Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
1. helyezett Észak Magyarországon - 780 étterem közül

Benevár Étterem Mátrafüred - vélemények, kritkikák

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Szinte telt ház volt,de azért találtunk asztalt. Elég gyorsan ki is szolgáltak bennünket. Egy kellemes,egyszerű vasárnapi ebédet tudtunk elfogyasztani- megelégedésünkre. A pincér udvarias és barátságos volt. Az ételek melegek, az adagok elegendőek. A tisztaság egy kicsit hagyott kívánnivalót. Ez talán betudható annak,hogy a sok vendég miatt nem nagyon értek rá tiszta abrosz rakni.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor a Mátrában túrázunk, mi mindig betérünk ide. Visszajáró vendégek vagyunk. Udvarias a kiszolgálás, az ételek finomak. Nem túl nagy a választék és ne várja az ember, hogy Michelin-csillagos a színvonal, viszont az árak is barátságosak. A tulajdonos helyében kicsit javítanék az ételek minőségén, a tálalás színvonalán.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető, a közelben lehet parkolni is. Nyáron kint is lehet helyet foglalni. A kiszolgálás udvarias, az ételek nagyon finomak, és gyorsan fel is szolgálják azokat! A vizesblokk is konfortos!
Ár/érték arányban kiváló! Ha tehetem évente többszöri s betérek!
Ajánlom mindenkinek.

freszter TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 3.
Az étterem hangulatával, berendezésével régi korokat idéz, tágas terekkel és egy gyönyörű cserépkályhával. A kiszolgálás rendkívül udvarias, az ár-érték arány kiváló, a tisztaság kifogástalan. A vadas igazi - sok helyen már ismeretlen - zsemlegombóccal készül! Van babaetető szék és elég hely családok számára. Nekem a Pacsirtában leírt étterem jutott eszembe a helyről.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, főidényben, teltháznál, ősszel-télen is. Mindig nagyon udvarias és gyors a kiszolgálás. A berendezés kicsit eklektikus, de rendezett, tiszta; a teríték, a tálalás egyszerű és praktikus - bár a mellékhelyiséget már egy kicsit modernizálhatnák. Különösen a teraszt szeretjük, a kisterem kicsit zsúfolt.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Családias hangulat, kedves kiszolgálás, finom házias ízek. Nagyon jól éreztük magunkat ismét. Elég gyakran megfordulunk itt, és mindig elégedetten távozunk, jól lakottan. A terasz hangulata, szépsége magával ragad mindig. Kirándulás után ideális hely, hogy megtömjük a hasunkat kicsit, és a végén elfogyasszuk a jól megérdemelt somlóinkat.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
Néhányszor voltunk már itt, mindig finomakat eszünk. Vasárnap délben sokszor teli van az étterem, de ez nem csoda, hisz finoman főznek, jó a kiszolgálás, a környék is jó. Sokan látogatnak erre Mátrafüred miatt, betérnek egy kirándulás után vagy eljönnek a családdal ebédelni, vacsorázni egy jót. Kinti, benti része egyaránt szép, hangulatos.

2016. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos hely lenne ha nem lenne udvariatlan a pincér. A teríték koszós volt de még időben észrevette a tanuló pincér. Pepsi nem volt hideg és szénsav sem volt benne, gondoltam kérek egy másikat ÉS kértem hogy hideget szeretnék ha lehet (ugyan olyat kaptam)
A fűszertartó magáért beszél (lásd fotó) de a pincér szerint nincs vele semmibaj ez ilyen

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 13.
A Diana panzió lakóinak 10% kedvezményt biztosít a Benevár Étteremben. Ez kiegyenlíti a Feketerigó és a Benevár közti különbséget az árszínvonalukban. 11:30 körül már megindul a rendelések felvétele. A menük és az á la carte ételek is bőségesek, ízletesek. Az férőhelyek szá,a elég nagy ahhoz, hogy egy 20 fős csoport mellet nég jó asztalt találjanak az alkalmi vendégek.

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Anyák napja alkalmából a hugommal elvittük édesanyánkat a Benevár étterembe. Nem gondoltuk hogy telt ház lesz, de csak jöttek és jöttek a vendégek. . . még jó hogy volt asztal foglalásunk. A kiszolgálás gyors volt és meglepő módon az ételek is hamar elénk kerültek. Frissensülteket kértünk, és frissen is kaptuk.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.01.
Imola Hostel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Park Hotel Táltos
Felsőtárkány
4 nap/3 éjszaka 6.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, biliárd használattal, parkolással
2016.09.01. - 2019.12.21.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Galya Vendégház
Galyatető
3 nap/2 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Öreg Malom Apartman
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Napraforgó Vendégház
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Várlak Vendégház
Salgóbánya
2 nap/1 éjszaka 3.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.27. - 2019.12.13.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 18.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással
2019.08.15. - 2019.08.20.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Gábor Vendégház
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.03.01. - 2020.02.19.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Borozós hétvége (min. 2 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Benevár Étterem MátrafüredX