Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
1. helyezett Észak Magyarországon - 780 étterem közül

Benevár Étterem Mátrafüred - vélemények, kritkikák

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
A neten tájékozódtunk az éttermekről, a Benevár éttermet az úticélunkhoz való közelsége és az - előszezon ellenére - bőséges választék, valamint a kedvező árak miatt választottuk. A telefonon kapott nagyon barátságos hangvételű tájékoztatás után bizakodva kerestük fel az éttermet, és bizony, kincset találtunk.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
A " Benevár étterem " történetem van vele kapcsolatban. Annak idején most már több mint 26 éve Mátraházán voltunk nászúton, akkor bukkantunk rá erre az étteremre. Már akkor is vonzó volt a kínálat és elérhető árakon szolgálták fel az ételeket. Szerintem ez most is elmondható, de itt jegyeznék meg valamit Akik akkor 1986-ban kiszolgáltak azok az emberek ma is ott dolgoznak !

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Július végén Mátrafüreden nyaraltunk a férjemmel és a kisfiammal. Első estén a Benevár étteremben vacsoráztunk, amit már az interneten kinéztem, mert szép kártya elfogadó hely. Benevár-tálat rendeltünk. A vacsora bőséges és nagyon ízletes volt, a kiszolgálás gyors, udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-6 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.12.19. - 2019.12.19.
Szent István Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.998,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, éttermi kedvezménnyel, szabadidős játékokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2019.05.31.
Lipicai Ifjúsági Szálló
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.04.21. - 2019.10.31.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Tavaszi felfrissülés (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár nyugdíjasok részére (min. 2 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX