Hotel Európa Fit Hévíz ★★★★

Hotel Európa Fit Hévíz
Hotel Európa Fit HévízHotel Európa Fit Hévíz
Hotel Európa Fit HévízHotel Európa Fit Hévíz

A Hotel Európa Fit legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Fit Hévíz - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Európa Fit Hévíz - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Palace Hotel Hévíz - Nyári szünidei akció
Nyári szünidei akció
2024.12.30-ig
Palace Hotel Hévíz
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Európa Fit Hévíz vélemények

Kiváló 2016. december 28.gyerekekkel járt itt
harmadik alkalommal voltunk karácsonykor a hotelban, mindíg szinvonalas volt, de most csak a legnagyobb elismeréssel szólhatunk. A tisztaságról, a dolgozók udvariasságáról szólni sem kell! ! A konyháról egy pár gondolat: fantasztikus,kreatív, bőséges, változatos, csodálatos ízvilág, rengeteg ételkülönlegesség! ! ! ! !
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 29.barátokkal járt itt
Tudom, relatív, h messzi. . . Az étkezés volt, ami már túlságosan is bőség zavara. . . :)
Már az előételekkel jól lakunk. Nincs mindenből sok választék, de a desszertből igen ! Minden friss, és hazai közeli területekről származik. A kinti medencék közül az egyik eléggé eldugott helyre esett a mi szobánktól, ami a 2 emeletes résznél volt.
Kiváló 2016. augusztus 12.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a szálloda, kedvesek a szobalányok, az úszómesterek ! Az éttermi ellátás kifogástalan, a felszolgálók barátságosak,és udvariasak voltak hozzánk !
Kiváló 2016. július 31.gyerekekkel járt itt
Központi elhelyezkedésű, jól megközelíthető, mélygarázzsal rendelkező szálloda. A személyzet messze átlagon felüli, rendkívül udvarias, segítőkész, barátságos. Hihetetlenül jó azt érezni, hogy ennyire minden és mindenki a vendégért van, ilyet eddig nem tapasztaltam. A szobák tágasak, tiszták, komfortosak.
Kiváló 2016. július 17.a párjával járt itt
Ez volt 25- 30 éves turista-élményeim első szállodája ahol minden stimmelt,az éttermi ellátás kifogástalan és bőséges, az épület pedig tiszta volt. Az ott-tartózkodás nem okozott semmilyen allergiás panaszt, tünetet. A szálloda építészeti és épületgépészeti felépítése, megkonstruálása logikus, jól megtervezett ,profi volt.
Kiváló 2016. május 13.a párjával járt itt
Több nyereményjátékon már részt vettem, és egy olyanon is ahol ebbe a szállodába lehetett egy 2fős wellness hétvégét nyerni. Életem első ilyen nyereménye volt. Izgatottan vártuk. Eszméletlen meleg volt aznap, tipikus nyári nap amikor alig várja az ember hogy célba érjen.
Kiváló 2016. május 10.gyerekekkel járt itt
2015. Karácsonyán a családommal voltam a szállodában. A fogadtatás majd az esti pezsgős karácsonyi köszöntés -emlékezetes marad. Szenteste az apartmanunkba az asztalon volt a meglepetés ajándék. Unokám nem győzte elmesélni a másik nagyinak,hogy milyen jó itt. Csodálatos hangulat,fürdés,forralt bor, pezsgő , na és főleg nagyon finom ételek.
Kiváló 2016. május 10.barátokkal járt itt
Több évtizede járunk ide és még mindig nem unjuk. Miért? Mert a hotel személyzetének profizmusa mindig lenyügöz Minket. Kifogástalan szobák mindig megujuló felszereltséggel, legutóbb a fürdőszoba modernizálódott. Kitünő wellness részleg minden korosztálynak, azzal a plusszal, hogy az idösebbeknek elkülönített rész szolgálja a pihenésüket.
2016. május 4.a párjával járt itt
Gyönyörűséges nagy lakosztályban volt részünk egy csodálatos hétvégét eltölteni. A lakosztály tiszta és igényes volt. Az erkélyünk a medencékre nézett. A beltéri medencéket nem nagyon használtuk,de a kintieket,annál többet. A reggeli,és vacsora svédasztalos volt,imádtunk ott enni.
Kiváló 2016. május 3.családjával járt itt
Rendkívül színvonalas családbarát szálloda kiváló wellness részleggel. A reggeli és a vacsora egyaránt bőséges, az ételek ízletesek. A szálloda által nyújtott sokszínű szolgáltatások között a család minden tagja megtalálta a korának és az ízlésének megfelelőt. A legpozitívabb belföldi szálláshely élményünk az elmúlt pár év során.
Hotel Európa Fit Hévíz a térképen
8380 HévízJókai u. 3.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 3400 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár