Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
1. helyezett Észak Magyarországon - 780 étterem közül

Benevár Étterem Mátrafüred - vélemények, kritkikák

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Családunkban nagy eseményt ünnepeltünk februárban itt: 1 éves kislányom, 25 éves unokaöcsém és 50 éves bátyámat. Degeszre ettük magunkat a fincsi ételekkel, letáncoltuk a szuper zenére a felesleget. A pincérek pedig szorgoskodtak, határtalanul kedvesek voltak! A jelenlévő vendégek pedig akár egy család velünk ünnepelték a Boldog Szülinapot!
Veszprém
Csopak
Zirc

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vagy 20 év után újra betértünk a Benevár étterembe és biztosan állíthatom, hogy semmi nem változott. Ugyanazok a bútorok, ugyanazok az abroszok és étkészletek. Viszont nekem nagyon ízlett a Jókai bableves, vagy a sztrapacska, amit a Mátrában mindenhol ki szoktam próbálni. Extra szalonnapörccel rendeltem, jó forrón. Úgy is kaptam.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha nem javaslom senkinek, mosatlan tányérba kapott ételek. Még hasábburgonyát sem tudnak, agyonhasznált olajban főzve (nem sütve), ráadásnak fagyott volt amitől édes. A cigánypecsenyén mártás volt mint egy vadas ételen. Zöldségleves fás zöldségekkel, többnapos főzésű leves alap. Ehetetlenül keserű somlói, pocsék felszolgálás. Borzalom! ! ! ! ! !

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pincérek nagyon kedvesek, illedelmesek. Az ételt gyorsan kihozták, frissen, melegen és finom is volt. Nem drága hely, ajánlom másoknak is. A szarvas hús nem olyan volt mint amit legutóbb ettem, valamint a szósz eléggé kásás, ami sajnos elvett az íz élvezetéből. Nem került sokba kettőnk vacsorája és még jól is laktunk.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Újra megpróbáltuk. Már csak azért is, mert a párom rántott tonhalra éhezett, és a környéken sehol nincs az étlapon. A mostani alkalommal a sör hideg volt és friss. Az alkoholmentes megint nekem jutott. A levest hamar megkaptuk, a májgaluskáról nem tudott rosszat mondani a barátnőm, de a Jókai bablevesről meg kellett állapítanom, hogy nem olyan, mint volt.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata nagyon kellemes, minket visszavitt az időben 15-20 évet: a bútorok,a dekoráció,a pincérek öltözete, a szintetizátoros "élőzene", még az ételek is. Ez az érzés feledtette velünk a tényt, hogy az ételek minősége hagyott némi kívánnivalót maga után.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ittjártam. hu alapján választottuk az éttermet, igaz nem kapott valami jó értékelést, de a Feketerigót nagyon dícsérték és az nagy csalódás volt. Akinek nagy igénye és elvárása van ne válassza, de aki gyors, egyszerű, megfelelő minnőségű ételekkel is megelégszik bátran betérhet. Gyors, udvarias, kiszolgálás.
Budakeszi

1942 hasznos szavazat
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hazafelé indultunk mátrai hosszú hétvégénkről, amikor nagyobb baráti társasággal (3 autó) megálltunk Mátrafüreden ebédelni, mielőtt ismét a főváros felé vesszük az irányt. A szomszédos Grill Land nem igazán nyerte el a tetszésünket, így a Benevárnál próbálkoztunk.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Senkinek nem ajánlom! A mai vacsoránk minősíthetetlen volt. . . Soha életemben nem kaptam ennyire pocsék ételt vendéglátó helyen! ! ! Érdemes megnézni a "finom" parizsi bundát, és igen, ami fénylik az nem más,mint olaj (erősen használt formája). Minden tocsogott benne! A rántott sajt sütés közben szétfolyt, de nem gond, a tálra felkerült az is, az összetapadt rizs és a többi olajban szó szerint úszó étel mellé.

Bolya TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
Gyöngyösre és Mátraházára kirándultunk. Gyöngyösön ajánlották ezt az éttermet. Maga az étterem nagyon hangulatos. Most olvastam az előző véleményekben, hogy gyorsan kihozzák az ételeket, mi is így jártunk, szuper gyorsan megkaptuk. Vadragu levest rendeltem, ehhez képest kaptam egy mirelit zöldborsó levest hússal.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.01.
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 11.567,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2019.09.11.
3 nap/2 éjszaka 9.955,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással
2019.02.01. - 2019.05.30.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
4 nap/3 éjszaka 22.040,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.18. - 2019.04.22.
Imola Hotel Platán
3 nap/2 éjszaka 20.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részeg és fitnesz terem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.12.20.
Csillag Apartman
3 nap/2 éjszaka 5.500 - 8.250,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.01. - 2019.10.31.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.05. - 2019.07.15.
Öreg Malom Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Hotel Aqua Eger
3 nap/2 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, fürdőszobai és ásványvíz bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.04.18.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Borozós hétvége (min. 2 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Benevár Étterem MátrafüredX