Benevár Étterem Mátrafüred

Benevár Étterem Mátrafüred
3232 Mátrafüred, Parádi út 10.

Benevár Étterem Mátrafüred a térképen

Gyöngyös

2088 hasznos szavazat
2015. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Hazafelé indultunk mátrai hosszú hétvégénkről, amikor nagyobb baráti társasággal (3 autó) megálltunk Mátrafüreden ebédelni, mielőtt ismét a főváros felé vesszük az irányt. A szomszédos Grill Land nem igazán nyerte el a tetszésünket, így a Benevárnál próbálkoztunk.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 31.
Senkinek nem ajánlom! A mai vacsoránk minősíthetetlen volt. . . Soha életemben nem kaptam ennyire pocsék ételt vendéglátó helyen! ! ! Érdemes megnézni a "finom" parizsi bundát, és igen, ami fénylik az nem más,mint olaj (erősen használt formája). Minden tocsogott benne! A rántott sajt sütés közben szétfolyt, de nem gond, a tálra felkerült az is, az összetapadt rizs és a többi olajban szó szerint úszó étel mellé.

Bolya TOP étteremértékelő
2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 19.
Gyöngyösre és Mátraházára kirándultunk. Gyöngyösön ajánlották ezt az éttermet. Maga az étterem nagyon hangulatos. Most olvastam az előző véleményekben, hogy gyorsan kihozzák az ételeket, mi is így jártunk, szuper gyorsan megkaptuk. Vadragu levest rendeltem, ehhez képest kaptam egy mirelit zöldborsó levest hússal.

2015. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. június 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal egy szép napot szerettünk volna megkoronázni, valami finom vacsorával. Fáradtan, nagyon éhesen értünk az étterembe. Gyorsan kaptuk az ételeket az elég morcos pincértől. Finomakat ettünk, nem kellett várni. Fizetéskor olyat láttunk, mint az elmúlt évtizedekben soha. . . . . a mellékelt fotón látható, kézzel írt cetli a számla.

2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. február 12.
MINDIG itt eszünk ha a mátrába jövünk. vad ételek a kedvencünk itt a legjob és árban is verhetettlen ,levest is ajánlom nagy adag a deszert is isteni finom somloi sok habbal minden tökeletes ropogot a kandaloba a tüz kint esett a hó,finom volta mátrai bor is haza is vittünk belöle 1 üveggel. 1 dolog nagyon hiányzik a zene tök csend van ez kicsit unalmassá teszi a várakozast ,de amugy imádtuk .

Mobilról küldte. | 2015. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. január 3.
Elozene volt szombat este. Finom ételek, bőséges adagok. Klassz hely, mindenképp ajánlom!

2014. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. november 18.
Utazás közben ebédelni mentünk be. A neten választottam ki hogy hol álljunk meg. Szép, tiszta kulturált étterem. A felszolgáló tette a dolgát, de eléggé morcos volt. Kérdéseinkre válaszolt, de a kedvesség hiányzott. A leves finom volt, de a főételnek választott fogásnál a köret hideg volt (sült krumpli). Összességében, normál kiszolgálás, finom de semmi extra az ételben.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 11.
Sajnos a legutóbb csalódtam a Benevárban. Régóta odajártunk a családommal, az egyik ballagásom is ott volt tartva egy jó pár éve. Most a párommal mentünk fel egy régóta tervezett vacsira. Kikértük a sajátunkat. Közben láttam, hogy a szomszédos asztalokhoz milyen szép, gusztusos, díszes ételeket hoznak ki. Kihozták a miénket is és hát kicsit elkenődtem.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 10.
Családias környezet. Barátságos, gyors kiszolgálás. Finom, ízletes ételek. Elfogadható árak. Lassan Már 20 éve ide járunk amikor csak a Mátrában kirándulunk. Minden egyes alkalommal szívesen jövünk mert Szeretettel és Vendégnek kijáró Tisztelettel fogadnak. A családi rendezvényeinket is legyen az születésnap vagy esküvő általában itt tartjuk.

2014. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Klasszikusan jó hely. Kívánságra rugalmasan felezik az adagokat. A kétféli napi menü és a napi ajánlatok teljes adagok. Kilencszer ettünk ott tíz napos nyaralásunk alatt. Nagyon finoman, gazdagon díszítve, és kérésünkre fokhagymásan készítették el a pisztrángot. A borjúpaprikást kellemesen fűszerezték. A túrós csusza is forrón, sok tejföllel és tepertővel érkezett.

Legnépszerűbb csomagok Mátrafüreden és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, bonbon bekészítéssel, 1 üveg minőségi borral, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2016.06.22. - 2019.12.31.
Salvus Family Pihenő Park
Bükkszék
Napi árak, parkolással, WIFI-vel
2019.09.10. - 2019.10.31.
Park Hotel Minaret
3 nap/2 éjszaka 5.748,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.25. - 2019.12.20.
Villa Park Panzió
Vár Camping
Sirok
3 nap/2 éjszaka 6.880,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, kincsvadász kalanddal, kerékpárbérléssel, vár belépővel
2019.05.01. - 2019.10.30.
Főnix Medical Wellness Resort
Nógrádgárdony
3 nap/2 éjszaka 14.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, teadélutánnal, wellness-részleg használattal, szalonjátékok használatával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
D&A Apartmanház
Egerszalók
4 nap/3 éjszaka 9.400,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, éttermi kedvezménnyel
2019.09.09. - 2019.10.17.
Kék Panzió
Gábor Vendégház
Hotel Korona Wellness, Rendezvény & Borhotel Eger
3-4 éjszaka 26.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, elő-szilveszteri party-val, borkóstolással, szilveszteri mulatsággal, újévi koncerttel, fürdőköntös használattal, Beatles múzeum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.29. - 2020.01.02.
Kisfa2 Apartman
Mezőkövesd
2019.08.25. - 2019.10.01.
Hegyi Panzió

Szállodák Mátrafüreden és környékén
Hotel Villa Völgy Mátrafüred
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mátrafüred
Karácsonyi és a két ünnep közötti ajánlat (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)
L'amour hétvége (min. 2 éj)

Benevár Étterem MátrafüredX