Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
2. helyezett Észak Magyarországon - 822 étterem közül

Benevár Étterem Mátrafüred - vélemények, kritkikák

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2017. májusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. június 28. - 2 látogató hasznosnak vélte
A gyermeknapot mindig Mátrafüreden töltjük, illetve az év során többször megfordulunk a sástói kalandparkban is. Ilyenkor vacsorázni a Benevár étterembe térünk be. Ár/érték arányban nagyon jó, kedves kiszolgálás, tiszta környezet, finom ízek, bőséges választék, nagy adag ételek, jól esik hallgatni vacsora közben a vidám élőzenét.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6.
Elég sűrűn keressük fel az éttermet. Szinte mindig telt ház van főleg hétvégeken, de a pincérek segítenek asztalt keríteni.Mindig tiszta környezet, udvarias kiszolgálás és nem utolsó sorban nagyon finom friss ízletes ételek.Házias megbízható ízek. Ár /érték aránya is teljesen megfelelő. Csak ajánlani tudom mindenkinek

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mátrafüreden járva, igyekszünk a Benevárban elfogyasztani az ebédet. Mindig teltház fogad bennünket. Az étterem jó belső kialakítása miatt sikerül azért egy szabad asztalt találni. A pincérek kedvesek,készségesek. A megrendelt ételre több mint háromnegyed órát kellett várni. A pincér hozzáállása viszont nagyon korrekt volt.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 25.
Szinte telt ház volt,de azért találtunk asztalt. Elég gyorsan ki is szolgáltak bennünket. Egy kellemes,egyszerű vasárnapi ebédet tudtunk elfogyasztani- megelégedésünkre. A pincér udvarias és barátságos volt. Az ételek melegek, az adagok elegendőek. A tisztaság egy kicsit hagyott kívánnivalót. Ez talán betudható annak,hogy a sok vendég miatt nem nagyon értek rá tiszta abrosz rakni.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mikor a Mátrában túrázunk, mi mindig betérünk ide. Visszajáró vendégek vagyunk. Udvarias a kiszolgálás, az ételek finomak. Nem túl nagy a választék és ne várja az ember, hogy Michelin-csillagos a színvonal, viszont az árak is barátságosak. A tulajdonos helyében kicsit javítanék az ételek minőségén, a tálalás színvonalán.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Könnyen megközelíthető, a közelben lehet parkolni is. Nyáron kint is lehet helyet foglalni. A kiszolgálás udvarias, az ételek nagyon finomak, és gyorsan fel is szolgálják azokat! A vizesblokk is konfortos!
Ár/érték arányban kiváló! Ha tehetem évente többszöri s betérek!
Ajánlom mindenkinek.

freszter TOP egyébhely értékelő
2017. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. február 3.
Az étterem hangulatával, berendezésével régi korokat idéz, tágas terekkel és egy gyönyörű cserépkályhával. A kiszolgálás rendkívül udvarias, az ár-érték arány kiváló, a tisztaság kifogástalan. A vadas igazi - sok helyen már ismeretlen - zsemlegombóccal készül! Van babaetető szék és elég hely családok számára. Nekem a Pacsirtában leírt étterem jutott eszembe a helyről.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Többször jártunk már itt, főidényben, teltháznál, ősszel-télen is. Mindig nagyon udvarias és gyors a kiszolgálás. A berendezés kicsit eklektikus, de rendezett, tiszta; a teríték, a tálalás egyszerű és praktikus - bár a mellékhelyiséget már egy kicsit modernizálhatnák. Különösen a teraszt szeretjük, a kisterem kicsit zsúfolt.

2016. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 17.
Családias hangulat, kedves kiszolgálás, finom házias ízek. Nagyon jól éreztük magunkat ismét. Elég gyakran megfordulunk itt, és mindig elégedetten távozunk, jól lakottan. A terasz hangulata, szépsége magával ragad mindig. Kirándulás után ideális hely, hogy megtömjük a hasunkat kicsit, és a végén elfogyasszuk a jól megérdemelt somlóinkat.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8.
Néhányszor voltunk már itt, mindig finomakat eszünk. Vasárnap délben sokszor teli van az étterem, de ez nem csoda, hisz finoman főznek, jó a kiszolgálás, a környék is jó. Sokan látogatnak erre Mátrafüred miatt, betérnek egy kirándulás után vagy eljönnek a családdal ebédelni, vacsorázni egy jót. Kinti, benti része egyaránt szép, hangulatos.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
4 nap/3 éjszaka 8.167,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, svéd masszázzsal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.09.01. - 2019.12.20.
Gabriella Vendégház
2019.08.29. - 2020.08.25.
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel, vár belépővel
2019.05.01. - 2019.10.30.
Hímer Termál Panzió
Mezőkövesd
6 nap/5 éjszaka 7.335,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással,kedvezményes fürdőbelépővel, parkolással
2019.09.01. - 2019.09.30.
Erika Vendégház
2019.09.01. - 2020.08.25.
Bükk Panzió
2019.08.25. - 2020.08.25.
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 12.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.01. - 2019.12.22.
Sweet-Life Wellnes Apartman
Egerszalók
3 nap/2 éjszaka 32.245,- Ft/család/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, töklámpás készítéssel, bográcsozási és nyársalási lehetőséggel, gyermekek részére játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.23. - 2019.11.03.
Bükkös Vendégház
2019.08.25. - 2020.01.06.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Hotel Villa Völgy Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX