Hotel Palota Lillafüred ★★★★

Hotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred
Hotel Palota LillafüredHotel Palota Lillafüred

Hotel Palota Lillafüred bemutatkozása

Magyarország harmadik legnagyobb városától, Miskolctól 10 km-re, a Bükk-hegység keleti részén, három hegy által körülvett festői völgyben található hazánk egyik legszebb klimatikus üdülőhelye, Lillafüred. Az 1927-30 között, eklektikus stílusban épített kastélyt függőkert és hatalmas park veszi körül.

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Palota Lillafüred vélemények

2014. január 18.üzleti partnerrel járt itt
Az hogy Magyarország egyik legszebb,legszínvonalasabb szállodája ezt azért egy kicsit túlzás kijelenteni, de végre nem szenved a Hunguest Hotel betegségben, hiszen nem egy szocreál épület lett felújítva. Bevallom az utóbbi időkben csalódtam a láncolatban, így nem foglaltattam szobát, hát ha nem tetszik.
Kiváló 2019. április 11.a párjával járt itt
Április elején töltöttünk itt 3 remek napot. A foglalás visszaigazolása rekord gyorsasággal történt, ahogy letettem a telefont, már jött is az e-mail, majd érkezés előtt welcome e-mail on- line bejelentkezési lehetőséggel. A szálloda a 30-as évekbeli állapotában tündököl, közösségi terei pompásak, a wellness részleg a nagy számú vendéghez képest is elég.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márNépszerű író - 153 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. július 1.a párjával járt itt
Kétszer jártam ebben a csodálatos környezetben elhelyezkedő szállodában, és azt hiszem nem utoljára. Figyelmes kiszolgálás, udvariasság jellemzi minden tekintetben. Az egyetlen amit nehezményeztem idén, húsvétkor telt háznál, rengeteg gyerekkel ennek megfelelően, nagyon zavaró volt hogy a meghatározott időpontokban feltüntetett "csendes wellness"-t, nemcsak a szülők nem tartották be, hanem a személyzet sem ellenőrizte.
Gyenge 2019. február 1.a párjával járt itt
Kisebb szobát kaptunk mint amit foglaltunk, ugyanazon áron. . . A foglalásban 43 m2- es szoba szerepelt, míg amit kaptunk alig volt 36m2. Az első szobánkat le kellett cserélni mert bűzlött, és nem segített rajta a szellőztetés. Így hogy ne indítsunk rosszul a szálláshelyen, kértem egy másikat ami tóra néző ráfizetve az árra.
Hotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - BelsőHotel Palota Lillafüred - Belső
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kiváló 2023. november 3.a párjával járt itt
Csodás ez az egész kastély! Jól sikerültek a modern felújítások megtartva ahol lehetett a korabeli részeket. A szoba jó méretű, gyönyörű kilátásunk volt a hegyre és a Zsófia kilátóra. A reggeli és a vacsora minden igényt kielégítő bőséges választékú. A wellness is nagyon szép, tiszta, minden elem működött.
Hotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - EgyébHotel Palota Lillafüred - Egyéb
Gyenge 2014. március 24.gyerekekkel járt itt
Nagy csalódás volt számunkra, 2 kisgyerekkel hosszabb időt a Palotában eltölteni kívánó családnak a hotel. Ez a hely felnőtteknek 2 éjszakára lehet kiváló az év bármely szakában, de a nyári szezonon kívül, gyerekekkel egy hétre nem az. A hotel környéke április elejéig halott, gyakorlatilag minden zárva, kisvasút, múzeum, presszó, de még a lángosos is.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2021. október 24.a párjával járt itt
4 éjszakát töltöttünk el a Hunguest Hotel Palotában Lillafüreden. Szereztünk nagyon és kevésbé jó élményeket is, ezeket szeretém most megosztani, elnézést, egy kicsit bőlére sikeredett. A táj és a környezet miatt mindenképpen megéri odautazni, mert egyszerűen mesés az egész.
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
A feleségemmel egy hétvégét töltöttünk itt. Olvastam a negatív véleményeket, de mindenkit megnyugtathatok, 2018. 11. 09. -11. 11 közötti ott tartózkodásunkkor minden rendben volt. Olvastam panaszt a fűtésre. Ki kell nyitni a radiátor csapját :) Az ételek, a kiszolgálás, a személyzet és a helyszín is fenomenális.
Hotel Palota Lillafüred - Környék
2016. május 4.a párjával járt itt
Már érkezésünkkor, belépve a recepciónál egy kicsit visszacsöppentünk a XX. század 30-as éveink boldog korszakába, de a formaságok elintézése után tovább lépve megállapíthatunk -a látva lapos tévéket-ez itt valójában a XXI. század. A szobánk hangulata is ilyen volt, a berendezés stílusa régi, de új köntösben és a kilátás is gyönyörű volt.
Kiváló 2015. szeptember 11.a párjával járt itt
Nagyon kellemes, szép a szálloda. Udvarias, segítőkész személyzet. A lefoglalt időpont első napján az utazás időpontját (így a végét is)- objektív okok miatt - 1 nappal csúsztatnunk kellett. Legnagyobb meglepetésünkre minden kommentár nélkül segítőkészen megoldották, s még az előzetesen elképzelt kilátással rendelkező szobát is biztosították.