmes szobák. Kiváló wellnes részleg.. Minden egyhelyen, így ki sem kell mozdulni,ha nem akarunk.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
"2016 szilveszterét töltöttük a hotelban immár harmadik alkalommal. voltnk itt. Nagyon jól éreztük magunkat . A szálloda. a személyzet az ellátás mind nagyon jó volt. a fürdő részleg is nagyon jó,igaz,hogy a kinti medencét szabadtéren keresztül lehet megközelíteni,de annyi idő alatt nem lehet
megfázni azért van a fürdő köpeny.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Minden elég jó volt. Az ellátás, a szoba, az ételek minősége. Egyedül a szilveszteri műsor,az nagyon gyenge volt! Az a szintetizátoros fiú nagyon gyenge volt! ha nem lett volna az a fiatal énekes pár akkor unalomba fulladt volna az egész Szilveszter!
Azon kívül a többi szolgáltatás elfogadható volt.

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.12-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX