Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

rigop TOP fotófeltöltő
2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősömmel a Mátráházán szálltunk meg, majd az egyik nap elindultunk éttermet keresni. A Benevár mellett álltunk meg, mert jól nézett ki kívülről. A pincér felvette a rendelést, majd az egész éttermet elkezdték az esti lagzihoz átrendezni. Kihozták az ételt, nekifogtunk az ebédnek, majd kb csak a széket nem húzták ki alólunk, hogy siessünk már.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 29.
Ár érték arány kiváló. Személyzet első osztályú.Már több mint 30 éve!
Figyelmes mindenre kiterjedő a személyzet figyelme.Nagyon jó családi rendezvények megrendezésében.Többször volt alkalmam nagyobb társasággal itt vendégeskedni, mindig a legnagyobb megelégedésünkre. Csak ajánlani tudom minden ide utazónak és helybélinek.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebbe az étterembe valamikor/kb 10 évvel ez elótt/ évente több napon keresztül rendszeresen ebédeltünk. Szerintem a legjobb étterem a Mátrában. Most visszatértünk és nagyon vártunk a régi
varázslatos hangulatot, Aki akkor felszolgáltak, ma is itt dolgoznak, ősz hajuk ellenére mosolyuk, kedvességük, figyelmességük mit sem változott.Próbáld ki!

2014. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. április 5. - 3 látogató hasznosnak vélte
A neten tájékozódtunk az éttermekről, a Benevár éttermet az úticélunkhoz való közelsége és az - előszezon ellenére - bőséges választék, valamint a kedvező árak miatt választottuk. A telefonon kapott nagyon barátságos hangvételű tájékoztatás után bizakodva kerestük fel az éttermet, és bizony, kincset találtunk.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2014. január 3. - 3 látogató hasznosnak vélte
A " Benevár étterem " történetem van vele kapcsolatban. Annak idején most már több mint 26 éve Mátraházán voltunk nászúton, akkor bukkantunk rá erre az étteremre. Már akkor is vonzó volt a kínálat és elérhető árakon szolgálták fel az ételeket. Szerintem ez most is elmondható, de itt jegyeznék meg valamit Akik akkor 1986-ban kiszolgáltak azok az emberek ma is ott dolgoznak !

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 23. - 5 látogató hasznosnak vélte
Július végén Mátrafüreden nyaraltunk a férjemmel és a kisfiammal. Első estén a Benevár étteremben vacsoráztunk, amit már az interneten kinéztem, mert szép kártya elfogadó hely. Benevár-tálat rendeltünk. A vacsora bőséges és nagyon ízletes volt, a kiszolgálás gyors, udvarias.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Bükk Panzió
Szilvásvárad
Piramis Fürdő és Üdülőpark
Demjén
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.12.20.
Agria Vintage Apartman
Barokk Vendégház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hotel Panoráma
2-3 éjszaka 12.233,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.09. - 2019.12.23.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Hotel Villa Völgy Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX