Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

12. helyezett a 292 hajdúszoboszlói szállás közül
22. helyezett Észak Alföldön - 659 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szép környezetben helyezkedik el, a külső medencék tiszták, szépek, az ellátás bőséges,változatos volt az étkezésben. Nem okozott csalódást a hotel, szívesen ajánlom majd ismerőseimnek is.

2018. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Teljes kikapcsolódást nyújtó, pihentető környezetben töltöttük el ezt a pár napot-már visszatérő vendégként. A személyzet kedves, barátságos, segítőkész. Az étkezés bőséges, változatos. A fürdőrészleg és a szobák is tiszták.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. július 14.
Jó helyen van, a szobák kényelmesek. A személyzet nagyon rendes, kedves, szolgálatkész. A nagy medence kiváló, a jakuzzi is remek. A gyógyvizet is ajánlom mindenkinek. A masszázs is kellemes felüdülést gyújt. A gyerekek szeretik a játszószobát. Még fodrász szalon is van. Az étkezés is nagyon jó és bőséges. Az egész család jól érezte magát.

2018. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 29.
Pozitívan értékelem a szálloda bőséges svédasztalos reggeli és 3 fogásos menüválasztásos vacsoráját és a személyzet kedvességét. Nagyon jól éreztük magunkat a wellness részlegen is és a gyermekünk is felhőtlenül pancsolt a gyermekmedencében és pezsgőfürdőben.

2018. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ami nem tetszett,hogy első este 7. 10-re elfogyott az összes ètel(6-8ig volt a vacsora)! ! ! Amikor szóltam akkor azt a választ kaptam,hogy nem tudnak màr mit hozni,mert minden elfogyott! Azt hittem ,hogy viccel a pincér,de mondta,hogy ő nem viccel,ennyi volt a vacsi! Nem volt ètkèszlet,mindenért külön szóltunk( villa,kès,pohár,szalvéta),mert különben maguktól eszükbe sem jutott!

2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 4.
Szép a szálloda, kényelmes, jó a wellness, kicsit kényelmetlen, hogy a hidegbe kell kimenni a melegvízhez, de hallottuk folyamatban van folyosó kiépítése. A gőz csak egyszer üzemelt. A szaunában túl közel vannak a padhoz a fűtőkövek. Nagyon jó, hogy folyamatosan bekapcsol a jacuzzi. Az étkezés jó volt és bőséges, 1-jén már a maradékokat kaptuk és kiszáradt kenyeret, kiflit.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
3 éjszakát töltöttünk a szállodában,nagyon jól éreztük magunkat
Jó volt a szilveszteri vacsora,a zenekar a műsor Mindent egybevéve
nagyon kellemesen töltöttűk szilvesztert Már visszatéró vendégek
vagyunk és ha tudunk még megyünk Szívesen ajánljuk másoknak is
akik szeretik a kényelmet. Gyógymedence kezelések szauna minden
együtt van

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Három éjszakát töltöttünk a hotelban. Mindennel meg voltunk elégedve, nagyon családias, nem tömegintézmény. A szobák és közösségi terek tiszták voltak, kényelmes volt az ágy. Jó meleg volt szinte takaró sem kellett. A svédasztalos reggeli és főétkezésre feltálalt ételek finomak voltak, a személyzet kedves volt, főleg a János nevű medencékért felelős beosztott.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Először jártunk a hajdúszoboszlói Rudolf Hotelben. Az Internetről néztük ki a lehetőséget: félpanzió, Wellness-használat, kedvező ár. Nem csalódtunk, nagyszerűen éreztük magunkat. Kellemes kikapcsolódás volt ez a pár nap: finom ételek, udvarias kiszolgálás. Jacuzzi, gőzfürdő, szauna, két termál medence. Legközelebb is ide jövünk és másoknak is ajánlani fogjuk

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
4 éjszaka -5 napot töltöttünk el a Rudolfban augusztus közepén , gyerekek nélkül. Pihenni akartunk, sikerült! A Hotel személyzet nagyszerű, kedvesek és segítőkészek. A hotel wellness részlege elegendő ( bár biztos lehetne nagyobb a jakuzzi, a medence. . . , mindig el fértünk ) Egyedül az ágy nem volt 100%, nem egyforma magas volt a két ágyé, ill.

Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hotel Rudolf
2-4 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, wellness-részleg használattal, masszázzsal, köntös és törölköző használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.28-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.12.12-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.300 - 22.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázs ággyal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.22-ig
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 37.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.500 - 40.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.11.21-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.500 - 52.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
6 nap/5 éjszaka 11.360 - 16.173,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.12.20-ig
Laci Betyár Fogadó
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Hőforrás
4 nap/3 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi programokkal, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.28-ig
Hotel Rudolf
Akár 1 éjszaka 9.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig

Szállodák Hajdúszoboszlón
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló
A Park Hotel Ambrózia Hajdúszoboszló legcsaládiasabb szállodája, konyhával felszerelt...
Silver Hotel Hajdúszoboszló
Újévi feltöltődés (min. 2 éj)
Aqua Palace családi napok (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX