Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Benevár Étterem Mátrafüred értékelése:

1. helyezett a 11 mátrafüredi étterem közül
1. helyezett Észak Magyarországon - 780 étterem közül

Benevár Étterem Mátrafüred - vélemények, kritkikák

Benevár Étterem Mátrafüred vélemények

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy szép napot szerettünk volna megkoronázni, valami finom vacsorával. Fáradtan, nagyon éhesen értünk az étterembe. Gyorsan kaptuk az ételeket az elég morcos pincértől. Finomakat ettünk, nem kellett várni. Fizetéskor olyat láttunk, mint az elmúlt évtizedekben soha. . . . . a mellékelt fotón látható, kézzel írt cetli a számla.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12.
MINDIG itt eszünk ha a mátrába jövünk. vad ételek a kedvencünk itt a legjob és árban is verhetettlen ,levest is ajánlom nagy adag a deszert is isteni finom somloi sok habbal minden tökeletes ropogot a kandaloba a tüz kint esett a hó,finom volta mátrai bor is haza is vittünk belöle 1 üveggel. 1 dolog nagyon hiányzik a zene tök csend van ez kicsit unalmassá teszi a várakozast ,de amugy imádtuk .

Mobilról küldte. | 2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
Elozene volt szombat este. Finom ételek, bőséges adagok. Klassz hely, mindenképp ajánlom!

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 18.
Utazás közben ebédelni mentünk be. A neten választottam ki hogy hol álljunk meg. Szép, tiszta kulturált étterem. A felszolgáló tette a dolgát, de eléggé morcos volt. Kérdéseinkre válaszolt, de a kedvesség hiányzott. A leves finom volt, de a főételnek választott fogásnál a köret hideg volt (sült krumpli). Összességében, normál kiszolgálás, finom de semmi extra az ételben.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 11.
Sajnos a legutóbb csalódtam a Benevárban. Régóta odajártunk a családommal, az egyik ballagásom is ott volt tartva egy jó pár éve. Most a párommal mentünk fel egy régóta tervezett vacsira. Kikértük a sajátunkat. Közben láttam, hogy a szomszédos asztalokhoz milyen szép, gusztusos, díszes ételeket hoznak ki. Kihozták a miénket is és hát kicsit elkenődtem.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 10.
Családias környezet. Barátságos, gyors kiszolgálás. Finom, ízletes ételek. Elfogadható árak. Lassan Már 20 éve ide járunk amikor csak a Mátrában kirándulunk. Minden egyes alkalommal szívesen jövünk mert Szeretettel és Vendégnek kijáró Tisztelettel fogadnak. A családi rendezvényeinket is legyen az születésnap vagy esküvő általában itt tartjuk.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Klasszikusan jó hely. Kívánságra rugalmasan felezik az adagokat. A kétféli napi menü és a napi ajánlatok teljes adagok. Kilencszer ettünk ott tíz napos nyaralásunk alatt. Nagyon finoman, gazdagon díszítve, és kérésünkre fokhagymásan készítették el a pisztrángot. A borjúpaprikást kellemesen fűszerezték. A túrós csusza is forrón, sok tejföllel és tepertővel érkezett.

rigop TOP fotófeltöltő
2014. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy ismerősömmel a Mátráházán szálltunk meg, majd az egyik nap elindultunk éttermet keresni. A Benevár mellett álltunk meg, mert jól nézett ki kívülről. A pincér felvette a rendelést, majd az egész éttermet elkezdték az esti lagzihoz átrendezni. Kihozták az ételt, nekifogtunk az ebédnek, majd kb csak a széket nem húzták ki alólunk, hogy siessünk már.

2014. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. június 29.
Ár érték arány kiváló. Személyzet első osztályú.Már több mint 30 éve!
Figyelmes mindenre kiterjedő a személyzet figyelme.Nagyon jó családi rendezvények megrendezésében.Többször volt alkalmam nagyobb társasággal itt vendégeskedni, mindig a legnagyobb megelégedésünkre. Csak ajánlani tudom minden ide utazónak és helybélinek.

2014. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebbe az étterembe valamikor/kb 10 évvel ez elótt/ évente több napon keresztül rendszeresen ebédeltünk. Szerintem a legjobb étterem a Mátrában. Most visszatértünk és nagyon vártunk a régi
varázslatos hangulatot, Aki akkor felszolgáltak, ma is itt dolgoznak, ősz hajuk ellenére mosolyuk, kedvességük, figyelmességük mit sem változott.Próbáld ki!

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.825,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.01.
Kilátó Vendégház és Étterem
Galyatető
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Hotel Eger Ködmön
3 nap/2 éjszaka 11.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gőzrituálékkal, kedvezményekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.05. - 2019.07.15.
Szent János Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Boglárka Panzió & Apartmanházak
Mezőkövesd
2-4 éjszaka 9.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.03. - 2019.04.30.
Invest Apartmanok
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.31.
Szilvásvárad Camping & Apartman
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 3.750 - 5.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bacchus Panzió
2-4 éjszaka 9.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, bekészítéssel, éjszakák számától függően wellness szolgáltatásokkal, parkolással
2018.12.04. - 2019.03.31.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Rajna Apartman
Bogács
4 nap/3 éjszaka 4.997,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, ajándék borral, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.06. - 2019.06.11.
Hócza Vendégház
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 6.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Lifestyle Hotel Mátra
Mátraháza
3 nap/2 éjszaka 18.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.01. - 2019.03.31.

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Kastélyhotel Sasvár Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Borozós hétvége (min. 2 éj)
Tél a Mátrában (min. 2 éj)
Karácsony
1 nap / 0 éj: 0 Ft / fő / éj ártól.

Benevár Étterem MátrafüredX