Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd ★★★★

Mezőkövesd és környéke
4,1
a 29 mezőkövesdi szállás közül
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness MezőkövesdBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd bemutatkozása

A Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesden, az Európa-szerte elismert Zsóry Gyógy- és Strandfürdő közvetlen szomszédságában található. Vendégei együtt találják meg itt a rehabilitációt a fürdés élményével, a rekreációs kezeléseket a különböző aromás fürdőkkel, valamint a konferenciák, rendezvények kiváló helyszínét.

Fenyő Panzió Mezőkövesd - Napi árak félpanzióval
Napi árak félpanzióval
Fenyő Panzió Mezőkövesd
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd vélemények

Átlagos 2016. február 2.a párjával járt itt
Érkezés: Parkolás már nehézkes volt, mivel a szálloda kapacitásához képest a parkoló kb:1/5-e, ha elfogyott a hely lehet valahol az utcán, vagy a fürdő parkolójában parkolni. Szoba elfoglalása után felderítettük a szállodát, mire visszaértünk a szobába már nem engedett be a kártyás zár.
2016. február 1.gyerekekkel járt itt
Nyáron jártam a sógornőmmel és gyermekeinkkel Önöknél. Nagyon színvonalas volt a kiszolgálás, a reggelik és vacsorák alkalmával nagyon bőséges kínálat állt rendelkezésünkre. A wellness részleg nagyon tetszett, tisztaság volt mindenhol, a vizeket gyakran cserélték. A 10 és 11 évesek gyermekek nagyon élvezték. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. január 25.barátokkal járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. Minden kifogástalan, a személyzet kedves és segítőkész, a környezet kulturált. A Wellness rész a mi igényeinket maximálisan kielégítette. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2016. január 25.kollégákkal járt itt
Konferencián vettem részt kollégámmal amit a hotelben tartottak. Nagy várakozás előzte meg a programot, egy picit csalódott voltam a végén. A személyzet kedves és segítőkész. A konyha kifogástalan. Választékban és ízben egyaránt. Reggeliknél, ha elfogyott a gyümölcslé, sajnos azt nem pótolták. A tányérok, csészék egy része csorba volt.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - VendéglátásBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - VendéglátásBalneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd - Vendéglátás
Kiváló 2016. január 6.a párjával járt itt
Többször jártunk itt a férjemmel. Szeretünk idejönni, mert gazdag ételkinálat van és vizitorna,mindennap igy le mozogjuk a sok ennivalót. Nagyon szeretem a szauna szeánszokat,nagyon jó a viz magas ca tartalommal,bár nekem kicsit erős. A személyzet udvarias szolgálatkész. Nagyon ügyelnek a tisztaságra utoljára tavaly februárban jártunk itt 5 napot töltöttünk tavasszal. A személyzet már ismerősként köszönt bennünket
2015. december 28.a párjával járt itt
Nem eloszor jártunk már ebben a hotelben,de meg vagyunk elégedve,azért is járunk vissza. Udvarias a személyzet,figyelmesek,bármi probléma adodik,azonnal udvariasan próbálnak segíteni. A szobák tiszták,kényelmesek,klimatizáltak,a wellness részleg is megfelelo,nem olyan nagy,de csendes,kényelmes,minden adott egy helyen a pihenteto kikapcsolódáshoz. Mi biztosan vissza fogunk még ide térni.
Kiváló 2015. december 28.a párjával járt itt
A szálloda szép és jó, de két hiányosság igen csak zavart : Nem tudnak a szobához plusz szobakártyát adni így össze kellet nőni a szobatársammal, az étteremben a tányérok, csészék nagy része repedezet és csorba volt ez csorbítja a szálloda jó színvonalát . Ezt Leszámítva csak ajánlani tudom !
Kiváló 2015. december 28.a párjával járt itt
Irásban kifejeztem véleményemet, minden nagyon kiváló volt a szállodában. Udvariasak és segítőkészek voltak. Nagyon is széles választék volt az ételekben. Tetszett a fáklyás séta, és a süteményezés. Bár a fürdőben (teltház miatt) zsúfoltan voltunk, jól éreztem magam.
Átlagos 2015. december 7.a párjával járt itt
Első alkalommal jártunk a Balneo Hotelben november elein. Kettő éjszakát töltöttünk a szállodában párommal és az orosz vendégekkel. A szobák kényelmesek, kedves személyzettel. Az ételek finomak és változatos voltak. Sajnos nem fürödtünk sokat az belső-külső és kettő gyógyvizes medencékben.
2015. november 12.gyerekekkel járt itt
Összességében klassz hely, szerettem. A kaja választék a ****-os szintet hozza. A fürdő részleg rendben van. Gyógyvíz is van.Személyzet udvarias. Remek helyen van, Zsóry amúgy is a szívem csücske.