Hotel Európa Fit Hévíz ★★★★

Hotel Európa Fit Hévíz
Hotel Európa Fit HévízHotel Európa Fit Hévíz
Hotel Európa Fit HévízHotel Európa Fit Hévíz

A Hotel Európa Fit legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Fit Hévíz - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Európa Fit Hévíz - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig
Palace Hotel Hévíz - Pezsgő tavasz Hévízen
Pezsgő tavasz Hévízen
2024.06.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Európa Fit Hévíz vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. február 26.a párjával járt itt
3 éjszakát töltöttünk itt a férjemmel. Összességében nem volt rossz, de nem is mennénk vissza. Családi apartszobában voltunk, ami nagyobb, mint a standard szoba, de még itt is alig lehet elférni, mert elég rossz a szoba elrendezése. Fürdőszobai bekészítés és vízmelegítő csak ehhez a szobához járt, kisebb kategóriájúhoz nem.
Hotel Európa Fit Hévíz - SzobákHotel Európa Fit Hévíz - SzobákHotel Európa Fit Hévíz - SzobákHotel Európa Fit Hévíz - Szobák
Átlagos 2014. november 26.a párjával járt itt
Sokszor nézegettük már a hévízi szállodákat, mert ott még nem jártunk, pedig sokan ajánlották. Most végre rászántuk magunkat, hogy kipróbáljuk az egyik szállodát a sok közül. Sok jót hallottam az Europa Fit-ről, ezért nagy várakozással indultunk el Hévízre. Az első meglepetés akkor ért, amikor közölték, hogy előre kell fizetni.
Átlagos 2014. november 17.a párjával járt itt
2014 novemberében töltöttünk el a párommal két éjszakát ebben a Hotelben. Kicsit késve érkeztünk meg az első este és a recepció feletti bárban már masszívan buliztak a Német ajkú vendégek ami eléggé felhallatszott még a távolabb lévő apartman részlegbe is ahol a szállásunk volt. A szoba tiszta és igényesen berendezett de szerintem cigi szag volt.
Átlagos 2014. október 13.a párjával járt itt
Az ellátás színvonalához képest túl soknak találtuk az árat. Úgy éreztük többször is, hogy a takarékossági szempontok kerültek előtérbe. A szobában felbontott ásványvíz fogadott. A reggelinél a gyümölcslé nagyon gyenge minőségű volt, és az automata sem működött rendesen.
Kiváló 2014. szeptember 16.a párjával járt itt
Csak a legjobbakat tudom mondani erről a szállodáról, le a kalappal, minden maximális volt. Tökéletesen jól éreztük magunkat, minden hibátlan volt. Az épület fekvése, elhelyezkedése csendes környezetben, de mégis közel a központhoz. A szoba szép volt és tiszta, az étel választék bőséges, a minősége kifogástalan, a személyzet nagyon udvarias, segítőkész és kedves.
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2014. szeptember 13.a párjával járt itt
Már korábban megnéztük a szálloda honlapját, de kicsit drágának találtuk ezért nem jártunk ott eddig. Most szerencsénk volt és egy játékon nyertük a 2 éjszakás ajándék utalványt, így megtapasztalhattuk az ár-étrékarány jogosságát. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel.
Hotel Európa Fit Hévíz - Medence/kert
Átlagos 2014. augusztus 29.a párjával járt itt
Mi voltunk két alkalommal, de az utolsó alkalommal, úgy döntöttünk,hogy többé nem megyünk! A recepcios hölgy /egyik karja beteg volt/ elég udvariatlan volt amikor leadtam a kártyát! Ki van fizetve? - kérdezte barátságtalan hangnemben! Jobban hangzott volna pl. : a számla rendezve és egy kis mosoly! Persze, mondtamm a férjem reggeli után rendezte!
Kiváló 2014. július 30.gyerekekkel járt itt
Mindenkinek ajánlom a szállodát. Ilyen színvonalú ételkínálatot és ízvilágot eddig Magyarországon még nem találtunk a családommal. A személyzet nagyon kedves (kivéve 1 úszómestert). Maximális kikapcsolódásra, pihenésre van lehetőség a szálloda területén. Bármikor visszamennénk, bármennyi időre.
Hotel Európa Fit Hévíz - Medence/kert
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. július 29.családjával járt itt
Már nagyon sokszor nyaraltunk ebben a hotelben. Szeretjük, mert tiszta, kényelmes, a konyha pontosabban az ételkínálat országos, de nemzetközi szinten is kimagasló. Idén is apartmanszobát kértünk, a 2. Emeletre kaptuk. Nagyon picike az az egy szem lift, épphogy befér a babakocsi. A szoba cigiszagú-a tilalom ellenere az elozo vendeg biztos bent dohányzott.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. július 15.gyerekekkel járt itt
A szállodában két éjszakát töltöttünk, mindennel maximálisan meg voltunk elégedve, igazi 4* superior szálloda:
-szép az épület, gyönyörű az étterem és közösségi terek
-nagyszerű a wellness részleg: több medence is van, teljesen felújított szauna részleggel
-finom ételek
-gyermekanimáció, stb.
szívesen visszamennénk.
Hotel Európa Fit Hévíz a térképen
8380 HévízJókai u. 3.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 3400 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár