Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Kiváló 2015. július 13.barátokkal járt itt
2014 októberében jártunk itt először. Meseszép volt, visszavágytunk, így a múlt hét első 3 napját újra itt töltöttük. Gyönyörű táj, kényelmes szoba, kedves dolgozók, finom reggelik és vacsorák, szép környezetben elfogyasztva. Nyáron a teraszon vacsoráztunk. Két órával előbb érkeztünk, később indultunk haza, nem jelentett gondot. Ha tehetném, máris visszamennék. Csak ajánlani tudom!
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső kép
Kiváló 2014. június 5.családjával járt itt
Már többször voltunk a szállodában (legutóljára 2013 nyarán). Exkluziv környezet, jó konyha, kiváló kiszolgálás. A welness szolgáltatások remekek. Hibája, hogy programról nem gondoskodnak (alternatív lehetőséggént sok rangos szálló szervez (természetesen térítés ellenében) programot a vendégeinek. Kisgyerekkel én sem ajánlom.
Átlagos 2014. június 1.gyerekekkel járt itt
Évekig a kedvenc helyünk volt a Palotaszálló. A férjemmel évente kétszer-háromszor biztosan eltöltöttünk egy hosszú hétvégét. Kiváló a konyha, szépek a szobák, gyönyörű a környezet, színvonalas a wellness. 2 éve voltunk utoljára, akkor született a kislányunk. Most 2 év után először mentünk vissza, immár kisgyerekes családként.
Kiváló 2014. március 23.a párjával járt itt
A szálloda nagyon szép, csodálatos helyen van. Belülről is nagyon impozáns. Sajnos a vízesés nem működött, de a függőkert nagyon szépen kialakított. A személyzet udvarias, az ételek finomak voltak. A wellness részleg is nagyon tetszett. A szobánk Hámori tóra nézett, pazar panorámával.
Kiváló 2014. február 2.családjával járt itt
Nagyon szép szálloda és nagyon szép helyen van. Remek kaják (tuti hízókúra)szép nagyon jól felszerelt szobák kimagaslóan jó wellness részleg. Reggelinél és vacsoránál élő zene nem mindennapi élményt nyújt. Ami hiányzott az a szervezett programok és a személyes kapcsolat a recepció részéről.
Átlagos 2013. november 6.gyerekekkel járt itt
3 gyerekes család vagyunk, ajándékba kaptuk a 2 éjszakás lillafüredi tartózkodást, szóval ajándék lónak. . . Előrebocsátom, hogy tudom magamról, hogy extrásan igényes vagyok és vevőként/vendégként szeretem, ha érzem, hogy odafigyelnek rám. Lillafüred gyönyörű, nem tudom, ilyen természeti adottságokkal rendelkezik-e más magyarországi hely (biztos, csak én még nem voltam ott).
Gyenge 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
1. az étel rendszeresen sós volt, a választék igen közepes
2. a személyzet két alkalommal is kioktatott bennünket arról, hogy "aki nem kezdésre érkezik,az azt eheti meg, ami marad" - holott ez semmilyen tájékoztatóban nem szerepel és 4 csillagos magyar szállodában elképzelhetetlen. ( reggel 9 -kor és este 8 kor már nem mindig töltötték újra a tálakat)
Kiváló 2013. június 19.a párjával járt itt
Hát szinte elmondani nem lehet, hogy milyen csodálatos hely! ! Pazar a kiszolgálás, a szoba kényelmes,tiszta. A wellness egyszerűen fergeteges! Minden egy helyen, ki sem kell mozdulni, itt tényleg mindenki ki tudja magát pihenni! ! Az étterem,és a bár,! ! - változatos ételköltemények! !
Hotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Külső képHotel Palota Lillafüred - Belső
Kiváló 2013. május 3.a párjával járt itt
Két évvel ezelőtt töltöttünk itt néhány napot. Csodálatos fekvésű, gyönyörű panorámával rendelkező szálloda. A szoba kényelmes, tiszta, csendes. Az infrastruktúra minden igényt kielégítő. A kikapcsolódás, testedzés, fürdőzés lehetőségei kiválóak. Az étkezés változatos,az ételek ízletesek, bőséges kínálat és igényesség jellemzi. Nagyon jól éreztük itt magunkat. KÖSZÖNJÜK!
Kiváló 2024. március 24.barátokkal járt itt
2 éjszakát voltunk a szállodában a barátainkkal. A szobák kényelmesek, az ételek ízletesek, bőségesek és változatosak. Érdemes rész venni a szállodát bemutató vezetésen. Kisvasút, pisztrángos, libegő, cseppkő barlangok, aki nem csak wellnessezni szeretne.
Hotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - KörnyékHotel Palota Lillafüred - Környék