Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
2. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

Benevár Étterem Mátrafüred - vélemények, kritkikák

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely lenne ha nem lenne udvariatlan a pincér. A teríték koszós volt de még időben észrevette a tanuló pincér. Pepsi nem volt hideg és szénsav sem volt benne, gondoltam kérek egy másikat ÉS kértem hogy hideget szeretnék ha lehet (ugyan olyat kaptam)
A fűszertartó magáért beszél (lásd fotó) de a pincér szerint nincs vele semmibaj ez ilyen

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
A Diana panzió lakóinak 10% kedvezményt biztosít a Benevár Étteremben. Ez kiegyenlíti a Feketerigó és a Benevár közti különbséget az árszínvonalukban. 11:30 körül már megindul a rendelések felvétele. A menük és az á la carte ételek is bőségesek, ízletesek. Az férőhelyek szá,a elég nagy ahhoz, hogy egy 20 fős csoport mellet nég jó asztalt találjanak az alkalmi vendégek.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Anyák napja alkalmából a hugommal elvittük édesanyánkat a Benevár étterembe. Nem gondoltuk hogy telt ház lesz, de csak jöttek és jöttek a vendégek. . . még jó hogy volt asztal foglalásunk. A kiszolgálás gyors volt és meglepő módon az ételek is hamar elénk kerültek. Frissensülteket kértünk, és frissen is kaptuk.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Családunkban nagy eseményt ünnepeltünk februárban itt: 1 éves kislányom, 25 éves unokaöcsém és 50 éves bátyámat. Degeszre ettük magunkat a fincsi ételekkel, letáncoltuk a szuper zenére a felesleget. A pincérek pedig szorgoskodtak, határtalanul kedvesek voltak! A jelenlévő vendégek pedig akár egy család velünk ünnepelték a Boldog Szülinapot!
Veszprém
Zirc

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vagy 20 év után újra betértünk a Benevár étterembe és biztosan állíthatom, hogy semmi nem változott. Ugyanazok a bútorok, ugyanazok az abroszok és étkészletek. Viszont nekem nagyon ízlett a Jókai bableves, vagy a sztrapacska, amit a Mátrában mindenhol ki szoktam próbálni. Extra szalonnapörccel rendeltem, jó forrón. Úgy is kaptam.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha nem javaslom senkinek, mosatlan tányérba kapott ételek. Még hasábburgonyát sem tudnak, agyonhasznált olajban főzve (nem sütve), ráadásnak fagyott volt amitől édes. A cigánypecsenyén mártás volt mint egy vadas ételen. Zöldségleves fás zöldségekkel, többnapos főzésű leves alap. Ehetetlenül keserű somlói, pocsék felszolgálás. Borzalom! ! ! ! ! !

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pincérek nagyon kedvesek, illedelmesek. Az ételt gyorsan kihozták, frissen, melegen és finom is volt. Nem drága hely, ajánlom másoknak is. A szarvas hús nem olyan volt mint amit legutóbb ettem, valamint a szósz eléggé kásás, ami sajnos elvett az íz élvezetéből. Nem került sokba kettőnk vacsorája és még jól is laktunk.

Tom180 TOP étteremértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Újra megpróbáltuk. Már csak azért is, mert a párom rántott tonhalra éhezett, és a környéken sehol nincs az étlapon. A mostani alkalommal a sör hideg volt és friss. Az alkoholmentes megint nekem jutott. A levest hamar megkaptuk, a májgaluskáról nem tudott rosszat mondani a barátnőm, de a Jókai bablevesről meg kellett állapítanom, hogy nem olyan, mint volt.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata nagyon kellemes, minket visszavitt az időben 15-20 évet: a bútorok,a dekoráció,a pincérek öltözete, a szintetizátoros "élőzene", még az ételek is. Ez az érzés feledtette velünk a tényt, hogy az ételek minősége hagyott némi kívánnivalót maga után.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 23. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ittjártam. hu alapján választottuk az éttermet, igaz nem kapott valami jó értékelést, de a Feketerigót nagyon dícsérték és az nagy csalódás volt. Akinek nagy igénye és elvárása van ne válassza, de aki gyors, egyszerű, megfelelő minnőségű ételekkel is megelégszik bátran betérhet. Gyors, udvarias, kiszolgálás.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 13.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.19.
Villa Park Panzió
2019.08.25. - 2020.08.25.
Hotel Narád & Park
Mátraszentimre
2 nap/1 éjszaka 14.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2010.01.02. - 2019.12.28.
2019.08.26. - 2020.03.31.
Gabriella Vendégház
2019.08.29. - 2020.08.25.
Hotel Aqua Eger
4 nap/3 éjszaka 27.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, előszilveszteri vacsorával, szilveszteri gálavacsorával és party-val, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Hócza Vendégház
2019.08.25. - 2020.08.25.
Násfa Boutique Hotel
Feldebrő
3 nap/2 éjszaka 12.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és medence használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.09.29.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel
2015.10.29. - 2019.09.30.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel, vár belépővel
2019.05.01. - 2019.10.30.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Hotel Villa Völgy Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX