Hotel Európa Fit Hévíz ★★★★

Hotel Európa Fit Hévíz
Hotel Európa Fit HévízHotel Európa Fit Hévíz
Hotel Európa Fit HévízHotel Európa Fit Hévíz

A Hotel Európa Fit legnépszerűbb csomagjai

Hotel Európa Fit Hévíz - Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés
Hotel Európa Fit Hévíz - Napi ár félpanzióval (min. 1 éj)
Napi ár félpanzióval
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Hotel Európa Fit Hévíz vélemények

Kiváló 2013. július 31.családjával járt itt
Őszi szünetben jártunk itt 10 éves gyermekünkkel, aki nagyon élvezte az animátorok nyújtotta foglalkozásokat. Máig emlegetjük a töklámpással történő átvonulást a parkon és körben a gyógyfürdő körül. Örök élmény marad! Szeretnék egyszer nyáron is eljutni ide, hogy a kinti medencéket is kipróbálhassuk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2013. július 11.gyerekekkel járt itt
Tavaly abban a szerencsében volt részem,hogy egy újság nyereményjátékán ide nyertem egy hétvégét. Kiemelten hangsúlyoznám a szálloda segítőkész hozzáállását,hogy mivel 2013. május 31-ig lehetett volna csak az ajándékutalványt,kérésemre meghosszabbították június végéig,hogy gyermekünket az iskola végeztével magunkkal vihessük.
Kiváló 2013. június 6.gyerekekkel járt itt
Évek óta itt töltjük a karácsonyt. Csak pozitív benyomásom van a szállodáról. A Wellnes részlet lehetne nagyobb, de mivel nem zsúfolt, ezért nem zavaró. A felnőtt és a gyerek programok is szórakoztatóak. Az animátorok sokat foglalkoznak a gyerekekkel, nem csak vigyáznak rájuk. A konyha valami hihetetlenül jó, a választék mesés.
Kiváló 2013. május 22.gyerekekkel járt itt
2012 nyarán jártunk itt, családommal együtt. Maximálisan megvoltunk elégedve a szállással,a konyhával. Tökéletes pihenést nyújtott a wellness részleg is ahol szinte az egész napunkat töltöttük. A környezet csodálatos, a szobák tiszták. A medencék minden igényt kielégítenek. 3 wellnesst töltöttünk egymást követő évben. Egyszerüen tökéletes! ! ! !
Hotel Európa Fit Hévíz - Külső képHotel Európa Fit Hévíz - Külső képHotel Európa Fit Hévíz - SzobákHotel Európa Fit Hévíz - Medence/kertHotel Európa Fit Hévíz - WellnessHotel Európa Fit Hévíz - EgyébHotel Európa Fit Hévíz - EgyébHotel Európa Fit Hévíz - KörnyékHotel Európa Fit Hévíz - WellnessHotel Európa Fit Hévíz - EgyébHotel Európa Fit Hévíz - Környék
Kiváló 2013. május 12.gyerekekkel járt itt
A családommal töltöttünk el három csodálatos napot ebben a kitűnő szállodában. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve,kitűnő a konyhájuk,a wellness részleg hatalmas és nagyon jó. Különösen a fiunk élvezte a "pancsolást", különösen a kinti medencében. A szoba rendezett és tiszta volt, a személyzet pedig nagyon kedves.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márFelfedező - 37 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Családi nyaralásunkat már 10 éve itt töltjük. Mint törzsvendégek elmondhatom, hogy kiváló a hely. Itt tökéletesen ki tudja magát pihenni az ember. Az apartmanszoba olyan, mint egy kis lakás, minden kényelmet kielégít. Igényes ágynemű, komfortos, széles ágy. Itt mindenre gondol a személyzet, ásványvíz-bekészítés, gyerkőcnek esti mese.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Párommal töltöttünk el három csodás napot ebben a szállodában. Mindennel maximálisan meg voltunk elégedve,kitűnő a konyhájuk,wellness részleg hatalmas és nagyon jó. A szobák rendezettek és tiszták,személyzet kedves. Tehát minden téren fantasztikusak. Mindenkinek ajánlani tudom,szerintem nem fognak csalódni. Nem utolsó sorban maga Hévíz is gyönyörű.
Kiváló 2013. április 23.egyedül járt itt
Nagyon sok szállodában voltam már de ilyen csodálatos élményben még nem volt részem,minden téren csillagos 5-ős. Az eltöltött három éj kevés volt a szálloda minden számomra kedvező szolgáltatását igénybe venni. Az egészslgcentrum maga a csoda és a személyzet nagyon kedves. A gasztronomia nagyon sok oldalú és különleges. A szobák nagyok és nagyon kényelmesek.
Kiváló 2013. április 23.a párjával járt itt
Több alkalommal jártunk itt. Nagyon tetszett. A személyzet udvarias, szolgálatkész. Tisztaság és kényelem a szálloda egész területén. Az étkezések lebonyolítása és az ételkínálat is fergeteges volt. A fakultatív programok szervezése is kitűnő volt. A legigényesebb utazóknak is csak ajánlani tudom. A szobák nagyon szépek.
Kiváló 2013. április 15.a párjával járt itt
A szálloda, mint szinte mindegyik nagyon közel van a tófürdőhöz. Én leginkább az ételkínálattal voltam megelégedve, a svédasztal választéka hatalmas. A szállodai szoba nagyon szép volt, kényelmes. A személyzet udvarias. Mivel nyáron voltunk a küléri medencét is kipróbáltuk, nagyon kellemes időtöltés, a medence parton koktélt ittunk.
Hotel Európa Fit Hévíz a térképen
8380 HévízJókai u. 3.
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • élménymedence • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • gyerekmedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Parkolás az utcán, nem őrzött: 3400 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Mélygarázs, kamerával felügyelt: 3700 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • bár