Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

Szörnyű 2018. január 31.a párjával járt itt
2017 decemberében jártunk a Palotaszállóban. A szállást már októberben lefoglaltam. Decemberben megérkeztünk- bár ne tettük volna. A szoba egy valódi hobbit lakosztály volt. De gondoltuk nem baj, mert hát a szobába nem szándékoztunk sok időt tölteni. Először fel se fogtuk a recepciós mondandóját- mely szerint felújítás van.
Szörnyű 2017. november 15.a párjával járt itt
Választásunk a sok jó értékelés alapján történt, mert még nem voltunk kastély szállodában…
Első benyomás… Festői környezetben, egy gyönyörű palota ! Impozáns közösségi terek, élőzene étkezéskor . És a pozitívumokról ,sajnos ENYI ! ! ! Az ár/érték arány ,nagyon ,nagyon rossz ! ! ! A szoba retentően pici ,egy kis lyuk .
Szörnyű 2016. január 29.a párjával járt itt
Nagy lelkesen indultunk meg a lillafüredi wellness hétvégére, a áhítatott Palota szállóba. Az előtér, a hall első látásra rendben volt, azonban a szobába belépve az első ami szemet szúrt az 5 db poloska a függönyön. Kellemetlenkedve bár, de eltávolítottuk a szobából a rovarokat.
Hotel Palota Lillafüred - Belső
Gyenge 2019. február 1.a párjával járt itt
Kisebb szobát kaptunk mint amit foglaltunk, ugyanazon áron. . . A foglalásban 43 m2- es szoba szerepelt, míg amit kaptunk alig volt 36m2. Az első szobánkat le kellett cserélni mert bűzlött, és nem segített rajta a szellőztetés. Így hogy ne indítsunk rosszul a szálláshelyen, kértem egy másikat ami tóra néző ráfizetve az árra.
Hotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - Belső
Gyenge 2018. január 15.a párjával járt itt
Sokkal többet vártunk a Palotaszállótól. Maga az épület és a környéke gyönyörű, de összesen ennyi pozitívumot tudok elmondani ott tartózkodásunkról. A wellness pihenésünk alatt épp felújítás alatt állt, ezért nem lehetett használni az úszómedencét, az egyik szaunát és a gőzt. Előre senki sem jelezte, hogy ilyen kényelmetlenségre készüljünk.
Gyenge 2017. október 28.a párjával járt itt
A hétvége elteltével a wellness részlegben a szolgáltatások is csökkentek, hétközben már nem ugyanazok voltak. Második nap jött egy nagyszámú külföldi csoport és velük volt tele valamennyi helyiség, a bár, az aula, a parkoló stb.
Gyenge 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás volt számunkra, 2 kisgyerekkel hosszabb időt a Palotában eltölteni kívánó családnak a hotel. Ez a hely felnőtteknek 2 éjszakára lehet kiváló az év bármely szakában, de a nyári szezonon kívül, gyerekekkel egy hétre nem az. A hotel környéke április elejéig halott, gyakorlatilag minden zárva, kisvasút, múzeum, presszó, de még a lángosos is.
Gyenge 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
1. az étel rendszeresen sós volt, a választék igen közepes
2. a személyzet két alkalommal is kioktatott bennünket arról, hogy "aki nem kezdésre érkezik,az azt eheti meg, ami marad" - holott ez semmilyen tájékoztatóban nem szerepel és 4 csillagos magyar szállodában elképzelhetetlen. ( reggel 9 -kor és este 8 kor már nem mindig töltötték újra a tálakat)
Átlagos 2020. október 16.a párjával járt itt
Többször jártunk már férjemmel a Hotel Palotában. Minden alkalommal nagyon jól éreztük magunka. Sajnos most a szobánkban igen kellemetlen szag fogadott . Csatorna szag ,igen erős légfrissítővel keveredve.Szellőztetés sem segített. Kértünk egy másik szobát. Itt már csak csatorna szag volt.
Átlagos 2020. július 14.a párjával járt itt
Megérkezéssünkor, egy nem túl kedves hölgy fogadott minket,aki azt sem kérdezte, hogy jártunk már ezen a helyen, semmilyen programot nem ajánlott, pedig még regisztrálnia sem kellet, mert ezt már mi előre megtettük, gyorsan elmondta merre van a szobánk , és kész.