Turul Vendéglő Mezőkövesd

Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Turul Vendéglő Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2024. január 7.a párjával járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves, vasárnap is választhatunk menüt. Az étel ízletes, az adag bőséges. Ár-érték arányban kiváló.
Az étterem első része, Gárdonyi Ida regényének hangulatát idézi.
Mi többnyire menüt fogyasztunk.
Kiváló 2017. július 31.családjával járt itt
ÁR-érték arányban kíváló. Az ételek nagyon ízletesek ill. nagy adagok,a kiszolgásás gyors. Az étlap sokrétű. Mindenki talál kedvére való finomságot. A pincérek udvariasak és kedvesek. Nekem szerencsére itt van a közelben,így bármikor át tudok szaladni ,ha finomat akarok enni. Csak ajánlani tudom mindenkinek! Kedvenc helyeim közé tartozik. Itt MINDIG isteni finomat eszek! :)
Kiváló 2016. január 5.a párjával járt itt
Az Ittjártam értékelései alapján kerestünk éttermet Miskolc-Tapolcára menet és, mivel nem olyan régen jártunk Mezőkövesden, ezt választottuk. Jól tettük, mert pontosan azt hozta amit vártunk: házias ízeket, finom ételeket, hatalmas adagokat, gyors kiszolgálást. Külön meg kell említenem, hogy a szárnyas tálon lévő rántott csirkemáj a legjobb volt amit valaha ettem életemben. Az ár-érték arány kiváló!
Nagyon ajánlom mindenkinek aki arra jár.
Kiváló 2014. július 21.gyerekekkel járt itt
Nyaralásunk alatt kétszer jártunk az étteremben, először a'la carte fogyasztottunk, mind a leves és mind a négy főétel finom volt és bőséges. Másodszor menüt ettünk, a levest szó nélkül házias ízű csontlevesre válthattuk :) A máj szinte olvadt, a köret is nagyon ízletes volt. A tálalás mindkétszer igényes volt.
Turul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/ital
Kiváló 2014. február 19.gyerekekkel járt itt
Hangulatos étterem a belvárosban. A pincérek udvariasak, barátságosak. A kiszolgálás gyors. Az adagok bőségesek, az árak barátságosak. A boxos első teremben meghittebben lehet étkezni, de nagyon szép a hátsó mediterrán terem is. Mi ettünk menüt és a la carte-t is, elégedettek voltunk mindennel. Jó a konyha, ízletesek az ételek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 56 városban járt márFelfedező - 24 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2017. október 28., csoporttal járt itt
Egy csoporttal kerékpártúrán vettünk részt a környéken, és már előre tudtam, hogy valahol Mezőkövesden kéne megállni ebédelni. Körbenéztem itt az oldalon, hogy melyik éttermeket ajánlják mások, és melyik esik útba nekünk kis kitérővel, így esett a választás erre az étteremre.
2014. november 11.gyerekekkel járt itt
Márton nap,hát együnk libát. A Turul Vendéglő hirdetése tetszett legjobban,így választottunk. Nem csalódtunk,ropogós,ízletes libacomb,ezenkívül libatepertő,libamáj szerepelt a kínálatban. Az egyszerűen hangzik,hogy hagymás tört burgonya. De amit itt ettünk,az nagyon el volt találva. A pezsgős káposztát meg nem lehetett kihagyni. A kiszolgálás gyors volt, a pincér udvarias. Ez egy jó este volt!
2014. január 14.a párjával járt itt
Egy bemutató során voltunk legutóbb az étteremben, de korábban is jártam ott. Mi a hátsó, mediterrán hangulatú nagy teremben voltunk most, ami nekem nem annyira tetszik. Inkább hangulatosabb az elülső boxos rész. A konyhája jó, jóízűt és elegendőt tálalnak. Töltött húst kaptunk és jóllaktunk. A várakozás is elfogadható.
2090
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 689 városban járt márFelfedező - 2250 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43232 feltöltött kép
Átlagos 2023. augusztus 18.a párjával járt itt
Tulajdonképpen ott volt 100 méterre a Matyó Múzeumtól, ott parkoltuk, hát akkor már együnk is itt. A vélemények róla elég vegyesek, szóval, többesélyes. . . Kívülről semmi különös, se jó, se rossz benyomást nem kelt. Bent egy kissé dohos vagy konyhaszagú, vagy a kettő együtt, nem keltett valami nagy vonzalmat.
Turul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - EgyébTurul Vendéglő Mezőkövesd - EgyébTurul Vendéglő Mezőkövesd - BelsőTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étlap/itallapTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étlap/itallapTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - EgyébTurul Vendéglő Mezőkövesd - Külső kép
Átlagos 2017. október 29.a párjával járt itt
Idegen város,tehát az ittjartam. hu táborára hagyatkozunk,és a helyi ezüstérmest a Turult választjuk ebédünk elkövetésére. Délidő,telt ház,éppen ebédkihordás van,sorban állnak a helyiek. Mi választunk egy asztalt és leülünk,majd jön valaki. Jött. Étlap,mit iszunk,el. A hely II. osztályu,ez csak a feliratból derül ki.
Turul Vendéglő Mezőkövesd - Külső képTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étlap/itallapTurul Vendéglő Mezőkövesd - EgyébTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - BelsőTurul Vendéglő Mezőkövesd - BelsőTurul Vendéglő Mezőkövesd - BelsőTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/italTurul Vendéglő Mezőkövesd - BelsőTurul Vendéglő Mezőkövesd - BelsőTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étlap/itallapTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étlap/itallapTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étlap/itallapTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étlap/itallapTurul Vendéglő Mezőkövesd - EgyébTurul Vendéglő Mezőkövesd - Étel/ital