Bécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg
Bécsikapu Étterem KőszegBécsikapu Étterem Kőszeg

Bécsikapu Étterem Kőszeg bemutatkozása

Éttermünk Kőszegen a középkori belvárosban, a Jurisics Vár bejárata mellett található. Étlapunkon a hagyományos ételek mellett hal-és vadételeket, vegetáriánus fogásokat, friss salátákat, gyermekmenüket is megtalálhat a betérő kedves vendég. Közkedveltek kétszemélyes tálaink: Forintos Mátyás tál és Jurisics Miklós lakomája.

Kőkert Pihenőház K?szeg - Napi árak
Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Bécsikapu Étterem Kőszeg vélemények

Kiváló 2013. június 9.a párjával járt itt
A kőszegi Bécsikapu étterem az egyik kedvenc éttermem. Közvetlenül a vár mellett található és hangulatában a középkort idézi. Nagyon kelemes a környezet, a vendéget régi használati tárgyak, fegyvereként használt eszközök veszik körül. A pincérek ruházata is a régmúltat idézi. Az étterem belső és külső részből áll.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - Belső
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 45 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2019. október 28.a párjával járt itt
Túra után érkeztünk, és éhesek voltunk. Szállásadónk a Várkör Panzió adta a helyet vacsora, és a reggeli elfogyasztására. Kicsit már hűvös volt, ezért beinvitált bennünket egy kedves felszolgáló hölgy. Középkori hangulat fogadott, szépen berendezett étterem résszel.
2092
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2092 feltöltött kép
2017. szeptember 12.barátokkal járt itt
Egy túra után tértünk be ide ebédelni barátunkkal. A hely középkori hangulatot áraszt, így a pincérek ruhái is. Az étlap széles választékot tükröz. Az ételeink finomak voltak és bőségesek az adagok. Ami nem tökéletes az a kiszolgálás sebessége. Mindenre sokat kellett várni. A húsleveshez erős paprikát kértünk, 3-szor mire odaért. Ezt pedig automatikusan is együtt ki lehetne hozni. Az árak kicsit magasak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2015. szeptember 2.a párjával járt itt
Egy ebédre ugrottunk be a feleségemmel, ezelőtt soha nem voltunk még itt, pedig csak pár km-re lakunk Kőszegtől. A személyzet kedves volt, a kiszolgálás sebessége is megfelelő volt, nem kellett túl sokat várni. A leves amit ettem (fokhagymakrém leves), jó volt, bár ettől lehet klasszisokkal ízletesebben is megcsinálni, de sokkal rosszabbul is.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2015. augusztus 11.családjával járt itt
2015. Július 15. egy ebédre tértünk be a családommal. Maga a környezett ahol ettünk / a teraszon / az nagyon tetszett. A falakat középkori fegyverk díszitették. A felszolgálók is középkori ruhákban voltak öltözve. Kézséggel álltak rendelkezésünkre és udvariasan felszolgálták az italokat és ételeket. Az ételek ízletesek voltak.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - Külső képBécsikapu Étterem Kőszeg - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2015. január 4., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csoporttal voltunk ott. Előre szóltunk telefonon, így összetolták nekünk az asztalokat. A pincérek kedvesek voltak. Az ételek gusztusosak és finomak voltak, elég gyorsan hozták, pedig sokan, sokfélét ettünk. A pincér hölgy kicsit szétszórt volt, de elég volt egyszer figyelmeztetni a hiányra, máris pótolta. Az árak normális szinten voltak.
Átlagos 2019. augusztus 20.a párjával járt itt
Maga az étterem jó helyen van, hangulatos is, terasza is van. Mi a nagy meleg miatt beültünk az étterembe. Csak ketten voltunk vendégek. Húslevest választottunk, lett volna idejük megmelegíteni, de hidegen kaptuk. A második fogás viszont finom volt. Szarvassült mártással, gombóccal. Kettős érzés van bennem, ezért választottam, hogy nem ajánlanám másoknak.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/ital
Átlagos 2019. július 26.gyerekekkel járt itt
Az étterem igazán jó helyen található a történelmi városközpontban. Két utcáról is van bejárata, hangulatos is és ezzel el is fogytak a jó tulajdonságai. A kiszolgáló személyzet sajnos nem állt a helyzet magaslatán. A legkellemetlenebb persze a felszolgált ételek minősége volt. Itt ettem életem legpocsékabb velős pirítósát.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - Étlap/itallapBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/italBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25826 feltöltött kép
Átlagos 2019. június 8.családjával járt itt
A Bécsikapu étteremnek erénye, hogy középkori hangulatot áraszt, végső soron fő vonzereje a dizájn. És emellett egyes ételek árai. Egyes ételek, mondom, mert van ami, minőséget, mennyiséget egyaránt tekintetbe véve kifejezetten jó vétel, s van, ami nagyon, de nagyon rossz. Nekünk sikerült a két végletbe belenyúlni.
Bécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - BelsőBécsikapu Étterem Kőszeg - Étel/ital
Átlagos 2018. május 26.családjával járt itt
Sok ideig tartott, míg észrevettek minket,
folyamatosan szolgálták ki a többi vendéget. Amikor végre sikerült ennünk, igencsak meglepődtünk:
elegendő és ízletes volt mindkét választott ételünk,
és nagy érdemük, hogy igencsak hamar végeztünk. Nem tetszett, hogy kutya is bejöhetett,
miközben észre sem vettek 1-2 vendéget.
Bécsikapu Étterem Kőszeg a térképen
9730 KőszegRajnis u. 5.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • reggelizési lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar