Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 4.
"2016 szilveszterét töltöttük a hotelban immár harmadik alkalommal. voltnk itt. Nagyon jól éreztük magunkat . A szálloda. a személyzet az ellátás mind nagyon jó volt. a fürdő részleg is nagyon jó,igaz,hogy a kinti medencét szabadtéren keresztül lehet megközelíteni,de annyi idő alatt nem lehet
megfázni azért van a fürdő köpeny.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Minden elég jó volt. Az ellátás, a szoba, az ételek minősége. Egyedül a szilveszteri műsor,az nagyon gyenge volt! Az a szintetizátoros fiú nagyon gyenge volt! ha nem lett volna az a fiatal énekes pár akkor unalomba fulladt volna az egész Szilveszter!
Azon kívül a többi szolgáltatás elfogadható volt.

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 3.
Mint ahogyan az értékelésben pontoztam általánosságban jó a véleményem a szállodáról. Megfelelő volt az elhelyezés, étkezés és a személyzet hozzáállása. Mivel szilvesztert töltöttünk a szállodában ezért nem csak a szállóról hanem a szórakoztatásról is véleményt írok. Sajnos ezt utóbbi nem egészen sőt egyáltalán nem nyerte meg a tetszésemet.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 27.
A szálloda könnyen megközelíthető, csendes helyen van. A személyzet kedves és segítőkész, a szoba jól felszerelt. Az étel kellő mennyiségű és nagyon finom. a wellnesről nincs mit véleményezzek, nem vettük igénybe. Ami negatívum, bár inkább csak észrevétel:a fürdőbe elkéne egy szönyeg, v kádkilépő illetve egy felmosó.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 25.
Kellemes 4-napot töltöttünk a Rudolf Hotelben. A szolgáltatások kiválóak, viszont az nem volt jó hogy a vacsora nem volt svédasztalos. A személyzet kedves szolgálatkész,máskor is visszatérünk ide.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Ide többet nem jövünk, de nem is ajánljuk ismerőseinknek sem. Így az ár is kicsit túlzott volt.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 4.
Az étkezésen kívül mindennel elégedettek voltunk. A személyzet figyelmes volt és segítőkész. A szobák tiszták voltak. A falak vékonyak, sokszor hallottuk mi történik a másik szobában. :)
A reggeli választéka nagyon szegényes volt. A vacsorát egy menüsorból kellett kiválasztani. Próbáltak különleges ételeket kínálni, ami nem mindig jön be egy egyszerű embernek vagy egy gyerekes családnak.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 9.
Nagyon megvoltunk elégedve mindennel .Főleg a kedves személyzettel, a tisztasággal, az udvarias kiszolgálással.Legfőképpen a sok finom és bőséges kajával. Csak ajánlani tudom, aki pihenni szeretne az látogason a Hotel Rudolf szállodába, megéri.

2016. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 7.
Lift javítása az utolsó napra esett, kétszer kellett felmászni a 3. emeletre. Az éttermen keresztüli bejutás lehetőségét nem jelezték, pedig az esőben jó lett volna így kijutni az autóhoz.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 25.
Több éve járunk ide, mivel nagyon elégedettek vagyunk. A hotel medencéje tökéletes csendes kikapcsolódást nyújt. Az étterem nagyon ízletesen főz, a tisztaságán (asztalterítők konkrétan) viszont lehetne javítani. Egészében nagyra értékelem a személyzet kedvességét, szolgálatkésségét, mellyel kellemessé teszik a vendégek ottartózkodását.

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Rudolf
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX