Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 13 mátrafüredi étterem közül
46. helyezett Észak Magyarországon - 871 étterem közül

Benevár Étterem Mátrafüred - vélemények, kritkikák

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
Néhányszor voltunk már itt, mindig finomakat eszünk. Vasárnap délben sokszor teli van az étterem, de ez nem csoda, hisz finoman főznek, jó a kiszolgálás, a környék is jó. Sokan látogatnak erre Mátrafüred miatt, betérnek egy kirándulás után vagy eljönnek a családdal ebédelni, vacsorázni egy jót. Kinti, benti része egyaránt szép, hangulatos.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely lenne ha nem lenne udvariatlan a pincér. A teríték koszós volt de még időben észrevette a tanuló pincér. Pepsi nem volt hideg és szénsav sem volt benne, gondoltam kérek egy másikat ÉS kértem hogy hideget szeretnék ha lehet (ugyan olyat kaptam)
A fűszertartó magáért beszél (lásd fotó) de a pincér szerint nincs vele semmibaj ez ilyen

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
A Diana panzió lakóinak 10% kedvezményt biztosít a Benevár Étteremben. Ez kiegyenlíti a Feketerigó és a Benevár közti különbséget az árszínvonalukban. 11:30 körül már megindul a rendelések felvétele. A menük és az á la carte ételek is bőségesek, ízletesek. Az férőhelyek szá,a elég nagy ahhoz, hogy egy 20 fős csoport mellet nég jó asztalt találjanak az alkalmi vendégek.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Anyák napja alkalmából a hugommal elvittük édesanyánkat a Benevár étterembe. Nem gondoltuk hogy telt ház lesz, de csak jöttek és jöttek a vendégek. . . még jó hogy volt asztal foglalásunk. A kiszolgálás gyors volt és meglepő módon az ételek is hamar elénk kerültek. Frissensülteket kértünk, és frissen is kaptuk.

2016. februárban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 11.
Családunkban nagy eseményt ünnepeltünk februárban itt: 1 éves kislányom, 25 éves unokaöcsém és 50 éves bátyámat. Degeszre ettük magunkat a fincsi ételekkel, letáncoltuk a szuper zenére a felesleget. A pincérek pedig szorgoskodtak, határtalanul kedvesek voltak! A jelenlévő vendégek pedig akár egy család velünk ünnepelték a Boldog Szülinapot!
Veszprém
Zirc

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 1. - 2 látogató hasznosnak vélte
Vagy 20 év után újra betértünk a Benevár étterembe és biztosan állíthatom, hogy semmi nem változott. Ugyanazok a bútorok, ugyanazok az abroszok és étkészletek. Viszont nekem nagyon ízlett a Jókai bableves, vagy a sztrapacska, amit a Mátrában mindenhol ki szoktam próbálni. Extra szalonnapörccel rendeltem, jó forrón. Úgy is kaptam.

2016. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 16. - 1 látogató hasznosnak vélte
Soha nem javaslom senkinek, mosatlan tányérba kapott ételek. Még hasábburgonyát sem tudnak, agyonhasznált olajban főzve (nem sütve), ráadásnak fagyott volt amitől édes. A cigánypecsenyén mártás volt mint egy vadas ételen. Zöldségleves fás zöldségekkel, többnapos főzésű leves alap. Ehetetlenül keserű somlói, pocsék felszolgálás. Borzalom! ! ! ! ! !

2016. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A pincérek nagyon kedvesek, illedelmesek. Az ételt gyorsan kihozták, frissen, melegen és finom is volt. Nem drága hely, ajánlom másoknak is. A szarvas hús nem olyan volt mint amit legutóbb ettem, valamint a szósz eléggé kásás, ami sajnos elvett az íz élvezetéből. Nem került sokba kettőnk vacsorája és még jól is laktunk.

Tom180 TOP étteremértékelő
2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 3 látogató hasznosnak vélte
Újra megpróbáltuk. Már csak azért is, mert a párom rántott tonhalra éhezett, és a környéken sehol nincs az étlapon. A mostani alkalommal a sör hideg volt és friss. Az alkoholmentes megint nekem jutott. A levest hamar megkaptuk, a májgaluskáról nem tudott rosszat mondani a barátnőm, de a Jókai bablevesről meg kellett állapítanom, hogy nem olyan, mint volt.

Mobilról küldte. | 2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
A hely hangulata nagyon kellemes, minket visszavitt az időben 15-20 évet: a bútorok,a dekoráció,a pincérek öltözete, a szintetizátoros "élőzene", még az ételek is. Ez az érzés feledtette velünk a tényt, hogy az ételek minősége hagyott némi kívánnivalót maga után.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.500 - 38.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2018.04.17. - 2020.12.20.
Vár Camping
Sirok
2020.04.10. - 2020.10.31.
Csilike Apartman
2020.07.01. - 2020.10.10.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.995 - 17.595,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2020.01.02.
Hegyi Panzió
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/éj ártól: választható ellátással
2019.10.10. - 2020.05.31.
Kristály Apartman
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hajnal Hotel
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 12.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, napi egy kancsó lúgosított vízzel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.03. - 2020.05.31.
Imola Hostel
2020.11.20. - 2019.11.20.
Erika Vendégház
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Széchenyi Apartman
2019.11.20. - 2020.02.01.

Szállodák Mátrafüred környékén
Erzsébet Park Hotel Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Hotel Villa Völgy Mátrafüred
Kedvezményes pihenés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
Egyedi ajánlatkérés
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Benevár Étterem MátrafüredX