Hotel Rudolf Hajdúszoboszló ★★★

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló
4200 Hajdúszoboszló, Mátyás Király sétány 23.

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló a térképen

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló értékelése:

10. helyezett a 288 hajdúszoboszlói szállás közül
20. helyezett Észak Alföldön - 650 szállás közül

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló - vélemények, kritkikák

Hotel Rudolf Hajdúszoboszló vélemények

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. november 6.
Először jártunk a hajdúszoboszlói Rudolf Hotelben. Az Internetről néztük ki a lehetőséget: félpanzió, Wellness-használat, kedvező ár. Nem csalódtunk, nagyszerűen éreztük magunkat. Kellemes kikapcsolódás volt ez a pár nap: finom ételek, udvarias kiszolgálás. Jacuzzi, gőzfürdő, szauna, két termál medence. Legközelebb is ide jövünk és másoknak is ajánlani fogjuk

2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 16.
4 éjszaka -5 napot töltöttünk el a Rudolfban augusztus közepén , gyerekek nélkül. Pihenni akartunk, sikerült! A Hotel személyzet nagyszerű, kedvesek és segítőkészek. A hotel wellness részlege elegendő ( bár biztos lehetne nagyobb a jakuzzi, a medence. . . , mindig el fértünk ) Egyedül az ágy nem volt 100%, nem egyforma magas volt a két ágyé, ill.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Pihenni érkeztünk a hajdúszoboszlói Rudolf Hotelbe és ez a vágyunk 100 % -ig teljesült. A helyi fürdőbe is el szerettünk volna menni, de erre nem került sor, mert a szállodában is megkaptuk mindazt amire vágytunk. Ezen kívül rendezett, tiszta szobák, bőséges, változatos ételek és kedves, segítőkész dolgozók tették szebbé szabadságunk utolsó napjait.

2017. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szeretném megköszönni a Rudolf szálloda dolgozóinak fáradhatatlan munkájukat.Nagyon jól éreztem magamat ebben a pár napban.Az étel nagyon ízletes volt./akár reggel és este/.Legközelebb biztosan Önöknél szállok meg,ha Hajdúszoboszló lesz a nyaralási irány.Tisztelettel egy középkorú hölgy.Gizella

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes hosszú húsvéti hétvégét töltötünk el párommal a hotelben,személyzet nagyon kedves,azonnali segítőkész volt az étel nagyon finom volt,és bőséges,választékos.Amit hiányoltam,kellene egy külön sz.gép+monitor a földszinti helyiségbe.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
A feleségemmel első alkalommal szerettünk volna a kisfiúnk nélkül wellnessezni, utólag kiderült, hogy remek döntés volt ez a hotel. A személyzet (recepció, étterem, masszázs) minden esetben rendkívül kedves, segítőkész volt. A wellness részleggel elégedettek voltak, rugalmas volt a hotel a zárás utáni jaccuzzi foglalásom felvetésekor is, nagyon jó volt a privát fürdő.

Értékelt: 2017. február 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Összességében teljesen remek kis hotel,mindent megkaptunk ahogyan az le volt írva,annyi negatívum esetleg hogy nyikorgó volt, az ágy a szobánkban,meg kicsi a wellness részleg,de kellemes volt minden.Még vissza nézünk!:)

2017. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Kellemes meglepetés volt számomra,hogy a Rudolf Hotel távol a város zajától kitűnően alkalmas kiszakadás a zsongó nagyvárosok mókuskerekéből. Megérkezve a szálloda esztétikus külseje fogadott! A recepcióhoz érve a szálloda munkatársai barátságosan fogadtak és készségesen álltak rendelkezésünkre! Az étteremben kîtűnő volt a kiszolgálás az ételek finomak és bőségesek voltak!

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 20.
Már több alkalommal jártam a Hotel Rudolfban, mindennel meg vagyok elégedve. Kedves személyzet, tökéletes kiszolgálás, bőséges és finom reggeli és vacsora. A szoba tágas volt. A szállodában lévő jakuzzi és a gyógymedence is szolgálta kényelmünket. Örömmel visszatérek máskor is, és szívesen ajánlom barátaimnak, ismerőseimnek.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 15.
Minden nagyszerű volt. Az érkezéstől a hazautazásig. Kedves kiszolgálás.jó ételek, kényelmes szobák. Kiváló wellnes részleg.. Minden egyhelyen, így ki sem kell mozdulni,ha nem akarunk.

Hotel Rudolf
3-4 éjszaka 13.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsoraesttel, délutánonként kávéval, teával és karácsonyi desszertekkel, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.23. - 2019.12.27.
Hotel Rudolf
4 nap/3 éjszaka 8.690,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyógy-masszázzsal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.20-ig
Villa Toscana
Érvényes: 2020.08.24-ig
Silver Hotel
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 46.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness szolgáltatásokkal, bowling kedvezménnyel, wellness-masszázs kedvezménnyel, fürdőköpeny, hajszárító és széf használattal, internettel
Érvényes: 2021.01.31-ig
Hotel Járja
4 nap/3 éjszaka 10.510,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással. wellness-részleg és fitneszterem használattal, ünnepi ebéddel, parkolással
2019.12.21. - 2019.12.27.
Hunguest Hotel Béke
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanzióval, wellness részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Hunguest Hotel Aqua-Sol
3 nap/2 éjszaka 18.000 - 100.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, internettel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Hunguest Hotel Apollo
3 nap/2 éjszaka 14.000 - 72.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internettel
Hotel Aurum
2 nap/1 éjszaka 12.287 - 13.712,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fogadó itallal, korlátlan wellness és termál részleg használattal, szállodai köntös bekészítéssel
Érvényes: 2020.01.03-ig
Laci Betyár Fogadó
4 nap/3 éjszaka 7.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.09.25.
Hotel Hőforrás
6 nap/5 éjszaka 8.240,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes fürdőkezeléssel, wellness-részleg használattal, szabadidős játékokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Hotel Rudolf
1 éjszaka 10.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.27. - 2020.01.05.

Szállodák Hajdúszoboszlón és környékén
Erdőspuszta Club Hotel Debrecen
Hotel Atlantis Medical Wellness & Conference Hajdúszoboszló
Hotel Divinus Debrecen
Szilveszter (min. 2 éj)
Wellness napok az Atlantisban (min. 2 éj)
Romantikus lazítás (min. 2 éj)

HajdúszoboszlóX