Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak félpanzióval
2026.05.03-ig
Lifestyle Hotel Mátra Mátraháza

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2016. április 5.gyerekekkel járt itt
Szépen kialakított és rendezett környezetben található szálloda. A terek tágasak, világosak és tiszták. A szobák megfelelően berendezettek és kényelmesek. Az árak a szolgáltatás színvonalának megfelelőek. A felnőtt szabadidős szolgáltatás a biliárdon és a wellnes-en kívül még bővíthetők, pl. bowling-al.
2016. április 4.a párjával járt itt
Összességében elégedettek voltunk a szálloda és az étterem szolgáltatásaival. Az ételek választéka nagyszerű volt, a minőségük (néhány kivétellel) kiváló volt. A szoba kényelmes volt, de a párnával nemvoltam megelégedve. A tévé képernyője túl kicsi, a programválaszték szegényes. A gyógyvíz nagyszerű, bár a medencében ülni kissé kényelmetlen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2016. március 23.a párjával járt itt
A márciusi hosszú hétvégén töltöttünk el 3 éjszakát a párommal a szállodában, kifejezetten a lazítás és a gyógyvizes medencék kihasználásának szándékával. Bár talán három héttel korábban foglaltunk és átutaltuk a szállásdíj felét, pár nappal az érkezésünk előtt hívtak a szállodából, hogy biztos-e a foglalásunk.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Medence/kertBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Szobák
Kiváló 2016. március 17.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép és pihentető hétvégét töltöttünk a gyerekekkel a hotelben. A kiszolgálás kiváló volt, a személyzet nagyon udvarias és segítőkész volt. Más kisgyerekes családnak is ajánlani tudom.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3367 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
2016. március 16.a párjával járt itt
Mindent összevetve jelenleg Mezőkövesd legszínvonalasabb szállodája, ennek ellenére összességében nálam nem érte el az 5 szívecskét. A Zsóry fürdő bejáratától néhány méterre található, gyakorlatilag csak a nagy parkolón kell átkelni.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - BelsőBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - BelsőBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - VendéglátásBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső kép
Kiváló 2016. március 7.a párjával járt itt
Minden egészen kiváló volt, csak az élmény (nem gyógyvizes) medencék (mindkettő) vízhőmérsékletét emelném meg egy kissé! Így talán kevesebb gyermeket lehetne látni a gyógyvizes medencékben, illetve tovább időztünk volna ezekben a vizekben is két gyógyvizes 20 perc között!
Kiváló 2016. február 29.gyerekekkel járt itt
Szoba tiszta, kenyelmes. Vizforralo jol jott volna. Sokfele medence es szauna. Nincs komolyabb kivetnivalonk, a magas WC-n jot szorakoztunk :). Osszesegben szep es kellemes hotel kedves szemelyzettel, finom es sokszinu gasztronomiai kinalattal.
Kiváló 2016. február 26.a párjával járt itt
Másodszor voltunk a Balneo Hotelban . Először a fiunk-menyünk ajánlása alapján. Most pedig tudatosan az első remekül sikerült wellness-napok után négy hónappal ismét önöket választottuk. Nem bántuk meg hiszen most is remek volt a recepción a fogadás, útbaigazítás. Szép volt a szoba ,kényelmes az ágy,jót tudtunk pihenni.
Átlagos 2016. február 22.a párjával járt itt
Egy hétvégét töltöttünk itt 2016 februárban. Sokan voltak, parkolóhely már csak az utcán volt. A szobában szakadt függöny, felrepedt tapéta. Kilátás egy romhalmazra. Aprócska, keskeny fürdőkádba lógó zuhanyfüggöny, a tusoló tartója a falból kiszakadva. A wellness alulméretezett, ezért túlzsúfolt. A fémszerkezeteket rozsda eszi.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - SzobákBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - SzobákBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Egyéb
Kiváló 2016. február 3.a párjával járt itt
Feleségemmel remek napokat töltöttem a Balneóban. Korábban is voltam már, akkor és most sem csalódtam. Remek kiszolgálás, kényelmes elhelyezés, finom ételek, tisztaság, nagyszerű gyógyvíz, csend, nyugalom, minden adott annak aki pihenni, regenerálódni, gyógyulni akar. Őszintén ajánlom mindekinek.