Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Kiváló 2015. február 24.a párjával járt itt
Visszatérő vendégek voltunk, ami azt mutatja, már volt elképzelésünk arról, mi vár ránk. Nem is csalódtunk! Elsőként az ételek választékát és minőségét emelném ki. Csak gratulálni tudunk a konyhának! Választásunkban szerepet játszott, hogy a gyógyvíz az épületen belül található.
2015. február 17.a párjával járt itt
Már nem először jártunk a hotelben,a kedvező tapasztalatok miatt jöttünk újra. Sajnos azt kell mondjam, hogy újra nem vágyunk vissza. Nem változott alapjaiban semmi, de a hasonló kategóriájú hotelekhez képest mi elmaradást tapasztaltunk. A wellnes részlegen takarítás, csúszásmentesítés terén van hová fejlődni, a törölközők cseréje akadozó,vissza kell vinni a szobába,mert a szobaleltár részét képezi.
Kiváló 2015. február 15.a párjával járt itt
Remek hétvégét töltöttünk ebben a szállodában. A szoba tiszta, kényelmes, a fürdőszoba külön említést érdemel. Nem általános sajnos hogy mindenhol mindennek találni helyet, itt van lehetőség rá. Az ételválaszték és a minőség kifogástalan, a személyzet gyors és figyelmes.
Kiváló 2015. január 28.a párjával járt itt
Minden elismerésünk a hotel személyzetének a tökéletes ellátásért. Kellemes, emlékezetes napokat szereztek nekünk. A szoba kiváló volt. Az apróbb problémát a műszaki személyzet azonnal kiküszöbölte (hibás TV, ill. lámpa). Az étterem tiszta,tágas, az ételek kitűnőek, minden igényt kielégítőek voltak.
Kiváló 2015. január 4.a párjával járt itt
Az ellátás kitűnő, a szilveszteri kínálat pedig várakozáson felüli. Nagyon sok új ételkülönlegességgel ismerkedtünk meg. A személyzet mosolygós, segítőkész. A szobákban egyénileg állítható a fűtés, ez főleg a hirtelen jött hideg éjszakák miatt volt praktikus. A szoba tágas, kényelmes.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2014. december 14.a párjával járt itt
A szálloda nagyon tetszett, kényelmes volt a szoba és tiszta. A fürdőszobában a WC-kagyló elég magas, így használata kényelmetlen volt. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek változatosak, finomak voltak. A kártyákon az ételek kiírása viszont lehetne egyértelműbb. Amit még sehol nem tapasztaltunk, a vacsorához kért kancsó vízért 300 Ft-ot számoltak fel.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Külső képBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Wellness
Kiváló 2014. december 2.családjával járt itt
Kényelmes, tiszta, szép bútorokkal felszerelt szobák, ami számunkra fontos volt állatbarát szálloda.
A wellness tiszta a kinti medence kellemes. Szauna jó. A személyzet kedves. Az ételek változatosak és finomak.
Mindent egybe vetve csillagos ötös. Nagyon jó pihenésre a hely.
A tisztaságot külön kiemelném. A masszírozás kellemes környezetben történt.
2014. november 11.a párjával járt itt
A szoba nagyon szép és kényelmes. Az étterem is tetszett és az ételek is megfelelőek voltak. Szerintem a bárrész kicsi, nincs asztal, illetve csak a recepcióhoz tartozó asztalok vannak. A wellness részben a szaunák, gőzkabin, sószoba, Gym, nagyon jók. A medencéknél egyszer sem tudtunk helyet találni a pihenő ágyaknál.
2014. október 15.barátokkal járt itt
Barátokkal voltunk a szállodában, a szobába való belépéskor elámultunk, nagyon szép a szoba, és különösen a fürdőszoba, tágas, tiszta helyiségek, az erkély üvegezett, és azon sem láttam egy ujjlenyomatot sem, és kényelmesen ki lehet ülni, normális bútorokkal van felszerelve, míg több más szállodában nem tettek ki bútort az erkélyre, szóval szép volt.
Átlagos 2014. október 6. járt itt
Érkezéskor a gyümölcs penészes volt! Egy személyre volt köpeny meg törülköző. Recepción jeleztem a gyümölcs minőségét vacsora alatt elvitték de másikat nem hoztak. A welness meleg vizes medencéjét 20,00 h-kor leengedték (2014. 10. 03)sokunk meglepetésére az úr már "sikálta" is a 38 fokos medencét. Szerintem döbbenet! !